WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2013: Dawid Kwiatkowski ogłasza kolejne daty Biegnijmy Tour! Gdzie zagra Kwiat? Sprawdź [VIDEO] - Koncerty Dawida Kwiatkowskiego 2013: gdzie zobaczyć Kwiata na żywo? Znamy nowe daty [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Koncerty 2013: Dawid Kwiatkowski ogłasza kolejne daty Biegnijmy Tour! Gdzie zagra Kwiat? Sprawdź [VIDEO]: koncerty 2013, koncerty 2013 w polsce, dawid kwiatkowski, dawid kwiatkowski 2013, dawid kwiatkowski na żywo, koncerty dawida kwiatkowskiego, dawid kwiatkowski bilety

Koncerty 2013: Dawid Kwiatkowski ogłasza kolejne daty Biegnijmy Tour! Gdzie zagra Kwiat? Sprawdź [VIDEO]

RSS 16/09/2013 19:04 Komentarze 0

Dawid Kwiatkowski nie osiada na laurach i częstuje nowymi datami koncertów 2013 z trasy Biegnijmy Tour. Dokąd biegnie teraz Kwiat? Jest Poznań, jest Kraków, są Katowice. Sprawdź, gdzie i kiedy wystąpi Dawid Kwiatkowski już teraz na ESKA.pl!

Dawid Kwiatkowski / fot. Krzysztof Adamek
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2013: Dawid Kwiatkowski ogłasza kolejne daty Biegnijmy Tour! Gdzie zagra Kwiat? Sprawdź [VIDEO]
Koncerty 2013 to hasło nieobce Dawidowi Kwiatkowskiemu. Wschodząca gwiazda polskiej sceny muzycznej ogłosiła nowe daty koncertów w ramach Biegnijmy Tour na swoim blogu i Facebooku. Gdzie i kiedy fani Kwiata zobaczą występy wokalisty na żywo? Pełną, koncertową listę autora hitu Biegnijmy na wrzesień 2013 prezentujemy poniżej.

>>> Dawid Kwiatkowski wspiera polskich fanów Justina Biebera! Jaką akcję promuje Kwiat? Sprawdź [VIDEO]

19/09/2013
POZNAŃ, klub U Bazyla / pełny, 25zł

20/09/2013
BARLINEK, Sala Widowiskowa BOK / pełny, 15zł

21/09/2013
SZCZECIN- do potwierdzenia

22/09/2013
KATOWICE, Klub Arkada / pełny, 25zł

23/09/2013
KRAKÓW

24/09/2013
ŁÓDŹ, klub Futurysta / pełny, 25zł

Dawid Kwiatkowski - nie licząc wyżej wymienionych - zaliczył już 5 pełnych koncertów. Kwiatonators mają nadzieję, że ich idol będzie grał nie tylko we wrześniu 2013 roku. Wszystko zależy oczywiście od tego, jak sprawnie potoczą się prace nad debiutanckim albumem Kwiata. Nad tym młody piosenkarz pracuje jesienią 2013 roku.

>>> Koncertowe emocje z hitami 24h/7? TAK, tylko z eskaGO.pl! KLIKAMY


Zobacz Biegnijmy - Dawid Kwiatkowski!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
David Hasselhoff - True Survivor: piosenka i szalony teledysk promują film Kung Fury [VIDEO]
0

David Hasselhoff - True Survivor: piosenka i szalony teledysk promują film Kung Fury [VIDEO]

David Hasselhoff nagrał szalony teledysk do True Survivor, czyli nowej piosenki ze ścieżki dźwiekowej do filmu Kung Fury. Aktor i piosenkarz przenosi nas w klimat kolorowych lat 80. Zobacz nowy wideoklip gwiazdy Słonecznego Patrolu już teraz - na ESKA.pl  
17/04/2015 16:23
Egzamin gimnazjalny 2015: czy da się nie zdać? Don't Worry 'Bout It! [VIDEO]
2

Egzamin gimnazjalny 2015: czy da się nie zdać? Don't Worry 'Bout It! [VIDEO]

Egzamin gimnazjalny 2015 zbliża się wielkimi krokami, więc jak co roku pojawiają się standardowe pytania od uczniów. Wśród nich to, czy da się nie zdać egzaminu gimnazjalnego. Zobaczcie już teraz, ile trzeba mieć punktów na egzaminie gimnazjalnym, żeby zdać i co się dzieje w przypadku 0 pkt na egzaminie gimnazjalnym.
17/04/2015 15:50
Britney Spears i Giorgio Moroder - Tom's Diner: wiemy, kiedy premiera coveru hitu z lat 80. od Brit! Posłuchajcie oryginału i sprawdźcie datę [AUDIO]
0

Britney Spears i Giorgio Moroder - Tom's Diner: wiemy, kiedy premiera coveru hitu z lat 80. od Brit! Posłuchajcie oryginału i sprawdźcie datę [AUDIO]

Britney Spears nagrała cover hitu Tom's Diner na płytę Giorgio Morodera. Piosenkarka jest jedną z wielu gwiazd, które będzie można usłyszeć na albumie Déjà Vu słynnego włoskiego producenta. Sprawdź szczegóły  posłuchaj oryginału Tom's Diner w wykonaniu Suzanne Vega na ESKA.pl
17/04/2015 15:36
Gorąca 20 Premiera: Flo Rida (feat. Robin Thicke & Verdine White) - I Don't Like It, I Love It. Sprawdź ciekawe wideo z tekstem [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Flo Rida (feat. Robin Thicke & Verdine White) - I Don't Like It, I Love It. Sprawdź ciekawe wideo z tekstem [VIDEO]

Flo Rida ft. Robin Thicke & Verdine White - I Don’t Like It, I Love It to piątkowa premiera w Gorącej 20. Lyric video z popularnymi serwisami społecznościowymi w tle do kawałka amerykańskiego rapera do obejrzenia już teraz - na ESKA.pl
17/04/2015 14:28
Celebrity Splash półfinał 18.04.2015: Saszan faworytką na finał! Zobaczcie, dlaczego [VIDEO]
0

Celebrity Splash półfinał 18.04.2015: Saszan faworytką na finał! Zobaczcie, dlaczego [VIDEO]

Wśród uczestników półfinału Celebrity Splash 18.04.2015 uwagę wszystkich w szczególności przyciąga Saszan typowana na faworytkę do finału programu. Na ESKA.pl o skoku Saszan w Celebrity Splash odc. 7. Zobaczcie, dlaczego wokalistka naprawdę ma szanse wygrać show ze skokami gwiazd do wody!
17/04/2015 13:53
Nowa piosenka Red Lips & Kozak System - Kochaj i Żyj. Zobacz teledysk! [VIDEO]
0

Nowa piosenka Red Lips & Kozak System - Kochaj i Żyj. Zobacz teledysk! [VIDEO]

Nowa piosenka i teledysk Red Lips & Kozak System - Kochaj i Żyj właśnie pojawiła się na YouTube! Kochaj i Żyj to tytułowy singiel z nowej płyty pochodzącego z Ukrainy zespołu Kozak System, która ukaże się już 30 kwietnia.
17/04/2015 13:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

14/04/2015 17:17

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>

Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>


Akcja partnerska