Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » VIOLETTA - En Vivo. Płyta z piosenkami z serialu w wersjach live - już w sklepach! [VIDEO, TRACKLISTA] - Piosenki z Violetty - Violetta En Vivo
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z VIOLETTA - En Vivo. Płyta z piosenkami z serialu w wersjach live - już w sklepach! [VIDEO, TRACKLISTA]: violetta soundtrack, piosenki z violetty, violetta en vivo, violetta płyta z muzyką

VIOLETTA - En Vivo. Płyta z piosenkami z serialu w wersjach live - już w sklepach! [VIDEO, TRACKLISTA]

RSS 09/02/2014 09:32 Komentarze 0
VIOLETTA - En Vivo. Kolejna płyta z piosenkami z serialu Violetta, tym razem w wersjach wykonywanych na żywo - już w polskich sklepach. Co znajdzie się na krążku? Sprawdź na ESKA.pl!
Violetta En Vivo / fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: VIOLETTA - En Vivo. Płyta z piosenkami z serialu w wersjach live - już w sklepach! [VIDEO, TRACKLISTA]
VIOLETTA - En Vivo to kolejna, już trzecia z rzędu płyta z piosenkami z serialu Violetta, którą można od 4 lutego znaleźć w polskich sklepach. Poprzednie krążki z muzyką z bijącej rekordy popularności produkcji Disneya, sprzedawały się w Polsce doskonale. Czy album z wersjami wykonywanymi na żywo również spodoba się fanom? Zobacz tracklistę i posłuchaj jednej z piosenek, które znajdą się na Violetta - En Vivo!

>>> Timbaland na Orange Warsaw Festival 2014!


1. Hoy somos más
2. Euforia
3. Ahí estaré
4. Habla si puedes
5. Podemos
6. Como quieres
7. Are you ready for the ride
8. Voy por ti
9. On beat
10. Te esperaré
11. En mi mundo

Bonusy - zupełnie nowe piosenki!

1. Soy mi mejor momento
2. Ven con nosotros
3. A los cuatro vientos
4. Te fazer feliz
5. Esto no puede terminar



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2015 - relacja na żywo minuta po minucie. Bądź z nami!
0

ESKA Music Awards 2015 - relacja na żywo minuta po minucie. Bądź z nami!

Transmisja ESKA Music Awards już 29 sierpnia 2015 w TVP1 i na antenie Radia ESKA. Relacja z czerwonego dywanu na EskaGO. A wszystko razem, najważniejsze momenty, wyjątkowe chwile i występy gwiazd - na ESKA.pl w specjalnej relacji minuta po minucie. Nic ci nie umknie!
29/08/2015 22:47
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał statuetki? Poznaj tegorocznych zwycięzców!
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał statuetki? Poznaj tegorocznych zwycięzców!

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał prestiżowe statuetki? Poznaj zwycięzców i gwiazdy gali, która odbyła się 29 sierpnia 2015 w Szczecinie! News będzie aktualizowany o kolejne nazwiska zwycięzców, gdy tylko zostaną ogłoszone!    
29/08/2015 22:39
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    
29/08/2015 10:01
ESKA MUSIC AWARDS 2015: Nagroda Specjalna. Najlepszy Zagraniczny Artysta dla Adama Lamberta
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015: Nagroda Specjalna. Najlepszy Zagraniczny Artysta dla Adama Lamberta

ESKA MUSIC AWARDS 2015: Nagroda Specjalna dla Najlepszego Zagranicznego Artysty! Ta kategoria była niespodzianką dla widzów tegorocznej ceremonii, jednak chyba niewielu było zaskoczonych faktem, że zdobył ją jeden z najbardziej utalentowanych współczesnych wokalistów, będący gwiazdą EMA 2015 - Adam Lambert!    
29/08/2015 22:39
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - Najlepszy Hit to "Naucz mnie" Sarsy
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - Najlepszy Hit to "Naucz mnie" Sarsy

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - znamy już Najlepszy Hit! O nagrodę walczyły następujące nagrania: "1 moment"   K2 feat. Buka, "Naucz mnie"  Sarsa, "Dach"  Tabb & Sound'n'Grace, "Zbyt wiele"  KaeN  feat. WdoWA, Cheeba. Statuetkę za największy przebój minionego roku zabierze do domu Sarsa Markiewicz! Dowiedz się więcej na ESKA.pl!    
29/08/2015 22:22
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - Najlepszy Radiowy Debiut to - Sound'n'Grace
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - Najlepszy Radiowy Debiut to - Sound'n'Grace

ESKA Music Awards 2015 - wiemy już, dla kogo nagroda za Najlepszy Radiowy Debiut! O wasze głosy walczyli tym razem: Agata Dziarmagowska, K2, Sound'n'Grace oraz Sarsa. Kto z grona utalentowanych muzyków, którzy zdobyli popularność w 2015 roku, zabierze statuetkę do domu? Dowiedz się więcej na ESKA.pl!
29/08/2015 22:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

28/08/2015 10:51

0
YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

27/08/2015 11:35

0
Siostra Ewa - polska raperka, robi karierę w Niemczech. Kim jest Ewa Muller?

Siostra Ewa - polska raperka, robi karierę w Niemczech. Kim jest Ewa Muller?

14/08/2015 15:38

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska