Gwiazdy

Taki prywatnie jest Smolasty. Żyje jak król! Tego mogłeś nie wiedzieć o Norbercie Smolińskim

Smolasty to polski muzyk, którego kojarzymy m.in. z utworu "Duże oczy". Na swoim koncie ma również udany duet z Dodą, a ostatnio nagrał piosenkę z Roxie Węgiel. Jaki jest prywatnie? Smolasty żyje jak król! Sprawdź ciekawostki o wokaliście.

Spis treści

  1. Smolasty: idol milionów Polaków 
  2. Smolasty: kariera
  3. Smolasty: duety z Dodą i Roxie Węgiel 
  4. Związki Smolastego. Z kim spotykał się artysta? 
  5. Smolasty prywatnie. Artysta żyje jak król! 

Smolasty: idol milionów Polaków 

Smolasty to artysta, który swoimi piosenkami zachwycił miliony fanów. Norbert Smliński, bo tak naprawdę nazywa się wytatuowany muzyk, swoją przygodę z muzyką rozpoczął już jako nastoletni chłopak. Jednak przełom w jego karierze nastąpił kilka lat później, kiedy wydał singiel "Uzależniony". Dziś jego pseudonim artystyczny jest kojarzony przez miliony fanów, a jego utwory cieszą się olbrzymią popularnością. Jak przebiega jego kariera i jaki jest prywatnie? 

Czytaj także: Young Leosia prywatnie. Jak mieszka różowowłosa piosenkarka? W jej życiu ważną rolę grają podróże

Smolasty: kariera

Norbert Smoliński przyszedł na świat 27 sierpnia 1995 w Warszawie, co oznacza, że ma 28 lat. Jego fascynacja muzyką zrodziła się już w wieku młodzieńczym, kiedy zaczął interesować się rapem i muzyką funkową. To zaowocowało założeniem - jeszcze w latach szkolnych - zespołu, w którym m.in. grał na gitarze. 

Jako 19-letni chłopak, w 2014 roku, Smolasty zanotował swój debiut jako wokalista, śpiewając gościnnie w utworze „21 Pesos” Pabla Novacciego Galactico. Rok później współpracował i tworzył muzykę do minialbumu Kaza Bałagane. W 2016 roku artysta wydał swój debiutancki mixtape "Mr Hennessy". Po udanym singlu "Byłem, jestem, będę" został jednym z członków projektu producenckiego Młode Wilki Popkillera 5. 

Prawdziwy przełom w jego karierze nastąpił w 2018 roku, kiedy to światło dzienne ujrzał utwór "Uzależniony", którym zapowiedział album "Fake Love". W teledysku do piosenki o tym samym tytule wystąpiła modelka Karolina Gilon

Do najpopularniejszych piosenek artysty należą także m.n.:

  • "Duże Oczy",
  • "Pijemy za lepszy czas",
  • "Papito",
  • "Herbata z imbirem". 

Smolasty współpracował z wieloma znanymi artystami, jak na przykład: KizoYung Leosia, Robert Gawliński czy Ewa Farna.  

Smolasty: duety z Dodą i Roxie Węgiel 

10 sierpnia 2023 roku miała premiera piosenka "Nim zajdzie słońce", stworzona przez Smolastego i DodęZanim utwór ujrzał światło dzienne, oboje promowali go zdjęciem, na którym stoją naprzeciwko siebie, patrząc sobie głęboko w oczy. Tuż po premierze w serwisie YouTube można było przeczytać same pochlebne komentarze. 

W lutym 2024 roku światło dzienne ujrzał utwór rockowo- popowy otwór "Nie Mów Że Kochasz", który Smolasty nagrał w duecie z Roxie Węgiel.

Muzyka jest dla mnie trochę jak aktorstwo. W sensie nie, żeby udawać kogoś, kim się nie jest, ale można się wcielić fajnie w postać. Tylko to już jest, moim zdaniem, trochę wyższy poziom umiejętności. Bo jeśli ma się wokal i robi się coś więcej niż takie proste pioseneczki to wydaje mi się, że można kombinować. Ja bym się nudził wręcz, robiąc jeden gatunek cały czas - przyznał w rozmowie z Michałem Hanczakiem z Radia Eska.

Związki Smolastego. Z kim spotykał się artysta? 

Smolasty ma na swoim koncie kilka związków, o których donosiły plotkarskie media. Wiele lat temu był związany z piosenkarką Honoratą Skarbek. W 2022 roku Smolasty spotykał się z uczestniczką 10. edycji "Top model" Blanką Stajkow, która w 2023 roku reprezentowała Polskę na Eurowizji utworem "Solo". 

Rozwija się w niesamowitym tempie. Sam jej poleciłem dołączenie do mojej wytwórni! - powiedział Smolasty o byłej już dziewczynie w programie Kuby Wojewódzkiego. 

Kolejną kobietą, która była widziana  boku Norberta Smolińskiego była Nicole Akonchong, finalistka 10. edycji "Top model". Ten związek też należy już do przeszłości. 

Czytaj także: Roksana Węgiel pokazuje coraz więcej ciała. Wybraliśmy jej najodważniejsze stylizacje!

Na instagramowym profilu artysty często pojawiają się zdjęcia w towarzystwie artystki Oliwki Brazil. Choć fani dopytywali, czy tę dwójkę łączy coś więcej, okazało się, że są oni dobrymi przyjaciółmi. Aktualnie nic nie wskazuje na to, by Smolasty był z kimś w związku. 

Smolasty prywatnie. Artysta żyje jak król! 

Muzyczne sukcesy Smolastego pozwalają mu na iście luksusowe życie. Artysta przyznał w rozmowie u Kuby Wojewódzkiego, że swój pierwszy milion zarobił w wieku 23 lat. Kupił wówczas Porsche i mieszkanie. Dziś może pochwalić się kolekcją sportowych samochodów. 

W poniższej galerii zobaczycie, jak na co dzień żyje Smolasty. Są tam też zdjęcia z początków jego kariery, na których... trudno go rozpoznać! 

Facebook - Wywiad Roxie Smolasty - o duetach | ESKA