Kulturysta z Bełchatowa wyproszony z siłowni. "To dyskryminacja"

2021-04-13 16:38
Kulturysta z Bełchatowa wyproszony z siłowni. To dyskryminacja
Autor: RR

Kulturysta z Bełchatowa został wyproszony z siłowni przez policję. Uważa, że to dyskryminacja. Adam Klawiński przygotowuje się do mistrzostw świata w Anglii.

Trwają policyjne naloty na siłownie i kluby fitness. Funkcjonariusze sprawdzają, czy stosują się do obostrzeń. Coraz więcej takich wizyt składają m.in. policjanci z Bełchatowa. Jedną z siłowni w Bełchatowie funkcjonariusze odwiedzili już kilka razy.

Po jednej z takich interwencji, w poniedziałek, 12 kwietnia na placu Narutowicza w Bełchatowie została zorganizowana konferencja z udziałem bełchatowskiego kulturysty Adama Klawińskiego, który był w siłowni podczas wizyty bełchatowskich funkcjonariuszy. Na spotkaniu w centrum miasta towarzyszył mu Patryk Marjan, lokalny przedstawiciel Kongresu Polskiego Biznesu.

Sportowiec podzielił się swoimi wrażeniami po tym, jak policja wyprosiła go z siłowni. Nie kryje swojego rozczarowania, tym bardziej, że jest w trakcie przygotowań do mistrzostw świata. O wypowiedź w tej sprawie poprosiliśmy też bełchatowską policję.

Więcej w materiale Radia Eska Bełchatów:

Kulturysta z Bełchatowa wyproszony z siłowni przez mundurowych. Posłuchaj wypowiedzi sportowca i policji

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z twojej okolicy!

Sonda
Czy oglądałeś serial Zbuntowany anioł?
Kuchenne rewolucje - Magda Gessler ratuje Łódzką restaurację!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE