WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Monika Lewczuk i Sarsa na Letniej Scenie ESKI w Niepołomicach - Letnia Scena ESKI 2017 Niepołomice: Sarsa i Monika Lewczuk

Tagi związane z Monika Lewczuk i Sarsa na Letniej Scenie ESKI w Niepołomicach: letnia scena eski, monika lewczuk 2017, sarsa 2017

Monika Lewczuk i Sarsa na Letniej Scenie ESKI w Niepołomicach

RSS 17/05/2017 13:33 Komentarze

Sarsa i Monika Lewczuk gwiazdami Letniej Sceny ESKI w Niepołomicach. Kiedy i o której wystąpią? Szczegóły wydarzenia do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.

Letnia Scena ESKI 2017 Niepołomice: Sarsa i Monika Lewczuk Letnia Scena ESKI 2017 Niepołomice: Sarsa i Monika Lewczuk / fot. materiały własne / ESKA.pl
Ilustracja do artykułu: Monika Lewczuk i Sarsa na Letniej Scenie ESKI w Niepołomicach

Monika Lewczuk i Sarsa zaśpiewają swoje największe przeboje w Niepołomicach. To właśnie w tym małopolskim mieście odbędzie się jeden z najbliższych koncertów w ramach imponującej trasy Letnia Scena ESKi 2017.
>> Letnia Scena ESKI 2017 w Wałbrzychu: Dawid Kwiatkowski i Oceana

Letnia Scena ESKI 2017 Niepołomice: Sarsa i Monika Lewczuk

Jeśli nie chcecie przegapić niepowtarzalnej okazji obejrzenia i posłuchania na żywo za jednym zamachem Sarsy i Moniki Lewczuk, to koniecznie wybierzcie się 3 czerwca 2017 do Niepołomic. To właśnie tam o godz. 19 rozpocznie się impreza pod szyldem Letnia Scena ESKI z udziałem tych dwóch zdolnych i uroczych artystek. Poniżej możecie obejrzeć teledyski Moniki Lewczuk i Sarsy do ich najnowszych hitów, które z pewnością pojawią się w ich setlistach.

Monika Lewczuk - Biegnę ft. Antek Smykiewicz 

Sarsa - Bronię Się 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Klan - kolejna postać zostanie uśmiercona! Na kogo padło tym razem?
0

Klan - kolejna postać zostanie uśmiercona! Na kogo padło tym razem?

Kolejna popularna postać z Klanu zostanie uśmiercona! Kto tym razem zdecydował się rezygnować z serialu? 
25/07/2017 16:27
Kim jest Adrian? Dlaczego nazywamy tak Andrzeja Dudę?
0

Kim jest Adrian? Dlaczego nazywamy tak Andrzeja Dudę?

Dlaczego Andrzej Duda nazywany jest Adrianem? Sprawdzamy, o co chodzi z żartami na temat Adriana i Prezydenta Polski.
25/07/2017 16:10
VMA 2017 - nominacje, kiedy i kto wystąpi?
0

VMA 2017 - nominacje, kiedy i kto wystąpi?

VMA nagradza autorów najlepszych teledysków. Kto jest nominowany i ma szansę na nagrodę? Kiedy odbędzie się gala? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl
25/07/2017 15:58
Marsz Powstania Warszawskiego 2017 - gdzie i kiedy
0

Marsz Powstania Warszawskiego 2017 - gdzie i kiedy

Marsz Powstania Warszawskiego co roku jest nieodłącznym elementem obchodów związanych z Narodowym Dniem Pamięci Powstania Warszawskiego. Sprawdź, kiedy i skąd ruszy tegoroczny marsz.
25/07/2017 15:31
Gretchen - kim jest tancerka z teledysku Katy Perry?
0

Gretchen - kim jest tancerka z teledysku Katy Perry?

Gretchen pojawiła się w najnowszym teledysku Katy Perry do piosenki Swish Swish. Kim jest Gretchen? Poznaj królową memów!
25/07/2017 15:28
Glastonbury 2018 nie będzie! Zamiast tego The Biggest Wekend
0

Glastonbury 2018 nie będzie! Zamiast tego The Biggest Wekend

2018 rok bez Glastonbury! Znamy już szczegóły dotyczące wielkiego muzycznego wydarzenia, który w przyszłym roku zastąpi legendarny festiwal. Kiedy i gdzie odbędzie się The Biggest Weekend?
25/07/2017 15:15
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program