WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Piotr Szumlas i Jakub Zaborski wygrali Must Be The Music 5! W finale śpiewali Miss You [VIDEO YOUTUBE] - Kto wygrał Must Be The Music 5?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Piotr Szumlas i Jakub Zaborski wygrali Must Be The Music 5! W finale śpiewali Miss You [VIDEO YOUTUBE]: must be the music 5, must be the music finał, must be the music kto wygrał, piotr szumlas i jakub zaborski, kto wygrał MBTM 5?

Piotr Szumlas i Jakub Zaborski wygrali Must Be The Music 5! W finale śpiewali Miss You [VIDEO YOUTUBE]

RSS 14/05/2013 11:14 Komentarze 0
Piotr Szumlas i Jakub Zaborski wygrali Must Be The Music 5! W dogrywce duet spotkał się z zespołem Materia. W ostatnim odcinku MBTM stypendium otrzymał Darek Wickowski, wychowanek domu dziecka.
Piotr Szumlas i Jakub Zaborski wygrali Must Be The Music 5! Piotr Szumlas i Jakub Zaborski wygrali Must Be The Music 5! / www.facebook.com/PiotrSzumlasJacobZaborski
Ilustracja do artykułu: Piotr Szumlas i Jakub Zaborski wygrali Must Be The Music 5! W finale śpiewali Miss You [VIDEO YOUTUBE]
Jakub Zaborski i Piotr Szumlas na wielki finał Must Be The Music 5 przygotowali własny utwór. Romantyczna ballada Miss You podbiła serca jury i widzów! Zaborski i Szumlas wygrali 5. edycję Must Be The Music! Duet zgarnął 100 tys. zł i występ na Sopot Top Trendy Festival 2013.

Stypendium artystyczne dla Darka Wickowskiego ufundował Zygmunt Solorz.

W finale Must Be The Music 5 walczyło 10 zespołów/wokalistów: Czarno To Widzę, Megitza, Lachersi, Ego Trip, Patrycja Baczyńska, Fairytaleshow, Natalia Pikuła, Piotr Szumlas & Jakub Zaborski, Katedra i Materia.

Must Be The Music 5 się zakończylo, ale trwają castingi do 6. edycji Must Be The Music.

Piotr Szumlas i Jakub Zaborski - Miss You. Finał Must Be The Music 5, 12.05.2013:



Piotr Szumlas i Jakub Zaborski - W Ciszy (Must Be The Music - półfinał):



Jakub Zaborski i Piotr Szumlas - Emotions (eliminacje do MBTM 5):



Nie czytałeś jeszcze?

Oto finaliści The Voice Of Poland Najlepszy Głos 

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiera: TABB & Sound'N'Grace - Możesz Wszystko. [AUDIO]
0

Gorąca 20 Premiera: TABB & Sound'N'Grace - Możesz Wszystko. [AUDIO]

TABB & Sound'N'Grace - Możesz Wszystko to kolejna, po megaprzeboju Dach, piosenka promująca zapowiedzianą na 2 czerwca płytę TABBA i Sound'n'Grace - Atom. Co tym razem przygotował dla nas współtwórca sukcesu debiutanckiej płyty Grzegorza Hyżego? Cały nowy kawałek TABB & Sound'n'Grace usłyszycie po raz pierwszy już w poniedziałek po 18:00 w Gorącej 20 Radia ESKA - jako najnowszą propozycję do naszej listy przebojów!    
27/04/2015 18:17
Szybcy i wściekli 8: data premiery już znana! Zobaczcie, kiedy Furious 8 - See You Again w kinach [VIDEO]
0

Szybcy i wściekli 8: data premiery już znana! Zobaczcie, kiedy Furious 8 - See You Again w kinach [VIDEO]

Szybcy i wściekli 8 zostali zapowiedziani już przez samego Vina Diesela na MTV Movie Awards 2015 a informacje te ostatecznie potwierdziła oficjalna data premiery filmu. Kiedy Szybcy i wściekli 8 trafią na duży ekran i co wiemy o Furious 8? Zobaczcie już teraz i See You Again w kinach!
27/04/2015 16:44
Długi weekend majowy 2015 - prognoza pogody. Będzie Stormy Weather? [AUDIO]
0

Długi weekend majowy 2015 - prognoza pogody. Będzie Stormy Weather? [AUDIO]

Prognoza pogody na długi weekend majowy 2015 interesuje wszystkich, którzy chcą spędzić majówkę na świeżym powietrzu. Czy 1 dniach 1-maja czeka nas wysoka temperatura i bezschmurne niebo, czy raczej Stormy Weather tak jak w piosence Tokio Hotel? Sprawdź już teraz - na ESKA.pl
27/04/2015 16:20
Koncert 30 Seconds To Mars w Polsce: akcja fanów. Co szykują wybierający się na występ zespołu w Gdańsku? [VIDEO]
0

Koncert 30 Seconds To Mars w Polsce: akcja fanów. Co szykują wybierający się na występ zespołu w Gdańsku? [VIDEO]

Wybieracie się na koncert 30 Seconds to Mars w Polsce 2015? Obowiązkowo sprawdźcie informacje o akcji na 30 Seconds to Mars w Gdańsku. Niespodzianka polskich to biało-czerwona kartoniada. Klikajcie po więcej szczegółów już teraz na ESKA.pl!
27/04/2015 15:58
Bruce Jenner jako kobieta wspierany przez gwiazdy muzyki. Zobaczcie, co o jego przemianie napisali m.in. Lady Gaga, Miley Cyrus i Macklemore [VIDEO]
0

Bruce Jenner jako kobieta wspierany przez gwiazdy muzyki. Zobaczcie, co o jego przemianie napisali m.in. Lady Gaga, Miley Cyrus i Macklemore [VIDEO]

Bruce Jenner jako kobieta to temat numer jeden w amerykańskich mediach, po tym jak głowa rodziny Kardashianów udzieliła szczerego wywiadu dla stacji ABC. Bruce Jenner opowiadający o swojej przemianie w kobietę poruszył serca gwiazd, w tym tych śpiewających. Kto wspiera Bruce'a Jennera w procesie korekcji płci? Na liście m.in. Lady Gaga, Miley Cyrus czy też Macklemore!
27/04/2015 15:36
Eurowizja 2015: akcja promująca Monikę Kuszyńską. O co chodzi w #vote4monika i kto podjął już wyzwanie? [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: akcja promująca Monikę Kuszyńską. O co chodzi w #vote4monika i kto podjął już wyzwanie? [VIDEO]

Eurowizja 2015 z Moniką Kuszyńską coraz bliżej a to oznacza intensywny okres promocji polskiej kandydatki do konkursu i jej piosenki. W tym postanowiła pomóc Telewizja Polska organizując wyzwanie #vote4monika. O co chodzi w akcji #vote4monika i kto już wziął w niej udział? O głosowaniu na Polskę w Eurowizji 2015 przeczytacie na ESKA.pl!
27/04/2015 14:23
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

20/04/2015 17:26

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.

Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.


Akcja partnerska