WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2013 - Sopot Top Of The Top Festival. Gdzie i kiedy, kto zagra, gdzie kupić bilety? Sprawdź na Eska.pl! [VIDEO] - Sopot Top Of The Top Festival 2013 - bilety już w sprzedaży!

Tagi związane z Koncerty 2013 - Sopot Top Of The Top Festival. Gdzie i kiedy, kto zagra, gdzie kupić bilety? Sprawdź na Eska.pl! [VIDEO]: Sopot Top Of The Top kiedy, Sopot Top Of The Top artyści, Sopot Top Of The Top bilety, Sopot Top Of The Top 2013, Sopot Top Of The Top festival

Koncerty 2013 - Sopot Top Of The Top Festival. Gdzie i kiedy, kto zagra, gdzie kupić bilety? Sprawdź na Eska.pl! [VIDEO]

RSS 10/07/2013 13:27 Komentarze
Sopot Top Of The Top Festival 2013 - już 23 i 24 sierpnia! Kto wystąpi? Gdzie i za ile kupić bilety? Dowiedz się wszystkiego o kolejnej edycji Sopot Top Of The Top Festival - na Eska.pl!
/ fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2013 - Sopot Top Of The Top Festival. Gdzie i kiedy, kto zagra, gdzie kupić bilety? Sprawdź na Eska.pl! [VIDEO]
Sopot Top Of The Top Festival 2013 - już 23 i 24 sierpnia! Wystąpi wiele zagranicznych gwiazd, między innymi:

- Amy Macdonald (Wielka Brytania)
- Caro Emerald (Holandia)
- Imany (Francja)
- Matt Dusk (Kanada)
- Yannick Bovy (Belgia)
- Peter Bic Project (Słowacja)
- Nabiha (Dania)

>>> Zabierz muzę na wakacje z eskaGO!

W koncercie z przebojami lat 80. wystąpią między innymi:
- Belinda Carlisle
- Rick Astley
- Helena Vondrackova
- Opus
- oraz wybrane gwiazdy polskiej sceny lat 80.

Bilety na Sopot Top Of The Top Festival 2013 - w cenach od 60 do 700 złotych - są już w sprzedaży na stronie ebilet.pl oraz w sieci salonów Empik.

>>> Justin Bieber nasikał do wiadra? Ktoś nakręca aferę...

Posłuchaj Imany, jednej z gwiazd tegorocznego Sopot Top Of The Top Festival - na Eska.pl!



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Legia - Śląsk: online i w TV na żywo. Gdzie oglądać mecz 23.07?
0

Legia - Śląsk: online i w TV na żywo. Gdzie oglądać mecz 23.07?

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław: live w internecie i na żywo w telewizji już 23 lipca! Gdzie oglądać mecz drugiej kolejki Lotto Ekstraklasy? Czy streamy będą udostępnione za darmo? Szczegóły podrzucamy Wam na ESKA.pl!
23/07/2016 18:49
Tomorrowland 2016 - online. Gdzie oglądać w internecie?
0

Tomorrowland 2016 - online. Gdzie oglądać w internecie?

Tomorrowland 2016 online - gdzie oglądać transmisję z największego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Stream będzie udostępniony za darmo? Sprawdźcie na ESKA.pl
23/07/2016 18:12
Sunrise Festival 2016: online cała impreza! Gdzie oglądać festiwal w Kołobrzegu?
0

Sunrise Festival 2016: online cała impreza! Gdzie oglądać festiwal w Kołobrzegu?

Gdzie oglądać Sunrise Festival 2016? O której godzinie transmisja w internecie będzie dostępna? Stream z Sunrise Festival 2016 w Kołobrzegu podrzucamy Wam na ESKA.pl!
23/07/2016 17:03
Światowe Dni Młodzieży 2016 - Warszawa. Koncerty i program ŚDM w stolicy
0

Światowe Dni Młodzieży 2016 - Warszawa. Koncerty i program ŚDM w stolicy

Światowe Dni Młodzieży 2016 w Warszawie: to koncerty, zabawy, emisje filmów i inne atrakcje! Co się będzie działo z okazji wizyty Papieża w Polsce 2016? Dowiedzcie się już teraz na ESKA.pl!
23/07/2016 15:23
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Polska centrum koncertowego świata!
0

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Polska centrum koncertowego świata!

Kto w 2016 roku wystąpi w Polsce? Najciekawsze i największe muzyczne wydarzenia 2016 roku zebraliśmy w jednym miejscu, po to byście niczego nie przegapili! Już teraz wiemy, że na polskich scenach w 2016 roku wystąpią m.in. Armin van Buuren, Justin Bieber, Avicii, Rihanna i Twenty One Pilots.
23/07/2016 14:21
Światowe Dni Młodzieży 2016: hymn Błogosławieni miłosierni - WIDEO + TEKST piosenki na ŚDM 2016
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: hymn Błogosławieni miłosierni - WIDEO + TEKST piosenki na ŚDM 2016

Światowe Dni Młodzieży 2016 mają swój oficjalny hymn zatytułowany Błogosławieni miłosierni. Na ESKA.pl znajdziecie teledysk, nuty i tekst piosenki na Światowe Dni Młodzieży, które już w lipcu odbędą się w Krakowie.
23/07/2016 13:50
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

14/07/2016 11:12

0
Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

12/07/2016 10:25

0
Final Six 2016 w Krakowie - kiedy i z kim zagrają Polacy?

Final Six 2016 w Krakowie - kiedy i z kim zagrają Polacy?

12/07/2016 09:04

0
Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów

Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów