WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sabina Jeszka z Mam Talent wydała drugi singiel. Posłuchaj Tego Chcę na Eska.pl [AUDIO] - Sabina Jeszka z Mam Talent wydała drugi singiel. Posłuchaj Tego Chcę na Eska.pl

Tagi związane z Sabina Jeszka z Mam Talent wydała drugi singiel. Posłuchaj Tego Chcę na Eska.pl [AUDIO]: sabina jeszka, sabina jeszka tego chcę, sabina jeszka mam talent, sabina jeszka piosenki

Sabina Jeszka z Mam Talent wydała drugi singiel. Posłuchaj Tego Chcę na Eska.pl [AUDIO]

RSS 19/02/2013 10:55 Komentarze
Sabina Jeszka, znana z Mam Talent wydała drugi singiel. Tego Chcę to kolejna piosenka zwyciężczyni Mam Talent. Posłuchaj piosenki na Eska.pl.
Sabina Jeszka / WBF
Ilustracja do artykułu: Sabina Jeszka z Mam Talent wydała drugi singiel. Posłuchaj Tego Chcę na Eska.pl [AUDIO]
Sabina Jeszka / Sabina Jeszka - foto: You Tube
Ilustracja do artykułu: Sabina Jeszka z Mam Talent wydała drugi singiel. Posłuchaj Tego Chcę na Eska.pl [AUDIO]
Sabina Jeszka powraca. Zwyciężczyni trzeciej edycji Mam Talent wydała swój drugi singiel zatytułowany Tego Chcę. To piosenka o kobiecie, która świadoma swoich możliwości, nie potrzebuje już szalonych doznań i jest gotowa na miłość. Taki jest właśnie nowy utwór Sabiny Jeszki, dojrzały i pełen energii.

Zobacz na Eska.pl pierwszy singiel Sabiny Jeszki z Mam Talent

Sabina Jeszka pracuje nad debiutancką płytą, która ukaże się niebawem! Sabina jest koleją uczestniczką talent-show, która wkracza na muzyczną scenę. W programach tego typu zadebiutowało wiele gwiazd, które na stałe zagościły na polskim rynku muzycznym, między innymi Ewelina Lisowska, Rafał Brzozowski czy Kamil Bednarek. Czy podoba wam się nowy singiel Sabiny Jeszki?

Posłuchaj Tego Chcę - Sabina Jeszka



Nie czytałeś jeszcze?

Piersi Seleny Gomez na premierze Spring Breakers

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć: pełny zwiastun filmu już w sieci
0

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć: pełny zwiastun filmu już w sieci

Finalny zwiastun filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć znalazł się już w sieci. Sprawdź, jak się prezentuje trailer do pierwszego spin-offa Harry'ego Pottera.
29/09/2016 17:01
Roast Michała Szpaka w TV i online. Kiedy i gdzie oglądać transmisję show?
0

Roast Michała Szpaka w TV i online. Kiedy i gdzie oglądać transmisję show?

Roast Michała Szpaka nadchodzi! Show zobaczymy w TV i online. Kiedy i gdzie? Odpowiedź znajdziecie na ESKA.pl! To będzie najlepsze show tej jesieni?
29/09/2016 16:40
Sonia Stochmiałek w Voice of Poland! Najbardziej żywiołowy występ Vop7!
0

Sonia Stochmiałek w Voice of Poland! Najbardziej żywiołowy występ Vop7!

Sonia Stochmiałek w Voice of Poland 7 da czadu. Czy jej występ będzie najbardziej żywiołowym w tej edycji?
29/09/2016 16:40
The Mack - Nevada i nowa wersja megahitu z lat 90 z udziałem Fetty Wap
0

The Mack - Nevada i nowa wersja megahitu z lat 90 z udziałem Fetty Wap

Nevada - The Mack to  nowa wersja superhitu z lat 90 Return of the Mack - numer ma szansę podbić kluby. "The Mack” feat. Mark Morrison & Fetty Wap to debiutancki singiel Nevady.
29/09/2016 16:36
Sia nie wyda płyty We Are Your Children! Jaki jest powód?
0

Sia nie wyda płyty We Are Your Children! Jaki jest powód?

Sia wycofała wydanie nowej płyty! Album We Are Your Children zapowiadał hit The Greatest! Teraz jednak zmieniono decyzję i na najnowszy krążek przyjdzie nam jeszcze poczekać. Co jest powodem takiej decyzji? Szczegóły przybliżamy Wam na ESKA.pl
29/09/2016 16:32
KSW 36 - transmisja online i w TV za darmo, bez płacenia? Walki 1.10.2016
0

KSW 36 - transmisja online i w TV za darmo, bez płacenia? Walki 1.10.2016

KSW 36 - streamy w internecie i na żywo transmisja w telewizji już 1 października 2016! Czy KSW live tym razem będzie za darmo? Efekty naszego poszukiwania sprawdzicie na ESKA.pl!
29/09/2016 16:32
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem

Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem


Akcja partnerska
Polecamy
Polski Justin Bieber
Kto zasłużył na miano polskiego Justina Biebera?
  • Kamil Bijoś
  • Dawid Kwiatkowski
  • Jeremi Sikorski
  • Artur Sikorski
  • Mike, członek zespołu Neo
  • Michał Stryczniewicz
polub
ESKA