WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » VIOLETTA - En Vivo. Płyta z piosenkami z serialu w wersjach live - już w sklepach! [VIDEO, TRACKLISTA] - Piosenki z Violetty - Violetta En Vivo
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z VIOLETTA - En Vivo. Płyta z piosenkami z serialu w wersjach live - już w sklepach! [VIDEO, TRACKLISTA]: violetta soundtrack, piosenki z violetty, violetta en vivo, violetta płyta z muzyką

VIOLETTA - En Vivo. Płyta z piosenkami z serialu w wersjach live - już w sklepach! [VIDEO, TRACKLISTA]

RSS 09/02/2014 09:32 Komentarze 0
VIOLETTA - En Vivo. Kolejna płyta z piosenkami z serialu Violetta, tym razem w wersjach wykonywanych na żywo - już w polskich sklepach. Co znajdzie się na krążku? Sprawdź na ESKA.pl!
Violetta En Vivo / fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: VIOLETTA - En Vivo. Płyta z piosenkami z serialu w wersjach live - już w sklepach! [VIDEO, TRACKLISTA]
VIOLETTA - En Vivo to kolejna, już trzecia z rzędu płyta z piosenkami z serialu Violetta, którą można od 4 lutego znaleźć w polskich sklepach. Poprzednie krążki z muzyką z bijącej rekordy popularności produkcji Disneya, sprzedawały się w Polsce doskonale. Czy album z wersjami wykonywanymi na żywo również spodoba się fanom? Zobacz tracklistę i posłuchaj jednej z piosenek, które znajdą się na Violetta - En Vivo!

>>> Timbaland na Orange Warsaw Festival 2014!


1. Hoy somos más
2. Euforia
3. Ahí estaré
4. Habla si puedes
5. Podemos
6. Como quieres
7. Are you ready for the ride
8. Voy por ti
9. On beat
10. Te esperaré
11. En mi mundo

Bonusy - zupełnie nowe piosenki!

1. Soy mi mejor momento
2. Ven con nosotros
3. A los cuatro vientos
4. Te fazer feliz
5. Esto no puede terminar



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Sprawdzian szóstoklasisty 2015 cz. 2: j. angielski - ARKUSZ i ODPOWIEDZI czekają. I Want You To Know wszystkie rozwiązania [VIDEO]
0

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 cz. 2: j. angielski - ARKUSZ i ODPOWIEDZI czekają. I Want You To Know wszystkie rozwiązania [VIDEO]

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 cz. 2 w postaci arkusza i odpowiedzi z angielskiego czekają na stronie. Zobaczcie cały arkusz i odpowiedzi ze sprawdzianu szóstoklasisty 2015 tuż po egzaminie 1 kwietnia. W arkuszu ze sprawdzianu szóstoklasisty 2015 z j. angielskiego m.in. zadania na słuchanie. ESKA.pl trzyma kciuki za uczniów... I Want You To Know wszystkie rozwiązania!
01/04/2015 15:10
Justin Bieber Roast na Comedy Central Polska: o której godzinie oglądać? Nie przegapcie! [VIDEO]
0

Justin Bieber Roast na Comedy Central Polska: o której godzinie oglądać? Nie przegapcie! [VIDEO]

Justin Bieber Roast w polskiej TV na Comedy Central 1 kwietnia to transmisja, którą omawiamy szczegółowo przed premierą. O której godzinie oglądać Roast of Justin Bieber na Comedy Central Polska? Czy jest szansa na wersję z lektorem? Zobaczcie już teraz szczegóły Justin Bieber Roast w polskiej telewizji.
01/04/2015 14:54
Martin Garrix feat. Ed Sheeran - Rewind Repeat It: premiera już teraz na ESKA.pl [VIDEO]
0

Martin Garrix feat. Ed Sheeran - Rewind Repeat It: premiera już teraz na ESKA.pl [VIDEO]

Martin Garrix i Ed Sheeran nagrali wspólny utwór! Ciężko sobie wyobrazić współpracę DJ z muzykiem instrumentalnym, jakkolwiek to prawda. Do sieci trafił ich wspólny utwór pt. Rewind, Repeat It - do posłuchania na ESKA.pl 
01/04/2015 14:51
Urodziny Pharrella Willamsa: 42 lata i mnóstwo wyprodukowanych hitów. Piosenki Pharrella, o których nie miałeś pojęcia [VIDEO]
0

Urodziny Pharrella Willamsa: 42 lata i mnóstwo wyprodukowanych hitów. Piosenki Pharrella, o których nie miałeś pojęcia [VIDEO]

Pharrell Williams urodziny obchodzi 5 kwietnia. Ile lat ma wokalista? W tym roku Williams będzie świętował swoje 42 urodziny. Z tej okazji przypominamy listę piosenek wyprodukowanych przez lub przy współudziale Pharrella Williamsa. Czy wiedzieliście, że Pharrell Williams współpracował m.in. z Miley Cyrus, Hansem Zimmerem, Adamem Lambertem i Snoop Doggiem? Z kim jeszcze współpracował Pharrell Williams - do sprawdzenia na ESKA.pl 
01/04/2015 14:48
Snapchaty gwiazd: snapy od Tori Kelly promują jej Nobody Love. Zobaczcie nagranie już teraz [VIDEO]
0

Snapchaty gwiazd: snapy od Tori Kelly promują jej Nobody Love. Zobaczcie nagranie już teraz [VIDEO]

Snapchaty gwiazd śledzą tysiące fanów a swoich obserwujących w wyjątkowy sposób snapami postanowiła potraktować Tori Kelly. Snapchat Tori Kelly w Nobody Love lyric video gra główną rolę. Zobaczcie snapy od wokalistki i nauczcie się tekstu do Nobody Love już teraz na ESKA.pl!
01/04/2015 14:32
Sprawdzian szóstoklasisty 2015 część 1: ARKUSZ i ODPOWIEDZI z j. polskiego i matematyki na stronie. This Is It! [VIDEO]
0

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 część 1: ARKUSZ i ODPOWIEDZI z j. polskiego i matematyki na stronie. This Is It! [VIDEO]

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 z polskiego i matematyki - ARKUSZ i ODPOWIEDZI na ESKA.pl. Mamy dla Was cały arkusz z części 1 sprawdzianu szóstoklasisty 2015. Zobaczcie pytania, zadania i rozwiązania z języka polskiego i matematyki. Gotowi na konfrontacje ze sprawdzianem szóstoklasisty 2015 cz. 1 na spokojnie w domu? This Is It!
01/04/2015 14:17
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

1
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

3
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska