WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2013 - Sopot Top Of The Top Festival. Gdzie i kiedy, kto zagra, gdzie kupić bilety? Sprawdź na Eska.pl! [VIDEO] - Sopot Top Of The Top Festival 2013 - bilety już w sprzedaży!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Koncerty 2013 - Sopot Top Of The Top Festival. Gdzie i kiedy, kto zagra, gdzie kupić bilety? Sprawdź na Eska.pl! [VIDEO]: Sopot Top Of The Top kiedy, Sopot Top Of The Top artyści, Sopot Top Of The Top bilety, Sopot Top Of The Top 2013, Sopot Top Of The Top festival

Koncerty 2013 - Sopot Top Of The Top Festival. Gdzie i kiedy, kto zagra, gdzie kupić bilety? Sprawdź na Eska.pl! [VIDEO]

RSS 10/07/2013 13:27 Komentarze 0
Sopot Top Of The Top Festival 2013 - już 23 i 24 sierpnia! Kto wystąpi? Gdzie i za ile kupić bilety? Dowiedz się wszystkiego o kolejnej edycji Sopot Top Of The Top Festival - na Eska.pl!
/ fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2013 - Sopot Top Of The Top Festival. Gdzie i kiedy, kto zagra, gdzie kupić bilety? Sprawdź na Eska.pl! [VIDEO]
Sopot Top Of The Top Festival 2013 - już 23 i 24 sierpnia! Wystąpi wiele zagranicznych gwiazd, między innymi:

- Amy Macdonald (Wielka Brytania)
- Caro Emerald (Holandia)
- Imany (Francja)
- Matt Dusk (Kanada)
- Yannick Bovy (Belgia)
- Peter Bic Project (Słowacja)
- Nabiha (Dania)

>>> Zabierz muzę na wakacje z eskaGO!

W koncercie z przebojami lat 80. wystąpią między innymi:
- Belinda Carlisle
- Rick Astley
- Helena Vondrackova
- Opus
- oraz wybrane gwiazdy polskiej sceny lat 80.

Bilety na Sopot Top Of The Top Festival 2013 - w cenach od 60 do 700 złotych - są już w sprzedaży na stronie ebilet.pl oraz w sieci salonów Empik.

>>> Justin Bieber nasikał do wiadra? Ktoś nakręca aferę...

Posłuchaj Imany, jednej z gwiazd tegorocznego Sopot Top Of The Top Festival - na Eska.pl!



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: kto wystąpi w wielkim finale? Finaliści Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 na ESKA.pl [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: kto wystąpi w wielkim finale? Finaliści Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 na ESKA.pl [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: kto zaśpiewa w wielkim finale muzycznego show? Kto okazał się najlepszy w 9. odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo i przeszedł do ścisłego finału? Poznaj finalistów Twoja Twarz Brzmi Znajomo na ESKA.pl 
03/05/2015 09:53
Matura 2015 z polskiego: temat wypracowania - jaki będzie? Sprawdzamy poprzednie lata. Complicated? [VIDEO]
0

Matura 2015 z polskiego: temat wypracowania - jaki będzie? Sprawdzamy poprzednie lata. Complicated? [VIDEO]

Jakie tematy i lektury pojawiły się na maturze z języka polskiego w 2014 roku? Istnieje prawdopodobieństwo, że tematy, z którymi musieli zmierzyć się uczniowie w 2014 roku nie powtórzą się na maturze 2015. Sprawdź, jakie tematy wypracowania znaleźli maturzyści w swoich arkuszach w 2014 roku
03/05/2015 09:09
Mali Giganci - finał. Kto wygrał pierwszą edycję? Tego dowiesz się z relacji online na ESKA.pl [VIDEO]
0

Mali Giganci - finał. Kto wygrał pierwszą edycję? Tego dowiesz się z relacji online na ESKA.pl [VIDEO]

Kto wygrał pierwszą edycję Małych Gigantów? Czadersi, a może Klika Rubika? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w relacji online z wielkiego finału Małych Gigantów na ESKA.pl
03/05/2015 09:00
Pacquiao - Mayweather wynik najdroższej walki w historii boksu! Kto zaśpiewa You Are Looking At The Winner? [VIDEO]
0

Pacquiao - Mayweather wynik najdroższej walki w historii boksu! Kto zaśpiewa You Are Looking At The Winner? [VIDEO]

Pacquiao vs Mayweather - czyli najbardziej kasowa walka w historii boksu została stoczona w nocy z 2 na 3 maja 2015 roku. Kto wygrał starcie? Pacquiao - mistrz szybkości, czy jak dotąd niepokonany Floyd Mayweather? Wynik walki Pacquiao vs Mayweather na ESKA.pl 
03/05/2015 08:59
Manny Pacquiao śpiewa Let It Go. Przegrany w najbardziej kasowej walce bokserskiej ma szansę na karierę muzyczną? [VIDEO]
0

Manny Pacquiao śpiewa Let It Go. Przegrany w najbardziej kasowej walce bokserskiej ma szansę na karierę muzyczną? [VIDEO]

Manny Pacquiao 2 maja 2015 przegrał najbardziej kasową walkę w historii boksu. Czy to oznacza koniec jesto bokserskiej kariery? Nawet jeśli mielibyśmy już nigdy nie zobaczyć Pacquiao na ringu, to być może zobaczymy go w roli gwiazdy muzycznej! Skąd te przypuszczenia? Wystarczy wysłuchać nagrania, na którym Manny Pacquiao śpiewa Let It Go!
03/05/2015 08:22
Floyd Mayweather Jr - Manny Pacquiao: kim są zawodnicy najbardziej kasowej walki w historii boksu? All I Need o zawodnikach [VIDEO]
0

Floyd Mayweather Jr - Manny Pacquiao: kim są zawodnicy najbardziej kasowej walki w historii boksu? All I Need o zawodnikach [VIDEO]

Walka Pacquiao - Mayweather odbędzie się już w najbliższą sobotę 02.05.2015. Kim jest Manny Pacquiao i kim jest Floyd Mayweather? Poznaj osiągnięcia zawodników najbardziej kasowej walki w historii boksu!
03/05/2015 07:35
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

01/05/2015 16:52

0
Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

30/04/2015 16:18

0
Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

29/04/2015 10:46

0
50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

25/04/2015 10:32

0
HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

20/04/2015 12:42

0
Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

11/04/2015 10:04

6
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!

Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!


Akcja partnerska