WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » MY SŁOWIANIE w wiewiórczej wersji, czyli Alvin i Wiewiórki śpiewają wielki hit Donatana i Cleo! [VIDEO, PARODIA] - Donatan-Cleo - MY SŁOWIANIE. Cover

Tagi związane z MY SŁOWIANIE w wiewiórczej wersji, czyli Alvin i Wiewiórki śpiewają wielki hit Donatana i Cleo! [VIDEO, PARODIA]: Donatan i Cleo My Słowianie, Donatan i Cleo cover, My Słowianie Cover, My słowianie wiewiórczy śpiew, My Słowianie Donatan i Cleo

MY SŁOWIANIE w wiewiórczej wersji, czyli Alvin i Wiewiórki śpiewają wielki hit Donatana i Cleo! [VIDEO, PARODIA]

RSS 14/11/2013 12:12 Komentarze
Donatan-Cleo - MY SŁOWIANIE. Hit Internetu 2013 doczekał się przeróbki. Tym razem usłyszymy wiewiórczy śpiew.
Donatan i Cleo - My Słowianie Donatan i Cleo - My Słowianie / YouTube
Ilustracja do artykułu: MY SŁOWIANIE w wiewiórczej wersji, czyli Alvin i Wiewiórki śpiewają wielki hit Donatana i Cleo! [VIDEO, PARODIA]
Numer My Słowianie - Donatana i Cleo doczekał się przeróbki. Tym razem zamiast Cleo usłyszymy wiewiórczy śpiew. A dokładniej My Słowianie wykonuje Alvin i Wiewiórki.

Alvin to bajkowa postać, która narodziła się w latach 60-tych. Na początku można było oglądać go w animowanym serialu, a z czasem powstał film fabularno-animowany. Charakterystyczną cechą Alvina jest to, że mówi ludzki głosem, mimo że jest zwykłym gryzoniem.

Posłuchajcie już teraz tego śpiewu. A jak macie ochotę na oryginalny wykon to już teraz zachęcamy Was do klikania i słuchania >>> My Słowianie - Donatana i Cleo bije rekordy oglądalności!

Donatan-Cleo - MY SŁOWIANIE (Alvin i Wiewiórki)



My Słowianie - Donatan i Cleo oryginał:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Światowe Dni Młodzieży 2016: program w TV i online. Gdzie oglądać ŚDM 2016?
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: program w TV i online. Gdzie oglądać ŚDM 2016?

Światowe Dni Młodzieży 2016: transmisja w telewizji i w internecie będzie dostępna. Godzinową rozpiskę z wizyty papieża w Polsce prezentujemy Wam na ESKA.pl!
27/07/2016 11:31
Hymn Światowych Dni Młodzieży w wykonaniu uroczych braci z Polski
0

Hymn Światowych Dni Młodzieży w wykonaniu uroczych braci z Polski

Hymn Światowych Dni Młodzieży w wykonaniu uroczych braci z Polski. Zapewniamy, że to najsłodsze wideo, jakie dziś zobaczycie.
27/07/2016 11:17
Hit lata 2016 czytelników ESKA.pl! Wybierzcie przebój wakacji 2016 - drugie głosowanie [SONDA]
0

Hit lata 2016 czytelników ESKA.pl! Wybierzcie przebój wakacji 2016 - drugie głosowanie [SONDA]

Hit lata 2016 czytelników ESKA.pl - drugie głosowanie! Czas na kolejne muzyczne wybory i ponowną rywalizację Waszych ulubionych artystów! Kto już awansował do finału? Zobaczcie i wybierzcie kolejnych finalistów naszego plebiscytu!
27/07/2016 11:14
MTV VMA 2016: nominacje - kto je otrzymał? Pełna lista nominowanych!
0

MTV VMA 2016: nominacje - kto je otrzymał? Pełna lista nominowanych!

MTV VMA 2016 - nominacje do nagród zostały przyznane. Jak wygląda pełna lista nominowanych? Kto ma szansę zgarnąć statuetkę MTV Video Music Awards 2016? Dowiedzcie się na ESKA.pl!
27/07/2016 11:13
Papież w Polsce 2016: program wizyty Franciszka na ŚDM w Krakowie
0

Papież w Polsce 2016: program wizyty Franciszka na ŚDM w Krakowie

Oficjalny program wizyty papieża Franciszka w Polsce i podczas Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 Kraków − Jasna Góra − Auschwitz: 27−31 lipca 2016
27/07/2016 09:32
Gorąca 20 Premiera: Faydee - Legendary. 5 powodów, by głosować na ten wakacyjny kawałek!
0

Gorąca 20 Premiera: Faydee - Legendary. 5 powodów, by głosować na ten wakacyjny kawałek!

Faydee - Legendary: romantyczna piosenka od australijskiego wokalisty, to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Kawałek dołączy do propozycji listy przebojów 26 lipca 2016 roku po godzinie 18:00! Dlaczego warto zagłosować na ten utwór? Przekonujemy Was na ESKA.pl!
26/07/2016 16:21
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...