30-latka z Białegostoku padła ofiarą oszustwa internetowego. Ile straciła podczas sprzedaży ubranek dziecięcych?

2022-06-03 14:50
30-latka z Białegostoku padła ofiarą oszustwa internetowego. Ile straciła podczas sprzedaży ubranek dziecięcych?
Autor: pixabay.com 30-latka z Białegostoku padła ofiarą oszustwa internetowego. Ile straciła podczas sprzedaży ubranek dziecięcych?

30-letnia mieszkanka Białegostoku straciła 8 tysięcy złotych. Kobieta została oszukana podczas sprzedaży ubranek dziecięcych.

Do zdarzenia doszło w środę (2 czerwca) podczas sprzedaży ubranek dziecięcych. 30-letnia mieszkanka Białegostoku na jednym z portali ogłoszeniowych wystawiła na sprzedaż ubrania dziecięce za 10 złotych. Po kilku godzinach, za pośrednictwem tego portalu skontaktowała się z nią osoba zainteresowana ich kupnem.

- Aby usprawnić transakcję, przesłała na skrzynkę e-mailową 30-latki wiadomość z linkiem. Po kliknięciu sprzedająca została przekierowana na stronę firmy kurierskiej. Tam zgodnie ze wskazówkami wpisała dane z karty bankomatowej – czytamy w komunikacie KMP Białystok.

W ten sposób miała otrzymać pieniądze i dopełnić formalności związanych z wysyłką kurierską. Mieszkanka Białegostoku dziewięć razy zaakceptowała płatności. Następnego dnia, kiedy nie mogła zalogować się do swojego banku, zorientowała się, że padła ofiarą oszustwa.

Kobieta z Białegostoku straciła 8 tysięcy złotych.

Podlaskie. Gruzin rzucił się z kijem bejsbolowym na policjantkę. W busie wiózł imigrantów
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE