WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2013: Dawid Kwiatkowski ogłasza kolejne daty Biegnijmy Tour! Gdzie zagra Kwiat? Sprawdź [VIDEO] - Koncerty Dawida Kwiatkowskiego 2013: gdzie zobaczyć Kwiata na żywo? Znamy nowe daty [VIDEO]

Tagi związane z Koncerty 2013: Dawid Kwiatkowski ogłasza kolejne daty Biegnijmy Tour! Gdzie zagra Kwiat? Sprawdź [VIDEO]: koncerty 2013, koncerty 2013 w polsce, dawid kwiatkowski, dawid kwiatkowski 2013, dawid kwiatkowski na żywo, koncerty dawida kwiatkowskiego, dawid kwiatkowski bilety

Koncerty 2013: Dawid Kwiatkowski ogłasza kolejne daty Biegnijmy Tour! Gdzie zagra Kwiat? Sprawdź [VIDEO]

RSS 16/09/2013 19:04 Komentarze

Dawid Kwiatkowski nie osiada na laurach i częstuje nowymi datami koncertów 2013 z trasy Biegnijmy Tour. Dokąd biegnie teraz Kwiat? Jest Poznań, jest Kraków, są Katowice. Sprawdź, gdzie i kiedy wystąpi Dawid Kwiatkowski już teraz na ESKA.pl!

Dawid Kwiatkowski / fot. Krzysztof Adamek
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2013: Dawid Kwiatkowski ogłasza kolejne daty Biegnijmy Tour! Gdzie zagra Kwiat? Sprawdź [VIDEO]
Koncerty 2013 to hasło nieobce Dawidowi Kwiatkowskiemu. Wschodząca gwiazda polskiej sceny muzycznej ogłosiła nowe daty koncertów w ramach Biegnijmy Tour na swoim blogu i Facebooku. Gdzie i kiedy fani Kwiata zobaczą występy wokalisty na żywo? Pełną, koncertową listę autora hitu Biegnijmy na wrzesień 2013 prezentujemy poniżej.

>>> Dawid Kwiatkowski wspiera polskich fanów Justina Biebera! Jaką akcję promuje Kwiat? Sprawdź [VIDEO]

19/09/2013
POZNAŃ, klub U Bazyla / pełny, 25zł

20/09/2013
BARLINEK, Sala Widowiskowa BOK / pełny, 15zł

21/09/2013
SZCZECIN- do potwierdzenia

22/09/2013
KATOWICE, Klub Arkada / pełny, 25zł

23/09/2013
KRAKÓW

24/09/2013
ŁÓDŹ, klub Futurysta / pełny, 25zł

Dawid Kwiatkowski - nie licząc wyżej wymienionych - zaliczył już 5 pełnych koncertów. Kwiatonators mają nadzieję, że ich idol będzie grał nie tylko we wrześniu 2013 roku. Wszystko zależy oczywiście od tego, jak sprawnie potoczą się prace nad debiutanckim albumem Kwiata. Nad tym młody piosenkarz pracuje jesienią 2013 roku.

>>> Koncertowe emocje z hitami 24h/7? TAK, tylko z eskaGO.pl! KLIKAMY


Zobacz Biegnijmy - Dawid Kwiatkowski!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2016 - BILETY. Gdzie kupić i wygrać?
0

ESKA Music Awards 2016 - BILETY. Gdzie kupić i wygrać?

ESKA Music Awards 2016 coraz bliżej. Bądź z nami na gali rozdania najważniejszych nagród muzycznych w Polsce. Jak zdobyć bilety? Możesz je mieć nawet za darmo! Sprawdź jak!
24/07/2016 19:55
Pogoda na wakacje 2016 - Polska w słońcu? Prognozy na lipiec i sierpień
0

Pogoda na wakacje 2016 - Polska w słońcu? Prognozy na lipiec i sierpień

Prognoza pogody na wakacje 2016 jest optymistyczna? A może lato 2016 będzie bardzo deszczowe? Ważne informacje dla wszystkich urlopowiczów, czyli najświeższa długoterminowa pogoda na wakacje 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl!
24/07/2016 19:55
Sunrise Festival 2016: online cała impreza! Gdzie oglądać festiwal w Kołobrzegu?
0

Sunrise Festival 2016: online cała impreza! Gdzie oglądać festiwal w Kołobrzegu?

Gdzie oglądać Sunrise Festival 2016? O której godzinie transmisja w internecie będzie dostępna? Stream z Sunrise Festival 2016 w Kołobrzegu podrzucamy Wam na ESKA.pl!
24/07/2016 19:51
Maffashion w teledysku do piosenki disco-polo?! Co na to fani?
0

Maffashion w teledysku do piosenki disco-polo?! Co na to fani?

Maffashion pojawiła się w teledysku do piosenki Przez ciebie. Internauci zareagowali i stwierdzili, że to... disco-polo! Dostało się autorowi utworu, ale czy również popularnej szafiarce? Szczegóły na ESKA.pl
24/07/2016 18:50
Ślub od pierwszego wejrzenia: Pary będą brać ślub... w ciemno! To już przesada?!
0

Ślub od pierwszego wejrzenia: Pary będą brać ślub... w ciemno! To już przesada?!

Ślub od pierwszego wejrzenia - to nowość w jesiennej ramówce TVN-u. Na czym polega program? Państwo młodzi po raz pierwszy spotkają się ze sobą przed kościelnym ołtarzem! Szczegóły o kontrowersyjnym show stacji - oczywiście na ESKA.pl
24/07/2016 16:43
Tomorrowland 2016: data, bilety. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl
0

Tomorrowland 2016: data, bilety. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl

Kiedy odbędzie się Tomorrowland 2016? Takie pytanie z pewnością już teraz zadaje sobie wielu fanów fantastycznej zabawy przy muzyce elektronicznej. Sprawdź szczegóły dotyczące nadchodzącej edycji festiwalu Tomorrowland - na ESKA.pl
24/07/2016 16:27
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

14/07/2016 11:12

0
Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

12/07/2016 10:25

0
Final Six 2016 w Krakowie - kiedy i z kim zagrają Polacy?

Final Six 2016 w Krakowie - kiedy i z kim zagrają Polacy?

12/07/2016 09:04

0
Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów

Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów