WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Wałęsa. Człowiek z nadziei - soundtrack. Sprawdź muzykę z nowego filmu o Wałęsie [VIDEO, TRACKLISTA] - Muzyka z filmu Wałęsa: Człowiek z nadziei. Kiedy premiera soundtracku? Zobacz tracklistę i sprawdź!

Wałęsa. Człowiek z nadziei - soundtrack. Sprawdź muzykę z nowego filmu o Wałęsie [VIDEO, TRACKLISTA]

RSS 02/10/2013 17:36 Komentarze
Premierę Wałęsa: Człowiek z nadziei w kinach poprzedzi wydanie soundtracku do filmu. Kiedy krążek z muzyką pojawi się na sklepowych półkach? Jakie utwory znajdą się na płycie? Sprawdź datę premiery i tracklistę soundtracku do Wałęsa. Człowiek z nadziei już teraz!
plakat Wałęsa: Człowiek z nadziei / fot. oficjalny plakat filmu
Ilustracja do artykułu: Wałęsa. Człowiek z nadziei - soundtrack. Sprawdź muzykę z nowego filmu o Wałęsie [VIDEO, TRACKLISTA]
Soundtrack do Wałęsa: Człowiek z nadziei premierowo pojawi się na sklepowych półkach już 2 października 2013 roku. Muzyka z filmu budzi równie duże emocje jak sama produkcja. Tracklistę z utworami do Wałęsa: Człowiek z nadziei prezentujemy na ESKA.pl. Na liście znajdziemy nie tylko muzykę ilustracyjną spod ręki Pawła Mykietyna, ale także piosenki w wykonie znanych nam wykonawców.

>>> Filmowe, muzyczne hity prosto z kin na eskaGO.pl! Odpal player teraz

Te nagrali m.in. Chłopcy z Placu Borni, Tilt, Daab, Aya RL, KSU czy też Brygada Kryzys i Proletaryat. Płyta z muzyką do filmu Wałęsa: Człowiek z nadziei to album, którego wydawcą jest wytwórnia Parlophone Music Poland. Okładka i pełna tracklista soundtracku poniżej.


01. Bogdan Łyszkiewicz - Kocham Wolność
02. Paweł Mykietyn – Plaża
03. Proletaryat - Hej Naprzód Marsz
04. Paweł Mykietyn – Fragment 1
05. Dezerter - Tchórze
06. Paweł Mykietyn – Fragment 2
07. Aya Rl – Ulica
08. Paweł Mykietyn - Grzybki
09. Daab - Fala Ludzkich Serc
10. Paweł Mykietyn – Stocznia
11. Ksu - Martwy Rok
12. Paweł Mykietyn – Fragment 3
13. Brygada Kryzys – Wojna
14. Paweł Mykietyn –Więzienie
15. Róże Europy - Mamy Dla Was Kamienie
16. Paweł Mykietyn – Arłamów
17. Brygada Kryzys – Centrala
18. Paweł Mykietyn – Kłótnia
19. Daab - Nie Wolno Nie Ufać
20. Paweł Mykietyn – Tramwaj
21. Ksu - Pod Prąd
22. Paweł Mykietyn – Danka, Rewizja
23. Tilt - Jeszcze Będzie Przepięknie
24. Robert White - Grit And Rust March
25. Paul Henry Dallaire - A Song For Lech Walesa
26. Ray Davies - Avenue Of The Stars
27. Chłopcy Z Placu Broni – Kocham Wolność


Sam film Wałęsa: Człowiek z nadziei będzie można oglądać w polskich kinach już od 4 października 2013 roku. Na deser oficjalny zwiastun filmu do obejrzenia poniżej.

Zobacz zwiastun Wałęsa: Człowiek z nadziei!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KaeN - wyjątkowy koncert rapera. Szczegóły wydarzenia na ESKA.pl
0

KaeN - wyjątkowy koncert rapera. Szczegóły wydarzenia na ESKA.pl

KaeN zagra wyjątkowy koncert. Raper zdecydował się na piękny gest, który pomoże wielu nastolatkom. Szczegóły znajdziecie już teraz na ESKA.pl
27/07/2016 15:13
Popek na Światowych Dniach Młodzieży 2016?! Dlaczego to możliwe?!
0

Popek na Światowych Dniach Młodzieży 2016?! Dlaczego to możliwe?!

Światowe Dni Młodzieży 2016 w Krakowie i koncert Popka: dlaczego takie wydarzenie jest możliwe? Sprawdźcie, bo mamy dla Was kilka przekonujących dowodów!
27/07/2016 14:59
Legia - Trencin: transmisja online i w TV! Na żywo 27.07.16
0

Legia - Trencin: transmisja online i w TV! Na żywo 27.07.16

Legia Warszawa - Trencin: mecz eliminacji Ligi Mistrzów w telewizji i w internecie już 27 lipca 2016. Czy transmisja odbędzie się na ogólnodostępnym kanale? Streamy live będą udostępnione za darmo? Odpowiedzi na te pytania podrzucamy Wam oczywiście na ESKA.pl!
27/07/2016 14:40
The Voice of Poland - kiedy nowy sezon muzycznego show?
0

The Voice of Poland - kiedy nowy sezon muzycznego show?

The Voice of Poland - kiedy nowy sezon muzycznego show? Te pytanie coraz częściej zadają sobie fani tego niezwykle popularnego talent-show. Dokładną datę premiery znajdziecie już teraz na ESKA.pl
27/07/2016 14:08
Gorąca 20 Premiera: Ewelina Lisowska - Prosta sprawa. Przekonujemy, że to najgorętszy hit tego lata!
0

Gorąca 20 Premiera: Ewelina Lisowska - Prosta sprawa. Przekonujemy, że to najgorętszy hit tego lata!

Ewelina Lisowska - Prosta sprawa: to premiera w Gorącej 20! Taneczny i optymistyczny kawałek usłyszycie na antenie Radia ESKA zaraz po godzinie 18:00! Zdecydowanie, to najgorętszy polski hit lata 2016, w rytm którego wstyd nie poruszyć bioderkami! Przekonajcie się sami - już teraz na ESKA.pl!
27/07/2016 13:15
KONKURS: Wygraj bilety na Polish Hip-Hop TV Festival 2016!
0

KONKURS: Wygraj bilety na Polish Hip-Hop TV Festival 2016!

Wygraj bilety na Polish Hip-Hop TV Festival 2016. Podczas imprezy wystąpią przedstawiciele polskiej i zagranicznej sceny hip-hopowej m.in. Onyx, Pezet, Tede i Małpa. Polish Hip Hop TV Festival Płock 2016 odbędzie się pod patronatem Hip Hop TV, ESKA TV oraz Radia ESKA.
27/07/2016 12:49
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...