WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sabina Jeszka z Mam Talent wydała drugi singiel. Posłuchaj Tego Chcę na Eska.pl [AUDIO] - Sabina Jeszka z Mam Talent wydała drugi singiel. Posłuchaj Tego Chcę na Eska.pl
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Sabina Jeszka z Mam Talent wydała drugi singiel. Posłuchaj Tego Chcę na Eska.pl [AUDIO]: sabina jeszka, sabina jeszka tego chcę, sabina jeszka mam talent, sabina jeszka piosenki

Sabina Jeszka z Mam Talent wydała drugi singiel. Posłuchaj Tego Chcę na Eska.pl [AUDIO]

RSS 19/02/2013 10:55 Komentarze 0
Sabina Jeszka, znana z Mam Talent wydała drugi singiel. Tego Chcę to kolejna piosenka zwyciężczyni Mam Talent. Posłuchaj piosenki na Eska.pl.
Sabina Jeszka / WBF
Ilustracja do artykułu: Sabina Jeszka z Mam Talent wydała drugi singiel. Posłuchaj Tego Chcę na Eska.pl [AUDIO]
Sabina Jeszka powraca. Zwyciężczyni trzeciej edycji Mam Talent wydała swój drugi singiel zatytułowany Tego Chcę. To piosenka o kobiecie, która świadoma swoich możliwości, nie potrzebuje już szalonych doznań i jest gotowa na miłość. Taki jest właśnie nowy utwór Sabiny Jeszki, dojrzały i pełen energii.

Zobacz na Eska.pl pierwszy singiel Sabiny Jeszki z Mam Talent

Sabina Jeszka pracuje nad debiutancką płytą, która ukaże się niebawem! Sabina jest koleją uczestniczką talent-show, która wkracza na muzyczną scenę. W programach tego typu zadebiutowało wiele gwiazd, które na stałe zagościły na polskim rynku muzycznym, między innymi Ewelina Lisowska, Rafał Brzozowski czy Kamil Bednarek. Czy podoba wam się nowy singiel Sabiny Jeszki?

Posłuchaj Tego Chcę - Sabina Jeszka



Nie czytałeś jeszcze?

Piersi Seleny Gomez na premierze Spring Breakers

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: kto wygrał? Marek Kaliszuk zwycięzcą finału Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2! [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: kto wygrał? Marek Kaliszuk zwycięzcą finału Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2! [VIDEO]

Wiemy, kto wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2. Za nami finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2, w którym poznaliśmy zwycięzcę a jest nim Marek Kaliszuk! To właśnie Marek Kaliszuk wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 22 listopada 2014 roku wcielając się w... Finałową metamorfozę Marka Kaliszuka sprawdzicie już teraz na ESKA.pl. Klikajcie po więcej!
23/11/2014 00:12
The Voice Of Poland 5, odc. 11: relacja z drugiego odcinka na żywo z 22.11.2014r. - zobacz, kto odpadł! [VIDEO]
0

The Voice Of Poland 5, odc. 11: relacja z drugiego odcinka na żywo z 22.11.2014r. - zobacz, kto odpadł! [VIDEO]

The Voice Of Poland 5 odc. 11 to drugi odcinek na żywo, którego relację mamy dla Was na ESKA.pl. Występy uczestników i oceny jury w The Voice Of Poland 22 listopada 2014 roku minuta po minucie czekają na stronie. Zobaczcie jako jedni z pierwszych w sieci, kto odpadł z The Voice Of Poland 22.11.2014r. a kto przeszedł dalej. Zapraszamy!
22/11/2014 22:27
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: finał. Za kogo przebiorą się uczestnicy? ESKA.pl sprawdza [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: finał. Za kogo przebiorą się uczestnicy? ESKA.pl sprawdza [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: finał programu już 22 listopada 2014. W ostatnim odcinku 2. edycji programu zobaczymy występy tylko czterech uczestników. Za kogo przebiorą się uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo w finałowym odcinku? W kogo wcielą się Marek Kaliszuk, Joanna Liszowska, Barbara Melzer i Marcin Przybylski?
22/11/2014 18:04
Top Model 4: kiedy finał, kto wygra i kto wystąpi na wybiegu? Będzie muzycznie jak rok temu? [VIDEO]
0

Top Model 4: kiedy finał, kto wygra i kto wystąpi na wybiegu? Będzie muzycznie jak rok temu? [VIDEO]

Finał Top Model 4 wyłoni zwycięzcę programu. Kto wygrał Top Model 2014, dowiemy się w odcinku na żywo - wezmą w nim udział wszyscy uczestnicy show. Zobacz, kto jest w finale Top Model 4, kiedy jest w TV i o której oraz czy na wybiegu wystąpią muzyczne gwiazdy tak jak w poprzednich finałach Top Model - wszystko na ESKA.pl!
22/11/2014 17:59
Gorąca 20 Premiera: Rita Ora - Grateful. Piosenka z filmu Beyond The Lights balladowym hitem? [AUDIO]
0

Gorąca 20 Premiera: Rita Ora - Grateful. Piosenka z filmu Beyond The Lights balladowym hitem? [AUDIO]

Piosenkę z filmu Beyond The Lights od Rity Ory - Grateful - mamy dla Was premierowo w Gorącej 20 Radia ESKA 22 listopada 2014 roku. Audio Grateful - Rita Ora przeniesie Was w świat bohaterów Beyond The Lights i być może podbije Wasze muzyczne gusta. Zapraszamy do słuchania i głosowania w G20 Radia ESKA już teraz!
22/11/2014 17:31
Piosenka z Hobbit: Bitwa Pięciu Armii - teledysk do The Last Goodbye już jest! Zapraszamy do oglądania [VIDEO]
0

Piosenka z Hobbit: Bitwa Pięciu Armii - teledysk do The Last Goodbye już jest! Zapraszamy do oglądania [VIDEO]

Piosenka z Hobbit: Bitwa Pięciu Armii zatytułowana The Last Goodbye doczekała się teledysku. Wideo do singla promującego soundtrack do Hobbit: Bitwa Pięciu Armii prezentujemy na ESKA.pl. W klipie nie zabrakło scen z filmu. Zobaczcie nagranie i sprawdźcie, kto śpiewa piosenkę z Hobbit: Bitwa Pięciu Armii już teraz!
22/11/2014 16:59
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump?

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump?

22/11/2014 11:31

0
Facebook Thanks, czyli filmik dla przyjaciela z podziękowaniem. Jak zrobić i wysłać Thank You Very Much? [VIDEO]

Facebook Thanks, czyli filmik dla przyjaciela z podziękowaniem. Jak zrobić i wysłać Thank You Very Much? [VIDEO]