Polski kibic

Autor: fot. Bulls Mecz Polska Szkocja - bramki Lewandowskiego wywołały euforię fanów 8.10.2015

Polska Szkocja SKRÓT VIDEO 8.10.2015 - Bramki Roberta Lewandowskiego

2015-10-11 13:31

Mecz Polska Szkocja zasłynie kolejnym wyczynem Roberta Lewandowskiego. Polski piłkarz zabłysł w pierwszych i ostatnich minutach meczu Polska Szkocja 8.10.2015. Zobacz bramki Lewandowskiego w meczu ze Szkocją, bo warto to zobaczyć. To nasz HERO!

Polska Szkocja - bramki Lewandowskiego namieszały w tym spotkaniu 8.10.2015. Zobacz gole Roberta Lewandowskiego, które zaważyły o wyniku spotkania. To kolejny wyczyn piłkarza, którego dobra passa na boisku nie mija. W meczu Polska Szkocja strzelił 2 bramki, i to jakie! Musisz zobaczyć skrót meczu, czyli dwa najważniejsze dla nasz momenty - gole Lewandowskiego!

Polska Szkocja - wynik

Dzięki bramkom Lewandowskiego spotkanie Polska Szkocja w Glasgow 8.10.2015 zakończyło się wynikiem 2:2. Oba gole Lewandowskiego były wyjątkowe, pierwszy strzelił na samym początku spotkania, drugi - w doliczonym czasie. Zobacz obie bramki, ale szczególnie druga bramka Lewego zasługuje na uwagę.

Polska Szkocja - Lewandowski bramki video

Pierwsza bramka padła w 3 minucie meczu, zanim jeszcze dobrze rozkręcił się mecz. Zobacz jak Lewy strzelił bramkę z zaskoczenia poniżej

Szkocja Polska - druga bramka Lewandowskiego

Euforia polskich kibiców trwała do 45 minuty - tuż przed końcem 1 połowy Szkoci wyrównali. W 67 minucie było juz 2:1 i już kibice mieli stracić nadzieję, kiedy w 90 minucie, już praktycznie w doliczonym czasie, Lewy znów strzelił gola wykorzystując zamieszanie pod bramką. Zobacz to!

Robert Lewandowski po raz kolejny udowodnił swój kunszt - gra coraz lepiej. Dla Polaków walczących o EURO 2016 dzięki takim bramkom jest prawdziwym HERO!

Praski zegar astronomiczny Orloj, TAJEMNICE I SKANDAL - 605 rocznica Praskiego zegara astronomicznego w grafice Google