WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Michał Wiśniewski - La Revolucion: nowa płyta już 26 listopada. Co się na niej znajdzie? [VIDEO] - Kiedy nowa płyta Ich Troje?

Tagi związane z Michał Wiśniewski - La Revolucion: nowa płyta już 26 listopada. Co się na niej znajdzie? [VIDEO]: michał wiśniewski 2013, ich troje piosenki, ich troje youtube, ich troje teledyski, michał wiśniewski piosenki, michał wiśniewski facebook, ich troje nowa wokalistka, michał wiśniewski nowa płyta

Michał Wiśniewski - La Revolucion: nowa płyta już 26 listopada. Co się na niej znajdzie? [VIDEO]

RSS 08/10/2013 20:31 Komentarze
Michał Wiśniewski - La Revolucion to tytuł nowej płyty wokalisty znanego z grupy Ich Troje. Krążek ma się ukazać w sklepach już 26 listopada. Co się na nim znajdzie? Sprawdź na Eska.pl!
/ fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Michał Wiśniewski - La Revolucion: nowa płyta już 26 listopada. Co się na niej znajdzie? [VIDEO]
Michał Wiśniewski - La Revolucion w sklepach już 26 listopada! Czy wokalista Ich Troje, grupy, której płyty sprzedawały się kilka lat temu w setkach tysięcy egzemplarzy, ma szansę powtórzyć stare sukcesy?

>>> Tylko największe przeboje. Zawsze z Tobą na eskaGO!

W środę wyjazd do Berlina na nagranie ostatniego utworu na płytę ... rajdowego na maxa. English & Polish Version. "Ostra Jazda" to polski tytuł ...

Wyobraź sobie, że jesteś samochodem rajdowym a utwór pisze dla Ciebie autor np. "Love and Devotion". Mix nieprawdopodobny. Będzie się działo.

Jasiek Kidawa oddaje 16 października mastera płyty. Vinyl w projektowaniu. W tym samym czasie czyli na półtora tygodnia singiel a weekend kręcimy teledysk.
- napisał Michał Wiśniewski na swoim facebooku.

Ich Troje - Razem, A Jednak Osobno. W oczekiwaniu na nowy singiel Michała Wiśniewskiego, zobacz klip do jednego z największych przebojów zespołu - na Eska.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 37 w Krakowie 3.12.2016
0

KSW 37 w Krakowie 3.12.2016

KSW 37 - wszystko, co musisz wiedzieć, w jednym miejscu. KSW 37 - data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk 3.12.2016.
02/12/2016 13:02
Krzysztof Iwaneczko - koncerty 2016: bilety, daty, miejsca
0

Krzysztof Iwaneczko - koncerty 2016: bilety, daty, miejsca

Krzysztof Iwaneczko wyrusza w jesienną trasę koncertową. Kiedy i gdzie wystąpi wokalista? Gdzie i w jakiej cenie można kupić bilety na jego występy? Sprawdź na Eska.pl.
02/12/2016 18:39
KSW 37. PPV - cena. Jak wykupić walkę Popek vs Pudzian?
0

KSW 37. PPV - cena. Jak wykupić walkę Popek vs Pudzian?

KSW 37 w PPV to możliwość oglądania gali w internecie i telewizji. Jak wykupić walkę Popek Pudzian? Co otrzymamy po wykupieniu KSW PPV? Niezbędnik każdego kibica znajdziecie na ESKA.pl
02/12/2016 18:10
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!
0

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 odkrywa wszystkie tajemnice! Jak będziecie radzić sobie z miłością? Kiedy musicie uważać na swoje zdrowie? I ogólnie, co czeka was w najbliższych 12 miesiącach? Dowiedzcie się na ESKA.pl!  
02/12/2016 18:10
Horoskop 2017 - Baran. Roczny horoskop przewiduje wielkie zmiany!
0

Horoskop 2017 - Baran. Roczny horoskop przewiduje wielkie zmiany!

Horoskop 2017 - Baran będzie miał wielką energię do przeprowadzenia wielkich zmian! Co czeka osoby spod tego znaku zodiaku? Horoskop roczny dla barana do sprawdzenia na ESKA.pl!
02/12/2016 18:09
Rajd Barbórki 2016 - online i w TV. Gdzie, kiedy i o której oglądać?
0

Rajd Barbórki 2016 - online i w TV. Gdzie, kiedy i o której oglądać?

Rajd Barbórka 2016 odbędzie na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej w sobotę, 10 grudnia. Gdzie oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie na ESKA.pl
02/12/2016 18:08
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Jagadish Chandra Bose - 5 ZASKAKUJĄCYCH faktów o największym naukowcu świata!

Jagadish Chandra Bose - 5 ZASKAKUJĄCYCH faktów o największym naukowcu świata!

30/11/2016 12:22

0
Ania Karwan - koncert w Warszawie. Gdzie, kiedy i jakie piosenki?

Ania Karwan - koncert w Warszawie. Gdzie, kiedy i jakie piosenki?

30/11/2016 11:57

0
Margaret jurorem w talent show - czy chce nim zostać? Wywiad VIDEO

Margaret jurorem w talent show - czy chce nim zostać? Wywiad VIDEO

29/11/2016 17:32

0
Jankes i Tomson nowymi szefami klubu w Warszawie! Dołącz do imprezy TRUE MUSIC!

Jankes i Tomson nowymi szefami klubu w Warszawie! Dołącz do imprezy TRUE MUSIC!

29/11/2016 15:18

0
Pogoda zima 2016/17 - sezonowa prognoza pogody. Jaka będzie zima?

Pogoda zima 2016/17 - sezonowa prognoza pogody. Jaka będzie zima?

26/11/2016 12:27

0
Jula i Sound'n'Grace - teledysk Gdy Gwiazdka! Fragment TYLKO na ESKA.pl!

Jula i Sound'n'Grace - teledysk Gdy Gwiazdka! Fragment TYLKO na ESKA.pl!

23/11/2016 14:03

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Która premiera jest lepsza?
  • Alan Walker - Alone
  • Alvaro Soler & Monika Lewczuk - Libre
polub
ESKA