WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Powtórka ESKA Music Awards 2016 - gdzie oglądać online i w TV? - ESKA Music Awards 2016 - transmisja

Tagi związane z Powtórka ESKA Music Awards 2016 - gdzie oglądać online i w TV?: ema 2016, ESKA Music Awards 2016

Powtórka ESKA Music Awards 2016 - gdzie oglądać online i w TV?

RSS 28/08/2016 17:47 Komentarze

ESKA Music Awards 2016 26 sierpnia zawitała do Szczecina. Zastanawiacie się gdzie oglądać powtórkę gali online i w TV? Na ESKA.pl znajdziecie odpowiedzi na te pytania!

ESKA Music Awards 2016 - gdzie oglądać online i w TV? Gdzie oglądać ESKA Music Awards 2016? / Fot. eska.pl
Ilustracja do artykułu: Powtórka ESKA Music Awards 2016 - gdzie oglądać online i w TV?

ESKA Music Awards 2016 to najważniejsze wydarzenie muzyczne w Polsce, które już 26 sierpnia odbyło się w Szczecinie! Nie wiesz jeszcze gdzie oglądać powtórkę gali EMA 2016? Tego nie można przegapić, dlatego na ESKA.pl podpowiadamy, gdzie w TV i online można oglądać powtórkę ESKA Music Awards 2016. Transmisja z uroczystości wręczenia tych prestiżowych statuetek dostępna była w TVP1 w piątek 26 sierpnia od godziny 20:30. Dla wszystkich, którzy nie mogli gali zobaczyć w TV podrzucamy link do relacji z ESKA Music Awards 2016, którą przez cały dzień prowadzilśmy na ESKA.pl

ESKA Music Awards 2016 - powtórka

Każdy, kto będzie chciał ponownie zobaczyć galę lub nie zdążył jej obejrzeć w piątek przygotowaliśmy powtórkę. Program emitowany będzie w ESKA TV już w niedzielę 28 sierpnia od godz. 18:00. Powtórkę ESKA Music Awards 2016 będziecie mogli obejrzeć także online na eskago.pl w zakładce VOD.

 

 

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE
0

ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE

2017 ESKA Music Awards to prawdziwe święto fanów najlepszej muzyki! Kto walczy o statuetki Radia ESKA, ESKA TV i eskaGO? Pełna lista na ESKA.pl już teraz >>
20/04/2017 20:20
Majówka 2017
0

Majówka 2017

MAJÓWKA 2017 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia, informacje o koncertach, pogoda na majówkę 29.04.-3.05.2017, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w długi weekend majowy sprawdzisz już teraz na ESKA.pl!
28/04/2017 17:01
Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?
0

Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Gdzie znaleźć sklepy otwarte w majówkę 2017? Taki pytanie zadaje sobie wiele osób, które mają nagłą potrzeb zrobienia szybkich zakupów w długi weekend majowy. Gdzie i kiedy zrobić zakupy w dniach 1-3 maja?
28/04/2017 16:43
Piosenka z reklamy mieszkań Murapol
0

Piosenka z reklamy mieszkań Murapol

Piosenka z reklamy mieszkań Murapol to kolejny hit, o który pytają widzowie spotu. Co to za piosenka? Odpowiedź znajdziecie już teraz na ESKA.pl
28/04/2017 16:04
Matura 2017 z polskiego - najgorsze odpowiedzi, nie popełnij tych błędów!
0

Matura 2017 z polskiego - najgorsze odpowiedzi, nie popełnij tych błędów!

Prawie każdemu z nas zdarza popełnić czasem jakiś błąd i zazwyczaj Niestety na maturze z języka polskiego pomyłki i literówki nie ujdą nikomu płazem. 
28/04/2017 16:01
Intelligence – nowy serial online na eskaGO! Policjantka, gangster i zbrodnie!
0

Intelligence – nowy serial online na eskaGO! Policjantka, gangster i zbrodnie!

Intelligence, niesamowity serial kryminalny, już od dziś można oglądać online na eskaGO! Zdecydowana policjantka zacznie współpracę z niebezpiecznym gangsterem, na ekranie będzie dochodziło do kolejnych zbrodni, ale nie zabraknie też romansów. Musicie to zobaczyć!
28/04/2017 15:15
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MATURA 2017 - INFORMATOR

MATURA 2017 - INFORMATOR

28/04/2017 14:33

0
Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

23/04/2017 10:39

0
Nowa kategoria ESKA Music Awards! Kto zostanie DJ-em roku? #EMA2017

Nowa kategoria ESKA Music Awards! Kto zostanie DJ-em roku? #EMA2017

20/04/2017 20:18

0
QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017!

QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017!

20/04/2017 18:17

0
ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

20/04/2017 14:17

0
ESKA Music Awards 2017 – data i miejsce gali

ESKA Music Awards 2017 – data i miejsce gali

17/04/2017 08:09

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent Gwiazdy 2
Kto wygra program agent Gwiazdy?
  • Odeta Moro
  • Daria Ładocha
  • Jarosłw Kret
polub
ESKA