WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » MY SŁOWIANIE w wiewiórczej wersji, czyli Alvin i Wiewiórki śpiewają wielki hit Donatana i Cleo! [VIDEO, PARODIA] - Donatan-Cleo - MY SŁOWIANIE. Cover
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z MY SŁOWIANIE w wiewiórczej wersji, czyli Alvin i Wiewiórki śpiewają wielki hit Donatana i Cleo! [VIDEO, PARODIA]: Donatan i Cleo My Słowianie, Donatan i Cleo cover, My Słowianie Cover, My słowianie wiewiórczy śpiew, My Słowianie Donatan i Cleo

MY SŁOWIANIE w wiewiórczej wersji, czyli Alvin i Wiewiórki śpiewają wielki hit Donatana i Cleo! [VIDEO, PARODIA]

RSS 14/11/2013 12:12 Komentarze 0
Donatan-Cleo - MY SŁOWIANIE. Hit Internetu 2013 doczekał się przeróbki. Tym razem usłyszymy wiewiórczy śpiew.
Donatan i Cleo - My Słowianie Donatan i Cleo - My Słowianie / YouTube
Ilustracja do artykułu: MY SŁOWIANIE w wiewiórczej wersji, czyli Alvin i Wiewiórki śpiewają wielki hit Donatana i Cleo! [VIDEO, PARODIA]
Numer My Słowianie - Donatana i Cleo doczekał się przeróbki. Tym razem zamiast Cleo usłyszymy wiewiórczy śpiew. A dokładniej My Słowianie wykonuje Alvin i Wiewiórki.

Alvin to bajkowa postać, która narodziła się w latach 60-tych. Na początku można było oglądać go w animowanym serialu, a z czasem powstał film fabularno-animowany. Charakterystyczną cechą Alvina jest to, że mówi ludzki głosem, mimo że jest zwykłym gryzoniem.

Posłuchajcie już teraz tego śpiewu. A jak macie ochotę na oryginalny wykon to już teraz zachęcamy Was do klikania i słuchania >>> My Słowianie - Donatana i Cleo bije rekordy oglądalności!

Donatan-Cleo - MY SŁOWIANIE (Alvin i Wiewiórki)



My Słowianie - Donatan i Cleo oryginał:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Kim jest Kasia Cerekwicka - uczestniczka Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3? [VIDEO]
0

Kim jest Kasia Cerekwicka - uczestniczka Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3? [VIDEO]

Kim jest Kasia Cerekwicka? Takie pytanie zadają sobie z pewnością niektórzy fani programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Nazwisko piosenkarki znalazło się na oficjalnej liście uczestników trzeciej edycji show Polsatu. Dowiedz się więcej na temat gwiazdy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 już teraz - na ESKA.pl
28/01/2015 16:44
Polska - Chorwacja mecz na żywo 28.01.2015. O której i gdzie linki do transmisji? Sprawdź i Live It! [VIDEO]
0

Polska - Chorwacja mecz na żywo 28.01.2015. O której i gdzie linki do transmisji? Sprawdź i Live It! [VIDEO]

Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Katar 2015: gdzie i o której odbędzie się mecz Polska - Chorwacja? Przypomnijmy, że po wygranej ze Szwedami polscy szczypiorniści dostali się do ćwierćfinałów MŚ w Piłce Ręcznej. Emocje rosną. Stąd też warto już teraz sprawdzić dokładną godzinę transmisji na żywo meczu Polska - Chorwacja. Gdzie oglądać nadchodzący mecz piłki ręcznej w telewizji i internecie? Na ESKA.pl znajdziecie informacje dotyczące meczu z 28 stycznia 2015 Polska - Chorwacja 
28/01/2015 16:03
Grzegorz Hyży - Pusty Dom: teledysk. Związek, kłótnia i... porwana żona! Zobaczcie sami [VIDEO]
0

Grzegorz Hyży - Pusty Dom: teledysk. Związek, kłótnia i... porwana żona! Zobaczcie sami [VIDEO]

Teledysk Grzegorza Hyżego do Pusty Dom prosto z YouTube na ESKA.pl. Wideo do Pusty Dom Grzegorza Hyżego to krótka lekcja życia dla wszystkich par. Poznajcie historię z nowego teledysku Grzegorza Hyżego i sprawdźcie dokładnie, o co chodzi w klipie do Pusty Dom.
28/01/2015 15:51
Film 50 Twarzy Greya: dlaczego każdy fan muzyki powinien zobaczyć to w kinie? 5 powodów [VIDEO]
0

Film 50 Twarzy Greya: dlaczego każdy fan muzyki powinien zobaczyć to w kinie? 5 powodów [VIDEO]

Czy warto iść na film 50 Twarzy Greya i dla kogo jest to seans godny uwagi? Okazuje się, że premiera filmu 50 Twarzy Greya ściągnie na kinowe sale mnóstwo fanów... muzyki! Zobaczcie, dlaczego film 50 Twarzy Greya to propozycja dla każdego muzycznego freaka!
28/01/2015 15:42
Ed Sheeran w Polsce 2015: 5 powodów, dzięki którym polscy fani zapamiętają ten koncert [VIDEO]
0

Ed Sheeran w Polsce 2015: 5 powodów, dzięki którym polscy fani zapamiętają ten koncert [VIDEO]

Koncert Eda Sheerana w Polsce zbliża się wielkimi krokami. Podajemy 5 powodów, dla których polscy fani z pewnością zapamiętają ten występ na długo. Sprawdź, dlaczego już teraz na ESKA.pl
28/01/2015 15:02
Labirynt Światła w Wilanowie 2015: do kiedy otwarte? Ostatnia szansa na spacer z Lights [VIDEO]
0

Labirynt Światła w Wilanowie 2015: do kiedy otwarte? Ostatnia szansa na spacer z Lights [VIDEO]

Labirynt Światła w Wilanowie 2014/2015 to jedna z zimowych atrakcji w Warszawie. Do kiedy jest otwarte miasteczko światełek w Wilanowie? Zobaczcie terminy i godziny otwarcia Labiryntu Światła w Wilanowie - to już ostatnia szansa na spacer z Lights!
28/01/2015 14:55
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska