Andrzej z Plutycz konkretnie o strajku rolników w Polsce. Dziwi was deklaracja gospodarza?

i

Autor: screen Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Andrzej z Plutycz konkretnie o strajku rolników w Polsce. Dziwi was deklaracja gospodarza?

Rolnicy. Podlasie

Andrzej z Plutycz konkretnie o strajku rolników w Polsce. Dziwi was deklaracja gospodarza?

2024-03-12 7:47

Strajk rolników w całej Polsce przeniósł się również na Podlasie, których rolnicy wzięli udział już w dwóch ogólnopolskich protestach. W zgromadzeniach można było znaleźć Agnieszkę i Jarka z Bronowa, czyli bohaterów serialu "Rolnicy. Podlasie". Pół Polski zastanawiało się, co w temacie strajku rolników ma do powiedzenia Andrzej z Plutycz. Gwiazdor z Podlasia w końcu przemówił.

Strajk rolników na Podlasiu

W lutym na Podlasiu rolnicy wzięli udział w dwóch strajkach gospodarzy. 9 lutego oraz 20 lutego tysiące rolników swoimi ciągnikami blokowało lub utrudniało ruch. Wśród rolników nie zabrakło znanych twarzy na Podlasiu. Akcję wspiera m.in. Grzegorz Bardowski z programu "Rolnik szuka żony" oraz Agnieszka i Jarek z serialu "Rolnicy. Podlasie".

ZOBACZ TAKŻE: Bohaterka serialu “Rolnicy. Podlasie” zaskoczyła! Jakie wykształcenie ma Monika z Pokaniewa?

Zdjęcia z protestu rolników na Podlasiu znajdziesz poniżej w galerii zdjęciowej.

Andrzej z Plutycz o proteście rolników. Jasna deklaracja!

Chociaż na Podlasiu tysiące rolników wzięło udział w protestach, wielu zastanawiało się, czy dołączył do nich Andrzej z Plutycz. Rolnik spod Bielska Podlaskiego długo milczał, a w pewnym momencie zniknął nawet ze swojego kanału na YouTube. Tam pojawiał się jego brat Jarosław. Okazuje się jednak, że Andrzej z Plutycz miał ważny powód. Przebywał bowiem na turnusie rehabilitacyjnym w Szklarskiej Porębie. I właśnie stamtąd rolnik wysłał swoje stanowisko wobec strajku rolników w Polsce.

Chociaż nie uczestniczyliśmy w dzisiejszym strajku ogólnopolskim, wspieramy działania rolników. W pełni popieramy postulaty, o które wszyscy walczymy. Mówimy 3 razy STOP: Zielonemu Ładowi, importowi produktów rolnych z Ukrainy oraz ograniczeniu hodowli w Polsce - czytamy w poście na profilu "Gienek i Andrzej". 

Sonda
Czy jesteś za strajkiem rolników w Polsce?

Andrzej z Plutycz zupełnie bez tajemnic! Sprawdź, co o nim wiesz? Quiz

Pytanie 1 z 15
Jak nazywa się Andrzej z Plutycz?
Rolnicy. Podlasie. Gienek i Sławek zaganiają cielaki do obory. Ale nerwy!
Listen on Spreaker.