22-latek pocięty "tulipanem". Do ataku doszło przy ulicy Przemysłowej w Bełchatowie

2023-01-17 12:38
22-latek pocięty tulipanem. Do ataku doszło przy ulicy Przemysłowej w Bełchatowie
Autor: KPP Bełchatów

Zarzut uszkodzenia ciała usłyszał 38-latek, który przy ulicy Przemysłowej w Bełchatowie zranił "tulipanem" 22-letniego mężczyznę. Poszkodowany trafił do miejscowego szpitala. Napastnikowi grozi do 5 lat więzienia.

15 stycznia przy ulicy Przemysłowej w Bełchatowie funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który zranił w rękę 22-letniego mieszkańca gminy Rząśnia. Około godziny 3:40 dyżurny otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który chodzi po parkingu i szarpie za klamki pojazdów. Obecny na miejscu zgłaszający oświadczył przybyłym policjantom, że kiedy wraz z kolegą zauważyli tę sytuację, zwrócili mężczyźnie uwagę.

- Wówczas zaczął on być agresywny, potłukł trzymaną w ręku butelkę i zaatakował kolegę zgłaszającego „tulipanem”. Pokrzywdzony z raną ciętą przedramienia pojechał do szpitala. Zgłaszający wskazał funkcjonariuszom siedzącego w jednym z pojazdów agresora. Policjanci podjęli interwencję, podczas której na podszybiu od strony pasażera zauważyli potłuczone szyjki butelek. Sprawcą okazał się 38-letni mężczyzna. W chwili zatrzymania miał ponad promil alkoholu w organizmie - informują bełchatowscy policjanci. 

Agresor został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut uszkodzenia ciała za co grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Masz dla nas ciekawą informację lub chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy. Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Miałeś/aś wypadek podczas uprawiania sportu?
Potężna fabryka narkotyków pod Krakowem zlikwidowana. Wśród zatrzymanych dwaj "chemicy"
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE