WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » VIOLETTA - En Vivo. Płyta z piosenkami z serialu w wersjach live - już w sklepach! [VIDEO, TRACKLISTA] - Piosenki z Violetty - Violetta En Vivo

Tagi związane z VIOLETTA - En Vivo. Płyta z piosenkami z serialu w wersjach live - już w sklepach! [VIDEO, TRACKLISTA]: violetta soundtrack, piosenki z violetty, violetta en vivo, violetta płyta z muzyką

VIOLETTA - En Vivo. Płyta z piosenkami z serialu w wersjach live - już w sklepach! [VIDEO, TRACKLISTA]

RSS 09/02/2014 09:32 Komentarze
VIOLETTA - En Vivo. Kolejna płyta z piosenkami z serialu Violetta, tym razem w wersjach wykonywanych na żywo - już w polskich sklepach. Co znajdzie się na krążku? Sprawdź na ESKA.pl!
Violetta En Vivo / fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: VIOLETTA - En Vivo. Płyta z piosenkami z serialu w wersjach live - już w sklepach! [VIDEO, TRACKLISTA]
VIOLETTA - En Vivo to kolejna, już trzecia z rzędu płyta z piosenkami z serialu Violetta, którą można od 4 lutego znaleźć w polskich sklepach. Poprzednie krążki z muzyką z bijącej rekordy popularności produkcji Disneya, sprzedawały się w Polsce doskonale. Czy album z wersjami wykonywanymi na żywo również spodoba się fanom? Zobacz tracklistę i posłuchaj jednej z piosenek, które znajdą się na Violetta - En Vivo!

>>> Timbaland na Orange Warsaw Festival 2014!


1. Hoy somos más
2. Euforia
3. Ahí estaré
4. Habla si puedes
5. Podemos
6. Como quieres
7. Are you ready for the ride
8. Voy por ti
9. On beat
10. Te esperaré
11. En mi mundo

Bonusy - zupełnie nowe piosenki!

1. Soy mi mejor momento
2. Ven con nosotros
3. A los cuatro vientos
4. Te fazer feliz
5. Esto no puede terminar



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Wyniki MISS POLSKI 2016. Kto wygrał? Kim jest nowa Miss wybrana 4.12.2016?
0

Wyniki MISS POLSKI 2016. Kto wygrał? Kim jest nowa Miss wybrana 4.12.2016?

Kto jest nową Miss Polski? Kim jest Miss Polski 2016 wybrana 4 grudnia, kto znalazł się w finałowej 10 i do kogo trafiły dodatkowe nagrody? Zdjęcia, video i informacje na ESKA.pl.
04/12/2016 23:03
Finał MASTER CHEF - kto wygrał? Już wiemy!
0

Finał MASTER CHEF - kto wygrał? Już wiemy!

Kto wygrał finał Master Chef 4.12.2016? Kto został piątym polskim Master Chefem? Sprawdźcie, czy dobrze typowaliście!
04/12/2016 21:24
Maria Tyszkiewicz jako Rihanna vs prawdziwa Rihanna. Która lepsza?
0

Maria Tyszkiewicz jako Rihanna vs prawdziwa Rihanna. Która lepsza?

Maria Tyszkiewicz jako Rihanna zrobiła nie tylko ogromne wrażenie na jury Twoja Twarz Brzmi Znajomo, ale też na internautach z całego świata. Jeden z youtuberów postanowił nawet zestawić występ polskiej aktorki z oryginalnym wykonaniem Rihanny z gali MTV. Efekt jest naprawdę imponujący!
04/12/2016 20:09
Nagie selfie w One Finger Challenge
0

Nagie selfie w One Finger Challenge

Nagie selfie w One Finger Challenge! Najnowsze wyzwanie wymaga nie lada odwagi. Na czym dokładnie polega internetowy challenge?
04/12/2016 20:09
Miss Polski 2016 - kandydatki. Kim jest najpiękniejsza Polka 2016?
0

Miss Polski 2016 - kandydatki. Kim jest najpiękniejsza Polka 2016?

Miss Polski 2016 - finalistki zostały wybrane. Kto zostanie najpiękniejszą Polką 2016? Kiedy i gdzie oglądać konkurs Miss Polski?
04/12/2016 20:08
Mister Supranational 2016 - kto wygrał? Kim jest zwycięzca?
0

Mister Supranational 2016 - kto wygrał? Kim jest zwycięzca?

WYNIKI Mister Supranational 2016 są już znane! Kto został misterem? Jak poradziła sobie Polska? Będziecie zaskoczeni!
04/12/2016 18:49
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Finał MASTER CHEF - kto wygrał? Już wiemy!

Finał MASTER CHEF - kto wygrał? Już wiemy!

04/12/2016 21:24

0
Nagie selfie w One Finger Challenge

Nagie selfie w One Finger Challenge

04/12/2016 20:09

0
Mister Supranational 2016 - kto wygrał? Kim jest zwycięzca?

Mister Supranational 2016 - kto wygrał? Kim jest zwycięzca?

04/12/2016 18:49

0
Popek vs Pudzian: wyniki walk KSW 37

Popek vs Pudzian: wyniki walk KSW 37

04/12/2016 00:07

0
POPEK - kim jest? Wszystko co chcecie wiedzieć, ale boicie się zapytać... [VIDEO]

POPEK - kim jest? Wszystko co chcecie wiedzieć, ale boicie się zapytać... [VIDEO]

03/12/2016 17:39

0
Ciuchy Justina Biebera - gdzie kupić kolekcję Purpose World Tour?

Ciuchy Justina Biebera - gdzie kupić kolekcję Purpose World Tour?

02/12/2016 14:17

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Która premiera jest lepsza?
  • Alan Walker - Alone
  • Alvaro Soler & Monika Lewczuk - Libre
polub
ESKA