WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Piotr Szumlas i Jakub Zaborski wygrali Must Be The Music 5! W finale śpiewali Miss You [VIDEO YOUTUBE] - Kto wygrał Must Be The Music 5?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Piotr Szumlas i Jakub Zaborski wygrali Must Be The Music 5! W finale śpiewali Miss You [VIDEO YOUTUBE]: must be the music 5, must be the music finał, must be the music kto wygrał, piotr szumlas i jakub zaborski, kto wygrał MBTM 5?

Piotr Szumlas i Jakub Zaborski wygrali Must Be The Music 5! W finale śpiewali Miss You [VIDEO YOUTUBE]

RSS 14/05/2013 11:14 Komentarze 0
Piotr Szumlas i Jakub Zaborski wygrali Must Be The Music 5! W dogrywce duet spotkał się z zespołem Materia. W ostatnim odcinku MBTM stypendium otrzymał Darek Wickowski, wychowanek domu dziecka.
Piotr Szumlas i Jakub Zaborski wygrali Must Be The Music 5! Piotr Szumlas i Jakub Zaborski wygrali Must Be The Music 5! / www.facebook.com/PiotrSzumlasJacobZaborski
Ilustracja do artykułu: Piotr Szumlas i Jakub Zaborski wygrali Must Be The Music 5! W finale śpiewali Miss You [VIDEO YOUTUBE]
Jakub Zaborski i Piotr Szumlas na wielki finał Must Be The Music 5 przygotowali własny utwór. Romantyczna ballada Miss You podbiła serca jury i widzów! Zaborski i Szumlas wygrali 5. edycję Must Be The Music! Duet zgarnął 100 tys. zł i występ na Sopot Top Trendy Festival 2013.

Stypendium artystyczne dla Darka Wickowskiego ufundował Zygmunt Solorz.

W finale Must Be The Music 5 walczyło 10 zespołów/wokalistów: Czarno To Widzę, Megitza, Lachersi, Ego Trip, Patrycja Baczyńska, Fairytaleshow, Natalia Pikuła, Piotr Szumlas & Jakub Zaborski, Katedra i Materia.

Must Be The Music 5 się zakończylo, ale trwają castingi do 6. edycji Must Be The Music.

Piotr Szumlas i Jakub Zaborski - Miss You. Finał Must Be The Music 5, 12.05.2013:



Piotr Szumlas i Jakub Zaborski - W Ciszy (Must Be The Music - półfinał):



Jakub Zaborski i Piotr Szumlas - Emotions (eliminacje do MBTM 5):



Nie czytałeś jeszcze?

Oto finaliści The Voice Of Poland Najlepszy Głos 

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Wydarzenie roku 2014: co się działo w Polsce i na świecie? Wybieramy muzyczny numer jeden [PODSUMOWANIE 2014]
0

Wydarzenie roku 2014: co się działo w Polsce i na świecie? Wybieramy muzyczny numer jeden [PODSUMOWANIE 2014]

Wydarzenie roku 2014 to jedna z kategorii Eskowego podsumowania ostatnich 12 miesięcy. W jednym miejscu analizujemy, co działo się w Polsce i na świecie w 2014 roku w przemyśle muzycznym i na około niego. Zobaczcie listę najważniejszych wydarzeń naszym okiem i wybierzcie własny numer jeden w specjalnym głosowaniu. A jest z czego wybierać: Donatan i Cleo na Eurowizji, Britney Spears w Polsce, OWF 2014...
22/12/2014 12:57
Płyty 2014: zagraniczne nowości muzyczne ostatnich 12 miesięcy. Która najlepsza? [PODSUMOWANIE 2014]
2

Płyty 2014: zagraniczne nowości muzyczne ostatnich 12 miesięcy. Która najlepsza? [PODSUMOWANIE 2014]

Zagraniczne płyty 2014 - to właśnie z nich pochodzą największe, globalne przeboje ostatnich 12 miesięcy. Zestawienie najlepszych naszym zdaniem premier płytowych 2014 roku od zagranicznych artystów mamy dla Was na ESKA.pl wraz ze specjalnym głosowaniem w ramach podsumowania roku. Zobaczcie kolejną listę [PODSUMOWANIE 2014] i wybierzcie swój ulubiony krążek ostatnich 12 miesięcy razem z nami!
22/12/2014 12:51
Film za darmo: Najemnicy. Oglądaj ostry film akcji online, tylko na eskaGO! [VIDEO]
0

Film za darmo: Najemnicy. Oglądaj ostry film akcji online, tylko na eskaGO! [VIDEO]

Darmowe filmy bez żadnego logowania i zupełnie legalnie oglądaj na eskaGO! Już teraz odpal ostry film akcji Najemnicy. W jednej z głównych ról zobaczysz Billy'ego Zane'a.
22/12/2014 12:30
Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko czeka na stronie [VIDEO]
2

Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko czeka na stronie [VIDEO]

Matura próbna 2015 CKE na poziomie rozszerzonym na ESKA.pl to arkusz i odpowiedzi z WOSu, arkusz i odpowiedzi z geografii, arkusz i rozwiązania z biologii oraz pozostałych przedmiotów. Zobaczcie arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z 18.12.2014r. już teraz na ESKA.pl, gdzie nie musicie prosić Gimme More - u nas znajdziecie wszystko!
22/12/2014 12:22
Film Nicki Minaj - The Pinkprint Movie: jakie piosenki w produkcji promującej nową płytę raperki? [VIDEO]
0

Film Nicki Minaj - The Pinkprint Movie: jakie piosenki w produkcji promującej nową płytę raperki? [VIDEO]

Nicki Minaj podkręca atmosferę wokół świeżo wydanej płyty pt. The Pinkprint. Krążek trafił do sprzedaży 15 grudnia 2014 roku. Teraz raperka wrzuciła do sieci 15-minutowy film promujący nowy album. Jakie utwory znalazły się na The Pinkprint Movie? Sprawdź na ESKA.pl 
22/12/2014 12:18
PODSUMOWANIE ROKU 2014: najlepsze płyty, artyści, fankluby. Co działo się w 2014 roku? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

PODSUMOWANIE ROKU 2014: najlepsze płyty, artyści, fankluby. Co działo się w 2014 roku? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

PODSUMOWANIE 2014 ROK: czas na wielkie podsumowanie 2014 roku w muzyce. Jaki był mijający rok? Kto był najlepszym artystą 2014 roku? Który film na YouTube stał się hitem sieci? Który muzyczny fanklub najbardziej zwracał na siebie uwagę? Która muzyczna płyta 2014 roku odniosła największy sukces? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w specjalnym cyklu podsumowań roku 2014 na ESKA.pl 
22/12/2014 11:08
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska