PGE Skra znów bez medalu. Bełchatowianie przegrali decydujący mecz o brąz

Autor: PGE Skra Bełchatów

2021-04-22 11:56

Rozczarowanie w Bełchatowie. W trzecim, decydującym meczu o brązowy medal mistrzostw Polski PGE Skra przegrała we własnej hali 0:3 z VERVĄ Warszawa Orlen Paliwa. Tym samym bełchatowianie zakończyli sezon na czwartym miejscu i nie zagrają w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów. Jaka przyszłość czeka bełchatowski klub?

Wydawało się, że po zwycięstwie w Warszawie siatkarze PGE Skry złapali wiatr w żagle i we własnej hali sięgną po brąz. Nic z tych rzeczy. Goście ze stolicy przyjechali jak po swoje i zasłużenie wygrali nie tracąc żadnego seta. Bełchatowianie postawili się jedynie w trzeciej partii, ale to i tak było za mało. Przegrali w bardzo kiepskim stylu.

Co ciekawe, w rywalizacji o brąz dwa razy grali u siebie i oba spotkania zakończyły się zwycięstwem warszawian. Ściany pomagają gospodarzom? W tej rywalizacji było zupełnie odwrotnie.

Tym samym PGE Skra kończy sezon bez żadnego sukcesu i medalu, co dla dziewięciokrotnego mistrza Polski jest dużym rozczarowaniem.

Co dalej? Wraz z końcem sezonu siatkarze i sztab szkoleniowy udadzą się na wolne. W klubie zapewne dojdzie do wielu zmian. Czas pokaże, do jak dużych.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Czy takie zachowanie w dobie pandemii powinno być karane?
Szalała na drodze w nowym BMW. Niebezpieczną "zabawę" przerwali policjanci z grupy SPEED