WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Piotr Szumlas i Jakub Zaborski wygrali Must Be The Music 5! W finale śpiewali Miss You [VIDEO YOUTUBE] - Kto wygrał Must Be The Music 5?

Tagi związane z Piotr Szumlas i Jakub Zaborski wygrali Must Be The Music 5! W finale śpiewali Miss You [VIDEO YOUTUBE]: must be the music 5, must be the music finał, must be the music kto wygrał, piotr szumlas i jakub zaborski, kto wygrał MBTM 5?

Piotr Szumlas i Jakub Zaborski wygrali Must Be The Music 5! W finale śpiewali Miss You [VIDEO YOUTUBE]

RSS 14/05/2013 11:14 Komentarze
Piotr Szumlas i Jakub Zaborski wygrali Must Be The Music 5! W dogrywce duet spotkał się z zespołem Materia. W ostatnim odcinku MBTM stypendium otrzymał Darek Wickowski, wychowanek domu dziecka.
Piotr Szumlas i Jakub Zaborski wygrali Must Be The Music 5! Piotr Szumlas i Jakub Zaborski wygrali Must Be The Music 5! / www.facebook.com/PiotrSzumlasJacobZaborski
Ilustracja do artykułu: Piotr Szumlas i Jakub Zaborski wygrali Must Be The Music 5! W finale śpiewali Miss You [VIDEO YOUTUBE]
Jakub Zaborski i Piotr Szumlas na wielki finał Must Be The Music 5 przygotowali własny utwór. Romantyczna ballada Miss You podbiła serca jury i widzów! Zaborski i Szumlas wygrali 5. edycję Must Be The Music! Duet zgarnął 100 tys. zł i występ na Sopot Top Trendy Festival 2013.

Stypendium artystyczne dla Darka Wickowskiego ufundował Zygmunt Solorz.

W finale Must Be The Music 5 walczyło 10 zespołów/wokalistów: Czarno To Widzę, Megitza, Lachersi, Ego Trip, Patrycja Baczyńska, Fairytaleshow, Natalia Pikuła, Piotr Szumlas & Jakub Zaborski, Katedra i Materia.

Must Be The Music 5 się zakończylo, ale trwają castingi do 6. edycji Must Be The Music.

Piotr Szumlas i Jakub Zaborski - Miss You. Finał Must Be The Music 5, 12.05.2013:



Piotr Szumlas i Jakub Zaborski - W Ciszy (Must Be The Music - półfinał):



Jakub Zaborski i Piotr Szumlas - Emotions (eliminacje do MBTM 5):



Nie czytałeś jeszcze?

Oto finaliści The Voice Of Poland Najlepszy Głos 

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Skoki Zakopane 22.01.17 - SKRÓTY, WYNIKI, klasyfikacja PŚ
0

Skoki Zakopane 22.01.17 - SKRÓTY, WYNIKI, klasyfikacja PŚ

Skoki w Zakopanem 22 stycznia 2017 był dla Polaków udany! Na którym miejscu Kamil Stoch, Piotr Żyła, Maciej Kot i pozostali skoczkowie? Kto z naszych skoczył najdalej? Skróty oraz wyniki skoków do sprawdzenia na ESKA.pl!
22/01/2017 18:00
Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017 - ŻYCZENIA SMS, CIEKAWOSTKI, DOODLE!
0

Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017 - ŻYCZENIA SMS, CIEKAWOSTKI, DOODLE!

Dzień Babci i Dzień Dziadka obchodzone w styczniu to jedno z najcieplejszych świąt w rodzinie. Życzenia na dzień babci i dziadka, prezenty dla babci i dziadka - wszystko to musi być idealne, bo dla idealnych opiekunów, którzy częściej rozpieszczają niż karcą. Zobaczcie jaki może być scenariusz na Dzień Babci i Dziadka 2016
22/01/2017 15:48
Kiedy będzie wiosna 2017? Długoterminowa prognoza pogody
0

Kiedy będzie wiosna 2017? Długoterminowa prognoza pogody

Kiedy będzie wiosna w pogodzie? Ptaki śpiewają, dni są coraz dłuższe, a na niebie pojawia się coraz więcej słońca. Czy to oznacza, że ciepłe dni tuż tuż? Najnowsze przewidywania sprawdzamy na ESKA.pl!
22/01/2017 15:48
Dzień Wagarowicza 2017: kiedy jest? Sprawdźcie datę i dowiedzcie się, jak muzycznie świętować pierwszy dzień wiosny!
0

Dzień Wagarowicza 2017: kiedy jest? Sprawdźcie datę i dowiedzcie się, jak muzycznie świętować pierwszy dzień wiosny!

Kiedy jest Dzień Wagarowicza i czy przypada wtedy, co pierwszy dzień wiosny w 2017 roku? Na ESKA.pl serwujemy datę i pytamy o Wasze propozycje na spędzenie tego dnia!
22/01/2017 15:34
Trzech Króli - WYGRAJ koszulkę z autografem Popka, Matheo i Soboty
0

Trzech Króli - WYGRAJ koszulkę z autografem Popka, Matheo i Soboty

Na ESKA.pl mamy dla was konkurs, w którym do wygrania jest wyjątkowy T-Shirt z autografem Popka, Matheo i Soboty, czyli Trzech Króli! 
22/01/2017 14:49
Eurowizja 2017 - Aneta Sablik: wygrała Idola, a teraz powalczy w polskich preselekcjach!
0

Eurowizja 2017 - Aneta Sablik: wygrała Idola, a teraz powalczy w polskich preselekcjach!

Aneta Sablik wystartuje w polskich preselekcjach do Eurowizji 2017?! Zwyciężczyni niemieckiego Idola zgłosiła swój utwór Ulalala do krajowych eliminacji. Czy zagwarantuje sobie nim udział w Konkursie? Oceńcie już teraz na ESKA.pl!
22/01/2017 14:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

18/01/2017 10:59

0
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA