WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Rolowanie - Filip Chajzer polizał umywalkę z klipu Nataszy Urbańskiej. To dopiero hardcore [VIDEO] - Rolowanie - Natasza Urbańska

Tagi związane z Rolowanie - Filip Chajzer polizał umywalkę z klipu Nataszy Urbańskiej. To dopiero hardcore [VIDEO]: Natasza Urbańska - Rolowanie, Filip Chajzer liże umywalkę, Natasza Urbańska liże umywalkę, Filip Chajzer Rolowanie

Rolowanie - Filip Chajzer polizał umywalkę z klipu Nataszy Urbańskiej. To dopiero hardcore [VIDEO]

RSS 19/01/2014 14:39 Komentarze
Rolowanie w wersji hardcore, czyli Filip Chajzer znów w akcji. Znany dziennikarz tym razem wyśledził armaturę łazienkową, z której wodę w klipie Rolowanie spijała Natasza Urbańska. Zobaczcie zabawny materiał Filipa Chajzera o Rolowaniu w Dzień Dobry TVN.
Rolowanie - Filip Chajzer polizał umywalkę z klipu Nataszy Urbańskiej Rolowanie - Filip Chajzer polizał umywalkę z klipu Nataszy Urbańskiej / fragment video / Facebook TVN
Ilustracja do artykułu: Rolowanie - Filip Chajzer polizał umywalkę z klipu Nataszy Urbańskiej. To dopiero hardcore [VIDEO]
Rolowanie Nataszy Urbańskiej wciąż żyje i ma się coraz lepiej! Zaledwie w piątek, 17 stycznia, CeZik zrobił własną wersję Rolowania pod tytułem Kiełbasa Nietłusta, a już dwa dni później Filip Chajzer w Dzień Dobry TVN odszukał słynną łazienkę z teledysku Nataszy Urbańskiej. Ale to nie wszystko - Filip Chajzer nawet polizał tę samą umywalkę. Czy z podobną lubieżnością? Sprawdźcie sami :)

>> Rolowanie w wersji reggae - to jest naprawdę dobre!
>> Orange Warsaw Festival 2014 - line-up, bilety

Rolowanie w wersji Filipa Chajzera:

 
Post użytkownika TVN.
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Mike Posner nowa piosenka 2016 - Be As You Are. Hitem jak I Took A Pill In Ibiza?
0

Mike Posner nowa piosenka 2016 - Be As You Are. Hitem jak I Took A Pill In Ibiza?

Mike Posner - Be As You Are (Jordan XL Remix): nowa piosenka amerykańskiego wokalisty brzmi, jak hit wakacji 2016?! Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl. i dajcie znać, czy powtórzy sukces przeboju I Took A Pill In Ibiza!
29/06/2016 14:29
Pazdan nad tobą, Pa-Pa-Pazdan nad tobą, Ronaldo! HIT na mecz Polska - Portugalia
0

Pazdan nad tobą, Pa-Pa-Pazdan nad tobą, Ronaldo! HIT na mecz Polska - Portugalia

Pazdan nad Tobą, Ronaldo! Internauci przestrzegają Portugalczyków przed naszym obrońcą! Dlaczego Cristiano Ronaldo musi się bać Michała Pazdana? Powodów jest kilka, a wszystkie odkryjecie na ESKA.pl!
29/06/2016 14:24
Ćwierćfinał Euro 2016 - mecze. Kto gra w 1/4 finału?
0

Ćwierćfinał Euro 2016 - mecze. Kto gra w 1/4 finału?

Euro 2016 - ćwierćfinały przed nami! Kto gra w 1/4 finału mistrzostw Europy we Francji? Daty meczów i szczegółowa rozpiska do sprawdzenia na ESKA.pl!
29/06/2016 14:17
Projekt Lady - odcinek 1. Najbardziej żenujące teksty uczestniczek
0

Projekt Lady - odcinek 1. Najbardziej żenujące teksty uczestniczek

Projekt Lady - odcinek 1 nowego show TVN już za nami. Zapowiada się ciekawie, a na ESKA.pl przypominamy Wam najbardziej żenujące teksty uczestniczek.
29/06/2016 13:36
Justin Bieber śpiewa piosenkę Taylor Swift. Jak poradził sobie z jej przebojem?
0

Justin Bieber śpiewa piosenkę Taylor Swift. Jak poradził sobie z jej przebojem?

Justin Bieber zaśpiewał piosenkę Taylor Swift. Wokalista wybrał utwór o nieudanej miłości. Jak sobie poradził?
29/06/2016 12:55
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

26/06/2016 12:01

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

26/06/2016 10:45

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA