WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Wałęsa. Człowiek z nadziei - soundtrack. Sprawdź muzykę z nowego filmu o Wałęsie [VIDEO, TRACKLISTA] - Muzyka z filmu Wałęsa: Człowiek z nadziei. Kiedy premiera soundtracku? Zobacz tracklistę i sprawdź!
REKLAMA
REKLAMA

Wałęsa. Człowiek z nadziei - soundtrack. Sprawdź muzykę z nowego filmu o Wałęsie [VIDEO, TRACKLISTA]

RSS 02/10/2013 17:36 Komentarze 0
Premierę Wałęsa: Człowiek z nadziei w kinach poprzedzi wydanie soundtracku do filmu. Kiedy krążek z muzyką pojawi się na sklepowych półkach? Jakie utwory znajdą się na płycie? Sprawdź datę premiery i tracklistę soundtracku do Wałęsa. Człowiek z nadziei już teraz!
plakat Wałęsa: Człowiek z nadziei / fot. oficjalny plakat filmu
Ilustracja do artykułu: Wałęsa. Człowiek z nadziei - soundtrack. Sprawdź muzykę z nowego filmu o Wałęsie [VIDEO, TRACKLISTA]
Soundtrack do Wałęsa: Człowiek z nadziei premierowo pojawi się na sklepowych półkach już 2 października 2013 roku. Muzyka z filmu budzi równie duże emocje jak sama produkcja. Tracklistę z utworami do Wałęsa: Człowiek z nadziei prezentujemy na ESKA.pl. Na liście znajdziemy nie tylko muzykę ilustracyjną spod ręki Pawła Mykietyna, ale także piosenki w wykonie znanych nam wykonawców.

>>> Filmowe, muzyczne hity prosto z kin na eskaGO.pl! Odpal player teraz

Te nagrali m.in. Chłopcy z Placu Borni, Tilt, Daab, Aya RL, KSU czy też Brygada Kryzys i Proletaryat. Płyta z muzyką do filmu Wałęsa: Człowiek z nadziei to album, którego wydawcą jest wytwórnia Parlophone Music Poland. Okładka i pełna tracklista soundtracku poniżej.


01. Bogdan Łyszkiewicz - Kocham Wolność
02. Paweł Mykietyn – Plaża
03. Proletaryat - Hej Naprzód Marsz
04. Paweł Mykietyn – Fragment 1
05. Dezerter - Tchórze
06. Paweł Mykietyn – Fragment 2
07. Aya Rl – Ulica
08. Paweł Mykietyn - Grzybki
09. Daab - Fala Ludzkich Serc
10. Paweł Mykietyn – Stocznia
11. Ksu - Martwy Rok
12. Paweł Mykietyn – Fragment 3
13. Brygada Kryzys – Wojna
14. Paweł Mykietyn –Więzienie
15. Róże Europy - Mamy Dla Was Kamienie
16. Paweł Mykietyn – Arłamów
17. Brygada Kryzys – Centrala
18. Paweł Mykietyn – Kłótnia
19. Daab - Nie Wolno Nie Ufać
20. Paweł Mykietyn – Tramwaj
21. Ksu - Pod Prąd
22. Paweł Mykietyn – Danka, Rewizja
23. Tilt - Jeszcze Będzie Przepięknie
24. Robert White - Grit And Rust March
25. Paul Henry Dallaire - A Song For Lech Walesa
26. Ray Davies - Avenue Of The Stars
27. Chłopcy Z Placu Broni – Kocham Wolność


Sam film Wałęsa: Człowiek z nadziei będzie można oglądać w polskich kinach już od 4 października 2013 roku. Na deser oficjalny zwiastun filmu do obejrzenia poniżej.

Zobacz zwiastun Wałęsa: Człowiek z nadziei!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Nowa piosenka Dody - Riotka: okładka singla, teledysk... - nowe fakty przed premierą już na stronie! [VIDEO]
0

Nowa piosenka Dody - Riotka: okładka singla, teledysk... - nowe fakty przed premierą już na stronie! [VIDEO]

Riotka - Doda - na tę premierę czekamy pod koniec 2014 roku. Nowa piosenka Dody zatytułowana Riotka ma już okładkę na singlowy krążek. Co więcej, znamy też kolejne szczegóły na temat nowego teledysku Dody do Riotka. Zobaczcie, kiedy piosenka Riotka i teledysk promujący nowy singiel Dody ujrzą światło dzienne i sprawdźcie nowe fakty przed premierą!
22/12/2014 14:11
Fandom 2014 roku: którzy fani najaktywniejsi w Polsce? Zobaczcie wyróżnione fandomy i wybierzcie najlepszy [PODSUMOWANIE 2014]
2

Fandom 2014 roku: którzy fani najaktywniejsi w Polsce? Zobaczcie wyróżnione fandomy i wybierzcie najlepszy [PODSUMOWANIE 2014]

Fandom 2014 roku na ESKA.pl postanowiliśmy wybrać w ramach podsumowania 2014 roku. Najlepsi fani w Polsce 2014 zostali wyróżnieni na stronie a teraz pora sprawdzić, którzy z nich są rzeczywiście najaktywniejsi. Zobaczcie, o jakich fandomach w 2014 roku było głośno na ESKA.pl i weźcie w udział w zabawie z okazji naszego rocznego podsumowania!
22/12/2014 13:12
Zagraniczni artyści 2014: zobaczcie, o kim było najgłośniej i wybierzcie swojego faworyta [PODSUMOWANIE 2014]
2

Zagraniczni artyści 2014: zobaczcie, o kim było najgłośniej i wybierzcie swojego faworyta [PODSUMOWANIE 2014]

W ramach podsumowania 2014 roku pod Eskową lupę trafia zagraniczny rynek muzyczny i jego przedstawiciele. Zagraniczni artyści nie zawiedli a na koniec 2014 roku Wy nie możecie zawieść nas. Jesteśmy bardzo ciekawi, którego z wybranych przez nas wykonawców uważacie za najlepszego zagranicznego artystę 2014 roku. Zapraszamy do klikania w specjalnym rankingu już teraz!
22/12/2014 13:11
Polscy artyści 2014: zobaczcie, o kim było najgłośniej i wybierzcie swojego faworyta [PODSUMOWANIE 2014]
72

Polscy artyści 2014: zobaczcie, o kim było najgłośniej i wybierzcie swojego faworyta [PODSUMOWANIE 2014]

Podsumowując 2014 rok na naszym rynku muzycznym możemy powiedzieć jedno - polscy artyści nie próżnowali. Na koniec 2014 roku zbieramy dla Was tych polskich artystów, o których w ostatnich miesiącach było najgłośniej ze względu na ich muzyczne dokonania. To jednak Wy wybierzecie swojego faworyta w specjalnym głosowaniu. Zapraszamy do zabawy już teraz!
22/12/2014 13:10
Polskie płyty 2014: która premiera najgorętsza? Zobaczcie najlepsze polskie płyty i wybierzcie swoją ulubioną [PODSUMOWANIE 2014]
0

Polskie płyty 2014: która premiera najgorętsza? Zobaczcie najlepsze polskie płyty i wybierzcie swoją ulubioną [PODSUMOWANIE 2014]

Najlepsze polskie płyty wydane w 2014 roku zbieramy w jednym miejscu na ESKA.pl w ramach Eskowego podsumowania 2014 roku. Polskie premiery 2014 roku to kilka naprawdę mocnych tytułów na rynku muzycznym. Odpowiadając na pytanie, kto w 2014 roku wydał płytę, zapraszamy Was także do głosowania na swoją ulubioną. Gotowi podsumować 2014 rok razem z nami?
22/12/2014 13:03
Wydarzenie roku 2014: co się działo w Polsce i na świecie? Wybieramy muzyczny numer jeden [PODSUMOWANIE 2014]
0

Wydarzenie roku 2014: co się działo w Polsce i na świecie? Wybieramy muzyczny numer jeden [PODSUMOWANIE 2014]

Wydarzenie roku 2014 to jedna z kategorii Eskowego podsumowania ostatnich 12 miesięcy. W jednym miejscu analizujemy, co działo się w Polsce i na świecie w 2014 roku w przemyśle muzycznym i na około niego. Zobaczcie listę najważniejszych wydarzeń naszym okiem i wybierzcie własny numer jeden w specjalnym głosowaniu. A jest z czego wybierać: Donatan i Cleo na Eurowizji, Britney Spears w Polsce, OWF 2014...
22/12/2014 12:57
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska