Jack Blaze & A2PE – Popyt. Nowe rapowe uderzenie prosto z Białegostoku! [WIDEO]

2022-03-22 14:53

Już w najbliższy czwartek, 24 marca, swoją premierę będzie miał nowy klip białostockiego duetu Jack'a Blaze'a i A2PE. Wideo do singla "Popyt" promuje najnowszy album białostockich raperów pn. "BIZNE$".

Przyszła wiosna, a wraz z nią nowe rapowe projekty. Tym razem mocne uderzenie prosto z Białegostoku przygotowali swoim słuchaczom Jack Blaze oraz A2PE. Już w czwartek, 24 marca, w sieci pojawi się ich najnowszy singiel wraz z klipem. Utwór "Popyt" – jak zaznaczają sami twórcy – powstał w celu wytłumaczenia różnic między popytem a podażą i promuje najnowsze niezależne wydawnictwo Jacka'a Blaze'a i A2PE pn. "BIZNE$".

Premiera singla "Popyt" odbędzie się na oficjalnym kanale BLAZE SOUND.

Jack Blaze & A2PE – kim są raperzy z Białegostoku?

Jack Blaze to raper i właściciel Agencji Kreatywnej Blaze Sound & Media od wielu lat związany z lokalną sceną muzyczną. Po kilkuletniej przerwie od ostatnich albumów - „Blaze/Maxim - Reszty nie trzeba” czy „Blaze/Taz - We The Future” wykonawca tworzy nowy projekt z A2PE, do którego single pojawią się jeszcze w tym roku.

Blaze realizuje nagrania w WeM Studio w Białymstoku, pomagając w rozwoju młodym wokalistom. Wraz z A2PE angażuje się w wiele lokalnych inicjatyw tj. jak Podlaska Scena Rap. Codziennością obu raperów są biznes, tworzenie muzyki i filmów. Wielu odniesień do tych i innych obszarów ich działalności spodziewać się można zarówno w singlu "Popyt" jak i na całym albumie "BIZNE$".

Dawid Narożny chwali się nowymi piosenkami

Jack Blaze & A2PE – Popyt – premiera klipu

Klip został zrealizowany przy współpracy z Fundacją Warsaw Legend oraz Stowarzyszeniem Magic Stage. Patronat nad nim objął Warsaw Enterprise Institute. Za produkcję odpowiadają: Damian Stankiewicz, Łukasz Gwara oraz Michał Dąbrowski.

Jako goście specjalni w teledysku wystąpili: Ator, Carrioner oraz Mikołaj Dowejko z kanału myPolitics.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE