Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo - uczestnicy. Agnieszka Włodarczyk jako Kora śpiewa Boskie Buenos! [VIDEO] - Agnieszka Włodarczyk - Buenos Aires
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo - uczestnicy. Agnieszka Włodarczyk jako Kora śpiewa Boskie Buenos! [VIDEO]: twoja twarz brzmi znajomo uczestnicy, buenos aires agnieszka włodarczyk, agnieszka włodarczyk jako kora, maanam boskie buenos

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - uczestnicy. Agnieszka Włodarczyk jako Kora śpiewa Boskie Buenos! [VIDEO]

RSS 12/03/2014 14:33 Komentarze 0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - uczestnicy. Agnieszka Włodarczyk jako Kora śpiewa Boskie Buenos! Zobacz genialny występ Agnieszki w którym wygląda ona zupełnie jak młodsza wersja Kory - na ESKA.pl!
Maanam / fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo - uczestnicy. Agnieszka Włodarczyk jako Kora śpiewa Boskie Buenos! [VIDEO]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - uczestnicy. Agnieszka Włodarczyk to jedna z gwiazd biorących udział w nowym, rozrywkowym show Polsatu. W najbliższym odcinku, emitowanym w sobotę 15 marca Agnieszka wcieli się w Korę i zaśpiewa Boskie Buenos. Na YouTube można już znaleźć zajawkę programu z której wynika, że aktorka doskonale poradziła sobie z tym zadaniem i zachowuje się oraz wygląda do złudzenia jak Kora kilkadziesiąt lat temu!

>>> Słuchaj głosu serca i eskiGO!

W programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo uczestnicy przebierają się za inne gwiazdy, wykonują ich piosenki i naśladują zachowania sceniczne. Ich występy ocenia jury, które przyznaje punkty. Zwycięzca każdego odcinka otrzymuje nagrodę pieniężną, którą przeznacza na cele charytatywne. W pierwszym odcinku zwyciężyła Julia Pietrucha, która wcieliła się w PSY i wykonała Gangnam Style.

Zobacz Agnieszkę Włodarczyk w roli Kory - na ESKA.pl!



Maanam - Boskie Buenos

)
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
to.jest na Facebooku - wirus, awaria, o co chodzi? CO ROBIĆ z awarią Facebook Messengera? Dowiedz się na Eska.pl co zrobić jak jest PROBLEM [VIDEO]
0

to.jest na Facebooku - wirus, awaria, o co chodzi? CO ROBIĆ z awarią Facebook Messengera? Dowiedz się na Eska.pl co zrobić jak jest PROBLEM [VIDEO]

"to.jest" powoduje aktywację wirusa na Facebooku. Wpisanie takiej kombinacji znaków w usłudze Messenger powoduje olbrzymie problemy. Dowiedz się co się dzieje po wpisaniu frazy to.jest i co zrobić kiedy już się to zrobiło!
29/05/2015 16:10
Kelly Clarkson - Invincible: premiera teledysku. Sia w chórkach, słyszycie? [VIDEO]
0

Kelly Clarkson - Invincible: premiera teledysku. Sia w chórkach, słyszycie? [VIDEO]

Kelly Clarkson - Invincible: premiera teledysku do drugiego singla z płyty Piece by Piece. Zobacz klip do kawałka, który napisała Sia już teraz - na ESKA.pl
29/05/2015 15:53
Polsat SuperHit 2015 w liczbach. Festiwal w Sopocie rusza już 29.05.2015! Na scenie Mrozu, Margaret, Kwiatkowski i wiele innych [VIDEO]
0

Polsat SuperHit 2015 w liczbach. Festiwal w Sopocie rusza już 29.05.2015! Na scenie Mrozu, Margaret, Kwiatkowski i wiele innych [VIDEO]

Polsat SuperHit Festiwal 2015: festiwal muzyczny w Sopocie rusza już 29.05.2015. Na scenie wystąpi cała plejada największych polskich artystów muzycznych. Przygotowania do pierwszego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2015 zostały zakończone. Jak wygląda przygotowanie festiwalu w Sopocie w liczbach? Sprawdź na ESKA.pl 
29/05/2015 15:50
Charlie Charlie Challenge - 5 powodów dla których NIE WOLNO podejmować wyzwania! Sprawdź na eska.pl
0

Charlie Charlie Challenge - 5 powodów dla których NIE WOLNO podejmować wyzwania! Sprawdź na eska.pl

Charlie Charlie Challenge - to bijąca rekordy popularności zabawa z wywoływaniem duchów. Dlaczego nie warto wywoływać ducha Charliego? Mamy dla was 5 powodów żeby zignorować Charlie Charlie Challenge!
29/05/2015 15:36
Taniec z Gwiazdami 4: Cleo zatańczy w kolejnej edycji show? Lista uczestników Tańca z Gwiazdami 4 trafiła do sieci? [VIDEO]
0

Taniec z Gwiazdami 4: Cleo zatańczy w kolejnej edycji show? Lista uczestników Tańca z Gwiazdami 4 trafiła do sieci? [VIDEO]

Cleo na liście uczestników 4. edycji Tańca z Gwiazdami w Polsacie? Do sieci przeciekły pierwsze informacje na temat kolejnej edycji tanecznego show. Czy zobaczymy w nim Cleo?
29/05/2015 15:26
Polska - Rosja w Lidze Światowej 2015: gdzie TRANSMISJA na żywo w telewizji i internecie. Play z nami [VIDEO]
5

Polska - Rosja w Lidze Światowej 2015: gdzie TRANSMISJA na żywo w telewizji i internecie. Play z nami [VIDEO]

Mecze Polska - Rosja w Lidze Światowej 2015 na żywo do obejrzenia w transmisji w telewizji i internecie 28 i 29 maja. Wszystkim dostępnym transmisjom Polska - Rosja w LŚ 2015 przyglądamy się na ESKA.pl. Zobaczcie już teraz, gdzie oglądać mecze Polski z Rosją w Lidze Światowej w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2015. Wystarczy kliknąć odpowiedni Play.
29/05/2015 15:09
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska