WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2013 - Sopot Top Of The Top Festival. Gdzie i kiedy, kto zagra, gdzie kupić bilety? Sprawdź na Eska.pl! [VIDEO] - Sopot Top Of The Top Festival 2013 - bilety już w sprzedaży!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Koncerty 2013 - Sopot Top Of The Top Festival. Gdzie i kiedy, kto zagra, gdzie kupić bilety? Sprawdź na Eska.pl! [VIDEO]: Sopot Top Of The Top kiedy, Sopot Top Of The Top artyści, Sopot Top Of The Top bilety, Sopot Top Of The Top 2013, Sopot Top Of The Top festival

Koncerty 2013 - Sopot Top Of The Top Festival. Gdzie i kiedy, kto zagra, gdzie kupić bilety? Sprawdź na Eska.pl! [VIDEO]

RSS 10/07/2013 13:27 Komentarze 0
Sopot Top Of The Top Festival 2013 - już 23 i 24 sierpnia! Kto wystąpi? Gdzie i za ile kupić bilety? Dowiedz się wszystkiego o kolejnej edycji Sopot Top Of The Top Festival - na Eska.pl!
/ fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2013 - Sopot Top Of The Top Festival. Gdzie i kiedy, kto zagra, gdzie kupić bilety? Sprawdź na Eska.pl! [VIDEO]
Sopot Top Of The Top Festival 2013 - już 23 i 24 sierpnia! Wystąpi wiele zagranicznych gwiazd, między innymi:

- Amy Macdonald (Wielka Brytania)
- Caro Emerald (Holandia)
- Imany (Francja)
- Matt Dusk (Kanada)
- Yannick Bovy (Belgia)
- Peter Bic Project (Słowacja)
- Nabiha (Dania)

>>> Zabierz muzę na wakacje z eskaGO!

W koncercie z przebojami lat 80. wystąpią między innymi:
- Belinda Carlisle
- Rick Astley
- Helena Vondrackova
- Opus
- oraz wybrane gwiazdy polskiej sceny lat 80.

Bilety na Sopot Top Of The Top Festival 2013 - w cenach od 60 do 700 złotych - są już w sprzedaży na stronie ebilet.pl oraz w sieci salonów Empik.

>>> Justin Bieber nasikał do wiadra? Ktoś nakręca aferę...

Posłuchaj Imany, jednej z gwiazd tegorocznego Sopot Top Of The Top Festival - na Eska.pl!



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Saszan - RSP Tour: kiedy pierwszy koncert wokalistki? Zobacz, kiedy Saszan jedzie w trasę [VIDEO]
0

Saszan - RSP Tour: kiedy pierwszy koncert wokalistki? Zobacz, kiedy Saszan jedzie w trasę [VIDEO]

Coraz więcej wiemy o koncertach Saszan na 2015 rok w ramach RSP Tour. Daty i miasta RSP Tour to najbardziej pożądane przez fanów wokalistki informacje, dlatego też wszystkich Saszanators zainteresuje wiadomość o starcie RSP Tour. Kiedy dokładnie Saszan wyrusza w trasę koncertową? Zobaczcie już teraz na ESKA.pl!
26/11/2014 16:49
Nowa płyta Rihanny 2014: R8 premierowo już 28 listopada? Gotowi na nowy album Rihanny? [VIDEO]
0

Nowa płyta Rihanny 2014: R8 premierowo już 28 listopada? Gotowi na nowy album Rihanny? [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2014 to gorący temat na koniec listopada. Wszystko to ze względu na informacje o premierze R8 Rihanny, jak nazywany jest jej nowy album. Płyta Rihanny bez zapowiedzi premierowo może pojawić się 28 listopada 2014 roku. Skąd takie wiadomości? Zobacz, co mówi się o nowej płycie Rihanny 2014 już teraz na ESKA.pl!
26/11/2014 16:14
Teledysk do Haunted - Beyonce. Piosenka z soundracku 50 Twarzy Greya już w sieci. Pasuje do filmu? [VIDEO]
0

Teledysk do Haunted - Beyonce. Piosenka z soundracku 50 Twarzy Greya już w sieci. Pasuje do filmu? [VIDEO]

Teledysk do utworu Haunted trafił do sieci. Przypomnijmy, że klip został nagrany już rok temu i znalazł się na płycie Beyonce z 2013 roku. Queen Bee zdecydowała się na jego publikację w internecie dopiero teraz. Czyżby był to celowy zabieg marketingowy? Przypomnijmy, że utwór Haunted można usłyszeć w trailerze do filmu 50 Twarzy Greya. Czy mroczny i wyuzdany zarazem teledysk do Haunted pasuje klimatem do 50 Twarzy Greya? Oceńcie sami! 
26/11/2014 16:04
Nastoletnia Doda śpiewa W Moim Magicznym Domu. Zobacz, jak bardzo zmieniła się Doda [VIDEO]
0

Nastoletnia Doda śpiewa W Moim Magicznym Domu. Zobacz, jak bardzo zmieniła się Doda [VIDEO]

Nagranie video, na którym Doda śpiewa piosenkę z repertuaru Hanny Banaszak robi furorę w internecie. Zobacz, jak bardzo zmieniła się Doda od początku swojej kariery wokalnej! 
26/11/2014 15:58
TOP Music Wembley 2015 w Londynie - zaśpiewają polskie gwiazdy [VIDEO]
0

TOP Music Wembley 2015 w Londynie - zaśpiewają polskie gwiazdy [VIDEO]

TOP Music Wembley w Londynie, czyli impreza, na której wystąpią m.in. polskie gwiazdy. Na legendarnej Wembley Arenie wystąpią takie gwiazdy jak: Edyta Górniak, Sylwia Grzeszczak, Patrycja Markowska, Andrzej Piaseczny czy Zakopower. Kiedy odbędzie się TOP Music Wembley? Szczegóły dotyczące imprezy znajdziecie na ESKA.pl 
26/11/2014 15:28
Mecz Arsenal Londyn - Borussia Dortmund 26.11: gdzie oglądać w tv i online, o której godzinie? Będzie gra w stylu Like A Champion? [AUDIO]
0

Mecz Arsenal Londyn - Borussia Dortmund 26.11: gdzie oglądać w tv i online, o której godzinie? Będzie gra w stylu Like A Champion? [AUDIO]

Mecz Arsenal Londyn - Borussia Dortmund 26.11 online to wcale nie gorsza opcja od transmisji w tv. To także jedna z odpowiedzi na pytanie, gdzie oglądać mecz Arsenal Londyn - Borussia Dortmund na żywo, bo internetowy live stream jest dostępny. Wszystko o transmisji meczu Arsenal Londyn - Borussia Dortmund w telewizji i internecie na ESKA.pl. Gotowi na grę w stylu Like A Champion?
26/11/2014 15:24
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]