WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sabina Jeszka z Mam Talent wydała drugi singiel. Posłuchaj Tego Chcę na Eska.pl [AUDIO] - Sabina Jeszka z Mam Talent wydała drugi singiel. Posłuchaj Tego Chcę na Eska.pl

Tagi związane z Sabina Jeszka z Mam Talent wydała drugi singiel. Posłuchaj Tego Chcę na Eska.pl [AUDIO]: sabina jeszka, sabina jeszka tego chcę, sabina jeszka mam talent, sabina jeszka piosenki

Sabina Jeszka z Mam Talent wydała drugi singiel. Posłuchaj Tego Chcę na Eska.pl [AUDIO]

RSS 19/02/2013 10:55 Komentarze
Sabina Jeszka, znana z Mam Talent wydała drugi singiel. Tego Chcę to kolejna piosenka zwyciężczyni Mam Talent. Posłuchaj piosenki na Eska.pl.
Sabina Jeszka / WBF
Ilustracja do artykułu: Sabina Jeszka z Mam Talent wydała drugi singiel. Posłuchaj Tego Chcę na Eska.pl [AUDIO]
Sabina Jeszka / Sabina Jeszka - foto: You Tube
Ilustracja do artykułu: Sabina Jeszka z Mam Talent wydała drugi singiel. Posłuchaj Tego Chcę na Eska.pl [AUDIO]
Sabina Jeszka powraca. Zwyciężczyni trzeciej edycji Mam Talent wydała swój drugi singiel zatytułowany Tego Chcę. To piosenka o kobiecie, która świadoma swoich możliwości, nie potrzebuje już szalonych doznań i jest gotowa na miłość. Taki jest właśnie nowy utwór Sabiny Jeszki, dojrzały i pełen energii.

Zobacz na Eska.pl pierwszy singiel Sabiny Jeszki z Mam Talent

Sabina Jeszka pracuje nad debiutancką płytą, która ukaże się niebawem! Sabina jest koleją uczestniczką talent-show, która wkracza na muzyczną scenę. W programach tego typu zadebiutowało wiele gwiazd, które na stałe zagościły na polskim rynku muzycznym, między innymi Ewelina Lisowska, Rafał Brzozowski czy Kamil Bednarek. Czy podoba wam się nowy singiel Sabiny Jeszki?

Posłuchaj Tego Chcę - Sabina Jeszka



Nie czytałeś jeszcze?

Piersi Seleny Gomez na premierze Spring Breakers

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Pazdan Boy - piosenka o Pazdanie hitem internetu! [VIDEO]
0

Pazdan Boy - piosenka o Pazdanie hitem internetu! [VIDEO]

Pomysłowość internautów nie zna granic! Tym razem w sieci pojawiła się parodia kultowego szlagieru disco-polo! Tarzan Boy w wersji Pazdan Boy to największy hit internetu w czerwcu 2016!
29/06/2016 16:04
ESKA Music Awards 2016 w Szczecinie. Kiedy i gdzie EMA 2016?
0

ESKA Music Awards 2016 w Szczecinie. Kiedy i gdzie EMA 2016?

ESKA Music Awards 2016 zbliża się wielkimi krokami! Już wkrótce ujawnimy datę gali, która odbędzie się w Szczecinie. Poznacie też nominacje do prestiżowej nagrody Radia ESKA.
29/06/2016 15:55
Ola Ciupa z siostrą bliźniaczką w teledysku Cleo. N-O-C - premiera coraz bliżej!
0

Ola Ciupa z siostrą bliźniaczką w teledysku Cleo. N-O-C - premiera coraz bliżej!

Ola Ciupa z siostrą bliźniaczką wystąpią nowym teledysku Cleo. Premiera klipu do kawałka N-O-C coraz bliżej! Sprawdzajcie szczegóły!
29/06/2016 14:48
Mike Posner nowa piosenka 2016 - Be As You Are. Hitem jak I Took A Pill In Ibiza?
0

Mike Posner nowa piosenka 2016 - Be As You Are. Hitem jak I Took A Pill In Ibiza?

Mike Posner - Be As You Are (Jordan XL Remix): nowa piosenka amerykańskiego wokalisty brzmi, jak hit wakacji 2016?! Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl. i dajcie znać, czy powtórzy sukces przeboju I Took A Pill In Ibiza!
29/06/2016 14:29
Pazdan nad tobą, Pa-Pa-Pazdan nad tobą, Ronaldo! HIT na mecz Polska - Portugalia
0

Pazdan nad tobą, Pa-Pa-Pazdan nad tobą, Ronaldo! HIT na mecz Polska - Portugalia

Pazdan nad Tobą, Ronaldo! Internauci przestrzegają Portugalczyków przed naszym obrońcą! Dlaczego Cristiano Ronaldo musi się bać Michała Pazdana? Powodów jest kilka, a wszystkie odkryjecie na ESKA.pl!
29/06/2016 14:24
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

26/06/2016 12:01

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

26/06/2016 10:45

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA