WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Piotr Szumlas i Jakub Zaborski wygrali Must Be The Music 5! W finale śpiewali Miss You [VIDEO YOUTUBE] - Kto wygrał Must Be The Music 5?

Tagi związane z Piotr Szumlas i Jakub Zaborski wygrali Must Be The Music 5! W finale śpiewali Miss You [VIDEO YOUTUBE]: must be the music 5, must be the music finał, must be the music kto wygrał, piotr szumlas i jakub zaborski, kto wygrał MBTM 5?

Piotr Szumlas i Jakub Zaborski wygrali Must Be The Music 5! W finale śpiewali Miss You [VIDEO YOUTUBE]

RSS 14/05/2013 11:14 Komentarze
Piotr Szumlas i Jakub Zaborski wygrali Must Be The Music 5! W dogrywce duet spotkał się z zespołem Materia. W ostatnim odcinku MBTM stypendium otrzymał Darek Wickowski, wychowanek domu dziecka.
Piotr Szumlas i Jakub Zaborski wygrali Must Be The Music 5! Piotr Szumlas i Jakub Zaborski wygrali Must Be The Music 5! / www.facebook.com/PiotrSzumlasJacobZaborski
Ilustracja do artykułu: Piotr Szumlas i Jakub Zaborski wygrali Must Be The Music 5! W finale śpiewali Miss You [VIDEO YOUTUBE]
Jakub Zaborski i Piotr Szumlas na wielki finał Must Be The Music 5 przygotowali własny utwór. Romantyczna ballada Miss You podbiła serca jury i widzów! Zaborski i Szumlas wygrali 5. edycję Must Be The Music! Duet zgarnął 100 tys. zł i występ na Sopot Top Trendy Festival 2013.

Stypendium artystyczne dla Darka Wickowskiego ufundował Zygmunt Solorz.

W finale Must Be The Music 5 walczyło 10 zespołów/wokalistów: Czarno To Widzę, Megitza, Lachersi, Ego Trip, Patrycja Baczyńska, Fairytaleshow, Natalia Pikuła, Piotr Szumlas & Jakub Zaborski, Katedra i Materia.

Must Be The Music 5 się zakończylo, ale trwają castingi do 6. edycji Must Be The Music.

Piotr Szumlas i Jakub Zaborski - Miss You. Finał Must Be The Music 5, 12.05.2013:



Piotr Szumlas i Jakub Zaborski - W Ciszy (Must Be The Music - półfinał):



Jakub Zaborski i Piotr Szumlas - Emotions (eliminacje do MBTM 5):



Nie czytałeś jeszcze?

Oto finaliści The Voice Of Poland Najlepszy Głos 

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 37 w Krakowie 3.12.2016
0

KSW 37 w Krakowie 3.12.2016

KSW 37 - wszystko, co musisz wiedzieć, w jednym miejscu. KSW 37 - data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk 3.12.2016.
02/12/2016 13:02
Krzysztof Iwaneczko - koncerty 2016: bilety, daty, miejsca
0

Krzysztof Iwaneczko - koncerty 2016: bilety, daty, miejsca

Krzysztof Iwaneczko wyrusza w jesienną trasę koncertową. Kiedy i gdzie wystąpi wokalista? Gdzie i w jakiej cenie można kupić bilety na jego występy? Sprawdź na Eska.pl.
02/12/2016 18:39
KSW 37. PPV - cena. Jak wykupić walkę Popek vs Pudzian?
0

KSW 37. PPV - cena. Jak wykupić walkę Popek vs Pudzian?

KSW 37 w PPV to możliwość oglądania gali w internecie i telewizji. Jak wykupić walkę Popek Pudzian? Co otrzymamy po wykupieniu KSW PPV? Niezbędnik każdego kibica znajdziecie na ESKA.pl
02/12/2016 18:10
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!
0

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 odkrywa wszystkie tajemnice! Jak będziecie radzić sobie z miłością? Kiedy musicie uważać na swoje zdrowie? I ogólnie, co czeka was w najbliższych 12 miesiącach? Dowiedzcie się na ESKA.pl!  
02/12/2016 18:10
Horoskop 2017 - Baran. Roczny horoskop przewiduje wielkie zmiany!
0

Horoskop 2017 - Baran. Roczny horoskop przewiduje wielkie zmiany!

Horoskop 2017 - Baran będzie miał wielką energię do przeprowadzenia wielkich zmian! Co czeka osoby spod tego znaku zodiaku? Horoskop roczny dla barana do sprawdzenia na ESKA.pl!
02/12/2016 18:09
Rajd Barbórki 2016 - online i w TV. Gdzie, kiedy i o której oglądać?
0

Rajd Barbórki 2016 - online i w TV. Gdzie, kiedy i o której oglądać?

Rajd Barbórka 2016 odbędzie na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej w sobotę, 10 grudnia. Gdzie oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie na ESKA.pl
02/12/2016 18:08
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Jagadish Chandra Bose - 5 ZASKAKUJĄCYCH faktów o największym naukowcu świata!

Jagadish Chandra Bose - 5 ZASKAKUJĄCYCH faktów o największym naukowcu świata!

30/11/2016 12:22

0
Ania Karwan - koncert w Warszawie. Gdzie, kiedy i jakie piosenki?

Ania Karwan - koncert w Warszawie. Gdzie, kiedy i jakie piosenki?

30/11/2016 11:57

0
Margaret jurorem w talent show - czy chce nim zostać? Wywiad VIDEO

Margaret jurorem w talent show - czy chce nim zostać? Wywiad VIDEO

29/11/2016 17:32

0
Jankes i Tomson nowymi szefami klubu w Warszawie! Dołącz do imprezy TRUE MUSIC!

Jankes i Tomson nowymi szefami klubu w Warszawie! Dołącz do imprezy TRUE MUSIC!

29/11/2016 15:18

0
Pogoda zima 2016/17 - sezonowa prognoza pogody. Jaka będzie zima?

Pogoda zima 2016/17 - sezonowa prognoza pogody. Jaka będzie zima?

26/11/2016 12:27

0
Jula i Sound'n'Grace - teledysk Gdy Gwiazdka! Fragment TYLKO na ESKA.pl!

Jula i Sound'n'Grace - teledysk Gdy Gwiazdka! Fragment TYLKO na ESKA.pl!

23/11/2016 14:03

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Która premiera jest lepsza?
  • Alan Walker - Alone
  • Alvaro Soler & Monika Lewczuk - Libre
polub
ESKA