Gmina Bełchatów: Będą przerwy w dostawie prądu. Gdzie i kiedy?

2021-07-20 12:25
Gmina Bełchatów: Będą przerwy w dostawie prądu. Gdzie i kiedy?
Autor: Pixabay

W najbliższych dniach w kilku miejscowościach na terenie gminy Bełchatów zabraknie energii elektrycznej. Pierwsze wyłączenia pojawią się w piątek. W jakich lokalizacjach będą przerwy w dostawie prądu? Sprawdź!

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź Rejon Energetyczny Bełchatów informuje, że w najbliższych dniach z wyłączeniem energii elektrycznej muszą liczyć się mieszkańcy kilku miejscowości na terenie gminy Bełchatów: 

» Dobrzelów, Helenów - w piątek, 23 lipca 2021 roku w godz. 7.30-12.30

» Poręby - w poniedziałek, 26 lipca 2021 roku w godz. 8.30-12.30

» Adamów - we wtorek, 27 lipca 2021 roku w godz. 8-13

» Adamów, Wola Mikorska - w środę, 28 lipca 2021 roku w godz. 8-13.

PGE Dystrybucja informuje, że z przyczyn niezależnych od RE Bełchatów może nie dojść do wyłączeń w wyżej podanych terminach, a przewidywany czas przerwy oraz zakres wyłączenia planowanego może ulec zmianie. Zamieszczona informacja znajduje się również na firmowej stronie: www.pgedystrybucja.pl 

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z twojej okolicy!

Sonda
Czy często gryzą Cię komary?
W Żurawiczkach strzelali do bociana Franka. Potrzebna amputacja skrzydła
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE