Czy Andrzej z Plutycz jest dobrym kosiarzem? Nowy odcinek serialu „Rolnicy. Podlasie” zapowiada się ciekawie! [WIDEO]

i

Autor: telewizja Fokus TV Na zdjęciu kadr z serialu "Rolnicy. Podlasie"

Rolnicy. Podlasie

Czy Andrzej z Plutycz jest dobrym kosiarzem? Nowy odcinek serialu „Rolnicy. Podlasie” zapowiada się ciekawie! [WIDEO]

2023-09-15 16:26

Co wydarzy się w nowym odcinku 5. sezonu serialu „Rolnicy. Podlasie”? Niedzielne spotkanie z Gienkiem i Andrzejem z Plutycz, Emilią z Laszek i Bogdanem z Bronowa zapowiada się ciekawie! Sprawdźcie, czy warto 17 września odpalić telewizję Fokus TV.

Andrzej z Plutycz jest dobrym kosiarzem? Oceni Gienek Onopiuk

Paulina, Gienek i Andrzej z Plutycz oraz Jastrząb idą na pole, by zebrać słomę do opatrzenia drzewek owocowych. Następnie tworzą snopki. Wywiązuje się dyskusja, który z nich jest najładniejszy. Gienek wspomina, jak dawniej zbierało się żniwo. Po powrocie do domu Andrzej z Plutycz chce już roztrząsać siano, ale w kole maszyny brakuje powietrza. Walek przybywa z odsieczą.

"Rolnicy. Podlasie". Co słychać w Bronowie?

W Bronowie pada. Agnieszka z Jarkiem muszą zwozić bele. Jarek szybko je ładuje. Po powrocie spotykają Maćka, który gotów jest im pomóc przy żniwach. Z uwagi na pogodę rezygnują z pracy – jedzą ciasto i arbuza oraz piją szampana. Bogdan i jego rodzina są na zawodach zaprzęgów w Czyżewie. Michał startuje, ale nie czuje się przygotowany, ponieważ nie miał na to czasu z uwagi na żniwa. Mimo to świetnie sobie radzi, podobnie jak Darek. Bogdanowi nie idzie tak dobrze, ponieważ jego klacz się płoszy. Gdy nadchodzi chwila rozdania nagród, okazuje się, że jedna z nich została przyznana Michałowi. Rodzina bardzo się z tego cieszy.

„Rolnicy. Podlasie” nowy sezon – zapowiedź odcinka

Kolejny odcinek nowego sezonu serialu „Rolnicy. Podlasie” w niedzielę 17 września. Początek o godz. 20:00. Poniżej znajdziecie zapowiedź 38 odcinka.

QUIZ o serialu Rolnicy. Podlasie. Nowe pytania. To już piąty sezon!

Pytanie 1 z 10
Czy w domu Gienka i Andrzeja z Plutycz jest już łazienka?