Rolnicy Podlasie 2: Poznajcie Agnieszkę i Jarka! Co się wydarzyło w 3. odcinku? [POWTÓRKA]

2020-05-05 7:32

Rolnicy. Podlasie - sezon 2. W niedzielę, 3 maja, w Fokus TV premierę miał 3. odcinek nowego sezonu programu. Pojawili się w nim nowi bohaterowie. Co się wydarzyło u starych? Jak mija im życie na podlaskiej wsi? Zobacz skrót odcinka i sprawdź, gdzie obejrzeć powtórkę online. Szczegóły na ESKA.PL Białystok!

Spis treści

  1. Rolnicy Podlasie 2: Co się wydarzyło w 3. odcinku 2. sezonu?
  2. Gienek i Andrzej mają problemy, a Emilia "byczy rok"
  3. Rolnicy Podlasie 2. Co się wydarzy w 4. odcinku?
  4. Rolnicy Podlasie 2: Gdzie oglądać powtórki? Wszystkie odcinki online
  5. Rolnicy. Podlasie 2 online. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki w internecie?

Rolnicy Podlasie 2: Co się wydarzyło w 3. odcinku 2. sezonu?

W 3. odcinku programu "Rolnicy. Podlasie", sezonie 2., poznaliśmy nowych uczestników. To Jarek i Agnieszka ze wsi Bronowo. Para zajmuje się hodowlą bydła i sokólskich. W nowym odcinku zobaczyliśmy pierwsze lonżowanie i dosiadanie młodej klaczy. Występ nowych uczestników został ciepło przyjęty przez widzów.

- To nowe gospodarstwo to miód malina - skomentował jeden z nich na oficjalnym fanpage'u Fokus TV.

Z kolei w Pokaniewie zajrzeliśmy, co słychać u Moniki i Tomka. Przez epidemię koronawirusa para zmuszona została odwołać aukcję koni, na którą długo się przygotowywała.

Rolniczka z Podlasia podbija Youtube. Poznajcie Emilię Korolczuk i jej Ranczo Laszki!

Tymczasem u Olka i Michała Korszaków w Haćkach na świat przyszedł młody byczek.

- Najważniejsze jest teraz dla niego, żeby się najadł dużo siary - mówił 62-letni gospodarz. - Tam są wszystkie leki potrzebne do życia. Nie da się tego wyprodukować. Wtedy cielak jest odporny na wszystkie choroby i dobrze rośnie.

Rolnicy. Podlasie. Sezon 2. Powtórka 3. odcinka online

Powtórka 3. odcinka jest już w internecie! Online za darmo obejrzysz ją tutaj: Rolnicy. Podlasie 2 - odcinek 3.

COŚ DOBREGO #016
Posłuchaj o nagłym chudnięciu i jego ewentualnych przyczynach. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.

Gienek i Andrzej mają problemy, a Emilia "byczy rok"

Natomiast Gienio i Andrzej z Plutycz targują się o cenę nawozów. Dostawa przyjeżdża do ich gospodarstwa, niestety występują nieoczekiwane problemy - wóz, którym wieźli nawóz, zakopuje się. Co zrobią podlascy rolnicy? Jak poradzą sobie z problemem?

Rolnicy Podlasie 2 online. Gdzie oglądać wszystkie odcinki 2. sezonu w internecie? [WIDEO]

Co natomiast słychać na Ranczu Laszki? Emilka Korolczuk za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwaliła się ostatni, że na świat przyszedł Konstanty - młody byczek urodził się 3 maja. Jego mamą została Kraska.

- Zapowiada się byczy rok! - podsumowała Emilka.

Dalsze losy Emilii Korolczuk poznamy już w kolejnej części programu "Rolnicy. Podlasie" 2. Jesteście ciekawi, co wydarzy się w 4. odcinku? Odpowiadamy.

Rolnicy. Podlasie - sezon 2 online. Kiedy odcinek 3. w internecie?

Gdzie oglądać 3. odcinek 2. sezonu programu Rolnicy. Podlasie w internecie? Online jest to możliwe na oficjalnej stronie Fokus TV za pośrednictwem platformy IPLA TV. Nowe odcinki pojawiają się tam jednak później niż w telewizji - udostępnione zostają w najbliższy wtorek po niedzielnej emisji. Odcinek 3. online obejrzymy w internecie 5 maja.

Sprawdź też: Rolnicy Podlasie 2 online. Gdzie oglądać wszystkie odcinki 2. sezonu w internecie? [WIDEO]

Rolnicy Podlasie 2. Co się wydarzy w 4. odcinku?

W gospodarstwie w Laszkach nadchodzi najważniejszy czas w roku, długo wyczekiwane narodziny małych koźlątek. W tym roku do pomocy jest babcia, oczywiście Adrian i także mama Emilki. W hodowli najważniejsza jest obserwacja, wszyscy są w pełnej gotowości, a Emilia z Adrianem pełnią wartę w koźlarni. Emilka musi być przygotowana w każdej chwili udzielić pomocy przy porodach. Dziś aż cztery kozy mają terminy, w tym pierwiastka, o którą najbardziej obawia się Emilia.

W Plutyczach Gienek z synami przygotowują traktor do nowego sezonu. Muszą pojechać do mechanika na przegląd, dawno nic przy nim nie robili, najwyższa pora zadziałać. Traktor będzie wyglądał jak nowy.

W Pokaniewie Tomek przygotowuje pole i ziarno do siania. W tym roku pod owies przeznaczył 20 ha, a pod zboża ozime ponad 110 ha. Tomek czasami zabiera syna do prac polowych, w ten sposób mogą razem spędzić ze sobą trochę czasu.

Rolnicy Podlasie 2: Gdzie oglądać powtórki? Wszystkie odcinki online

Sezon 2. programu "Rolnicy. Podlasie" emitowany jest od niedzieli, 19 kwietnia. To właśnie wtedy swoją premierę miał 1. odcinek nowego sezonu. Kolejne odcinki pojawiają się na antenie Fokus TV w kolejne niedziele. Daty emisji odcinków 1-8 to:

We wcześniejszych godzinach na Fokus TV obejrzeć można powtórki, dzięki którym przypomnimy sobie, co działo się w poprzednich odcinkach programu. Natomiast kiedy oglądać serial "Rolnicy. Podlasie" w internecie? Czy można obejrzeć wszystkie odcinki online za darmo?

Rolnicy. Podlasie 2 online. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki w internecie?

Wszystkie odcinki programu Rolnicy. Podlasie 2 online udostępniane są na oficjalnej stronie Fokus TV: https://www.fokus.tv/serial/rolnicy-podlasie/. Nowe odcinki pojawiają się na platformie IPLA TV. Po oficjalnej premierze w niedzielę na antenie telewizji nowy odcinek udostępniany jest w internecie. Następuje to zawsze w najbliższy wtorek po niedzieli. Zatem, jeśli nowy odcinek programu "Rolnicy. Podlasie 2" pojawił się w Fokus TV 3 maja, to 5 maja można go obejrzeć na Ipla TV.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE