WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » VIOLETTA - En Vivo. Płyta z piosenkami z serialu w wersjach live - już w sklepach! [VIDEO, TRACKLISTA] - Piosenki z Violetty - Violetta En Vivo
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z VIOLETTA - En Vivo. Płyta z piosenkami z serialu w wersjach live - już w sklepach! [VIDEO, TRACKLISTA]: violetta soundtrack, piosenki z violetty, violetta en vivo, violetta płyta z muzyką

VIOLETTA - En Vivo. Płyta z piosenkami z serialu w wersjach live - już w sklepach! [VIDEO, TRACKLISTA]

RSS 09/02/2014 09:32 Komentarze 0
VIOLETTA - En Vivo. Kolejna płyta z piosenkami z serialu Violetta, tym razem w wersjach wykonywanych na żywo - już w polskich sklepach. Co znajdzie się na krążku? Sprawdź na ESKA.pl!
Violetta En Vivo / fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: VIOLETTA - En Vivo. Płyta z piosenkami z serialu w wersjach live - już w sklepach! [VIDEO, TRACKLISTA]
VIOLETTA - En Vivo to kolejna, już trzecia z rzędu płyta z piosenkami z serialu Violetta, którą można od 4 lutego znaleźć w polskich sklepach. Poprzednie krążki z muzyką z bijącej rekordy popularności produkcji Disneya, sprzedawały się w Polsce doskonale. Czy album z wersjami wykonywanymi na żywo również spodoba się fanom? Zobacz tracklistę i posłuchaj jednej z piosenek, które znajdą się na Violetta - En Vivo!

>>> Timbaland na Orange Warsaw Festival 2014!


1. Hoy somos más
2. Euforia
3. Ahí estaré
4. Habla si puedes
5. Podemos
6. Como quieres
7. Are you ready for the ride
8. Voy por ti
9. On beat
10. Te esperaré
11. En mi mundo

Bonusy - zupełnie nowe piosenki!

1. Soy mi mejor momento
2. Ven con nosotros
3. A los cuatro vientos
4. Te fazer feliz
5. Esto no puede terminar



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Disco Polo - piosenki z filmu. Poznaj soundtrack z filmu Disco Polo - co jeszcze oprócz Czekoladki? [VIDEO]
0

Disco Polo - piosenki z filmu. Poznaj soundtrack z filmu Disco Polo - co jeszcze oprócz Czekoladki? [VIDEO]

Piosenki z filmu Disco Polo bawią widzów, nawet jeżeli nie są oni fanami tego gatunku muzycznego. Aktorzy grający w filmie odtworzyli najpopularniejsze hity disco polo na potrzeby akcji filmu. Te wersje piosenek znajdą się na soundtracku z filmu. Kiedy premiera płyty z piosenkami z Disco Polo? Dowiedz się na ESKA.pl
06/03/2015 16:29
100 zł na ESKA TV odc. 1: lista teledysków i komentujące gwiazdy na ESKA.pl. Zobaczcie przed premierą [VIDEO]
0

100 zł na ESKA TV odc. 1: lista teledysków i komentujące gwiazdy na ESKA.pl. Zobaczcie przed premierą [VIDEO]

100 zł na ESKA odc. 1 to m.in. Saszan i Honey komentujące teledyski do muzycznych hitów, które zapisały się już historii muzycznego show-biznesu. Kto jeszcze wystąpi w pierwszym odcinku 100 zł, czyli klipy, które opłaca się znać i jakie nagrania zostaną obgadane? ESKA.pl zdradza kilka gorących informacji!
06/03/2015 16:16
Justin Bieber ft Skrillex & Diplo - Where Are You Now. Posłuchaj nowego remiksu na ESKA.pl [VIDEO]
0

Justin Bieber ft Skrillex & Diplo - Where Are You Now. Posłuchaj nowego remiksu na ESKA.pl [VIDEO]

Justin Bieber nawiązał współpracę ze Skrillexem i Diplo, efektem czego jest remiks utworu Where Are You Now. Nowa wersja przeboju Biebera do odsłuchania na ESKA.pl 
06/03/2015 16:14
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3, odc. 1: za kogo przebiorą się uczestnicy? Sprawdzamy [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3, odc. 1: za kogo przebiorą się uczestnicy? Sprawdzamy [VIDEO]

Za kogo przebiorą się uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 w odcinku 1 7 marca 2015 roku? Listę metamorfoz gwiazd Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 na pierwszy odcinek sprawdzamy na ESKA.pl. Gotowi na przemiany Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 odc. 1?
06/03/2015 15:48
Taniec z Gwiazdami 2015: odcinek 1 6.03.2015. Zobacz najlepszych tancerzy w teledyskach waszych ulubionych gwiazd [VIDEO]
0

Taniec z Gwiazdami 2015: odcinek 1 6.03.2015. Zobacz najlepszych tancerzy w teledyskach waszych ulubionych gwiazd [VIDEO]

Taniec z Gwiazdami wraca po przerwie do ramówki Polsatu. Pierwszy odcinek 6.03.2015. Zanim zobaczymy tancerzy nowej edycji show, zobaczcie playlistę najlepszych teledysków, w których taniec był równie ważny jak muzyka. Na tapecie ESKA.pl najciekawsze układy taneczne!
06/03/2015 15:35
Justin Bieber DJ-em: FILMIK z wokalistą za mikserem. Zobaczcie, jak radzi sobie z klubowymi bitami [VIDEO]
0

Justin Bieber DJ-em: FILMIK z wokalistą za mikserem. Zobaczcie, jak radzi sobie z klubowymi bitami [VIDEO]

Justin Bieber myśli o karierze DJ-a? Do sieci trafił film, na którym idol nastolatek próbuje swoich sił za mikserem. Zobaczcie, jak Justin Bieber radzi sobie z klubowymi bitami 
06/03/2015 15:19
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

24/02/2015 15:51

0
Druga część Krainy Lodu - sprawdzamy, co nowego wiadomo o Frozen 2 [VIDEO]

Druga część Krainy Lodu - sprawdzamy, co nowego wiadomo o Frozen 2 [VIDEO]

22/02/2015 09:37

1
Kids Choice Awards 2015: znamy datę i prowadzącego KCA 2015. To Nick Jonas! [VIDEO]

Kids Choice Awards 2015: znamy datę i prowadzącego KCA 2015. To Nick Jonas! [VIDEO]

12/02/2015 15:12

0
PREMIERA! Played - Wydział Operacji Specjalnych - cały sezon za darmo online. WŁĄCZ! >>

PREMIERA! Played - Wydział Operacji Specjalnych - cały sezon za darmo online. WŁĄCZ! >>


Akcja partnerska