WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » VIOLETTA - En Vivo. Płyta z piosenkami z serialu w wersjach live - już w sklepach! [VIDEO, TRACKLISTA] - Piosenki z Violetty - Violetta En Vivo
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z VIOLETTA - En Vivo. Płyta z piosenkami z serialu w wersjach live - już w sklepach! [VIDEO, TRACKLISTA]: violetta soundtrack, piosenki z violetty, violetta en vivo, violetta płyta z muzyką

VIOLETTA - En Vivo. Płyta z piosenkami z serialu w wersjach live - już w sklepach! [VIDEO, TRACKLISTA]

RSS 09/02/2014 09:32 Komentarze 0
VIOLETTA - En Vivo. Kolejna płyta z piosenkami z serialu Violetta, tym razem w wersjach wykonywanych na żywo - już w polskich sklepach. Co znajdzie się na krążku? Sprawdź na ESKA.pl!
Violetta En Vivo / fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: VIOLETTA - En Vivo. Płyta z piosenkami z serialu w wersjach live - już w sklepach! [VIDEO, TRACKLISTA]
VIOLETTA - En Vivo to kolejna, już trzecia z rzędu płyta z piosenkami z serialu Violetta, którą można od 4 lutego znaleźć w polskich sklepach. Poprzednie krążki z muzyką z bijącej rekordy popularności produkcji Disneya, sprzedawały się w Polsce doskonale. Czy album z wersjami wykonywanymi na żywo również spodoba się fanom? Zobacz tracklistę i posłuchaj jednej z piosenek, które znajdą się na Violetta - En Vivo!

>>> Timbaland na Orange Warsaw Festival 2014!


1. Hoy somos más
2. Euforia
3. Ahí estaré
4. Habla si puedes
5. Podemos
6. Como quieres
7. Are you ready for the ride
8. Voy por ti
9. On beat
10. Te esperaré
11. En mi mundo

Bonusy - zupełnie nowe piosenki!

1. Soy mi mejor momento
2. Ven con nosotros
3. A los cuatro vientos
4. Te fazer feliz
5. Esto no puede terminar



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Olivia Wieczorek i Wiktoria Gąbka - co zaśpiewają w półfinale? Zobacz zapowiedź występu z Małych Gigantów 25.04.2015 [VIDEO]
0

Olivia Wieczorek i Wiktoria Gąbka - co zaśpiewają w półfinale? Zobacz zapowiedź występu z Małych Gigantów 25.04.2015 [VIDEO]

Mali Giganci odc. 8 to dzięki Olivii Wieczorek i jej występowi z przebojem Tiny Turner oraz Wiktorii Gąbce we wzruszającej piosence Nie Ma Jak U Mamy, okazja na przeżycie niezwykłych muzycznych wrażeń. Zobacz zapowiedź Małych Gigantów z soboty 25.04.2015 i posłuchaj oryginalnych wykonań już teraz - na ESKA.pl
24/04/2015 22:19
Władysław Bartoszewski nie żyje. Zmarł w wieku 93 lat
0

Władysław Bartoszewski nie żyje. Zmarł w wieku 93 lat

Władysław Bartoszewski zmarł 24 kwietnia 2015 roku w szpitalu MSWiA w Warszawie. Kim był jeden z najwybitniejszych Polaków XX wieku? Sylwetkę Władysława Bartoszewskiego przypominamy na ESKA.pl 
24/04/2015 21:21
Taniec z Gwiazdami: 24.04.2015. W 7. odcinku odpadną dwie pary. Które? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Taniec z Gwiazdami: 24.04.2015. W 7. odcinku odpadną dwie pary. Które? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Kto odpadnie w Tańcu z Gwiazdami 2015 w 7 odcinku? O tym przekonamy się już dzisiaj 24 kwietnia 2015 roku. To już półmetek show. W 7. odcinku z 24 kwietnia 2015 roku odpadną aż dwie pary! Czy pozycja Tatiany Okupnik jest zagrożona? Sprawdź, kto odpadnie z siódmego odcinka Tańca z Gwiazdami 2015 w Polsacie
24/04/2015 17:11
Facebook nie działa - co robić w razie awarii na Facebooku? Przede wszystkim - Don't Panic! [VIDEO]
3

Facebook nie działa - co robić w razie awarii na Facebooku? Przede wszystkim - Don't Panic! [VIDEO]

Facebook nie działa - awarie, przez które nie można się zalogować na swoje konto na Facebooku zdarzają się znacznie częściej, niż chcieliby użytkownicy. Co robić, gdy nie da się wejść na Facebooka? Przede wszystkim - Don't Panic!
24/04/2015 17:02
Finały talent-show 2015 - kiedy kończą się wiosenne programy rozrywkowe? Dawid Podsiadło już wie [VIDEO]
0

Finały talent-show 2015 - kiedy kończą się wiosenne programy rozrywkowe? Dawid Podsiadło już wie [VIDEO]

Kiedy są finały talent-show 2015? Pomału zbliżamy się do finiszu wszystkich rozrywkowych show tej wiosny. Co uważa o talent-show Dawid Podsiadło? 
24/04/2015 16:21
Majówka 2015: koncerty i imprezy 1,2 i 3 maja 2015. Co robić w majówkę 2015? Do You Know? [VIDEO]
0

Majówka 2015: koncerty i imprezy 1,2 i 3 maja 2015. Co robić w majówkę 2015? Do You Know? [VIDEO]

Co robić w majówkę 2015? Mamy dla Was listę najważniejszych wydarzeń, imprez i koncertów na majówkowy weekend. Gdzie udać się 1, 2 i 3 maja 2015 roku? Majowy weekend warto zaplanować już teraz! 
24/04/2015 15:43
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

20/04/2015 17:26

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.

Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.


Akcja partnerska