Szaleniec z siekierą ganiał mieszkańców bloku. W końcu polała się krew

2020-01-28 6:31
Grajewo. Mężczyzna z siekierą ganiał mieszkańców bloku
Autor: markusspike / pixabay,com Młody, uzbrojony w siekierę mężczyzna zaczepiał mieszkańców. Interweniowała policja.

Dantejskie sceny rozegrały się w jednym z bloków przy ul. Sportowej. Uzbrojony w siekierę młody mężczyzna zaczepiał mieszkańców jednego z bloków. Interweniowała policja.

Dramatyczne wydarzenia rozegrały się w poniedziałek, 27 stycznia. Jak poinformował portal Grajewo24.pl, około godziny 21 grajewscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że w bloku przy ul. Sportowej w Grajewie młody mężczyzna biega po budynku z siekierą i zaczepia mieszkańców. Na miejsce wysłano 4 patrole policji, 2 zastępy straży pożarnej, a także pogotowie ratunkowe.

Szokujące wyznanie Kruszwila ws. filmu o Podlasiu: "To są kompletne bzdury!"

Mężczyzna zabarykadował się w jednym z mieszkań. Potem polała się krew.  

Grajewo. Mężczyzna z siekierą ganiał mieszkańców bloku

Zamknięty w mieszkaniu napastnik okaleczył się i nie chciał wyjść. W związku z zagrożeniem jego życia, grajewscy strażacy, używając narzędzi hydraulicznych, otworzyli drzwi mieszkania. Do środka weszli policjanci. Obezwładnili mężczyznę, a potem radiowozem przewieźli go na oddział psychiatryczny.

Żadnemu z mieszkańców bloku na szczęście nic się nie stało.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE