Białowieża. Agresywny żubr zaatakował mężczyznę. Trwa obława na zwierzę

i

Autor: pixabay Białowieża. Agresywny żubr zaatakował mężczyznę. Trwa obława na zwierzę

Białowieża. Agresywny żubr zaatakował mężczyznę. Trwa obława na zwierzę

2020-09-07 9:23

Dramatyczne wydarzenia w Białowieży. Rozwścieczony żubr zaatakował 61-letniego mężczyznę. Poszkodowany trafił do szpitala w Hajnówce. Pracownicy parku narodowego szukają szalejącego zwierzęcia. Szczegóły na ESKA Białystok.

Zastrzelił żubra, bo pomylił go... z DZIKIEM! Ile mu grozi? [DRASTYCZNE ZDJĘCIA].

Białowieża. Atak żubra na 61-letniego mężczyznę

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 7 września. Około godziny 7.30 w Białowieży agresywny żubr zaatakował 61-letniego mężczyznę - turystę wynajmującego kwaterę na terenie wsi. Jak poinformował Tomasz Krupa, rzecznik podlaskiej policji, poszkodowany wyszedł na poranny spacer w kierunku lasu. Na jego skraju natknął się na agresywne zwierzę.

61-latkowi udzielona została pomoc. Z obrażeniami trafił do szpitala powiatowego w Hajnówce. Agresywnego żubra szukają teraz pracownicy Białowieskiego Parku Narodowego. Policjanci wykluczyli wstępnie, jakoby mężczyzna miał drażnić rozjuszone zwierzę.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE