Koniec z hazardem w jednym z lokali w Bełchatowie. Teraz młoda kobieta ma spore kłopoty

2021-09-29 14:56
Koniec z hazardem w jednym z lokali w Bełchatowie. Teraz młoda kobieta ma spore kłopoty
Autor: Pixabay (zdjęcie poglądowe)

Mieszkanka Bełchatowa wpadła z nielegalnymi automatami do gier hazardowych. Po kontroli funkcjonariuszy łódzkiej Krajowej Administracji Skarbowej okazało się, że kobieta ma więcej grzechów na sumieniu.

Funkcjonariusze łódzkiej KAS w toku działań kontrolnych w jednym z lokali w Bełchatowie zauważyli dwa włączone automaty do gier hazardowych. W trakcie przeszukania pomieszczenia, znaleziono także substancje odurzające.

- W metalowej kasecie funkcjonariusze znaleźli 48 dilerek z zawartością amfetaminy o łącznej wadze ponad 10 g i 7 dilerek z mefedronem o łącznej wadze ponad 31 g. Na miejscu obecna była młoda kobieta, przy której, w trakcie przeszukania znaleziono substancje odurzające - informują służby KAS w Łodzi. 

Na tej podstawie zatrzymano kobietę, którą przekazano funkcjonariuszom Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie. Za posiadanie narkotyków grozi jej kara pozbawienia wolności.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Czy zdążyłeś się spisać w Narodowym Spisie Powszechnym?
Jak zmienić swoje nawyki żywieniowe?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE