Horodnianka. Śmiertelny wypadek na DK 8. Samochód osobowy uderzył w drzewo

2021-10-26 8:33

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej numer 8 na trasie Białystok-Augustów. We wtorek rano w okolicy miejscowości Horodnianka samochód osobowy uderzył w drzewo. Niestety kierowca zginął na miejscu. Szczegóły poniżej.

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek (26 października) po godzinie 7.00. Na drodze krajowej numer 8 w okolicach miejscowości Horodnianka (powiat sokólski) samochód osobowy uderzył w drzewo. Kierowca niestety zginął na miejscu zdarzenia, pasażerowi udzielana jest pomoc medyczna.

Kierowcy jadący tą trasą muszą liczyć się z utrudnieniami - ruch odbywa się wahadłowo. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Syryjczyk próbował rozjechać policjantów! Pościg na krajówce, imigranci schowali się w lesie
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE