Dramat na dworcu w Suwałkach! Kierowca PKS Nova uratował nastolatka dźgniętego nożem. Otrzyma nagrodę!

i

Autor: Wikimedia commons Na zdjęciu Dworzec PKS w Suwałkach

Dramat na dworcu w Suwałkach! Kierowca PKS Nova uratował nastolatka dźgniętego nożem. Otrzyma nagrodę!

2022-11-10 10:24

Błyskawiczna reakcja kierowcy PKS Nova sprawiła, że udało się uratować 13-latka dźgniętego nożem. Do przerażającej sytuacji w autobusie doszło we wtorek 8 listopada na dworcu PKS w Suwałkach. Kierowca za swoją postawę otrzyma nagrodę od marszałka województwa podlaskiego Artura Kosickiego.

Dramat na dworcu w Suwałkach

Do zdarzenia na dworcu PKS w Suwałkach doszło we wtorek 8 listopada po godz. 17:00. W autobusie PKS Nova, w którym dzieci wracały ze szkoły do domu, 16-letni chłopak dźgnął nożem swojego 13-letniego kolegę w nogę. Krzyki i olbrzymi krwotok zobaczył kierowca pojazdu, który natychmiast zjechał do zatoczki autobusowej, materiałami z autobusowej apteczki opatrzył rannego i zatrzymał agresywnego 16-latka.

Jak doszło do wypadku?

Funkcjonariusze policji z Suwałk ustalili, że do dźgnięcia nożem doszło przypadkiem podczas zabawy, a narzędziem miał być scyzoryk. Obecnie służby ustalają dalsze okoliczności zdarzenia. Sprawa prawdopodobnie trafi do sądu rodzinnego.

Kierowca PKS Nova nagrodzony

Bohaterską postawę kierowcy PKS Nova dostrzegł marszałek województwa podlaskiego Artur Kosicki i postanowił nagrodzić mężczyznę 5 tys. zł.

Suwałki. Mężczyzna szedł środkiem jezdni. Wcześniej zrobił coś głupiego