WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » MY SŁOWIANIE w wiewiórczej wersji, czyli Alvin i Wiewiórki śpiewają wielki hit Donatana i Cleo! [VIDEO, PARODIA] - Donatan-Cleo - MY SŁOWIANIE. Cover

Tagi związane z MY SŁOWIANIE w wiewiórczej wersji, czyli Alvin i Wiewiórki śpiewają wielki hit Donatana i Cleo! [VIDEO, PARODIA]: Donatan i Cleo My Słowianie, Donatan i Cleo cover, My Słowianie Cover, My słowianie wiewiórczy śpiew, My Słowianie Donatan i Cleo

MY SŁOWIANIE w wiewiórczej wersji, czyli Alvin i Wiewiórki śpiewają wielki hit Donatana i Cleo! [VIDEO, PARODIA]

RSS 14/11/2013 12:12 Komentarze
Donatan-Cleo - MY SŁOWIANIE. Hit Internetu 2013 doczekał się przeróbki. Tym razem usłyszymy wiewiórczy śpiew.
Donatan i Cleo - My Słowianie Donatan i Cleo - My Słowianie / YouTube
Ilustracja do artykułu: MY SŁOWIANIE w wiewiórczej wersji, czyli Alvin i Wiewiórki śpiewają wielki hit Donatana i Cleo! [VIDEO, PARODIA]
Numer My Słowianie - Donatana i Cleo doczekał się przeróbki. Tym razem zamiast Cleo usłyszymy wiewiórczy śpiew. A dokładniej My Słowianie wykonuje Alvin i Wiewiórki.

Alvin to bajkowa postać, która narodziła się w latach 60-tych. Na początku można było oglądać go w animowanym serialu, a z czasem powstał film fabularno-animowany. Charakterystyczną cechą Alvina jest to, że mówi ludzki głosem, mimo że jest zwykłym gryzoniem.

Posłuchajcie już teraz tego śpiewu. A jak macie ochotę na oryginalny wykon to już teraz zachęcamy Was do klikania i słuchania >>> My Słowianie - Donatana i Cleo bije rekordy oglądalności!

Donatan-Cleo - MY SŁOWIANIE (Alvin i Wiewiórki)



My Słowianie - Donatan i Cleo oryginał:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Liga Światowa 2016 w Łodzi - terminarz. Trzej mocni rywale na początek turnieju
0

Liga Światowa 2016 w Łodzi - terminarz. Trzej mocni rywale na początek turnieju

Liga Światowa 2016 w Łodzi rozpocznie się w piątek 24 czerwca. Dokładny terminarz całego turnieju, czyli aż trzech weekendów znajdziecie już teraz na ESKA.pl
25/06/2016 10:35
Wianki w Krakowie 2016 - program wydarzenia. Kto zagra podczas Nocy Świętojańskiej?
0

Wianki w Krakowie 2016 - program wydarzenia. Kto zagra podczas Nocy Świętojańskiej?

Wianki w Krakowie 2016 - program wydarzenia już teraz na ESKA.pl! Kto wystąpi podczas krakowskiej imprezy? Kiedy i gdzie w tym roku odbędą się Wianki? Wszystkie informacje znajdziecie w jednym miejscu.
25/06/2016 10:34
Mecz Polska - Rosja 25.06.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?
0

Mecz Polska - Rosja 25.06.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?

Mecz Polska - Rosja zostanie rozegrany w sobotę 25 czerwca. Pojedynek z Rosja będzie drugim spotkaniem polskiej reprezentacji podczas turnieju Ligi Światowej 2016 w Łodzi. Gdzie oglądać transmisję w TV i online z meczu Polska - Rosja? Sprawdzamy to na ESKA.pl
25/06/2016 10:31
Mecz Polska - Szwajcaria: KTO ZAGRA w 1/8 finału Euro 2016?
0

Mecz Polska - Szwajcaria: KTO ZAGRA w 1/8 finału Euro 2016?

Kadra Polski na mecz z Szwajcarią, czyli odpowiedź na pytanie: kto zagra 25.06.2016 w 1/8 finału EURO 2016?? Kto z naszej reprezentacji ma szansę zostać bohaterem pojedynku Polska - Szwajcaria? Kto da nam ćwierćfinał turnieju we Francji? Szczegóły i odpowiedź na te pytanie poznacie na ESKA.pl!
25/06/2016 09:26
Wianki 2016 Kraków - PEŁNE INFO!
0

Wianki 2016 Kraków - PEŁNE INFO!

Wianki 2016 w Krakowie odbędą się już w sobotę 25 czerwca. Informacje dotyczące krakowskiego święta muzyki znajdziecie już teraz na ESKA.pl
25/06/2016 09:24
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Polska - Ukraina 21 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]

Mecz Polska - Ukraina 21 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]

21/06/2016 16:15

0
Must Be The Music - koniec programu! Dlaczego znika z anteny?

Must Be The Music - koniec programu! Dlaczego znika z anteny?

14/06/2016 16:08

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Adele w Polsce? Wokalistka przedłuża europejską trasę koncertową? 'Polsko, jesteście na liście'

Adele w Polsce? Wokalistka przedłuża europejską trasę koncertową? 'Polsko, jesteście na liście'

08/06/2016 11:27

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA