Bohater serialu „Rolnicy. Podlasie” z kolejnym wyrokiem! 38-latek skazany za kradzież

i

Autor: pexels.com pexels.com - zdjęcie ilustracyjne

Bohater serialu „Rolnicy. Podlasie” z kolejnym wyrokiem! 38-latek skazany za kradzież

2024-02-19 7:37

Rolnik znany z występów w serialu „Rolnicy. Podlasie” z kolejnym wyrokiem sądowym! Tym razem został oskarżony o kradzież 11 balotów z sianokiszonką. Mężczyzna twierdził, że tylko je pożyczył. Teraz dostał karę grzywny w wysokości 4,5 tys. zł i nawiązkę 1 tys. zł na rzecz poszkodowanego.

„Rolnicy. Podlasie”. Rolnik ponownie skazany

W środę 1 marca Kamil T. - bohater popularnego serialu „Rolnicy. Podlasie” emitowanego na Focus TV został skazany przez sąd za kradzież 11 balotów z sianokiszonką. Do przestępstwa doszło w miejscowości Marynki w gm. Poświętne. 38-latek 1 kwietnia 2022 r. wpadł na gorącym uczynku ze skradzionym łupem na przyczepce.

Bohater serialu „Rolnicy. Podlasie” przed sądem. Groziło mu 5 lat więzienia

Kamil T. z serialu "Rolnicy. Podlasie" od początku chciał dobrowolnie poddać się karze, ale nie zgodził się na to pokrzywdzony. Powodem były pieniądze. Okradziony rolnik zadecydował, że proponowana kara grzywny 5 tys. złotych była za niska. Oskarżony nie pojawił się na żadnej rozprawie, włącznie z tą 1 marca. Adwokat pokrzywdzonego w mowie końcowej domagał się skazania Kamila T.

Kolejny proces sądowy bohatera serialu „Rolnicy. Podlasie”

Sąd odrzucił ten wniosek z uwagi na to, że oskarżony nie jest osobą karaną oraz to, iż pokrzywdzony podczas zatrzymania dopuścił się rękoczynów. Kamil T. z serialu "Rolnicy. Podlasie" ma wprawdzie wyrok za znęcanie się za psem, ale nie jest on prawomocny.

W związku z tym sędzia wymierzył karę grzywny w wysokości 4,5 tys. zł, nawiązki 1 tys. zł oraz obciążenie skazanego opłatami i kosztami sądowymi (to ponad 800 zł).

Ten wyrok również nie jest prawomocny.

Rolnicy. Podlasie. Akcja wyciągania ramy okiennej - POPRAWIONE