WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Złote Globy 2014: nominacje w kategorii Najlepsza Piosenka! Kto na liście nominowanych? Zobacz [VIDEO] - Złote Globy 2014: lista nominowanych. Zobacz nominacje w kategorii Najlepsza Piosenka! Zobacz [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Złote Globy 2014: nominacje w kategorii Najlepsza Piosenka! Kto na liście nominowanych? Zobacz [VIDEO]: złote globy 2014, złote globy 2014 nominacje, złote globy 2014 nominowani, złote globy 2014 lista nominowanych, złote globy 2014 lista nominacji, złote globy 2014 najlepsza piosenka, golden globes 2014

Złote Globy 2014: nominacje w kategorii Najlepsza Piosenka! Kto na liście nominowanych? Zobacz [VIDEO]

RSS 13/12/2013 14:08 Komentarze 0

Poznaliśmy nominacje do Złotych Globów 2014. Na ESKA.pl lista nominowanych w kategorii Najlepsza Piosenka. Nominowani do muzycznej odsłony Golden Globes 2014 to wykonawcy hitów promujących najlepsze kinowe produkcje ostatnich miesięcy. Które muzyczne gwiazdy mają szansę na Złotego Globa 2014? Sprawdź teraz!

Adele ze Złotym Globem za Skyfall / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Złote Globy 2014: nominacje w kategorii Najlepsza Piosenka! Kto na liście nominowanych? Zobacz [VIDEO]
Lista nominowanych do Złotych Globów 2014 to m.in. nominowani w kategorii Najlepsza Piosenka. Nominacje do Golden Globes 2014 dla muzycznych gwiazd to wyróżnienia dla piosenek, które w ostatnich miesiącach promowały kinowe hity takie jak Igrzyska Śmierci: W Pierścieniu Ognia czy też Kraina Lodu.


Nominowani do Złotych Globów 2014 w kategorii Najlepsza Piosenka (Best Original Song):

Atlas - Coldplay z filmu The Hunger Games: Catching Fire
Let It Go - Idina Menzel z bajki Frozen
Ordinary Love - U2, z filmu Mandela: Long Walk to Freedom
Please Mr. Kennedy - Justin Timberlake, Oscar Isaac, Adam Driver z filmu Inside Llewyn Davis
Sweeter Than Fiction - Taylor Swift z filmu One Chance

>>> Gorąca 100 Radia ESKA 2013 - głosuj na najlepsze hity ostatnich 12 miesięcy!

Kiedy dowiemy się, który numer zgarnie Golden Globa? Gala rozdania Złotych Globów 2014 12 stycznia 2014 roku w Beverly Hills. W 2012 roku tytuł ten powędrował do Skyfall od Adele. Typujcie nowych zwycięzców w Eskowym czacie i komentarzach poniżej.


Zobacz Atlas - Coldplay!



Zobacz Let It Go - Idina Menzel!



Zobacz Ordinary Love - U2!



Zobacz Please Mr. Kennedy - Justin Timberlake, Oscar Isaac i Adam Driver!



Posłuchaj Sweeter Than Fiction - Taylor Swift!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Tokio Hotel w Polsce 27.03.2015 - filmy i zdjęcia z koncertu Tokio Hotel w Stodole [VIDEO]
0

Tokio Hotel w Polsce 27.03.2015 - filmy i zdjęcia z koncertu Tokio Hotel w Stodole [VIDEO]

Za nami koncert Tokio Hotel w Polsce! 27.03.2015 Tokio Hotel zagrali na scenie warszawskiego klubu Stodoła. Pierwsze filmy i zdjęcia z występu niemieckiego zespołu trafiły już do sieci. Jak było na koncercie Tokio Hotel w Polsce? Przekonajcie się sami na ESKA.pl 
28/03/2015 12:45
Violetta w Polsce 2015 - informacje praktyczne przed koncertem Violetty w Polsce 29.03.2015 [VIDEO]
0

Violetta w Polsce 2015 - informacje praktyczne przed koncertem Violetty w Polsce 29.03.2015 [VIDEO]

Violetta Live w Polsce 2015: tuż przed koncertem zbieramy praktyczne informacje. O której otwarcie bramek? Jak dojechać do Atlas Areny? Te i inne informacje do sprawdzenia już dzisiaj przed koncertem Violetta Live w Łodzi 29.03.2015
28/03/2015 10:39
Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni 2015 - kiedy i w którą stronę przestawiamy zegarki. Czy czeka nas Time Warp? [VIDEO]
0

Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni 2015 - kiedy i w którą stronę przestawiamy zegarki. Czy czeka nas Time Warp? [VIDEO]

Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni czeka nas już w najbliższy weekend. Jaka jest dokładna data przestawiania zegarków z czasu zimowego na letni? W którą stronę przestawiamy zegarki podczas zmiany czasu z zimowego na letni? Na ESKA.pl podpowiadamy jak przestawić zegarki, aby nie doszło do zapętlenia czasu, tak jak w utworze Time Warp
28/03/2015 10:36
Polska - Irlandia: o której i gdzie transmisja meczu na żywo w TV i online? Kocham Cię Jak Irlandię, czy nasi górą? [VIDEO]
1

Polska - Irlandia: o której i gdzie transmisja meczu na żywo w TV i online? Kocham Cię Jak Irlandię, czy nasi górą? [VIDEO]

Polska - Irlandia czyli mecz eliminacji do Euro 2016 odbędzie się już w najbliższą niedzielę 29.03.2015. Gdzie i o której rozpocznie się transmisja meczu Polska - Irlandia na żywo? Czy możemy spodziewać się transmisji meczu Polska - Irlandia w telewizji na ogólnodostępnym kanale? Gdzie szukać darmowych streamów do spotkania Polska - Irlandia w internecie? Kocham Cię Jak Irlandię czy nasi górą?    
28/03/2015 10:34
Kasia Popowska - Lecę Tam: teledysk już jest! Wokalistka i trzech przystojniaków czekają. Zobaczcie sami [VIDEO]
0

Kasia Popowska - Lecę Tam: teledysk już jest! Wokalistka i trzech przystojniaków czekają. Zobaczcie sami [VIDEO]

Teledysk Kasi Popowskiej do Lecę tam zaliczył premierę pod koniec marca 2015 roku i mamy go dla Was do zobaczenia oczywiście na ESKA.pl. Nowy teledysk Kasi Popowskiej to wokalistka w trzech odsłonach u boku trzech przystojniaków. Zapraszamy do oglądania teledysku do Lecę tam Kasi Popowskiej już teraz!
28/03/2015 10:26
Pogoda na Święta Wielkanocne 2015: sprawdź prognozę na Wielkanoc 2015! Rozpędzimy się W Stronę Słońca?
0

Pogoda na Święta Wielkanocne 2015: sprawdź prognozę na Wielkanoc 2015! Rozpędzimy się W Stronę Słońca?

Prognoza pogody na Wielkanoc 2015, czyli odpowiedź na pytanie 'jaka będzie pogoda w święta Wielkanocne 2015?' czeka na Was na ESKA.pl. Wiemy już, czy w Wielkanoc 2015 będzie ciepło i ile stopni pojawi się na termometrach w Wielką Niedzielę 5 kwietnia 2015 roku. Sprawdzajcie pogodę na Wielkanoc 2015 razem z nami! Rozpędzimy się W Stronę Słońca?
28/03/2015 08:38
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

0
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

2
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska