Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Wałęsa. Człowiek z nadziei - soundtrack. Sprawdź muzykę z nowego filmu o Wałęsie [VIDEO, TRACKLISTA] - Muzyka z filmu Wałęsa: Człowiek z nadziei. Kiedy premiera soundtracku? Zobacz tracklistę i sprawdź!
REKLAMA
REKLAMA

Wałęsa. Człowiek z nadziei - soundtrack. Sprawdź muzykę z nowego filmu o Wałęsie [VIDEO, TRACKLISTA]

RSS 02/10/2013 17:36 Komentarze 0
Premierę Wałęsa: Człowiek z nadziei w kinach poprzedzi wydanie soundtracku do filmu. Kiedy krążek z muzyką pojawi się na sklepowych półkach? Jakie utwory znajdą się na płycie? Sprawdź datę premiery i tracklistę soundtracku do Wałęsa. Człowiek z nadziei już teraz!
plakat Wałęsa: Człowiek z nadziei / fot. oficjalny plakat filmu
Ilustracja do artykułu: Wałęsa. Człowiek z nadziei - soundtrack. Sprawdź muzykę z nowego filmu o Wałęsie [VIDEO, TRACKLISTA]
Soundtrack do Wałęsa: Człowiek z nadziei premierowo pojawi się na sklepowych półkach już 2 października 2013 roku. Muzyka z filmu budzi równie duże emocje jak sama produkcja. Tracklistę z utworami do Wałęsa: Człowiek z nadziei prezentujemy na ESKA.pl. Na liście znajdziemy nie tylko muzykę ilustracyjną spod ręki Pawła Mykietyna, ale także piosenki w wykonie znanych nam wykonawców.

>>> Filmowe, muzyczne hity prosto z kin na eskaGO.pl! Odpal player teraz

Te nagrali m.in. Chłopcy z Placu Borni, Tilt, Daab, Aya RL, KSU czy też Brygada Kryzys i Proletaryat. Płyta z muzyką do filmu Wałęsa: Człowiek z nadziei to album, którego wydawcą jest wytwórnia Parlophone Music Poland. Okładka i pełna tracklista soundtracku poniżej.


01. Bogdan Łyszkiewicz - Kocham Wolność
02. Paweł Mykietyn – Plaża
03. Proletaryat - Hej Naprzód Marsz
04. Paweł Mykietyn – Fragment 1
05. Dezerter - Tchórze
06. Paweł Mykietyn – Fragment 2
07. Aya Rl – Ulica
08. Paweł Mykietyn - Grzybki
09. Daab - Fala Ludzkich Serc
10. Paweł Mykietyn – Stocznia
11. Ksu - Martwy Rok
12. Paweł Mykietyn – Fragment 3
13. Brygada Kryzys – Wojna
14. Paweł Mykietyn –Więzienie
15. Róże Europy - Mamy Dla Was Kamienie
16. Paweł Mykietyn – Arłamów
17. Brygada Kryzys – Centrala
18. Paweł Mykietyn – Kłótnia
19. Daab - Nie Wolno Nie Ufać
20. Paweł Mykietyn – Tramwaj
21. Ksu - Pod Prąd
22. Paweł Mykietyn – Danka, Rewizja
23. Tilt - Jeszcze Będzie Przepięknie
24. Robert White - Grit And Rust March
25. Paul Henry Dallaire - A Song For Lech Walesa
26. Ray Davies - Avenue Of The Stars
27. Chłopcy Z Placu Broni – Kocham Wolność


Sam film Wałęsa: Człowiek z nadziei będzie można oglądać w polskich kinach już od 4 października 2013 roku. Na deser oficjalny zwiastun filmu do obejrzenia poniżej.

Zobacz zwiastun Wałęsa: Człowiek z nadziei!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Taylor Swift: kim jest Scott Eastwood, przystojniak z teledysku Wildest Dreams?
0

Taylor Swift: kim jest Scott Eastwood, przystojniak z teledysku Wildest Dreams?

Kim jest Scott Eastwood, czyli przystojniak z teledysku Taylor Swift - Wildest Dreams? Takie pytanie z pewnością zadają sobie wszyscy zachwyceni urodą mężczyzny z klipu. Sprawdź informacje na temat Scotta Eastwooda już teraz - na ESKA.pl
27/08/2015 17:07
Imprezy 28, 29, 30 sierpnia 2015: jak spędzić koniec wakacji 2015?
0

Imprezy 28, 29, 30 sierpnia 2015: jak spędzić koniec wakacji 2015?

Imprezy na 28-30 sierpnia - świętujcie koniec wakacji 2015 zbliża się wielkimi krokami. Jak spędzić ostatnie dni wolnego przed rozpoczęciem roku szkolnego 2015/2016? Na ESKA.pl stworzyliśmy listę imprez
27/08/2015 17:05
Liroy bierze się za politykę. Poznaj 8 znanych muzyków, o których nie wiesz, że zrobili karierę w polityce
0

Liroy bierze się za politykę. Poznaj 8 znanych muzyków, o których nie wiesz, że zrobili karierę w polityce

Liroy będzie politykiem! Znany raper zdecydował się wystartować w wyborach parlamentarnych. Komu jeszcze udał się taki transfer z muzyki do polityki? Zobaczcie listę 8 muzyków związanych z polityką.
27/08/2015 17:00
Anita Włodarczyk mistrzynią - lista przebojów dla sportowych championów specjalnie od ESKA.pl
0

Anita Włodarczyk mistrzynią - lista przebojów dla sportowych championów specjalnie od ESKA.pl

Złota Anita Włodarczyk na MŚ w Pekinie - rozniosła konkurencję. Nasza młocistka najpierw, 26.08.2015 jednym rzutem awansowała do finału rzutu młotem. Później zdeklasowała wszystkie przeciwniczki swoimi rzutami w finale i zdobyła złoto. We Are the Champions, to nie jedyna piosenka do świętowania takich zwycięstw.
27/08/2015 16:57
ESKA Music Awards 2015: powtórka transmisji z gali - kiedy, gdzie i o której?
0

ESKA Music Awards 2015: powtórka transmisji z gali - kiedy, gdzie i o której?

Powtórki ESKA Music Awards 2015 to szansa dla tych, którzy przegapili transmisję gali EMA 2015 29 sierpnia. Retransmisja ESKA Music Awards 2015 w kilku opcjach a wszystkie z nich czekają opisane na naszej stronie. Zobaczcie już teraz, kiedy, gdzie i o której godzinie powtórki ESKA Music Awards 2015.
27/08/2015 15:52
Rok szkolny 2015/2016: dni wolne od szkoły - Break The Rules
0

Rok szkolny 2015/2016: dni wolne od szkoły - Break The Rules

Dni wolne od szkoły w roku szkolnym 2015/2016? Pierwsze szkolne wakacje szybciej niż Wam się wydaje. Na ESKA.pl przejrzeliśmy kalendarz roku szkolnego 2015/2016, i znamy daty wszystkich dni wolnych. 
27/08/2015 15:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

27/08/2015 14:19

0
Zayn Malik po rozstaniu z Perrie Edwards odcina się od Little Mix. Wojna trwa! Po czyjej stronie jesteś?

Zayn Malik po rozstaniu z Perrie Edwards odcina się od Little Mix. Wojna trwa! Po czyjej stronie jesteś?

16/08/2015 09:21

0
Robin Thicke i Nicki Minaj w Back Together - teledysk już jest!

Robin Thicke i Nicki Minaj w Back Together - teledysk już jest!

14/08/2015 16:08

0
Ed Sheeran otrzyma honorowy tytuł naukowy. Teraz zostnie profesorem?

Ed Sheeran otrzyma honorowy tytuł naukowy. Teraz zostnie profesorem?

14/08/2015 14:04

0
Justin Bieber - nowa płyta 2015. Data premiery oficjalnie ujawniona!

Justin Bieber - nowa płyta 2015. Data premiery oficjalnie ujawniona!

12/08/2015 12:48

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska