Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Rolowanie - Filip Chajzer polizał umywalkę z klipu Nataszy Urbańskiej. To dopiero hardcore [VIDEO] - Rolowanie - Natasza Urbańska
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Rolowanie - Filip Chajzer polizał umywalkę z klipu Nataszy Urbańskiej. To dopiero hardcore [VIDEO]: Natasza Urbańska - Rolowanie, Filip Chajzer liże umywalkę, Natasza Urbańska liże umywalkę, Filip Chajzer Rolowanie

Rolowanie - Filip Chajzer polizał umywalkę z klipu Nataszy Urbańskiej. To dopiero hardcore [VIDEO]

RSS 19/01/2014 14:39 Komentarze 0
Rolowanie w wersji hardcore, czyli Filip Chajzer znów w akcji. Znany dziennikarz tym razem wyśledził armaturę łazienkową, z której wodę w klipie Rolowanie spijała Natasza Urbańska. Zobaczcie zabawny materiał Filipa Chajzera o Rolowaniu w Dzień Dobry TVN.
Rolowanie - Filip Chajzer polizał umywalkę z klipu Nataszy Urbańskiej Rolowanie - Filip Chajzer polizał umywalkę z klipu Nataszy Urbańskiej / fragment video / Facebook TVN
Ilustracja do artykułu: Rolowanie - Filip Chajzer polizał umywalkę z klipu Nataszy Urbańskiej. To dopiero hardcore [VIDEO]
Rolowanie Nataszy Urbańskiej wciąż żyje i ma się coraz lepiej! Zaledwie w piątek, 17 stycznia, CeZik zrobił własną wersję Rolowania pod tytułem Kiełbasa Nietłusta, a już dwa dni później Filip Chajzer w Dzień Dobry TVN odszukał słynną łazienkę z teledysku Nataszy Urbańskiej. Ale to nie wszystko - Filip Chajzer nawet polizał tę samą umywalkę. Czy z podobną lubieżnością? Sprawdźcie sami :)

>> Rolowanie w wersji reggae - to jest naprawdę dobre!
>> Orange Warsaw Festival 2014 - line-up, bilety

Rolowanie w wersji Filipa Chajzera:

 
Post użytkownika TVN.
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Trendy lata 2015: Kitesurfing i wakesurfing - jak dołączyć do trendy sportowców ZA DARMO?
0

Trendy lata 2015: Kitesurfing i wakesurfing - jak dołączyć do trendy sportowców ZA DARMO?

Kitesurfing, wakesurfing i longboard to zdecydowanie najbardziej stylowe zajęcia sportowe latem 2015. Jeżeli nie zdążyliście latem dowiedzieć się z czym to się je - sprawdźcie na własnej skórze. Podstawy najmodniejszych sportów czekają!
03/09/2015 14:08
Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?
0

Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?

Miley Cyrus - nowa płyta znalazła się właśnie w sieci! Miley podczas rozdania nagród Video Music Awards, gali, której była prowadzącą, ogłosiła zupełnie niespodziewanie, że właśnie udostępniła nowy krążek. Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?    
31/08/2015 10:13
Natalia Nykiel - trasa koncertowa 2015. Lupus Electro Live Tour - gdzie kupić bilety?
0

Natalia Nykiel - trasa koncertowa 2015. Lupus Electro Live Tour - gdzie kupić bilety?

Natalia Nykiel laureatka statuetki ESKA Music Award 2015 rusza w trasę koncertową. Które miasta odwiedzi? Gdzie i za ile kupić bilety na koncerty Natalii Nykiel w ramach Lupus Electro Live Tour? Szczegóły do sprawdzenia na ESKA.pl
03/09/2015 14:16
Drift Masters GP 2015: 7 & 8 runda – GDZIE i KIEDY oglądać ligę samochodową? Sprawdź!
0

Drift Masters GP 2015: 7 & 8 runda – GDZIE i KIEDY oglądać ligę samochodową? Sprawdź!

Drift Masters GP 2015 - już wkrótce kolejna runda ligi samochodowej w jeździe poślizgiem! Organizatorzy jak zwykle zapewnili kibicom niezłe widowisko zapraszając do udziału jednych z najpopularniejszych drifterów i miłośników tej dyscypliny. Dowiedz się, kiedy i gdzie wystartuje 7 & 8 runda zawodów mających na celu wyłowienie najbardziej utalentowanych drifterów oraz przygotowanie ich do profesjonalnej walki z najlepszymi. Poznaj także założycieli tej organizacji! Wszystko na Eska.pl    
03/09/2015 14:01
Likwidacja gimnazjów już w 2017 roku? Już za rok zaśpiewamy Everything Has Changed?
0

Likwidacja gimnazjów już w 2017 roku? Już za rok zaśpiewamy Everything Has Changed?

Gimnazja zostaną zlikwidowane już w 2017 roku? To oznacza, że nie będzie egzaminu gimnazjalnego? Zmiany w systemie oświaty pojawią się tuż po wyborach parlamentarnych 2015! Czy w przyszłym roku uczniowie zaśpiewają Everything Has Changed? Szczegóły na temat likwidacji gimnazjów znajdziecie na ESKA.pl 
03/09/2015 13:48
 Open'er 2016 data festiwalu. Jest zmiana! Kiedy startuje Open'er 2016?
0

Open'er 2016 data festiwalu. Jest zmiana! Kiedy startuje Open'er 2016?

Open'er 2016 - kiedy startuje jeden z najpopularniejszych festiwalu muzycznych lata? UWAGA - organizatorzy zmienili datę rozpoczęcia Open'er Festival 2016. Kolejna edycja festiwalu startuje już w czerwcu! 
03/09/2015 12:41
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tobiasz Staniszewski w The Voice Of Poland 6 odcinek 1 śpiewa Crazy [VIDEO]

Tobiasz Staniszewski w The Voice Of Poland 6 odcinek 1 śpiewa Crazy [VIDEO]

03/09/2015 12:40

0
Zofia Zborowska jako Tomasz Niecik w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4! Zobacz VIDEO!

Zofia Zborowska jako Tomasz Niecik w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4! Zobacz VIDEO!

03/09/2015 11:19

0
Letni Chamski Podryw - Pomidorowa. Genialna parodia Sarsy - Naucz Mnie! [VIDEO + TEKST]

Letni Chamski Podryw - Pomidorowa. Genialna parodia Sarsy - Naucz Mnie! [VIDEO + TEKST]

03/09/2015 10:10

0
YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

27/08/2015 11:35

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska