Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2013: Dawid Kwiatkowski ogłasza kolejne daty Biegnijmy Tour! Gdzie zagra Kwiat? Sprawdź [VIDEO] - Koncerty Dawida Kwiatkowskiego 2013: gdzie zobaczyć Kwiata na żywo? Znamy nowe daty [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Koncerty 2013: Dawid Kwiatkowski ogłasza kolejne daty Biegnijmy Tour! Gdzie zagra Kwiat? Sprawdź [VIDEO]: koncerty 2013, koncerty 2013 w polsce, dawid kwiatkowski, dawid kwiatkowski 2013, dawid kwiatkowski na żywo, koncerty dawida kwiatkowskiego, dawid kwiatkowski bilety

Koncerty 2013: Dawid Kwiatkowski ogłasza kolejne daty Biegnijmy Tour! Gdzie zagra Kwiat? Sprawdź [VIDEO]

RSS 16/09/2013 19:04 Komentarze 0

Dawid Kwiatkowski nie osiada na laurach i częstuje nowymi datami koncertów 2013 z trasy Biegnijmy Tour. Dokąd biegnie teraz Kwiat? Jest Poznań, jest Kraków, są Katowice. Sprawdź, gdzie i kiedy wystąpi Dawid Kwiatkowski już teraz na ESKA.pl!

Dawid Kwiatkowski / fot. Krzysztof Adamek
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2013: Dawid Kwiatkowski ogłasza kolejne daty Biegnijmy Tour! Gdzie zagra Kwiat? Sprawdź [VIDEO]
Koncerty 2013 to hasło nieobce Dawidowi Kwiatkowskiemu. Wschodząca gwiazda polskiej sceny muzycznej ogłosiła nowe daty koncertów w ramach Biegnijmy Tour na swoim blogu i Facebooku. Gdzie i kiedy fani Kwiata zobaczą występy wokalisty na żywo? Pełną, koncertową listę autora hitu Biegnijmy na wrzesień 2013 prezentujemy poniżej.

>>> Dawid Kwiatkowski wspiera polskich fanów Justina Biebera! Jaką akcję promuje Kwiat? Sprawdź [VIDEO]

19/09/2013
POZNAŃ, klub U Bazyla / pełny, 25zł

20/09/2013
BARLINEK, Sala Widowiskowa BOK / pełny, 15zł

21/09/2013
SZCZECIN- do potwierdzenia

22/09/2013
KATOWICE, Klub Arkada / pełny, 25zł

23/09/2013
KRAKÓW

24/09/2013
ŁÓDŹ, klub Futurysta / pełny, 25zł

Dawid Kwiatkowski - nie licząc wyżej wymienionych - zaliczył już 5 pełnych koncertów. Kwiatonators mają nadzieję, że ich idol będzie grał nie tylko we wrześniu 2013 roku. Wszystko zależy oczywiście od tego, jak sprawnie potoczą się prace nad debiutanckim albumem Kwiata. Nad tym młody piosenkarz pracuje jesienią 2013 roku.

>>> Koncertowe emocje z hitami 24h/7? TAK, tylko z eskaGO.pl! KLIKAMY


Zobacz Biegnijmy - Dawid Kwiatkowski!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Young Stars Festival 2015: informacje praktyczne przed imprezą z 30.05.2015 [VIDEO]
0

Young Stars Festival 2015: informacje praktyczne przed imprezą z 30.05.2015 [VIDEO]

Young Stars Festival 2015 rusza już 30.05.2015. Impreza odbędzie się na Poznań Arenie. Jak dojechać na Young Stars Festival 2015? O której nastąpi otwarcie bramek? Informacje praktyczne na temat Young Stars Festival 2015 na Eska.pl 
30/05/2015 11:51
Hit lata 2015 czytelników ESKA.pl. Wybieramy przebój wakacji 2015 - pierwsze głosowanie [PLEBISCYT]
42

Hit lata 2015 czytelników ESKA.pl. Wybieramy przebój wakacji 2015 - pierwsze głosowanie [PLEBISCYT]

Hit lata 2015 czytelników ESKA.pl to plebiscyt, który startuje w połowie maja na 3 tygodnie przed wakacjami. W pierwszym głosowaniu na hit wakacji 2015 mamy dla Was nowości muzyczne na lato 2015 zarówno od polskich artystów jak i zagranicznych wykonawców. Gotowi wybrać piosenki na lato 2015, które przejdą dalej do ostatecznego głosowania w plebiscycie hit lata 2015 czytelników ESKA.pl? Zapraszamy!
30/05/2015 01:31
Polsat SuperHit Festiwal 2015 - dzień 1: kto wystąpi? Koncert Platynowy i Hity sieci bez tajemnic [VIDEO]
0

Polsat SuperHit Festiwal 2015 - dzień 1: kto wystąpi? Koncert Platynowy i Hity sieci bez tajemnic [VIDEO]

Polsat SuperHit Festiwal 2015 -  dzień 1: sprawdzamy kto, wystąpi 29.05.2015 w Sopocie. Kwiat polskiej popowej sceny muzycznej uświetni Koncert Platynowy i zagra Hity Sieci. Lista muzycznych gwiazd podczas pierwszego dnia imprezy do sprawdzenia na ESKA.pl
29/05/2015 20:40
Kozula spryciula w akcji specjalnie na Dzień Dziecka! Film za darmo na eskaGO! [VIDEO]
0

Kozula spryciula w akcji specjalnie na Dzień Dziecka! Film za darmo na eskaGO! [VIDEO]

  Kozula Spryciula to najpopularniejsza czeska animacja, zwariowana komedia łącząca stylistykę Tima Burtona z humorem jak ze Shreka. Z okazji Dnia Dziecka na eskaGO film można oglądać online za darmo i bez logowania. Do średniowiecznej Pragi przybywa Kuba ze swoją podejrzanie świadomą kozą. Już wkrótce chłopak poznaje uroczą dziewczynę, która pracuje u zegarmistrza. Gdy Hanus wplątuje się w kłopoty, a kara grozi tylko Kasi, Kuba z kozą ruszają na ratunek. Tyle tylko, że zwierzę jest zazdrosne o przyjaciela... Czy Kozula Spryciula stanie się bohaterem? A może Kuba będzie musiał poradzić sobie sam? Sprawdź już teraz! Klikaj w poniższe video i odpalaj film online za darmo i bez logowania. A po więcej wypasionych komedii wchodź na eskaGO – w serwisie udostępniono darmowe filmy z największymi gwiazdami!
29/05/2015 17:01
Polsat SuperHit 2015 w liczbach. Festiwal w Sopocie rusza już 29.05.2015! Na scenie Mrozu, Margaret, Kwiatkowski i wiele innych [VIDEO]
0

Polsat SuperHit 2015 w liczbach. Festiwal w Sopocie rusza już 29.05.2015! Na scenie Mrozu, Margaret, Kwiatkowski i wiele innych [VIDEO]

Polsat SuperHit Festiwal 2015: festiwal muzyczny w Sopocie rusza już 29.05.2015. Na scenie wystąpi cała plejada największych polskich artystów muzycznych. Przygotowania do pierwszego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2015 zostały zakończone. Jak wygląda przygotowanie festiwalu w Sopocie w liczbach? Sprawdź na ESKA.pl 
29/05/2015 17:01
Boże Ciało 2015 = zamknięte sklepy. Gdzie zrobić zakupy w Boże Ciało 04.06.2015? Thrift Shops będą nieczynne [VIDEO]
0

Boże Ciało 2015 = zamknięte sklepy. Gdzie zrobić zakupy w Boże Ciało 04.06.2015? Thrift Shops będą nieczynne [VIDEO]

W Boże Ciało sklepy są zamknięte! Warto o tym pamiętać przed 4 czerwca 2015. To właśnie tego świętujemy Boże Ciało - święto ustawowo wolne od pracy. Zatem, gdzie zrobić zakupy w Boże Ciało 2015? Sprawdź na ESKA.pl
29/05/2015 17:00
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska