WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2013 - Sopot Top Of The Top Festival. Gdzie i kiedy, kto zagra, gdzie kupić bilety? Sprawdź na Eska.pl! [VIDEO] - Sopot Top Of The Top Festival 2013 - bilety już w sprzedaży!

Tagi związane z Koncerty 2013 - Sopot Top Of The Top Festival. Gdzie i kiedy, kto zagra, gdzie kupić bilety? Sprawdź na Eska.pl! [VIDEO]: Sopot Top Of The Top kiedy, Sopot Top Of The Top artyści, Sopot Top Of The Top bilety, Sopot Top Of The Top 2013, Sopot Top Of The Top festival

Koncerty 2013 - Sopot Top Of The Top Festival. Gdzie i kiedy, kto zagra, gdzie kupić bilety? Sprawdź na Eska.pl! [VIDEO]

RSS 10/07/2013 13:27 Komentarze
Sopot Top Of The Top Festival 2013 - już 23 i 24 sierpnia! Kto wystąpi? Gdzie i za ile kupić bilety? Dowiedz się wszystkiego o kolejnej edycji Sopot Top Of The Top Festival - na Eska.pl!
/ fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2013 - Sopot Top Of The Top Festival. Gdzie i kiedy, kto zagra, gdzie kupić bilety? Sprawdź na Eska.pl! [VIDEO]
Sopot Top Of The Top Festival 2013 - już 23 i 24 sierpnia! Wystąpi wiele zagranicznych gwiazd, między innymi:

- Amy Macdonald (Wielka Brytania)
- Caro Emerald (Holandia)
- Imany (Francja)
- Matt Dusk (Kanada)
- Yannick Bovy (Belgia)
- Peter Bic Project (Słowacja)
- Nabiha (Dania)

>>> Zabierz muzę na wakacje z eskaGO!

W koncercie z przebojami lat 80. wystąpią między innymi:
- Belinda Carlisle
- Rick Astley
- Helena Vondrackova
- Opus
- oraz wybrane gwiazdy polskiej sceny lat 80.

Bilety na Sopot Top Of The Top Festival 2013 - w cenach od 60 do 700 złotych - są już w sprzedaży na stronie ebilet.pl oraz w sieci salonów Empik.

>>> Justin Bieber nasikał do wiadra? Ktoś nakręca aferę...

Posłuchaj Imany, jednej z gwiazd tegorocznego Sopot Top Of The Top Festival - na Eska.pl!



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Russell Crowe przed meczem Polska-Portugalia: Do boju Polska!
0

Russell Crowe przed meczem Polska-Portugalia: Do boju Polska!

Russell Crowe nadal wspiera reprezentacją Polski na Euro 2016. Przed ćwierćfinałowym meczem Polska-Portugalia aktor zamieścił wpis na Twitterze zagrzewający polskich piłkarzy do boju. Czy przyjaciele z Portugalii mu wybaczą?
30/06/2016 13:56
Gorąca 20 Premiera: Mahmut Orhan feat. Sena Sener - Feel. Tureckie dźwięki + klubowy bit = HIT?
0

Gorąca 20 Premiera: Mahmut Orhan feat. Sena Sener - Feel. Tureckie dźwięki + klubowy bit = HIT?

Mahmut Orhan feat. Sena Sener - Feel: tureckie rytmy + klubowy bit = przepis na sukces? Ocenicie w Gorącej 20, bo to premiera w czwartek, 30 czerwca. Teledysk do tego nagrania podrzucamy Wam na ESKA.pl!
30/06/2016 13:24
Polska - Portugalia: online i w TV. Mecz EURO 30.06.2016
0

Polska - Portugalia: online i w TV. Mecz EURO 30.06.2016

Mecz Polska - Portugalia na Euro 2016 będzie pierwszym dla nas pojedynkiem w ramach 1/4 finału turnieju. Gdzie oglądać Mistrzostwa Europy we Francji online i w tv? O historycznym pojedynku przeczytacie i dowiecie się więcej na ESKA.pl
30/06/2016 13:18
POLSKA - PORTUGALIA 30 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]
0

POLSKA - PORTUGALIA 30 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]

Mecz Polska - Portugalia na Euro 2016 w ćwierćfinale! Pojedynek w ramach 1/4 fazy EURO odbędzie się 30.06.2016. Gdzie oglądać Polska - Portugalia online i w TV? Podpowiadamy na ESKA.pl
30/06/2016 12:46
Mateusz Krautwurst - chory. Co się stało i jak możemy mu pomóc?
0

Mateusz Krautwurst - chory. Co się stało i jak możemy mu pomóc?

Mateusz Krautwurst ciężko chory! Uczestnik znany z The Voice of Poland ma problemy z ilością płytek krwi w organizmie... Wokalista pilnie potrzebuje pomocy, która będzie wymagać od Was jedynie czasu i poświęcenia!
30/06/2016 12:23
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

26/06/2016 12:01

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

26/06/2016 10:45

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA