WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » MY SŁOWIANIE w wiewiórczej wersji, czyli Alvin i Wiewiórki śpiewają wielki hit Donatana i Cleo! [VIDEO, PARODIA] - Donatan-Cleo - MY SŁOWIANIE. Cover
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z MY SŁOWIANIE w wiewiórczej wersji, czyli Alvin i Wiewiórki śpiewają wielki hit Donatana i Cleo! [VIDEO, PARODIA]: Donatan i Cleo My Słowianie, Donatan i Cleo cover, My Słowianie Cover, My słowianie wiewiórczy śpiew, My Słowianie Donatan i Cleo

MY SŁOWIANIE w wiewiórczej wersji, czyli Alvin i Wiewiórki śpiewają wielki hit Donatana i Cleo! [VIDEO, PARODIA]

RSS 14/11/2013 12:12 Komentarze 0
Donatan-Cleo - MY SŁOWIANIE. Hit Internetu 2013 doczekał się przeróbki. Tym razem usłyszymy wiewiórczy śpiew.
Donatan i Cleo - My Słowianie Donatan i Cleo - My Słowianie / YouTube
Ilustracja do artykułu: MY SŁOWIANIE w wiewiórczej wersji, czyli Alvin i Wiewiórki śpiewają wielki hit Donatana i Cleo! [VIDEO, PARODIA]
Numer My Słowianie - Donatana i Cleo doczekał się przeróbki. Tym razem zamiast Cleo usłyszymy wiewiórczy śpiew. A dokładniej My Słowianie wykonuje Alvin i Wiewiórki.

Alvin to bajkowa postać, która narodziła się w latach 60-tych. Na początku można było oglądać go w animowanym serialu, a z czasem powstał film fabularno-animowany. Charakterystyczną cechą Alvina jest to, że mówi ludzki głosem, mimo że jest zwykłym gryzoniem.

Posłuchajcie już teraz tego śpiewu. A jak macie ochotę na oryginalny wykon to już teraz zachęcamy Was do klikania i słuchania >>> My Słowianie - Donatana i Cleo bije rekordy oglądalności!

Donatan-Cleo - MY SŁOWIANIE (Alvin i Wiewiórki)



My Słowianie - Donatan i Cleo oryginał:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Finał Must Be The Music 8: kim jest zespół Besides - finaliści show? [VIDEO]
0

Finał Must Be The Music 8: kim jest zespół Besides - finaliści show? [VIDEO]

Zespół Besides wystąpi w finale Must Be The Music 8. Czy wygrają program i odniosą sukces jak zwycięzcy poprzednich edycji - LemON i Enej. Sprawdź, kim jest zespół Besides i zobacz, jak wyglądały ich występy na scenie programu. Skład i historię zespołu Besides poznacie na ESKA.pl 
21/11/2014 17:09
Patsin M ski Blue w finale Must Be The Music 8. Kim jest młody raper? Zobacz na ESKA.pl [VIDEO]
0

Patsin M ski Blue w finale Must Be The Music 8. Kim jest młody raper? Zobacz na ESKA.pl [VIDEO]

Patsin M ski Blue wystąpi w finale Must Be The Music. Tylko muzyka 8. Wyjaśniamy, kim jest finalista muzycznego talent show - na ESKA.pl
21/11/2014 16:50
Kim jest Maria Markiewicz z finału Must Be The Music 8. Lepsza niż Edyta Górniak? [VIDEO]
0

Kim jest Maria Markiewicz z finału Must Be The Music 8. Lepsza niż Edyta Górniak? [VIDEO]

Kim jest Maria Markiewicz z finału Must Be The Music 8. Ta dziewczynka ma zaledwie 13 lat, a już dysponuje wyjątkowo silnym głosem i imponującymi możliwościami wokalnymi!
21/11/2014 16:34
Skoki narciarskie 21-23.11.2014: gdzie i o której oglądać konkurs w Klingenthal? Wzbijamy się na wysokość Satellite! [VIDEO]
0

Skoki narciarskie 21-23.11.2014: gdzie i o której oglądać konkurs w Klingenthal? Wzbijamy się na wysokość Satellite! [VIDEO]

Skoki narciarskie 21-23.11.2014 w tv, czyli transmisja Pucharu Świata w skokach narciarskich 2014/2015 - konkurs Klingenthal, w rozpisce na ESKA.pl. Zobaczcie, o której godzinie zaczynają się kwalifikacje i konkursy w Klingenthal i gdzie oglądąć je w telewizji. Razem ze skoczkami wbijamy się na wysokość Satellite!
21/11/2014 16:17
Dawid Kwiatkowski - Afraid: jedyna piosenka po angielsku z Pop&Roll na ESKA.pl. Posłuchajcie [AUDIO]
0

Dawid Kwiatkowski - Afraid: jedyna piosenka po angielsku z Pop&Roll na ESKA.pl. Posłuchajcie [AUDIO]

Afraid Dawida Kwiatkowskiego to jedyna piosenka w języku angielskim na płycie Pop&Roll, która zamyka tracklistę wydawnictwa. Audio Afraid Dawida Kwiatkowskiego znajdziecie do posłuchania na ESKA.pl. Jak Dawid Kwiatkowski śpiewa po angielsku i czy jego Afraid ma szansę podbić zagraniczne listy przebojów? Przekonajcie się sami już teraz!
21/11/2014 16:11
Conchita Wurst - Heroes. Zobacz nowy teledysk zwyciężczyni Eurowizji 2014 [VIDEO]
0

Conchita Wurst - Heroes. Zobacz nowy teledysk zwyciężczyni Eurowizji 2014 [VIDEO]

Nowy singiel Conchity Wurst doczekał się teledysku. Maski, płomienie, naboje... Zobacz najnowszy teledysk kontrowersyjnej drag queen już teraz -  na ESKA.pl