WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Rolowanie - Filip Chajzer polizał umywalkę z klipu Nataszy Urbańskiej. To dopiero hardcore [VIDEO] - Rolowanie - Natasza Urbańska
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Rolowanie - Filip Chajzer polizał umywalkę z klipu Nataszy Urbańskiej. To dopiero hardcore [VIDEO]: Natasza Urbańska - Rolowanie, Filip Chajzer liże umywalkę, Natasza Urbańska liże umywalkę, Filip Chajzer Rolowanie

Rolowanie - Filip Chajzer polizał umywalkę z klipu Nataszy Urbańskiej. To dopiero hardcore [VIDEO]

RSS 19/01/2014 14:39 Komentarze 0
Rolowanie w wersji hardcore, czyli Filip Chajzer znów w akcji. Znany dziennikarz tym razem wyśledził armaturę łazienkową, z której wodę w klipie Rolowanie spijała Natasza Urbańska. Zobaczcie zabawny materiał Filipa Chajzera o Rolowaniu w Dzień Dobry TVN.
Rolowanie - Filip Chajzer polizał umywalkę z klipu Nataszy Urbańskiej Rolowanie - Filip Chajzer polizał umywalkę z klipu Nataszy Urbańskiej / fragment video / Facebook TVN
Ilustracja do artykułu: Rolowanie - Filip Chajzer polizał umywalkę z klipu Nataszy Urbańskiej. To dopiero hardcore [VIDEO]
Rolowanie Nataszy Urbańskiej wciąż żyje i ma się coraz lepiej! Zaledwie w piątek, 17 stycznia, CeZik zrobił własną wersję Rolowania pod tytułem Kiełbasa Nietłusta, a już dwa dni później Filip Chajzer w Dzień Dobry TVN odszukał słynną łazienkę z teledysku Nataszy Urbańskiej. Ale to nie wszystko - Filip Chajzer nawet polizał tę samą umywalkę. Czy z podobną lubieżnością? Sprawdźcie sami :)

>> Rolowanie w wersji reggae - to jest naprawdę dobre!
>> Orange Warsaw Festival 2014 - line-up, bilety

Rolowanie w wersji Filipa Chajzera:

 
Post użytkownika TVN.
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
David Hasselhoff - True Survivor: piosenka i szalony teledysk promują film Kung Fury [VIDEO]
0

David Hasselhoff - True Survivor: piosenka i szalony teledysk promują film Kung Fury [VIDEO]

David Hasselhoff nagrał szalony teledysk do True Survivor, czyli nowej piosenki ze ścieżki dźwiękowej do filmu Kung Fury. Aktor i piosenkarz przenosi nas w klimat kolorowych lat 80. Zobacz nowy wideoklip gwiazdy Słonecznego Patrolu już teraz - na ESKA.pl  
19/04/2015 12:10
Celebrity Splash - Adam Kraśko odpadł, a Saszan w finale. Kto jeszcze ma szansę na zwycięstwo? [VIDEO]
0

Celebrity Splash - Adam Kraśko odpadł, a Saszan w finale. Kto jeszcze ma szansę na zwycięstwo? [VIDEO]

Adam Kraśko odpadł z Celebrity Splash! Najpopularniejszy rolnik w Polsce odpadł w półfinale. Natomiast Saszan nadal radzi sobie znakomicie i ma pewny udział w finale. Kto jeszcze będzie skakał za tydzień, w odcinku, z 25 kwietnia?
19/04/2015 10:48
Mateusz Matti Jakubiec jako Steven Tyler wygrał 7 odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo! [VIDEO]
0

Mateusz Matti Jakubiec jako Steven Tyler wygrał 7 odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo! [VIDEO]

Mateusz Matti Jakubiec w emitowanym 18 kwietnia odcinku show Twoja Twarz Brzmi Znajomo zaprezentował się w roli Stevena Tylera - wokalisty grupy Aerosmith. To właśnie jego wersja I Don't Wanna Miss A Thing, wzruszającej ballady z filmu Armageddon, przyniosła mu najwięcej punktów i zwycięstwo w odcinku. Zobacz video z fragmentem występu!    
19/04/2015 10:29
Amber Rose trzęsie pupą w teledysku do Milk Milk Lemonade pełnym pośladków. O co chodzi? [VIDEO]
0

Amber Rose trzęsie pupą w teledysku do Milk Milk Lemonade pełnym pośladków. O co chodzi? [VIDEO]

Pośladki Amber Rose możemy podziwiać tym razem w teledysku do piosenki Milk Milk Lemonade. Kawałek Amy Schumer - z którą Amber całowała się na MTV Movie Awards 2015 - to parodia klipów rozpływających się nad kobiecymi pupami. Czy Amber Rose w wideo do Milk Milk Lemonade pokazała, że potrafi śmiać się sama z siebie?
18/04/2015 20:59
Julia Totoszko w show Mali Giganci śpiewa Nine Million Bicycles - piosenkę Katie Melua! [VIDEO]
0

Julia Totoszko w show Mali Giganci śpiewa Nine Million Bicycles - piosenkę Katie Melua! [VIDEO]

Julia Totoszko w Małych Gigantach zaśpiewa piosenkę Katie Melua - Nine Million Bicycles. Jej występ zobaczymy już w odcinku emitowanym w sobotę 18 kwietnia!
18/04/2015 17:43
Mali Giganci - Wiktoria Gąbka śpiewa Czy Te Oczy Mogą Kłamać! [VIDEO]
0

Mali Giganci - Wiktoria Gąbka śpiewa Czy Te Oczy Mogą Kłamać! [VIDEO]

Wiktoria Gąbka w Małych Gigantach zaśpiewa dobrze znaną piosenkę sprzed lat - Czy Te Oczy Mogą Kłamać. Zobacz przed premierą występ Wiktorii Gąbki - odcinek z jej udziałem zobaczymy już 18 kwietnia!
18/04/2015 16:40
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

14/04/2015 17:17

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>

Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>


Akcja partnerska