WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Piotr Szumlas i Jakub Zaborski wygrali Must Be The Music 5! W finale śpiewali Miss You [VIDEO YOUTUBE] - Kto wygrał Must Be The Music 5?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Piotr Szumlas i Jakub Zaborski wygrali Must Be The Music 5! W finale śpiewali Miss You [VIDEO YOUTUBE]: must be the music 5, must be the music finał, must be the music kto wygrał, piotr szumlas i jakub zaborski, kto wygrał MBTM 5?

Piotr Szumlas i Jakub Zaborski wygrali Must Be The Music 5! W finale śpiewali Miss You [VIDEO YOUTUBE]

RSS 14/05/2013 11:14 Komentarze 0
Piotr Szumlas i Jakub Zaborski wygrali Must Be The Music 5! W dogrywce duet spotkał się z zespołem Materia. W ostatnim odcinku MBTM stypendium otrzymał Darek Wickowski, wychowanek domu dziecka.
Piotr Szumlas i Jakub Zaborski wygrali Must Be The Music 5! Piotr Szumlas i Jakub Zaborski wygrali Must Be The Music 5! / www.facebook.com/PiotrSzumlasJacobZaborski
Ilustracja do artykułu: Piotr Szumlas i Jakub Zaborski wygrali Must Be The Music 5! W finale śpiewali Miss You [VIDEO YOUTUBE]
Jakub Zaborski i Piotr Szumlas na wielki finał Must Be The Music 5 przygotowali własny utwór. Romantyczna ballada Miss You podbiła serca jury i widzów! Zaborski i Szumlas wygrali 5. edycję Must Be The Music! Duet zgarnął 100 tys. zł i występ na Sopot Top Trendy Festival 2013.

Stypendium artystyczne dla Darka Wickowskiego ufundował Zygmunt Solorz.

W finale Must Be The Music 5 walczyło 10 zespołów/wokalistów: Czarno To Widzę, Megitza, Lachersi, Ego Trip, Patrycja Baczyńska, Fairytaleshow, Natalia Pikuła, Piotr Szumlas & Jakub Zaborski, Katedra i Materia.

Must Be The Music 5 się zakończylo, ale trwają castingi do 6. edycji Must Be The Music.

Piotr Szumlas i Jakub Zaborski - Miss You. Finał Must Be The Music 5, 12.05.2013:



Piotr Szumlas i Jakub Zaborski - W Ciszy (Must Be The Music - półfinał):



Jakub Zaborski i Piotr Szumlas - Emotions (eliminacje do MBTM 5):



Nie czytałeś jeszcze?

Oto finaliści The Voice Of Poland Najlepszy Głos 

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Violetta Live w Polsce 2015 - informacje praktyczne przed koncertem Violetty w Łodzi 29.03.2015 [VIDEO]
0

Violetta Live w Polsce 2015 - informacje praktyczne przed koncertem Violetty w Łodzi 29.03.2015 [VIDEO]

Violetta Live w Polsce 2015: tuż przed koncertem zbieramy praktyczne informacje. O której otwarcie bramek? Jak dojechać do Atlas Areny? Te i inne informacje do sprawdzenia już dzisiaj przed koncertem Violetta Live w Łodzi 29.03.2015
29/03/2015 14:09
Polska - Irlandia: transmisja na żywo online - gdzie szukać streamów do meczu eliminacji EURO 2016? Check On It [VIDEO]
0

Polska - Irlandia: transmisja na żywo online - gdzie szukać streamów do meczu eliminacji EURO 2016? Check On It [VIDEO]

Polska - Irlandia 2015: online i na żywo transmisję meczu eliminacji do Euro 2016 będzie można obejrzeć w internecie? Gdzie szukać live streamów do meczu Polska - Irlandia? Przetrzepaliśmy internety w poszukiwaniu linków do transmisji meczu Polska - Irlandia 
29/03/2015 13:02
Violetta - akcje fanów na koncert w Łodzi! Co przygotowali? Jak się przyłączyć? [VIDEO]
0

Violetta - akcje fanów na koncert w Łodzi! Co przygotowali? Jak się przyłączyć? [VIDEO]

Violetta - akcje fanów na koncert w Łodzi zostały ujawnione! Co przygotowali wielbiciele serialu emitowanego na Disney Channel Polska na pierwszą wizytę swych ukochanych gwiazd w naszym kraju? Jak się przyłączyć do fanowskich akcji na koncercie Violetty? Podpowiadamy na ESKA.pl!    
29/03/2015 10:50
Polska - Irlandia 2015: kiedy i kto zagra, skład drużyn przed meczem eliminacji Euro 2016. Polska bez Błaszczykowskiego. Mamy Problem? [VIDEO]
0

Polska - Irlandia 2015: kiedy i kto zagra, skład drużyn przed meczem eliminacji Euro 2016. Polska bez Błaszczykowskiego. Mamy Problem? [VIDEO]

Mecz Polska - Irlandia 2015: składy drużyn zaskoczą każdego fana piłki nożnej? Kto zagra w meczu Polska - Irlandia z 29.03.2015? Wiadomo już, że w polskiej drużynie zabraknie Kuby Błaszczykowskiego. Zobacz, jak wygląda skład drużyny polskiej i drużyny Irlandii przed meczem eliminacji do EURO 2016!
29/03/2015 10:50
Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odcinek 4. Wygrał Grzegorz Wilk. Wzruszające przemówienie wokalisty na koniec programu [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odcinek 4. Wygrał Grzegorz Wilk. Wzruszające przemówienie wokalisty na koniec programu [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 odc. 4 wygrał Grzegorz Wilk. Wokalistka w odcinku z 28.03.2015 wcielił się w lidera zespołu U2 - Bono. Podczas odbierania czeku, Grzegorz Wilk wyznał, że jest w połowie głuchy. Wzruszające nagranie na ESKA.pl 
29/03/2015 09:39
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: kim jest Grzegorz Wilk? Największy przystojniak nowej edycji show?
1

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: kim jest Grzegorz Wilk? Największy przystojniak nowej edycji show?

Kim jest Grzegorz Wilk z 3. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Prześwietlamy kolejnego uczestnika muzycznego show. Czy Grzegorz Wilk zostanie faworytem 3. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Odpowiedź na pytanie, kim jest Grzegorz Wilk znajdziecie na ESKA.pl 
29/03/2015 09:37
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

0
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

2
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska