Niecodzienny Festiwal, który przyciąga tłumy. Już po raz szósty wyjątkowe aranżacje kolęd można usłyszeć podczas cyklu „Niecodziennych Koncertów Kolęd” - trwa festiwal kolędowy im. Łukasza Ząbka

2022-01-14 21:05
Niecodzienny festiwal trwa
Autor: Niecodzienne Koncerty Kolęd - Natalia Gołuch

Najbliższy koncert już w niedzielę w Bielsku-Białej, finał 30 stycznia w Bazylice w Rychwałdzie

W ubiegłym roku wspólne kolędowanie uniemożliwiła pandemia, tym razem wrócili, i jak się okazało - wrócili też widocznie stęsknieni melomani, bo tłumnie pojawiają się na każdym z tych wyjątkowych koncertów.

Wspólna gra i śpiew w styczniowe niedziele wywołuje ogromną radość z każdego spotkania. - Wróciliśmy do pierwotnej wersji koncertów i znowu naszej orkiestrze kameralnej Beskid SoundProject towarzyszy chór oraz soliści. Niesamowite, że tak wielu ludzi chce nas usłyszeć, to dla nas bardzo ważne - przyznaje - organizator festiwalu Sebastian Niemczycki.

Już wiadomo, że w najbliższą niedzielę podczas czwartego już koncertu tegorocznej edycji festiwalu wystąpi niecodzienny gość - tenor - Andrzej Lampert. Początek koncertu o 19.00 w bielskim kościele św. Andrzeja Boboli i św. Wincentego Pallottiego.

Festiwal od roku nosi imię Łukasza Ząbka - młodego kontrabasisty zespołu, który po długiej chorobie zmarł w czerwcu 2020 roku.

Przypominamy: wszystkie koncerty są zupełnie bezpłatne. Jeśli jednak zechcecie wesprzeć ten niecodzienny muzyczny projekt - będzie do tego okazja po każdym z koncertów. Jak zapewniają organizatorzy - każdy z koncertów odbywa się zgodnie z obostrzeniami epidemiologicznymi.

Dlaczego warto wpaść na kolejny koncert - posłuchajcie - zaprasza Sebastian Niemczycki

Niecodzienne Koncerty Kolęd im. Łukasza Ząbka - zaprasza Sebastian Niemczycki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE