WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2013: Dawid Kwiatkowski ogłasza kolejne daty Biegnijmy Tour! Gdzie zagra Kwiat? Sprawdź [VIDEO] - Koncerty Dawida Kwiatkowskiego 2013: gdzie zobaczyć Kwiata na żywo? Znamy nowe daty [VIDEO]

Tagi związane z Koncerty 2013: Dawid Kwiatkowski ogłasza kolejne daty Biegnijmy Tour! Gdzie zagra Kwiat? Sprawdź [VIDEO]: koncerty 2013, koncerty 2013 w polsce, dawid kwiatkowski, dawid kwiatkowski 2013, dawid kwiatkowski na żywo, koncerty dawida kwiatkowskiego, dawid kwiatkowski bilety

Koncerty 2013: Dawid Kwiatkowski ogłasza kolejne daty Biegnijmy Tour! Gdzie zagra Kwiat? Sprawdź [VIDEO]

RSS 16/09/2013 19:04 Komentarze

Dawid Kwiatkowski nie osiada na laurach i częstuje nowymi datami koncertów 2013 z trasy Biegnijmy Tour. Dokąd biegnie teraz Kwiat? Jest Poznań, jest Kraków, są Katowice. Sprawdź, gdzie i kiedy wystąpi Dawid Kwiatkowski już teraz na ESKA.pl!

Dawid Kwiatkowski / fot. Krzysztof Adamek
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2013: Dawid Kwiatkowski ogłasza kolejne daty Biegnijmy Tour! Gdzie zagra Kwiat? Sprawdź [VIDEO]
Koncerty 2013 to hasło nieobce Dawidowi Kwiatkowskiemu. Wschodząca gwiazda polskiej sceny muzycznej ogłosiła nowe daty koncertów w ramach Biegnijmy Tour na swoim blogu i Facebooku. Gdzie i kiedy fani Kwiata zobaczą występy wokalisty na żywo? Pełną, koncertową listę autora hitu Biegnijmy na wrzesień 2013 prezentujemy poniżej.

>>> Dawid Kwiatkowski wspiera polskich fanów Justina Biebera! Jaką akcję promuje Kwiat? Sprawdź [VIDEO]

19/09/2013
POZNAŃ, klub U Bazyla / pełny, 25zł

20/09/2013
BARLINEK, Sala Widowiskowa BOK / pełny, 15zł

21/09/2013
SZCZECIN- do potwierdzenia

22/09/2013
KATOWICE, Klub Arkada / pełny, 25zł

23/09/2013
KRAKÓW

24/09/2013
ŁÓDŹ, klub Futurysta / pełny, 25zł

Dawid Kwiatkowski - nie licząc wyżej wymienionych - zaliczył już 5 pełnych koncertów. Kwiatonators mają nadzieję, że ich idol będzie grał nie tylko we wrześniu 2013 roku. Wszystko zależy oczywiście od tego, jak sprawnie potoczą się prace nad debiutanckim albumem Kwiata. Nad tym młody piosenkarz pracuje jesienią 2013 roku.

>>> Koncertowe emocje z hitami 24h/7? TAK, tylko z eskaGO.pl! KLIKAMY


Zobacz Biegnijmy - Dawid Kwiatkowski!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Skoki Zakopane 21.01.17 - WYNIKI, SKRÓTY, klasyfikacja PŚ
0

Skoki Zakopane 21.01.17 - WYNIKI, SKRÓTY, klasyfikacja PŚ

Skoki w Zakopanem 21 stycznia 2017 to konkurs drużynowy. Na którym miejscu Polacy? Kto z naszych skoczył najdalej? Skróty oraz wyniki skoków na Wielkiej Krokwi do sprawdzenia na ESKA.pl!
21/01/2017 18:10
Skoki 22.01.17 - ONLINE i w TV
0

Skoki 22.01.17 - ONLINE i w TV

Skoki narciarskie w Zakopanem 22 stycznia 2017! Przed nami konkurs indywidualny, w którym Kamil Stoch będzie bronić pozycji lidera Pucharu Świata. Gdzie oglądać skoki w internecie i w telewizji? Szczegóły i program zawodów do sprawdzenia na ESKA.pl
21/01/2017 18:04
Kiedy jest Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017? Sprawdź daty!
0

Kiedy jest Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017? Sprawdź daty!

Kiedy jest Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017? O tych świętach naprawdę nie wypada zapomnieć! Koniecznie sprawdźcie, w jakie dni wypadają święta wszystkich babć i dziadków w 2017 roku.
21/01/2017 17:57
Dzień Babci i Dziadka 2017 - życzenia i wesołe wierszyki [TOP 6]
0

Dzień Babci i Dziadka 2017 - życzenia i wesołe wierszyki [TOP 6]

Dzień Babci i Dziadka już 21 i 22 stycznia! Z tej okazji mamy dla Was wesołe wierszyki i życzenia gotowe do wykorzystania na Facebooku czy Twiterze. Na pewno przydadzą się również przy wręczaniu prezentów! Zobaczcie na ESKA.pl
21/01/2017 17:56
Harry Potter i Kamień Filozoficzny in Concert - data, miejsce, bilety
0

Harry Potter i Kamień Filozoficzny in Concert - data, miejsce, bilety

Po raz pierwszy w Polsce widzowie będą mieli okazję posłuchać pełnej ścieżki muzycznej w wykonaniu Czeskiej Narodowej Orkiestry Symfonicznej, do jednego z najbardziej lubianych filmów w historii. Gdzie i kiedy? Sprawdźcie na ESKA.pl
21/01/2017 15:11
Skoki Zakopane - piosenki na skocznie. Co wybrał Kamil Stoch?
0

Skoki Zakopane - piosenki na skocznie. Co wybrał Kamil Stoch?

Skoki narciarskie w Zakopanem 21 i 22 stycznia 2017. Wiemy, jakie piosenki usłyszycie na Wielkiej Krokwi! Co wybrał Kamil Stoch? Przekonajcie się i posłuchajcie na ESKA.pl
21/01/2017 14:09
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

18/01/2017 10:59

0
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA