Pijana kobieta awanturowała się w jednym z kościołów w Bełchatowie. Interweniowali strażnicy miejscy

2021-10-25 16:29
Pijana kobieta awanturowała się w jednym z kościołów w Bełchatowie. Interweniowali strażnicy miejscy
Autor: RR

Najpierw obrażała wiernych, a następnie weszła na chór i przeszkadzała organiście. W kościele na ulicy Kościuszki w Bełchatowie awanturowała się pijana 44-letnia kobieta. Na miejscu interweniowali strażnicy miejscy. Bełchatowiance grozi mandat karny do 500 zł.

W niedzielny poranek strażnicy miejscy mieli niecodzienną interwencję. Zostali wezwani przez siostrę zakonną do kościoła na ulicy Kościuszki. Okazało się, że mszę zakłócała pijana kobieta. 

- W trakcie nabożeństwa chodziła po kościele i wykrzykiwała nieprzyzwoite słowa, zaczepiała ludzi i groziła im słowną agresją. Było to zakłócanie porządku przez osobę nietrzeźwą - mówi Piotr Barasiński, komendant Straży Miejskiej w Bełchatowie. 

Z naszych informacji wynika, że kobieta weszła też na chór i przeszkadzała organiście. Kobieta przyznała się, że do kościoła poszła prosto z imprezy. Za zakłócenia porządku w miejscu publicznym grozi jej teraz do 500 zł mandatu. 

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Dawid Kwiatkowski NA ŻYWO w studiu SuperNovej. Wykonał utwór PROSTE [TYLKO U NAS]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE