Festiwal smaków na Stadionie Miejskim

i

Autor: https://pixabay.com/

Aromatyczny pad thai, chińskie pierożki, dużo dobrej kawy i czekoladowa uczta. Na Stadionie Miejskim będzie pysznie!

2022-10-14 13:54

By spróbować kuchni azjatyckiej nie trzeba wyjeżdżać do Azji. Wystarczy wybrać się w weekend na Stadion Miejski w Białymstoku. Tutaj odbędą się dwa festiwale.

Dymiące tajskie stragany, oryginale chińskie pierogi czy aromatyczny pad thai? A może gruzińskie chaczapuri czy japoński ramen? Białystok zapachnie trawą cytrynową, imbirem i ostrym chilli. Będzie marynowana rzepa i czarny sezam, domowe curry z chrupiącymi warzywami i świeżą kolendrą i wietnamskie kanapki bahn mi. Na miejscu znaleźć będzie można zarówno uwielbiane przez wszystkich klasyki kuchni wschodu jak i te oryginalne niedostępne na co dzień dania.

Będzie także coś dla fanów kawy i czekolady! Festiwal Kawy i Czekolady to miejsce, gdzie odwiedzający spotkają całą gamę słodkich wystawców. W ich ofercie znajdą się kawy i czekolady, zarówno w opcjach klasycznych jak również w niecodziennych smakach. Swoimi wyrobami zachwycą Was czekoladnicy z całego kraju. Będą tu ciastka, ciasteczka, lizaki i cukierki, a także słodkie napoje.

Festiwale odbędą się w sali VIP Stadionu Miejskiego w Białymstoku. W sobotę Festiwal w godz. 12:00 – 20:00, a w niedzielę w godz. 12:00 – 18:00.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE