WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Powtórka ESKA Music Awards 2016 - gdzie oglądać online i w TV? - ESKA Music Awards 2016 - transmisja

Tagi związane z Powtórka ESKA Music Awards 2016 - gdzie oglądać online i w TV?: ema 2016, ESKA Music Awards 2016

Powtórka ESKA Music Awards 2016 - gdzie oglądać online i w TV?

RSS 28/08/2016 17:47 Komentarze

ESKA Music Awards 2016 26 sierpnia zawitała do Szczecina. Zastanawiacie się gdzie oglądać powtórkę gali online i w TV? Na ESKA.pl znajdziecie odpowiedzi na te pytania!

ESKA Music Awards 2016 - gdzie oglądać online i w TV? Gdzie oglądać ESKA Music Awards 2016? / Fot. eska.pl
Ilustracja do artykułu: Powtórka ESKA Music Awards 2016 - gdzie oglądać online i w TV?

ESKA Music Awards 2016 to najważniejsze wydarzenie muzyczne w Polsce, które już 26 sierpnia odbyło się w Szczecinie! Nie wiesz jeszcze gdzie oglądać powtórkę gali EMA 2016? Tego nie można przegapić, dlatego na ESKA.pl podpowiadamy, gdzie w TV i online można oglądać powtórkę ESKA Music Awards 2016. Transmisja z uroczystości wręczenia tych prestiżowych statuetek dostępna była w TVP1 w piątek 26 sierpnia od godziny 20:30. Dla wszystkich, którzy nie mogli gali zobaczyć w TV podrzucamy link do relacji z ESKA Music Awards 2016, którą przez cały dzień prowadzilśmy na ESKA.pl

ESKA Music Awards 2016 - powtórka

Każdy, kto będzie chciał ponownie zobaczyć galę lub nie zdążył jej obejrzeć w piątek przygotowaliśmy powtórkę. Program emitowany będzie w ESKA TV już w niedzielę 28 sierpnia od godz. 18:00. Powtórkę ESKA Music Awards 2016 będziecie mogli obejrzeć także online na eskago.pl w zakładce VOD.

 

 

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Kto odpadł z Agent Gwiazdy 2?
0

Kto odpadł z Agent Gwiazdy 2?

Agent Gwiazdy 2 rozkręca się! Z programu odpadają kolejni uczestnicy! Kto nadal ma szansę na zwycięstwo?
28/02/2017 17:30
Środa Popielcowa 2017 - kiedy wypada? Do kiedy trwa Wielki Post?
0

Środa Popielcowa 2017 - kiedy wypada? Do kiedy trwa Wielki Post?

Jeśli nadal nie wiecie, kiedy wypada Środa Popielcowa lub ile i do kiedy trwa Wielki Post to jesteście we właściwym miejscu. Wszystkie daty i informacje z kalendarza świąt kościelnych w 2017 roku w jednym miejscu już teraz - na ESKA.pl.
28/02/2017 17:30
Pierwsza randka - kiedy i gdzie oglądać?
0

Pierwsza randka - kiedy i gdzie oglądać?

Pierwsza randka to jedna z nowości w ramówce TVP. Kiedy i gdzie oglądać miejską wersję programu Rolnik szuka żony?
28/02/2017 16:35
Grzegorz Hyży - O Pani! TEKST piosenki
0

Grzegorz Hyży - O Pani! TEKST piosenki

Grzegorz Hyży w nowej piosence woła: O Pani! Energetyczny kawałek jest zapowiedzią nowego albumu! Przeczytajcie tekst najnowszego utworu króla radiowych przebojów - oczywiście już teraz na ESKA.pl!
28/02/2017 16:34
Mikołaj Roznerski - kim jest gość Kuby Wojewódzkiego 28.02.2017?
0

Mikołaj Roznerski - kim jest gość Kuby Wojewódzkiego 28.02.2017?

Mikołaj Roznerski u Kuby Wojewódzkiego na kanapie usiądzie w odcinku 28 lutego 2017 roku! Kim jest Mikołaj Roznerski? Poznajcie go już teraz na ESKA.pl
28/02/2017 16:31
Skoki 1.03.17 - ONLINE i w TV na żywo
0

Skoki 1.03.17 - ONLINE i w TV na żywo

Kwalifikacje w Lahti 1 marca 2017 odbędą się na dużej skoczni! Gdzie i o której oglądać transmisje w internecie i telewizji? Czy zobaczymy za darmo? Szczegóły i rozpiska do sprawdzenia na ESKA.pl
28/02/2017 16:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Popek - Robert Burneika: walka na KSW 39! Będzie gorąco!

Popek - Robert Burneika: walka na KSW 39! Będzie gorąco!

28/02/2017 11:29

0
Oscary 2017: najlepszy film. La La Land czy Moonlight - szokująca wpadka na gali!

Oscary 2017: najlepszy film. La La Land czy Moonlight - szokująca wpadka na gali!

27/02/2017 10:26

0
Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

21/02/2017 12:54

0
Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

21/02/2017 12:30

0
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

20/02/2017 09:46

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Mateusz Maga
  • Olga Frycz
  • Joanna Jędrzejczyk
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Tomasz Niecik
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
  • Julita „Jula” Fabiszewska
polub
ESKA