Dawid Narożny. Tak żyje były mąż Magdy Narożnej z zespołu Piękni i Młodzi [ZDJĘCIA]

2020-12-12 12:21

Dawid Narożny, były mąż Magdy Narożnej z zespołu Piękni i Młodzi, to obecnie jedna z najpopularniejszych osób w branży disco polo. Po rozstaniu z Magdą i wykluczeniu z Pięknych i Młodych wokalista związał się z Joanną. Mają już razem dziecko - syna, którego Joanna niedawno urodziła. Od jakiegoś czasu Dawid Narożny stawia także własne kroki w branży muzycznej. Jak żyje na co dzień Dawid Narożny? Sprawdźcie! [Aktualizacja: 12.12.2020]

Kim jest Dawid Narożny? Wiek, partnerka, kariera [12.12.2020]

Dawid Narożny urodził się 12 października 1989 roku (ma obecnie 31 lat). On i Magda Narożna uchodzili niegdyś za parę idealną. Muzyczne małżeństwo działające w branży disco polo wspólnie występowało na scenie i dzieliło się radością z fanami na koncertach czy za pośrednictwem mediów społeczniościowych. Potem, w 2019 roku, Piękni i Młodzi nieoczekiwanie wzięli rozwód. Po raz pierwszy. Choć ich drogi w życiu prywatnym poróżniły się, to wciąż razem koncertowali. Zapewniali wówczas fanów, że ich problemy osobiste nie wpłyną negatywnie na kształt zespołu Piękni i Młodzi.

Zobacz też: Magda Narożna zdradziła, jak zaczynała karierę: To jest bardzo trudna robota [ZDJĘCIA]

Sytuacja zmieniła się na początku 2020 roku.

Dawid Narożny, jeszcze przed usunięciem go z zespołu Piękni i Młodzi, znalazł sobie nową partnerkę, Joannę. Jego była żona, Magda Narożna, również pochwaliła się nowym partnerem (Krzysztofem) w mediach społecznościowych. I to właśnie pomiędzy partnerami Pięknych i Młodych doszło na początku stycznia do awantury, która przesądziła o drugim rozwodzie Pięknych i Młodych. Tym razem miał on charakter muzyczny, a jednym z jego skutków było to, że Dawid Narożny przestał być członkiem Pięknych i Młodych. Jak zapewniła jego była żona, taką decyzję podjęła w porozumieniu z pozostałymi osobami z zespołu.

Syn gwiazdy disco polo bawił się w Warszawie

Dawid Narożny. Tak żyje były mąż Magdy Narożnej z zespołu Piękni i Młodzi

Jak żyje były mąż Magdy Narożnej teraz? Jak układają się jego relacje z aktualną partnerką Joanną? Sprawdźcie sami! Odpowiedzi znajdziecie w naszej galerii. Przejdziecie do niej w prosty sposób: klikając w odnośnik (zdjęcie lub tytuł) na górze artykułu.

Jak żyje Dawid Narożny bez zespołu Piękni i Młodzi?

Ostatnio w życiu Dawida Narożnego i Joanny sporo się dzieje. Fanów poruszyło zdjęcie z Pierwszej Komunii córki wokalisty, Gabrysi, którym podzielił się z obserwatorami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dawid zamieścił pod fotografią niejednoznaczny podpis:

Komunia Święta to wielka szansa na przeżycie wielkiego święta miłości Boga do człowieka... Możecie mi uwierzyć, że na tym zdjęciu wbrew pozorom jest więcej osób niż mogłoby się wydawać

Czy to oznacza, że Dawid Narożny zostanie ojcem po raz drugi? Sprawę zbadaliśmy tutaj: Dawid Narożny ojcem po raz drugi? Zagadkowe zdjęcie. "Brzuszek już coraz większy!"

Dawid Narożny: "Mniej żalu, złości i zawiści"

9 czerwca na profilu Dawida pojawił się inny wymowny wpis. Wokalista napisał:

Życzymy Wam mniej żalu, złości i zawiści do drugiego człowieka natomiast więcej dystansu do siebie i całego świata. Myślę, że wtedy wszystkim będzie żyło się lepiej. Buziaki dla tych życzliwych jak również dla tych złośliwych.

Co wywołało taki wpis? Może chodzi o byłą żonę, Magdę Narożną? Bez względu na powód Dawid Narożny otrzymał od fanów wsparcie w formie komentarzy. Oni również życzyli mu wszystkiego najlepszego.

Dawid Narożny po rozstaniu. Czy jest szczęśliwy?

W długi czerwcowy weekend na profilu Dawida Narożnego pojawiły się radosne zdjęcia ze wspólnych chwil, które spędza z partnerką Joanną. Pod obiema fotografiami widnieją wiele mówiące podpisy:

Dobry wieczór!!;)) "W miłości nie chodzi o to, by na siebie wzajemnie patrzeć, lecz by patrzeć w tym samym kierunku";)) Wszystkim Wam tego życzę;)

Kocham ją!;**

To kolejny dowód na to, że po rozstaniu z Magdą Narożną Dawid ma się świetnie. Jego fani życzą mu jeszcze więcej szczęścia. Niektórzy nie ukrywają, że taką samą sympatią darzą i jego, i jego byłą żonę:

Szczęścia. Ważne aby byc szczęśliwym. Uwielbiam Ciebie i Magde. I nie rozumiem ludzi jak mają coś albo do Ciebie i Asi albo do Magdy i Krzyśka . Wasze życie i niech ich to nie obchodzi

Ciężko byłoby mi się roztac z mężem, ale życie pisze różne scenariusze, ale Wam to na dobre wyszło! Asia jest urocza. Dużo miłości

Ladnie wyglądacie na tym zdjęciu

Dawid Narożny. Kariera muzyczna

Po rozstaniu z Magdą Narożną Dawid rozpoczął solową działalność muzyczną. Były wokalista zespołu Piękni i Młodzi ma już na koncie pierwsze utwory i klipy, z których najnowszym jest piosenka nagrana wspólnie z Endrju pt. Zrobię z Ciebie Pannę Młodą. Inne świeże utwory Dawida Narożnego publikowane ostatnio w serwisie Youtube na kanale Dawid Narożny Music to Prezent czy Nosiłem Kwiaty Ci. Posłuchajcie sami, jak brzmi najnowszy z nich.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE