WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo - uczestnicy. Agnieszka Włodarczyk jako Kora śpiewa Boskie Buenos! [VIDEO] - Agnieszka Włodarczyk - Buenos Aires

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo - uczestnicy. Agnieszka Włodarczyk jako Kora śpiewa Boskie Buenos! [VIDEO]: twoja twarz brzmi znajomo uczestnicy, buenos aires agnieszka włodarczyk, agnieszka włodarczyk jako kora, maanam boskie buenos

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - uczestnicy. Agnieszka Włodarczyk jako Kora śpiewa Boskie Buenos! [VIDEO]

RSS 12/03/2014 14:33 Komentarze
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - uczestnicy. Agnieszka Włodarczyk jako Kora śpiewa Boskie Buenos! Zobacz genialny występ Agnieszki w którym wygląda ona zupełnie jak młodsza wersja Kory - na ESKA.pl!
Maanam / fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo - uczestnicy. Agnieszka Włodarczyk jako Kora śpiewa Boskie Buenos! [VIDEO]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - uczestnicy. Agnieszka Włodarczyk to jedna z gwiazd biorących udział w nowym, rozrywkowym show Polsatu. W najbliższym odcinku, emitowanym w sobotę 15 marca Agnieszka wcieli się w Korę i zaśpiewa Boskie Buenos. Na YouTube można już znaleźć zajawkę programu z której wynika, że aktorka doskonale poradziła sobie z tym zadaniem i zachowuje się oraz wygląda do złudzenia jak Kora kilkadziesiąt lat temu!

>>> Słuchaj głosu serca i eskiGO!

W programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo uczestnicy przebierają się za inne gwiazdy, wykonują ich piosenki i naśladują zachowania sceniczne. Ich występy ocenia jury, które przyznaje punkty. Zwycięzca każdego odcinka otrzymuje nagrodę pieniężną, którą przeznacza na cele charytatywne. W pierwszym odcinku zwyciężyła Julia Pietrucha, która wcieliła się w PSY i wykonała Gangnam Style.

Zobacz Agnieszkę Włodarczyk w roli Kory - na ESKA.pl!



Maanam - Boskie Buenos

)
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 37 PUDZIAN - POPEK wynik, zdjęcia, video
0

KSW 37 PUDZIAN - POPEK wynik, zdjęcia, video

KSW 37 w Krakowie to aż 9 emocjonujących walk. A my - ESKA.pl - byliśmy na miejscu! Zobaczcie relację z centrum wydarzeń!
04/12/2016 00:53
Popek vs Pudzian: wyniki walk KSW 37
0

Popek vs Pudzian: wyniki walk KSW 37

Popek vs Pudzian: wyniki walk KSW 37 do sprawdzenia u nas. Kto wygrał walki Popek Pudzian, Mańkowski Maguire, Sowiński Wrzosek i pozostałe starcia KSW 37? Sprawdź!
04/12/2016 00:07
Mister Supranational 2016 - kto wygrał? Kim jest zwycięzca?
0

Mister Supranational 2016 - kto wygrał? Kim jest zwycięzca?

WYNIKI Mister Supranational 2016 są już znane! Kto został misterem? Jak poradziła sobie Polska? Będziecie zaskoczeni!
03/12/2016 23:10
KSW 37 w Krakowie 3.12.2016
0

KSW 37 w Krakowie 3.12.2016

KSW 37 - wszystko, co musisz wiedzieć, w jednym miejscu. KSW 37 - data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk 3.12.2016.
03/12/2016 20:19
KSW 37. PPV - cena. Jak wykupić walkę Popek vs Pudzian?
0

KSW 37. PPV - cena. Jak wykupić walkę Popek vs Pudzian?

KSW 37 w PPV to możliwość oglądania gali w internecie i telewizji. Jak wykupić walkę Popek Pudzian? Co otrzymamy po wykupieniu KSW PPV? Niezbędnik każdego kibica znajdziecie na ESKA.pl
03/12/2016 19:02
Skoki Narciarskie 2016/17 - terminarz
0

Skoki Narciarskie 2016/17 - terminarz

Skoki Narciarskie 2016/17 - terminarz, kalendarz i daty wszystkich zawodów sprawdzicie w jednym miejscu - na ESKA.pl! Kiedy oglądać skoki Pucharu Świata? Kibicowanie Polakom z nami będzie jeszcze łatwiejsze!
03/12/2016 18:06
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Popek vs Pudzian: wyniki walk KSW 37

Popek vs Pudzian: wyniki walk KSW 37

04/12/2016 00:07

0
KSW 37. PPV - cena. Jak wykupić walkę Popek vs Pudzian?

KSW 37. PPV - cena. Jak wykupić walkę Popek vs Pudzian?

03/12/2016 19:02

0
POPEK - kim jest? Wszystko co chcecie wiedzieć, ale boicie się zapytać... [VIDEO]

POPEK - kim jest? Wszystko co chcecie wiedzieć, ale boicie się zapytać... [VIDEO]

03/12/2016 17:39

0
KSW 37 - o której i gdzie oglądać ONLINE, STREAM, PPV, TV

KSW 37 - o której i gdzie oglądać ONLINE, STREAM, PPV, TV

03/12/2016 17:00

0
Popek na KSW 37 - Jestem królem. Piosenka na wejście Popka na galę w Krakowie 3.12.16

Popek na KSW 37 - Jestem królem. Piosenka na wejście Popka na galę w Krakowie 3.12.16

03/12/2016 14:12

0
Życzenia imieninowe dla Barbary - śmieszne, poważne, SMS, wierszyki

Życzenia imieninowe dla Barbary - śmieszne, poważne, SMS, wierszyki

03/12/2016 09:27

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Która premiera jest lepsza?
  • Alan Walker - Alone
  • Alvaro Soler & Monika Lewczuk - Libre
polub
ESKA