Bohaterka serialu “Rolnicy. Podlasie” zaskoczyła! Jakie wykształcenie ma Monika z Pokaniewa?

i

Autor: telewizja Fokus TV Bohaterka serialu “Rolnicy. Podlasie” zaskoczyła! Jakie wykształcenie ma Monika z Pokaniewa?

Rolnicy. Podlasie

Bohaterka serialu “Rolnicy. Podlasie” zaskoczyła! Jakie wykształcenie ma Monika z Pokaniewa?

2024-03-07 15:14

Popularny serial “Rolnicy. Podlasie” to nie tylko Andrzej z Plutycz czy Emilka Korolczuk z Laszek, ale również wiele bardzo ciekawych postaci. Zdecydowanie możemy do nich zaliczyć Monikę i Tomka z Pokaniewa, którzy swoje gospodarstwo prowadzą za Siemiatyczami na Podlasiu. W ostatnim odcinku programu “Rolnicy. Podlasie” poznaliśmy, jakie wykształcenia ma Monika z Pokaniewa.

W serialu “Rolnicy. Podlasie”, który w każdą niedzielę można oglądać na antenie Fokus TV, możemy podziwiać takie postaci rolniczego świata z Podlasia jak: 

  • Andrzej z Plutycz, 
  • Emilia z Laszek. 

To najbardziej popularni rolnicy, których wypromował program “Rolnicy. Podlasie”. Do tego grona śmiało zaliczyć można również Monikę i Tomka z Pokaniewa czy Justyna i Łukasz, prowadzących swoje gospodarstwo w Ciemnoszyjach.

ZOBACZ TAKŻE: Szok i niedowierzanie w Plutyczach! Tak teraz będą zarabiać bohaterowie serialu “Rolnicy. Podlasie”

Andrzej z Plutycz zupełnie bez tajemnic! Sprawdź, co o nim wiesz? Quiz

Pytanie 1 z 15
Jak nazywa się Andrzej z Plutycz?

Monika i Tomasz Cieślik z Pokaniewa. Gospodarstwo

Monika i Tomek Cieślik z Pokaniewa prowadzą olbrzymie i bardzo nowoczesne gospodarstwo, oparte na hodowli krów. Ich stado obecnie liczy około 450 sztuk. Rolnicy nieustannie rozwijają swoje gospodarstwo, m.in. inwestując w maszyny. Jeszcze w starym roku małżeństwo poinformowało o zakończeniu remontu serowarni. Dzięki wprowadzonym zmiano od Moniki Tomka z Pokaniewa można kupić nie tylko mleko i mleko dla alergików, które mają w swojej ofercie, ale także masło, śmietanę i twaróg.

Jakie wykształcenie ma Monika Cieślik z Pokaniewa? Będziecie zaskoczeni!

Monika i Tomek z Pokaniewa zyskali sympatię i uwagę widzów serialu “Rolnicy. Podlasie” nie tylko pogodą ducha i ciepłem, ale również niezwykłą fachowością. Małżeństwo nie tylko zdradza kulisy życia na wsi, z nagrań pary po prostu można się sporo nauczyć o rolnictwie. 

W jednym z ostatnich odcinków serialu “Rolnicy. Podlasie” Monika z Pokaniewa zdradziła jakie ma wykształcenie. Jesteśmy przekonani, że wielu widzów będzie zdziwionych. Monika Cieślik w odcinku zdradziła: 

Ja skończyłam zootechnikę, dokładnie produkcję i marketing pasz przemysłowych. Jakieś wykształcenie rolnicze mam, więc orientuję się w temacie. 

To również wiele wyjaśnia fachowość nie tylko Tomka z Pokaniewa, ale również jego żony Moniki.

Zobaczcie w galerii zdjęciowej jak rolnicy z Podlasia szykują się na Tłusty Czwartek

Rolnicy. Podlasie. Wymiana desek w furmance. Wzorowa współpraca
Listen on Spreaker.