Groźny wypadek na DK 8. Dwaj mężczyźni ze służby drogowej w szpitalu

2022-08-05 18:29
Groźny wypadek na DK 8. Dwaj mężczyźni ze służby drogowej w szpitalu
Autor: KPP Zambrów Groźny wypadek na DK 8. Dwaj mężczyźni ze służby drogowej w szpitalu

W miejscowości Szlasy-Lipno na DK 8 doszło do groźnego wypadku samochodu ciężarowego i pojazdu służby drogowej. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do wypadku na drodze krajowej nr 8 doszło w piątek 5 sierpnia około godz. 15:40. Policjanci wówczas otrzymali informację o zdarzeniu drogowym na wysokości miejscowości Szlasy-Lipno w kierunku Białegostoku.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 42-letni kierowca samochodu ciężarowego m. mercedes prawdopodobnie nie zachował środków ostrożności i uderzył w tył renault master (pojazd służby drogowej) – poinformowała Edyta Wilczyńska z zespołu prasowego podlaskiej policji.

W wyniku zderzenia do szpitala trafili: 21-letni kierujący renault oraz 62-latek (mężczyzna był poza renault). Policja informuje, że obydwaj kierowcy byli trzeźwi.

Droga zablokowana całkowicie. Policjanci kierują na objazd drogą serwisową w m. Rutki Jatki.

Zbierają na polskie drony dla Ukrainy
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE