Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Złote Globy 2014: nominacje w kategorii Najlepsza Piosenka! Kto na liście nominowanych? Zobacz [VIDEO] - Złote Globy 2014: lista nominowanych. Zobacz nominacje w kategorii Najlepsza Piosenka! Zobacz [VIDEO]

Tagi związane z Złote Globy 2014: nominacje w kategorii Najlepsza Piosenka! Kto na liście nominowanych? Zobacz [VIDEO]: złote globy 2014, złote globy 2014 nominacje, złote globy 2014 nominowani, złote globy 2014 lista nominowanych, złote globy 2014 lista nominacji, złote globy 2014 najlepsza piosenka, golden globes 2014

Złote Globy 2014: nominacje w kategorii Najlepsza Piosenka! Kto na liście nominowanych? Zobacz [VIDEO]

RSS 13/12/2013 14:08 Komentarze

Poznaliśmy nominacje do Złotych Globów 2014. Na ESKA.pl lista nominowanych w kategorii Najlepsza Piosenka. Nominowani do muzycznej odsłony Golden Globes 2014 to wykonawcy hitów promujących najlepsze kinowe produkcje ostatnich miesięcy. Które muzyczne gwiazdy mają szansę na Złotego Globa 2014? Sprawdź teraz!

Adele ze Złotym Globem za Skyfall / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Złote Globy 2014: nominacje w kategorii Najlepsza Piosenka! Kto na liście nominowanych? Zobacz [VIDEO]
Lista nominowanych do Złotych Globów 2014 to m.in. nominowani w kategorii Najlepsza Piosenka. Nominacje do Golden Globes 2014 dla muzycznych gwiazd to wyróżnienia dla piosenek, które w ostatnich miesiącach promowały kinowe hity takie jak Igrzyska Śmierci: W Pierścieniu Ognia czy też Kraina Lodu.


Nominowani do Złotych Globów 2014 w kategorii Najlepsza Piosenka (Best Original Song):

Atlas - Coldplay z filmu The Hunger Games: Catching Fire
Let It Go - Idina Menzel z bajki Frozen
Ordinary Love - U2, z filmu Mandela: Long Walk to Freedom
Please Mr. Kennedy - Justin Timberlake, Oscar Isaac, Adam Driver z filmu Inside Llewyn Davis
Sweeter Than Fiction - Taylor Swift z filmu One Chance

>>> Gorąca 100 Radia ESKA 2013 - głosuj na najlepsze hity ostatnich 12 miesięcy!

Kiedy dowiemy się, który numer zgarnie Golden Globa? Gala rozdania Złotych Globów 2014 12 stycznia 2014 roku w Beverly Hills. W 2012 roku tytuł ten powędrował do Skyfall od Adele. Typujcie nowych zwycięzców w Eskowym czacie i komentarzach poniżej.


Zobacz Atlas - Coldplay!



Zobacz Let It Go - Idina Menzel!



Zobacz Ordinary Love - U2!



Zobacz Please Mr. Kennedy - Justin Timberlake, Oscar Isaac i Adam Driver!



Posłuchaj Sweeter Than Fiction - Taylor Swift!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Planeta Singli - film na walentynki 2016. Posłuchaj Byle Gest - piosenkę Wojtka "Łozo" Łozowskiego
0

Planeta Singli - film na walentynki 2016. Posłuchaj Byle Gest - piosenkę Wojtka "Łozo" Łozowskiego

Planeta Singli to film idealny na walentynki 2016! Zobacz zwiastun najnowszej polskiej komedii romantycznej w rytm Elastic Heart Sii!
14/02/2016 10:26
Walentynki 2016: nawet Google świętuje dzień wszystkich zakochanych!
0

Walentynki 2016: nawet Google świętuje dzień wszystkich zakochanych!

Walentynki 2016: nawet Google świętuje dzień wszystkich zakochanych! Z okazji 14 lutego Google przygotowało Doodle.
14/02/2016 09:55
Życzenia walentynkowe: gify, memy i obrazki na Facebooka. TOP10!
0

Życzenia walentynkowe: gify, memy i obrazki na Facebooka. TOP10!

Życzenia walentynkowe, gify i animacje do wykorzystania na Facebooku i Twitterze już teraz na ESKA.pl! 14 lutego to wyjątkowy dzień dla wszystkich zakochanych. Jeżeli chcesz w ciekawy i oryginalny sposób powiedzieć swojej drugiej połówce Kocham Cię to sprawdź nasze propozycje. Na ESKA.pl zebraliśmy najlepsze obrazki, grafiki i animacje, które będą idealną formą życzeń na walentynki 2016!
14/02/2016 09:09
#WszystkoGra: musical z polskimi przebojami w tanecznych aranżacjach. Film idealny na walentynki!
0

#WszystkoGra: musical z polskimi przebojami w tanecznych aranżacjach. Film idealny na walentynki!

#WszystkoGra: najbardziej roztańczony musical z największymi polskimi przebojami w nowych aranżacjach już wkrótce w kinach. Polska produkcja na miarę musicalu Mamma Mia to idealna propozycja na walentynki 2016!
14/02/2016 09:08
Pitbull. Nowe porządki - najlepsze sceny, kanapka z ogórkiem i inne hity z nowego Pitbulla!
0

Pitbull. Nowe porządki - najlepsze sceny, kanapka z ogórkiem i inne hity z nowego Pitbulla!

Pitbull. Nowe porządki: najlepsze sceny, kanapka z ogórkiem i inne hity z nowego Pitbulla - to wszystko już teraz na ESKA.pl. Pitbull. Nowe porządki to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier 2016 roku. Sprawdź, dlaczego film Patryka Vegi cieszy się w Polsce tak dużą popularnością.
14/02/2016 09:07
Antywalentynki 2016 - najlepsze memy, gify i obrazki dla przeciwników walentynek! TOP10
0

Antywalentynki 2016 - najlepsze memy, gify i obrazki dla przeciwników walentynek! TOP10

Antywalentynki - najlepsze memy, animacje i obrazki dla przeciwników walentynek już teraz na ESKA.pl! 14 lutego to wyjątkowo piękny dzień dla wszystkich zakochanych i najgorszy dla ludzi, którzy są singlami, lub po prostu nie obchodzą walentynek. Jeżeli należysz do tej drugiej grupy to trafiłeś idealnie! Sprawdź, co przygotowaliśmy na antywalentynki.
14/02/2016 09:06
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

13/02/2016 18:21

0
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

13/02/2016 13:50

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA