Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » MY SŁOWIANIE w wiewiórczej wersji, czyli Alvin i Wiewiórki śpiewają wielki hit Donatana i Cleo! [VIDEO, PARODIA] - Donatan-Cleo - MY SŁOWIANIE. Cover
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z MY SŁOWIANIE w wiewiórczej wersji, czyli Alvin i Wiewiórki śpiewają wielki hit Donatana i Cleo! [VIDEO, PARODIA]: Donatan i Cleo My Słowianie, Donatan i Cleo cover, My Słowianie Cover, My słowianie wiewiórczy śpiew, My Słowianie Donatan i Cleo

MY SŁOWIANIE w wiewiórczej wersji, czyli Alvin i Wiewiórki śpiewają wielki hit Donatana i Cleo! [VIDEO, PARODIA]

RSS 14/11/2013 12:12 Komentarze 0
Donatan-Cleo - MY SŁOWIANIE. Hit Internetu 2013 doczekał się przeróbki. Tym razem usłyszymy wiewiórczy śpiew.
Donatan i Cleo - My Słowianie Donatan i Cleo - My Słowianie / YouTube
Ilustracja do artykułu: MY SŁOWIANIE w wiewiórczej wersji, czyli Alvin i Wiewiórki śpiewają wielki hit Donatana i Cleo! [VIDEO, PARODIA]
Numer My Słowianie - Donatana i Cleo doczekał się przeróbki. Tym razem zamiast Cleo usłyszymy wiewiórczy śpiew. A dokładniej My Słowianie wykonuje Alvin i Wiewiórki.

Alvin to bajkowa postać, która narodziła się w latach 60-tych. Na początku można było oglądać go w animowanym serialu, a z czasem powstał film fabularno-animowany. Charakterystyczną cechą Alvina jest to, że mówi ludzki głosem, mimo że jest zwykłym gryzoniem.

Posłuchajcie już teraz tego śpiewu. A jak macie ochotę na oryginalny wykon to już teraz zachęcamy Was do klikania i słuchania >>> My Słowianie - Donatana i Cleo bije rekordy oglądalności!

Donatan-Cleo - MY SŁOWIANIE (Alvin i Wiewiórki)



My Słowianie - Donatan i Cleo oryginał:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Taylor Swift wystąpi na Super Bowl 2016? Sprawdzamy, czy jest to możliwe [VIDEO]
0

Taylor Swift wystąpi na Super Bowl 2016? Sprawdzamy, czy jest to możliwe [VIDEO]

Plotki głoszą, że Taylor Swift jest trakcie negocjacji dotyczących występu na Super Bowl Halftime Show 2016. Czy gwiazda ma rzeczywiście szanse zaśpiewać podczas finału rozgrywek w futbolu amerykańskim? Sprawdź na ESKA.pl
29/06/2015 17:52
Półfinał Copa America Chile - Peru: online i w TV - gdzie oglądać? Check It Out [VIDEO]
0

Półfinał Copa America Chile - Peru: online i w TV - gdzie oglądać? Check It Out [VIDEO]

Mecz Chile - Peru: gdzie oglądać online i w TV piłkarskie emocje latynoskich sportowców? Czy transmisja półfinału Copa America 2015 będzie dostępna w polskiej telewizji za darmo? Wszystkie informacje na temat półfinału Copa America 2015 znajdziecie na ESKA.pl 
29/06/2015 17:52
Open'er 2015 informacje praktyczne - o której otwarcie bramek, czego nie można wnieść. O czym nie możemy Forget Forget? [VIDEO]
0

Open'er 2015 informacje praktyczne - o której otwarcie bramek, czego nie można wnieść. O czym nie możemy Forget Forget? [VIDEO]

Open'er 2015 - informacje praktyczne na kilka godzin przed festiwalem mogą się okazać ostatnią deską ratunku dla wszystkich zdezorientowanych festiwalowiczów, którzy na Open'era udają się po raz pierwszy. O której nastąpi otwarcie bramek na Open'era 2015? Co z parkingami? Jak dojechać na festiwal? Wszystko, o czym nie można Forget Forget przed festiwalem na ESKA.pl 
29/06/2015 17:30
Rihanna KNEBLUJE boksera na gali muzycznej! O co chodziło? [VIDEO]
0

Rihanna KNEBLUJE boksera na gali muzycznej! O co chodziło? [VIDEO]

Rihanna zakleiła taśmą usta Floyda Mayweathera w czasie gali BET Awards. O co chodziło? Sprawdziliśmy reakcje na ten wyczyn Riri.
29/06/2015 16:58
Pogoda na Open'era 2015: prognoza pogody w Gdyni na 1-4 lipca 2015. Czy potrzebne będą Umbrella? [VIDEO]
0

Pogoda na Open'era 2015: prognoza pogody w Gdyni na 1-4 lipca 2015. Czy potrzebne będą Umbrella? [VIDEO]

Pogoda na Open'era 2015! Czy prognozy pogody dla Gdyni na 1-4 lipca 2015 są optymistyczne? Co czeka festiwalowiczów? Czy na lotnisku Gdynia-Kosakowo przyda się Umbrella? Sprawdź prognozę pogody dla Gdyni na początek lipca 2015 roku! 
29/06/2015 16:41
Justin Bieber w Where Are U Now: teledysku od Skrillexa i Diplo. Zobacz na ESKA.pl [VIDEO]
0

Justin Bieber w Where Are U Now: teledysku od Skrillexa i Diplo. Zobacz na ESKA.pl [VIDEO]

Teledysk do Where Are U Now z Justinem Bieberem od Skrillexa i Diplo jest już w sieci. Zobacz klip do hitu stworzonego w ramach projektu Jack Ü z udziałem popularnego wokalisty już teraz - na ESKA.pl
29/06/2015 16:17
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

16/06/2015 14:27

53
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?

Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska