WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Złote Globy 2014: nominacje w kategorii Najlepsza Piosenka! Kto na liście nominowanych? Zobacz [VIDEO] - Złote Globy 2014: lista nominowanych. Zobacz nominacje w kategorii Najlepsza Piosenka! Zobacz [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Złote Globy 2014: nominacje w kategorii Najlepsza Piosenka! Kto na liście nominowanych? Zobacz [VIDEO]: złote globy 2014, złote globy 2014 nominacje, złote globy 2014 nominowani, złote globy 2014 lista nominowanych, złote globy 2014 lista nominacji, złote globy 2014 najlepsza piosenka, golden globes 2014

Złote Globy 2014: nominacje w kategorii Najlepsza Piosenka! Kto na liście nominowanych? Zobacz [VIDEO]

RSS 13/12/2013 14:08 Komentarze 0

Poznaliśmy nominacje do Złotych Globów 2014. Na ESKA.pl lista nominowanych w kategorii Najlepsza Piosenka. Nominowani do muzycznej odsłony Golden Globes 2014 to wykonawcy hitów promujących najlepsze kinowe produkcje ostatnich miesięcy. Które muzyczne gwiazdy mają szansę na Złotego Globa 2014? Sprawdź teraz!

Adele ze Złotym Globem za Skyfall / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Złote Globy 2014: nominacje w kategorii Najlepsza Piosenka! Kto na liście nominowanych? Zobacz [VIDEO]
Lista nominowanych do Złotych Globów 2014 to m.in. nominowani w kategorii Najlepsza Piosenka. Nominacje do Golden Globes 2014 dla muzycznych gwiazd to wyróżnienia dla piosenek, które w ostatnich miesiącach promowały kinowe hity takie jak Igrzyska Śmierci: W Pierścieniu Ognia czy też Kraina Lodu.


Nominowani do Złotych Globów 2014 w kategorii Najlepsza Piosenka (Best Original Song):

Atlas - Coldplay z filmu The Hunger Games: Catching Fire
Let It Go - Idina Menzel z bajki Frozen
Ordinary Love - U2, z filmu Mandela: Long Walk to Freedom
Please Mr. Kennedy - Justin Timberlake, Oscar Isaac, Adam Driver z filmu Inside Llewyn Davis
Sweeter Than Fiction - Taylor Swift z filmu One Chance

>>> Gorąca 100 Radia ESKA 2013 - głosuj na najlepsze hity ostatnich 12 miesięcy!

Kiedy dowiemy się, który numer zgarnie Golden Globa? Gala rozdania Złotych Globów 2014 12 stycznia 2014 roku w Beverly Hills. W 2012 roku tytuł ten powędrował do Skyfall od Adele. Typujcie nowych zwycięzców w Eskowym czacie i komentarzach poniżej.


Zobacz Atlas - Coldplay!



Zobacz Let It Go - Idina Menzel!



Zobacz Ordinary Love - U2!



Zobacz Please Mr. Kennedy - Justin Timberlake, Oscar Isaac i Adam Driver!



Posłuchaj Sweeter Than Fiction - Taylor Swift!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Film 50 Twarzy Greya: nowe video z filmu! Tak wygląda apartament Greya. Beyonce może być zazdrosna ;) [VIDEO]
0

Film 50 Twarzy Greya: nowe video z filmu! Tak wygląda apartament Greya. Beyonce może być zazdrosna ;) [VIDEO]

Film 50 Twarzy Greya: nowe video z planu zdjęciowego dostępne w sieci! Nie jest to nowy zwiastun 50 Twarzy Greya ale nagranie, ukazujące kulisy pracy nad przygotowywaniem najbardziej oczekiwanego filmu 2015 roku. W nowym materiale video ujrzymy apartament Christiana Greya w całej okazałości. Takiego domu nie powstydziłaby się sama Beyonce! 
30/01/2015 21:58
Mecz Polska - Katar na żywo 30.01.2015: link do transmisji na stronie. Live It razem z nami! [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar na żywo 30.01.2015: link do transmisji na stronie. Live It razem z nami! [VIDEO]

Mecz Polska - Katar 30.01.2015 na żywo oglądać będą też kibice-internauci. Na ESKA.pl mamy dla Was link do transmisji meczu Polska - Katar w ręczną 2015 - tej legalnej i oficjalnej. Zobacz, gdzie oglądać mecz Polska - Katar 30 stycznia 2015 roku live i Live It z Eskową ekipą!
30/01/2015 17:33
Film 50 Twarzy Greya: oficjalna playlista przed premierą od Universalu! Posłuchajcie Czekając na 50 Twarzy Greya [AUDIO]
0

Film 50 Twarzy Greya: oficjalna playlista przed premierą od Universalu! Posłuchajcie Czekając na 50 Twarzy Greya [AUDIO]

Premiera filmu 50 Twarzy Greya w polskich kinach to wydarzenie, na które czekają tysiące fanów książki o Christianie Greyu. Przed premierą 50 Twarzy Greya na dużym ekranie i płyty z soundtrackiem do produkcji wytwórnia Universal Music Polska przygotowała specjalną playlistę Czekając na 50 Twarzy Greya. Odpalcie piosenki z 50 Twarzy Greya i nie tylko już teraz na ESKA.pl!
30/01/2015 17:28
Mecz Polska - Katar: wynik meczu w ręczną 2015 na ESKA.pl chwilę po spotkaniu z 30.01.2015. You Are Looking At The Winner? [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar: wynik meczu w ręczną 2015 na ESKA.pl chwilę po spotkaniu z 30.01.2015. You Are Looking At The Winner? [VIDEO]

Wynik meczu Polska - Katar zdecyduje o tym, czy polscy szczypiorniści dostaną się do finału MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. Czy w półfinale mistrzostw pokonamy zawodników z Kataru? Wynik meczu Polska - Katar podamy tuż po piątkowym spotkaniu z 30.01.2015. 
30/01/2015 17:21
Super Bowl 2015: gdzie oglądać, czy jest transmisja w internecie? Show Katy Perry kusi!
0

Super Bowl 2015: gdzie oglądać, czy jest transmisja w internecie? Show Katy Perry kusi!

Gdzie oglądać Super Bowl 2015 - najważniejszy mecz futbolu amerykańskiego? Finał Super Bowl XLIX już w najbliższą niedzielę 1 lutego 2015 roku. W przerwie między rozgrywkami zaśpiewa Katy Perry i Lenny Kravitz. Z tego też względu warto już teraz sprawdzić, czy istnieje możliwość obejrzenia transmisji online Super Bowl 2015 na żywo w internecie.
30/01/2015 16:49
Serwis This. - nowy serwis społecznościowy przypomina polski Wykop. Zobaczcie, jak działa. This Is It? [VIDEO]
0

Serwis This. - nowy serwis społecznościowy przypomina polski Wykop. Zobaczcie, jak działa. This Is It? [VIDEO]

Co to jest This., jak działa i jak zdobyć zaproszenie, żeby założyć konto? To właśnie najczęściej zadawane pytania po premierze This. - nowego serwisu społecznościowego opartego na dzieleniu się linkami - na które odpowiadamy na ESKA.pl. Zobaczcie, czy mamy nową gwiazdą wśród serwisów społecznościowych i dlaczego This. przypomina Wykop. Kto wie, może This Is It jeśli chodzi o social media...
30/01/2015 16:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska