WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo - uczestnicy. Agnieszka Włodarczyk jako Kora śpiewa Boskie Buenos! [VIDEO] - Agnieszka Włodarczyk - Buenos Aires
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo - uczestnicy. Agnieszka Włodarczyk jako Kora śpiewa Boskie Buenos! [VIDEO]: twoja twarz brzmi znajomo uczestnicy, buenos aires agnieszka włodarczyk, agnieszka włodarczyk jako kora, maanam boskie buenos

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - uczestnicy. Agnieszka Włodarczyk jako Kora śpiewa Boskie Buenos! [VIDEO]

RSS 12/03/2014 14:33 Komentarze 0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - uczestnicy. Agnieszka Włodarczyk jako Kora śpiewa Boskie Buenos! Zobacz genialny występ Agnieszki w którym wygląda ona zupełnie jak młodsza wersja Kory - na ESKA.pl!
Maanam / fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo - uczestnicy. Agnieszka Włodarczyk jako Kora śpiewa Boskie Buenos! [VIDEO]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - uczestnicy. Agnieszka Włodarczyk to jedna z gwiazd biorących udział w nowym, rozrywkowym show Polsatu. W najbliższym odcinku, emitowanym w sobotę 15 marca Agnieszka wcieli się w Korę i zaśpiewa Boskie Buenos. Na YouTube można już znaleźć zajawkę programu z której wynika, że aktorka doskonale poradziła sobie z tym zadaniem i zachowuje się oraz wygląda do złudzenia jak Kora kilkadziesiąt lat temu!

>>> Słuchaj głosu serca i eskiGO!

W programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo uczestnicy przebierają się za inne gwiazdy, wykonują ich piosenki i naśladują zachowania sceniczne. Ich występy ocenia jury, które przyznaje punkty. Zwycięzca każdego odcinka otrzymuje nagrodę pieniężną, którą przeznacza na cele charytatywne. W pierwszym odcinku zwyciężyła Julia Pietrucha, która wcieliła się w PSY i wykonała Gangnam Style.

Zobacz Agnieszkę Włodarczyk w roli Kory - na ESKA.pl!



Maanam - Boskie Buenos

)
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Kasia Cerekwicka - Między Słowami. Teledysk z Kasią jako zawodniczką MMA! [VIDEO]
0

Kasia Cerekwicka - Między Słowami. Teledysk z Kasią jako zawodniczką MMA! [VIDEO]

Kasia Cerekwicka - Między Słowami. Zupełnie nowa piosenka i teledysk autorki hitu Na Kolanach zapowiadają jej płytę, która ma się ukazać już w maju! Co przygotowała gwiazda, którą obecnie możemy oglądać w show Twoja Twarz Brzmi Znajomo?
18/04/2015 12:41
Nowy teledysk Saszan - Proste Słowa już w sieci! Zobacz klip do kawałka w klimacie reggae! [VIDEO]
0

Nowy teledysk Saszan - Proste Słowa już w sieci! Zobacz klip do kawałka w klimacie reggae! [VIDEO]

Saszan - Proste Słowa. Długo wyczekiwany teledysk różowowłosej wokalistki właśnie pojawił się w sieci! Klip jest prosty, ale czaruje światłem i kolorami. Zobaczcie!
18/04/2015 10:30
Mali Giganci odc. 7: Olivia Wieczorek po raz kolejny muzyczną sensacją! 12-latka śpiewa I Will Love Again [VIDEO]
0

Mali Giganci odc. 7: Olivia Wieczorek po raz kolejny muzyczną sensacją! 12-latka śpiewa I Will Love Again [VIDEO]

Mali Giganci odc. 7 to dzięki Olivii Wieczorek muzyczne emocje z najwyższej półki. Tym razem 12-latka z Kliki Rubika w Małych Gigantach 18.04.2015 śpiewa I Will Love Again ponownie zbierając burzę oklasków. Olivia Wieczorek z Małych Gigantów to prawdziwa muzyczna sensacja pierwszej edycji show. Zobaczcie sami, jak śpiewa hit Lary Fabian i sprawdźcie skąd ten talent!
18/04/2015 10:29
Robbie Williams w Polsce - relacja video z koncertu. Jak było w Krakowie 17.04.2015? [VIDEO]
0

Robbie Williams w Polsce - relacja video z koncertu. Jak było w Krakowie 17.04.2015? [VIDEO]

Robbie Williams w Polsce - koncert już niestety za nami! Jeden z najpopularniejszych obecnie wokalistów pop/rock na świecie wystąpił w Krakowie 17 kwietnia 2015. Jak było? Zobaczcie pierwsze video z koncertu Williamsa w Polsce, jakie są już dostępne na YouTube!
18/04/2015 10:02
Celebrity Splash półfinał 18.04.2015: Saszan faworytką na finał! Sprawdźcie, dlaczego [VIDEO]
0

Celebrity Splash półfinał 18.04.2015: Saszan faworytką na finał! Sprawdźcie, dlaczego [VIDEO]

Wśród uczestników półfinału Celebrity Splash 18.04.2015 uwagę wszystkich w szczególności przyciąga Saszan typowana na faworytkę do finału programu. Na ESKA.pl o skoku Saszan w Celebrity Splash odc. 7. Zobaczcie, dlaczego wokalistka naprawdę ma szanse wygrać show ze skokami gwiazd do wody!
18/04/2015 09:54
Taniec z Gwiazdami 2015 odcinek 6 - kto odpadł? Jak radzi sobie Tatiana Okupnik? [VIDEO]
0

Taniec z Gwiazdami 2015 odcinek 6 - kto odpadł? Jak radzi sobie Tatiana Okupnik? [VIDEO]

Taniec z Gwiazdami na Polsacie 3 odcinek 6 - kto odpadł podczas starcia 17.04.2015, a kto był najlepszy i zgarnął najwięcej punktów? Jak radzi sobie Tatiana Okupnik? Sprawdź!
18/04/2015 09:24
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

14/04/2015 17:17

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>

Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>


Akcja partnerska