WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2013: Dawid Kwiatkowski ogłasza kolejne daty Biegnijmy Tour! Gdzie zagra Kwiat? Sprawdź [VIDEO] - Koncerty Dawida Kwiatkowskiego 2013: gdzie zobaczyć Kwiata na żywo? Znamy nowe daty [VIDEO]

Tagi związane z Koncerty 2013: Dawid Kwiatkowski ogłasza kolejne daty Biegnijmy Tour! Gdzie zagra Kwiat? Sprawdź [VIDEO]: koncerty 2013, koncerty 2013 w polsce, dawid kwiatkowski, dawid kwiatkowski 2013, dawid kwiatkowski na żywo, koncerty dawida kwiatkowskiego, dawid kwiatkowski bilety

Koncerty 2013: Dawid Kwiatkowski ogłasza kolejne daty Biegnijmy Tour! Gdzie zagra Kwiat? Sprawdź [VIDEO]

RSS 16/09/2013 19:04 Komentarze

Dawid Kwiatkowski nie osiada na laurach i częstuje nowymi datami koncertów 2013 z trasy Biegnijmy Tour. Dokąd biegnie teraz Kwiat? Jest Poznań, jest Kraków, są Katowice. Sprawdź, gdzie i kiedy wystąpi Dawid Kwiatkowski już teraz na ESKA.pl!

Dawid Kwiatkowski / fot. Krzysztof Adamek
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2013: Dawid Kwiatkowski ogłasza kolejne daty Biegnijmy Tour! Gdzie zagra Kwiat? Sprawdź [VIDEO]
Koncerty 2013 to hasło nieobce Dawidowi Kwiatkowskiemu. Wschodząca gwiazda polskiej sceny muzycznej ogłosiła nowe daty koncertów w ramach Biegnijmy Tour na swoim blogu i Facebooku. Gdzie i kiedy fani Kwiata zobaczą występy wokalisty na żywo? Pełną, koncertową listę autora hitu Biegnijmy na wrzesień 2013 prezentujemy poniżej.

>>> Dawid Kwiatkowski wspiera polskich fanów Justina Biebera! Jaką akcję promuje Kwiat? Sprawdź [VIDEO]

19/09/2013
POZNAŃ, klub U Bazyla / pełny, 25zł

20/09/2013
BARLINEK, Sala Widowiskowa BOK / pełny, 15zł

21/09/2013
SZCZECIN- do potwierdzenia

22/09/2013
KATOWICE, Klub Arkada / pełny, 25zł

23/09/2013
KRAKÓW

24/09/2013
ŁÓDŹ, klub Futurysta / pełny, 25zł

Dawid Kwiatkowski - nie licząc wyżej wymienionych - zaliczył już 5 pełnych koncertów. Kwiatonators mają nadzieję, że ich idol będzie grał nie tylko we wrześniu 2013 roku. Wszystko zależy oczywiście od tego, jak sprawnie potoczą się prace nad debiutanckim albumem Kwiata. Nad tym młody piosenkarz pracuje jesienią 2013 roku.

>>> Koncertowe emocje z hitami 24h/7? TAK, tylko z eskaGO.pl! KLIKAMY


Zobacz Biegnijmy - Dawid Kwiatkowski!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Przystanek Woodstock zagrożony. Owsiak: 'nie dajemy rady'
0

Przystanek Woodstock zagrożony. Owsiak: 'nie dajemy rady'

Przystanek Woodstock został zakwalifikowany jako impreza podwyższonego ryzyka! Jurek Owsiak nagrał emocjonalny filmik, w którym martwi się o przyszłość imprezy. Sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl
26/07/2017 12:36
Męskie Granie 2017 - Nieboskłon po śląsku
0

Męskie Granie 2017 - Nieboskłon po śląsku

Nieboskłon w śląskiej wersji podbija sieć. Posłuchajcie nowej piosenki tria Frele.
26/07/2017 12:32
Olsztyn Green Festival 2017: data, miejsce, bilety, program
0

Olsztyn Green Festival 2017: data, miejsce, bilety, program

Olsztyn Green Festival 2017 powraca z kolejną edycją wydarzenia, podczas którego wystąpi wielu polskich artystów. Poznaj wszystkie szczegóły dwudniowej imprezy na ESKA.pl!
26/07/2017 12:16
Kraków Live Festival 2017 - artyści. Line-up imprezy 18-19.08!
0

Kraków Live Festival 2017 - artyści. Line-up imprezy 18-19.08!

Kraków Live Festival 2017 po raz kolejny okaże się jedną z najlepszych muzycznych imprez w Polsce? Sprawdź, kto wystąpi na festiwalu 18-19.08.
26/07/2017 12:15
Luis Fonsi nagrał nowe Despacito! Która wersja lepsza?
0

Luis Fonsi nagrał nowe Despacito! Która wersja lepsza?

Luis Fonsi aktualnie podbija listy przebojów swoim hitem Despacito. Artysta postanowił nagrać nową wersję tego przeboju. Czy jest lepsza niż oryginał?
26/07/2017 12:12
Cara Delevingne debiutuje jako piosenkarka z I Feel Everything
0

Cara Delevingne debiutuje jako piosenkarka z I Feel Everything

Cara Delevingne to supermodelka, aktorka i... piosenkarka! Gwiazda zaprezentowała swój debiutancki utwór I Feel Everything z soundtracku do filmu Valerian i Miasto Tysiąca Planet.
26/07/2017 12:01
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program