WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Michał Wiśniewski - La Revolucion: nowa płyta już 26 listopada. Co się na niej znajdzie? [VIDEO] - Kiedy nowa płyta Ich Troje?

Tagi związane z Michał Wiśniewski - La Revolucion: nowa płyta już 26 listopada. Co się na niej znajdzie? [VIDEO]: michał wiśniewski 2013, ich troje piosenki, ich troje youtube, ich troje teledyski, michał wiśniewski piosenki, michał wiśniewski facebook, ich troje nowa wokalistka, michał wiśniewski nowa płyta

Michał Wiśniewski - La Revolucion: nowa płyta już 26 listopada. Co się na niej znajdzie? [VIDEO]

RSS 08/10/2013 20:31 Komentarze
Michał Wiśniewski - La Revolucion to tytuł nowej płyty wokalisty znanego z grupy Ich Troje. Krążek ma się ukazać w sklepach już 26 listopada. Co się na nim znajdzie? Sprawdź na Eska.pl!
/ fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Michał Wiśniewski - La Revolucion: nowa płyta już 26 listopada. Co się na niej znajdzie? [VIDEO]
Michał Wiśniewski - La Revolucion w sklepach już 26 listopada! Czy wokalista Ich Troje, grupy, której płyty sprzedawały się kilka lat temu w setkach tysięcy egzemplarzy, ma szansę powtórzyć stare sukcesy?

>>> Tylko największe przeboje. Zawsze z Tobą na eskaGO!

W środę wyjazd do Berlina na nagranie ostatniego utworu na płytę ... rajdowego na maxa. English & Polish Version. "Ostra Jazda" to polski tytuł ...

Wyobraź sobie, że jesteś samochodem rajdowym a utwór pisze dla Ciebie autor np. "Love and Devotion". Mix nieprawdopodobny. Będzie się działo.

Jasiek Kidawa oddaje 16 października mastera płyty. Vinyl w projektowaniu. W tym samym czasie czyli na półtora tygodnia singiel a weekend kręcimy teledysk.
- napisał Michał Wiśniewski na swoim facebooku.

Ich Troje - Razem, A Jednak Osobno. W oczekiwaniu na nowy singiel Michała Wiśniewskiego, zobacz klip do jednego z największych przebojów zespołu - na Eska.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
EURO 2016 - TERMINARZ, TABELA, WYNIKI
0

EURO 2016 - TERMINARZ, TABELA, WYNIKI

Terminarz meczów EURO 2016 przeprowadzi was przez wszystkie mecze fazy grupowej, aż po finał EURO 2016. Chcesz wiedzieć kto dziś gra na EURO, kiedy mecz Polaków, kto przejdzie do 1/8 finału... sprawdź terminarz na ESKA.pl 
27/06/2016 23:04
Kuba Błaszczykowski - poruszająca biografia piłkarza. 'Piętno zostanie na całe życie'
0

Kuba Błaszczykowski - poruszająca biografia piłkarza. 'Piętno zostanie na całe życie'

Kuba Błaszczykowski - biografia jednego z najważniejszych piłkarzy polskiej reprezentacji pokazuje, że genialny piłkarz nie miał łatwego dzieciństwa, że jednego dnia stracił wszystko. Historia Kuby porusza, ale to ona ukształtowała silnego mężczyznę i świetnego zawodnika, którym dziś z całą pewnością jest Jakub Błaszczykowski.
27/06/2016 23:03
Kontrowersyjny teledysk Kanye Westa - Famous bez cenzury. Gdzie obejrzeć?
0

Kontrowersyjny teledysk Kanye Westa - Famous bez cenzury. Gdzie obejrzeć?

Nowy teledysk Kanye Westa pt. Famous to najnowszy hit sieci. Sprawdź, gdzie obejrzeć kontrowersyjny wideoklip z nagimi gwiazdami już teraz - na ESKA.pl!
27/06/2016 20:39
Czyje to ciało? Nagie gwiazdy w teledysku Kanye Westa - Famous QUIZ [18+]
0

Czyje to ciało? Nagie gwiazdy w teledysku Kanye Westa - Famous QUIZ [18+]

Kanye West zaszokował cały świat pokazując nagie gwiazdy w swoim teledysku. Sprawdź, czy potrafisz rozpoznać wszystkie gołe ciała celebrytów z wideoklipu Famous i rozwiąż nasz QUIZ na ESKA.pl! Materiał dla osób pełnoletnich.
27/06/2016 18:35
Włochy - Hiszpania 27.06 na Euro 2016! TRANSMISJA TV i ONLINE
0

Włochy - Hiszpania 27.06 na Euro 2016! TRANSMISJA TV i ONLINE

Mecz Włochy - Hiszpania na Euro 2016 to jedno z ostatnich spotkań 1/8 finału Euro 2016. Gdzie oglądać Mistrzostwa Europy we Francji online i w tv? Podpowiadamy na ESKA.pl
27/06/2016 17:06
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

26/06/2016 12:01

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

26/06/2016 10:45

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA