WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » VIOLETTA - En Vivo. Płyta z piosenkami z serialu w wersjach live - już w sklepach! [VIDEO, TRACKLISTA] - Piosenki z Violetty - Violetta En Vivo
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z VIOLETTA - En Vivo. Płyta z piosenkami z serialu w wersjach live - już w sklepach! [VIDEO, TRACKLISTA]: violetta soundtrack, piosenki z violetty, violetta en vivo, violetta płyta z muzyką

VIOLETTA - En Vivo. Płyta z piosenkami z serialu w wersjach live - już w sklepach! [VIDEO, TRACKLISTA]

RSS 09/02/2014 09:32 Komentarze 0
VIOLETTA - En Vivo. Kolejna płyta z piosenkami z serialu Violetta, tym razem w wersjach wykonywanych na żywo - już w polskich sklepach. Co znajdzie się na krążku? Sprawdź na ESKA.pl!
VIOLETTA - En Vivo to kolejna, już trzecia z rzędu płyta z piosenkami z serialu Violetta, którą można od 4 lutego znaleźć w polskich sklepach. Poprzednie krążki z muzyką z bijącej rekordy popularności produkcji Disneya, sprzedawały się w Polsce doskonale. Czy album z wersjami wykonywanymi na żywo również spodoba się fanom? Zobacz tracklistę i posłuchaj jednej z piosenek, które znajdą się na Violetta - En Vivo!

>>> Timbaland na Orange Warsaw Festival 2014!


1. Hoy somos más
2. Euforia
3. Ahí estaré
4. Habla si puedes
5. Podemos
6. Como quieres
7. Are you ready for the ride
8. Voy por ti
9. On beat
10. Te esperaré
11. En mi mundo

Bonusy - zupełnie nowe piosenki!

1. Soy mi mejor momento
2. Ven con nosotros
3. A los cuatro vientos
4. Te fazer feliz
5. Esto no puede terminar



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Sarsa Markiewicz z The Voice of Poland 5: największa gwiazda ringów? [VIDEO]
0

Sarsa Markiewicz z The Voice of Poland 5: największa gwiazda ringów? [VIDEO]

Sarsa Markiewicz w The Voice of Poland 5 w pierwszej bitwie na muzycznym ringu musiała zmierzyć się z Jerzym Grzechnikiem. Wspólnie dali jeden z najlepszych występów wieczoru. Kim jest Sarsa Markiewicz i czy to ona ma największe szanse na wygraną całej serii The Voice of Poland? Sprawdź na ESKA.pl
20/10/2014 14:53
LemON - koncerty 2014. Jesienna trasa koncertowa już trwa. Gdzie gra zespół? [VIDEO]
0

LemON - koncerty 2014. Jesienna trasa koncertowa już trwa. Gdzie gra zespół? [VIDEO]

LemON - koncerty 2014. Jesienna trasa koncertowa już trwa. Gdzie będzie można usłyszeć na żywo takie przeboje jak Scarlett czy Napraw? Sprawdź na ESKA.pl!
20/10/2014 14:31
HALLOWEEN 2014 - muzyka, która naprawdę straszy! Zobacz 8 strasznych melodii na Halloween! [VIDEO]
0

HALLOWEEN 2014 - muzyka, która naprawdę straszy! Zobacz 8 strasznych melodii na Halloween! [VIDEO]

HALLOWEEN 2014 - muzyka, która naprawdę straszy! Na Eska.pl wybraliśmy dla Was kilka piosenek i filmowych melodii, które przyprawiają nas o ciarrrki na plecach. Czekamy na Wasze propozycje w komentarzach!
20/10/2014 14:31
Łukasz Jakóbiak w komisji na Eurowizję 2015? 5 dowodów na to, że to najlepszy kandydat [VIDEO]
0

Łukasz Jakóbiak w komisji na Eurowizję 2015? 5 dowodów na to, że to najlepszy kandydat [VIDEO]

Kto z Polski na Eurowizję 2015? Odpowiedź na pytanie o polskiego reprezentana na Eurowizję 2015 zaserwuje nam profesjonalna komisja powłująca naszego kandydata. ESKA.pl wśród jej członków widzi Łukasza Jakóbiaka. Dlaczego? Sprawdźcie!
20/10/2014 14:09
G20 Premiery: The Script - Superheroes + Robin Schulz ft. Jasmine Thompson - Sun Goes Down [VIDEO]
0

G20 Premiery: The Script - Superheroes + Robin Schulz ft. Jasmine Thompson - Sun Goes Down [VIDEO]

G20 Premiery: The Script - Superheroes + Robin Schulz ft. Jasmine Thompson - Sun Goes Down - na trzeci poniedziałek października mamy dla Was aż 2 propozycje do Listy Przebojów Radia ESKA!
20/10/2014 13:04
Walka Gołota - Nicholson: sprawdź 10 rzeczy, których nie wiedziałeś o Gołocie i posłuchaj piosenek o pięściarzu [VIDEO]
0

Walka Gołota - Nicholson: sprawdź 10 rzeczy, których nie wiedziałeś o Gołocie i posłuchaj piosenek o pięściarzu [VIDEO]

Walka Gołota - Nicholson będzie ostatnią walką w karierze 46-letniego Andrzeja Gołoty. Zanim polski pięściarz wejdzie na ring po raz ostatni prześledzimy jego dotychczasową karierę. Na ESKA.pl przeczytasz 10 rzeczy, których nie wiedziałeś o Gołocie i posłuchaj piosenek, w których o nim śpiewano
20/10/2014 12:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE NEWSY
Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

15/10/2014 09:23

0
Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]

Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]