WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Złote Globy 2014: nominacje w kategorii Najlepsza Piosenka! Kto na liście nominowanych? Zobacz [VIDEO] - Złote Globy 2014: lista nominowanych. Zobacz nominacje w kategorii Najlepsza Piosenka! Zobacz [VIDEO]

Tagi związane z Złote Globy 2014: nominacje w kategorii Najlepsza Piosenka! Kto na liście nominowanych? Zobacz [VIDEO]: złote globy 2014, złote globy 2014 nominacje, złote globy 2014 nominowani, złote globy 2014 lista nominowanych, złote globy 2014 lista nominacji, złote globy 2014 najlepsza piosenka, golden globes 2014

Złote Globy 2014: nominacje w kategorii Najlepsza Piosenka! Kto na liście nominowanych? Zobacz [VIDEO]

RSS 13/12/2013 14:08 Komentarze

Poznaliśmy nominacje do Złotych Globów 2014. Na ESKA.pl lista nominowanych w kategorii Najlepsza Piosenka. Nominowani do muzycznej odsłony Golden Globes 2014 to wykonawcy hitów promujących najlepsze kinowe produkcje ostatnich miesięcy. Które muzyczne gwiazdy mają szansę na Złotego Globa 2014? Sprawdź teraz!

Adele ze Złotym Globem za Skyfall / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Złote Globy 2014: nominacje w kategorii Najlepsza Piosenka! Kto na liście nominowanych? Zobacz [VIDEO]
Lista nominowanych do Złotych Globów 2014 to m.in. nominowani w kategorii Najlepsza Piosenka. Nominacje do Golden Globes 2014 dla muzycznych gwiazd to wyróżnienia dla piosenek, które w ostatnich miesiącach promowały kinowe hity takie jak Igrzyska Śmierci: W Pierścieniu Ognia czy też Kraina Lodu.


Nominowani do Złotych Globów 2014 w kategorii Najlepsza Piosenka (Best Original Song):

Atlas - Coldplay z filmu The Hunger Games: Catching Fire
Let It Go - Idina Menzel z bajki Frozen
Ordinary Love - U2, z filmu Mandela: Long Walk to Freedom
Please Mr. Kennedy - Justin Timberlake, Oscar Isaac, Adam Driver z filmu Inside Llewyn Davis
Sweeter Than Fiction - Taylor Swift z filmu One Chance

>>> Gorąca 100 Radia ESKA 2013 - głosuj na najlepsze hity ostatnich 12 miesięcy!

Kiedy dowiemy się, który numer zgarnie Golden Globa? Gala rozdania Złotych Globów 2014 12 stycznia 2014 roku w Beverly Hills. W 2012 roku tytuł ten powędrował do Skyfall od Adele. Typujcie nowych zwycięzców w Eskowym czacie i komentarzach poniżej.


Zobacz Atlas - Coldplay!



Zobacz Let It Go - Idina Menzel!



Zobacz Ordinary Love - U2!



Zobacz Please Mr. Kennedy - Justin Timberlake, Oscar Isaac i Adam Driver!



Posłuchaj Sweeter Than Fiction - Taylor Swift!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?
0

Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?

Początek roku szkolnego 2016/2017 zbliża się wielkimi krokami. Na zakończenie wakacji sprawdzamy kiedy uczniowie rozpoczną lekcje.
26/08/2016 10:47
ESKA Music Awards 2016 - kto wystąpi? Poznaj LINE UP gali w Szczecinie!
0

ESKA Music Awards 2016 - kto wystąpi? Poznaj LINE UP gali w Szczecinie!

ESKA Music Awards 2016, czyli najważniejsze wydarzenie muzyczne w Polsce już 26 sierpnia w Szczecinie! Kto swoim występem uświetni galę? Ujawniamy listę gwiazd, które wystąpią podczas ceremonii rozdania statuetek EMA 2016!
25/08/2016 22:17
Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'
0

Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

Natasha Bassett wcieli się w postać Britney Spears w filmowej biografii gwiazdy pop. Wybór australijskiej aktorki do głównej roli nie przypadł jednak do gustu fanom piosenkarki, tak samo jak i cała idea tej produkcji. Britney również nie chce mieć nic wspólnego z tym filmem! Czy szykuje się więc spektakularna klapa?
26/08/2016 15:24
ESKA Music Awards 2016 w Szczecinie
0

ESKA Music Awards 2016 w Szczecinie

ESKA Music Awards 2016 to wydarzenie, na które fani muzyki czkają każdego roku z ogromną niecierpliwością. Specjalnie dla Was na ESKA.pl zebraliśmy w jednym miejscu wszystkie niezbędne informacje o EMA 2016!
26/08/2016 14:57
ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie
0

ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie

ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie. Specjalnie dla was obserwujemy przygotowania do gali ESKA Music Awards. To tutaj 26 sierpnia, relacjonujemy najważniejsze fakty, plotki i zakulisowe ciekawostki. W relacji znajdziecie też wywiady z gwiazdami gali ESKA Music Awards 2016! Transmisja gali już o 20:30 na antenie TVP1.
26/08/2016 14:57
Britney Spears nawet w Carpool Karaoke śpiewa z playbacku
0

Britney Spears nawet w Carpool Karaoke śpiewa z playbacku

Britney Spears w Carpool Karaoke śpiewa z playbacku? Tak wynikało z krótkiej zapowiedzi programu, w której piosenkarka ruszała ustami do hitu Toxic. Okazuje się jednak, że w pozostałych utworach Britney zdecydowała się zaśpiewać na żywo! Sprawdźcie, jak Britney wypadła podczas przejażdżki z Jamesem Cordenem!
26/08/2016 14:13
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

18/08/2016 10:16

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]