Jedna hala, kilka dyscyplin, setki dzieci. Za nami Bełchatowski Dzień Sportu [AUDIO]

2022-09-22 14:55
Jedna hala, kilka dyscyplin, setki dzieci. Za nami Bełchatowski Dzień Sportu [AUDIO]
Autor: RR

Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, lekkoatletyka, a nawet brazylijskie jiu-jitsu – między innymi takich takie dyscypliny posmakowały dzieciaki w ramach Dnia Sportu w Bełchatowie. W hali widowiskowo-sportowej ćwiczyło ok. 300 uczniów bełchatowskich podstawówek.

Takich eventów nigdy za wiele. W ramach bełchatowskiego Dnia Sportu ok. 300 dzieci posmakowało przeróżnych dyscyplin sportowych – od piłki nożnej i siatkówki, po lekkoatletykę i brazylijskie jiu-jitsu. Frajdy miały co niemiara.

- Trzeba się ruszać, a nie tylko siedzieć w telefonie. Świetnie się tutaj bawimy - mówiły zgodnym chórem dzieciaki z bełchatowskich szkół. 

Głównym celem imprezy było promowanie zdrowego i aktywnego trybu życia już od najmłodszych lat. W przygotowanych boksach zaprezentowały się bełchatowskie kluby sportowe oraz dietetyk. Przedstawiali swoje propozycje i zachęcali dzieci do aktywnego i zdrowego trybu życia. Oprócz dużej dawki ruchu każdy uczestnik otrzymał również zdrowy poczęstunek i drobny upominek. 

Relacja z tego wydarzenia w materiale Radia Eska Bełchatów:

Bełchatowski Dzień Sportu. Posłuchaj wypowiedzi dzieci i innych uczestników

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z twojej okolicy!

Sonda
Lubisz sport?
O krok od tragedii w Gdyni. Dziewczynka na hulajnodze niemal wjechała pod koła samochodu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE