Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2013: Dawid Kwiatkowski ogłasza kolejne daty Biegnijmy Tour! Gdzie zagra Kwiat? Sprawdź [VIDEO] - Koncerty Dawida Kwiatkowskiego 2013: gdzie zobaczyć Kwiata na żywo? Znamy nowe daty [VIDEO]

Tagi związane z Koncerty 2013: Dawid Kwiatkowski ogłasza kolejne daty Biegnijmy Tour! Gdzie zagra Kwiat? Sprawdź [VIDEO]: koncerty 2013, koncerty 2013 w polsce, dawid kwiatkowski, dawid kwiatkowski 2013, dawid kwiatkowski na żywo, koncerty dawida kwiatkowskiego, dawid kwiatkowski bilety

Koncerty 2013: Dawid Kwiatkowski ogłasza kolejne daty Biegnijmy Tour! Gdzie zagra Kwiat? Sprawdź [VIDEO]

RSS 16/09/2013 19:04 Komentarze

Dawid Kwiatkowski nie osiada na laurach i częstuje nowymi datami koncertów 2013 z trasy Biegnijmy Tour. Dokąd biegnie teraz Kwiat? Jest Poznań, jest Kraków, są Katowice. Sprawdź, gdzie i kiedy wystąpi Dawid Kwiatkowski już teraz na ESKA.pl!

Dawid Kwiatkowski / fot. Krzysztof Adamek
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2013: Dawid Kwiatkowski ogłasza kolejne daty Biegnijmy Tour! Gdzie zagra Kwiat? Sprawdź [VIDEO]
Koncerty 2013 to hasło nieobce Dawidowi Kwiatkowskiemu. Wschodząca gwiazda polskiej sceny muzycznej ogłosiła nowe daty koncertów w ramach Biegnijmy Tour na swoim blogu i Facebooku. Gdzie i kiedy fani Kwiata zobaczą występy wokalisty na żywo? Pełną, koncertową listę autora hitu Biegnijmy na wrzesień 2013 prezentujemy poniżej.

>>> Dawid Kwiatkowski wspiera polskich fanów Justina Biebera! Jaką akcję promuje Kwiat? Sprawdź [VIDEO]

19/09/2013
POZNAŃ, klub U Bazyla / pełny, 25zł

20/09/2013
BARLINEK, Sala Widowiskowa BOK / pełny, 15zł

21/09/2013
SZCZECIN- do potwierdzenia

22/09/2013
KATOWICE, Klub Arkada / pełny, 25zł

23/09/2013
KRAKÓW

24/09/2013
ŁÓDŹ, klub Futurysta / pełny, 25zł

Dawid Kwiatkowski - nie licząc wyżej wymienionych - zaliczył już 5 pełnych koncertów. Kwiatonators mają nadzieję, że ich idol będzie grał nie tylko we wrześniu 2013 roku. Wszystko zależy oczywiście od tego, jak sprawnie potoczą się prace nad debiutanckim albumem Kwiata. Nad tym młody piosenkarz pracuje jesienią 2013 roku.

>>> Koncertowe emocje z hitami 24h/7? TAK, tylko z eskaGO.pl! KLIKAMY


Zobacz Biegnijmy - Dawid Kwiatkowski!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV! Show z Beyonce i Coldplay zachętą!
0

Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV! Show z Beyonce i Coldplay zachętą!

Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV - gdzie oglądać najważniejszy mecz futbolu amerykańskiego? Finał Super Bowl 50 już w niedzielę, 7 lutego 2016 roku. W przerwie między meczem NFL zaśpiewa Beyonce, Coldplay i Bruno Mars. Z tego też względu warto już teraz sprawdzić, czy są streamy w internecie Super Bowl 2016 i transmisja na żywo w telewizji.
07/02/2016 19:30
Dawid Kwiatkowski & HANA - Yin Yang: PREMIERA nowego teledysku
0

Dawid Kwiatkowski & HANA - Yin Yang: PREMIERA nowego teledysku

Dawid Kwiatkowski prezentuje teledysk do Yin Yang ft. HANA. Zobacz, co tym razem przygotował dla swoich fanów Kwiat i sprawdź, o czym jest klip do jego piosenki z płyty Element Trz3ci.
07/02/2016 15:12
Beyonce - Formation: premiera teledysku przed Super Bowl 2016!
0

Beyonce - Formation: premiera teledysku przed Super Bowl 2016!

Beyonce - Formation: teledysk niespodziewanie pojawił się w internecie, 6 lutego, czyli dzień przed Super Bowl 2016. Zobaczcie najnowsze wideo Beyo z Blue Ivy - oczywiście na ESKA.pl! 
07/02/2016 14:59
Skoki Oslo: Transmisja online i na żywo w TV. Konkurs PŚ, a w nim Polacy! 6-7.02.16
0

Skoki Oslo: Transmisja online i na żywo w TV. Konkurs PŚ, a w nim Polacy! 6-7.02.16

Skoki Narciarskie 2016: Puchar Świata w Oslo z udziałem polskich skoczków dostarczy nam ogromnych emocji! Przeżyjemy je oglądając transmisje online w internecie i na żywo w telewizji. Czy będą darmowe streamy live? Gdzie oglądać skoki w TV? Sprawdzamy na ESKA.pl!
07/02/2016 14:59
Dubsmash: co to jest? Na czym polega? Sprawdźcie i oglądajcie śmieszne filmiki
0

Dubsmash: co to jest? Na czym polega? Sprawdźcie i oglądajcie śmieszne filmiki

Dubsmash: czyli aplikacja, która rozbawiła do łez setki tysięcy ludzi na całym świecie! Program na smartfony robi aktualnie ogromną furorę. Co to jest Dubsmash? Jak wysyłać dubsy? Zagadka jest już rozwiązana - oczywiście na ESKA.pl!
07/02/2016 14:58
Chelsea Londyn - Manchester United: Transmisja online i w TV z meczu 7.02.16
0

Chelsea Londyn - Manchester United: Transmisja online i w TV z meczu 7.02.16

Chelsea - Manchester United 7.02.16: transmisja online i na żywo w telewizji z hitu ligi angielskiej - będzie dostępna! Właśnie dlatego niedziela, 7 lutego 2016, będzie niezwykle emocjonująca. Gdzie w TV mecz Chelsea vs Manchester United? Czy będą darmowe streamy? Sprawdźcie na ESKA.pl!
07/02/2016 13:38
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

05/02/2016 16:35

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Avicii, Rihanna, Ellie Goulding!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Avicii, Rihanna, Ellie Goulding!

04/02/2016 11:30

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

27/01/2016 08:47

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Sprawdź jak długo musisz się całować, żeby spalić jednego pączka

Sprawdź jak długo musisz się całować, żeby spalić jednego pączka


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA