WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sabina Jeszka z Mam Talent wydała drugi singiel. Posłuchaj Tego Chcę na Eska.pl [AUDIO] - Sabina Jeszka z Mam Talent wydała drugi singiel. Posłuchaj Tego Chcę na Eska.pl

Tagi związane z Sabina Jeszka z Mam Talent wydała drugi singiel. Posłuchaj Tego Chcę na Eska.pl [AUDIO]: sabina jeszka, sabina jeszka tego chcę, sabina jeszka mam talent, sabina jeszka piosenki

Sabina Jeszka z Mam Talent wydała drugi singiel. Posłuchaj Tego Chcę na Eska.pl [AUDIO]

RSS 19/02/2013 10:55 Komentarze
Sabina Jeszka, znana z Mam Talent wydała drugi singiel. Tego Chcę to kolejna piosenka zwyciężczyni Mam Talent. Posłuchaj piosenki na Eska.pl.
Sabina Jeszka / WBF
Ilustracja do artykułu: Sabina Jeszka z Mam Talent wydała drugi singiel. Posłuchaj Tego Chcę na Eska.pl [AUDIO]
Sabina Jeszka / Sabina Jeszka - foto: You Tube
Ilustracja do artykułu: Sabina Jeszka z Mam Talent wydała drugi singiel. Posłuchaj Tego Chcę na Eska.pl [AUDIO]
Sabina Jeszka powraca. Zwyciężczyni trzeciej edycji Mam Talent wydała swój drugi singiel zatytułowany Tego Chcę. To piosenka o kobiecie, która świadoma swoich możliwości, nie potrzebuje już szalonych doznań i jest gotowa na miłość. Taki jest właśnie nowy utwór Sabiny Jeszki, dojrzały i pełen energii.

Zobacz na Eska.pl pierwszy singiel Sabiny Jeszki z Mam Talent

Sabina Jeszka pracuje nad debiutancką płytą, która ukaże się niebawem! Sabina jest koleją uczestniczką talent-show, która wkracza na muzyczną scenę. W programach tego typu zadebiutowało wiele gwiazd, które na stałe zagościły na polskim rynku muzycznym, między innymi Ewelina Lisowska, Rafał Brzozowski czy Kamil Bednarek. Czy podoba wam się nowy singiel Sabiny Jeszki?

Posłuchaj Tego Chcę - Sabina Jeszka



Nie czytałeś jeszcze?

Piersi Seleny Gomez na premierze Spring Breakers

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Dominika Gwit - MEM z Tańca z Gwiazdami. Ma do siebie dystans!
0

Dominika Gwit - MEM z Tańca z Gwiazdami. Ma do siebie dystans!

Dominika Gwit z Tańca z Gwiazdami na własnym memie. Internauci rozbawieni.
25/03/2017 17:29
Merida Waleczna - piosenki z bajki [program TV 25.03.2017]
0

Merida Waleczna - piosenki z bajki [program TV 25.03.2017]

Merida Waleczna to historia odważnej księżniczki, której podczas przygód towarzyszy świetna muzyka. Jaka? Piosenki z bajki już teraz na ESKA.pl
25/03/2017 16:33
Kiedy jest ZMIANA CZASU na letni? Kiedy przestawiamy zegarki w 2017?
0

Kiedy jest ZMIANA CZASU na letni? Kiedy przestawiamy zegarki w 2017?

Zmiana czasu 2017 jak zwykle przysparza problemów? Kiedy przestawiamy zegarki? Sprawdźcie zanim zaśpicie do szkoły lub pracy, jak przestawić zegarki z czasu zimowego na letni w 2017 roku.
25/03/2017 16:32
Skoki narciarskie 26.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?
0

Skoki narciarskie 26.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Skoki narciarskie w Planicy 26 marca to ostatni w tym sezonie konkurs indywidualny! Czy Kamil Stoch zdobędzie Kryształową Kulę? O tym przekonamy się oglądając transmisję na żywo w telewizji i internecie. Szczegóły na ESKA.pl
25/03/2017 13:31
Toruń - Italian House po Kuchennych Rewolucjach. La Nonna Siciliana - MENU ADRES ZDJĘCIA
0

Toruń - Italian House po Kuchennych Rewolucjach. La Nonna Siciliana - MENU ADRES ZDJĘCIA

Restauracja Italian House w Toruniu po Kuchennych rewolucjach Magdy Gessler zmieniła nazwę na La Nonna Siciliana. Co teraz znajduje się w menu? Ile kosztują dania?
25/03/2017 13:12
Pogoda na kwiecień 2017 - długoterminowa prognoza pogody. Będzie ciepło?
0

Pogoda na kwiecień 2017 - długoterminowa prognoza pogody. Będzie ciepło?

Jaka będzie pogoda w kwietniu 2017? Prognoza pogody jest ważna dla osób, które stęskniły się za słońcem i ciepłymi dniami. Czy pierwszy wiosenny miesiąc upłynie pod znakiem wysokich temperatur? Szczegóły przybliżamy już teraz na ESKA.pl
25/03/2017 12:18
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

21/03/2017 10:54

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

17/03/2017 13:53

0
Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

17/03/2017 10:41

0
Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

16/03/2017 16:34

0
Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

14/03/2017 16:13

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Trzech Króli - teledyski
Który teledysk Popka, Soboty i Matheo jest najlepszy?
  • Bajka
  • Dom
  • Czego sercu nie żal
  • Z biegiem czasu
  • Nigdy nie mów nigdy
polub
ESKA