Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Kim jest dziewczyna z teledysku Na zawsze Dawida Kwiatkowskiego? Sprawdź na ESKA.pl! [ZDJĘCIA + VIDEO] - Wszystko o dziewczynie z teledysków Dawida Kwiatkowskiego Na zawsze i Biegnijmy. Polska Selena Gomez?

Tagi związane z Kim jest dziewczyna z teledysku Na zawsze Dawida Kwiatkowskiego? Sprawdź na ESKA.pl! [ZDJĘCIA + VIDEO]: aleksandra szczęsna, dziewczyna z teledysku dawida kwiatkowskiego, teledysk na zawsze, dziewczyna z teledysku kwiata, ola szczęsna, szczęsna i kwiatkowski, polska selena gomez

Kim jest dziewczyna z teledysku Na zawsze Dawida Kwiatkowskiego? Sprawdź na ESKA.pl! [ZDJĘCIA + VIDEO]

RSS 18/11/2013 10:47 Komentarze
Dawid Kwiatkowki (autor Biegnijmy) wydał nowy klip do utworu Na Zawsze, a my zastanawiamy się kim jest piękna dziewczyna, która zagrała w obu jego teledyskach.
Aleksandra Szczęsna Aleksandra Szczęsna - gwiazda teledysku Dawida Kwiatkowskiego / WBF
Ilustracja do artykułu: Kim jest dziewczyna z teledysku Na zawsze Dawida Kwiatkowskiego? Sprawdź na ESKA.pl! [ZDJĘCIA + VIDEO]
Aleksandra Szczęsna Aleksandra Szczęsna - gwiazda teledysku Dawida Kwiatkowskiego! / WBF
Ilustracja do artykułu: Kim jest dziewczyna z teledysku Na zawsze Dawida Kwiatkowskiego? Sprawdź na ESKA.pl! [ZDJĘCIA + VIDEO]
Aleksandra Szczęsna Aleksandra Szczęsna / WBF
Ilustracja do artykułu: Kim jest dziewczyna z teledysku Na zawsze Dawida Kwiatkowskiego? Sprawdź na ESKA.pl! [ZDJĘCIA + VIDEO]
W teledyskach do Biegnijmy i Na Zawsze Dawida Kwiatkowskiego pojawiła się ta sama piękna dziewczyna. Kim jest Aleksandra Szczęsna?

Na Zawsze to typowo romantyczny kawałek, a nakręcony do niego teledysk pełen czułych scen tylko to potwierdza. Nie wyszłoby to tak naturalnie, gdyby Kwiatkowi nie podobała się dziewczyna, z którą gra. Kim ona jest? Jak mówi sam Dawid Kwiatkowski - to polska Selena Gomez. Czy Dawid ma rację? Oceniajcie w Eskowym czacie.

>>> Zaczynaj, kontynuuj i kończ dzień z eskaGO!

ESKA.pl ma jednak bardziej szczegółowe informacje. Dziewczyna, która gra w teledyskach Dawida Kwiatkowskiego i jest gwiazdą szczególnie ostatniego - Na Zawsze, to Aleksandra Szczęsna - modelka, która pochodzi z Radomia. Zdobyła już tytuły II Wicemiss Polonia 2012, II Wicemiss Polonia Ziemi Radomskiej 2012 w konkursach piękności, a także Miss Studniówek 2012. Teraz reprezentuje Polskę w światowym finale konkursu Miss Earth 2013 w Manili na Filipinach.

Aleksandra Szczęsna lubi to, co robi i to widać! Potwierdzają to jej facebookowe posty: Moja przygoda z modelingiem zaczęła się od pokazu Violi Piekut. Do dziś pracujemy razem i nadal rozwijam swoje skrzydła.

Ola Szczęsna wykorzystuje wszelkie okazje, by zaznaczyć swoją obecność w show-biznesie i robi to doskonale, m.in. uświetniając teledyski Kwiatkowskiego! Zgadzacie się?

Aleksandra Szczęsna: kilka słów o sobie po ogłoszeniu finału Miss Polonia 2012:


Teledysk Na Zawsze - Dawida Kwiatkowskiego:



A.Kar

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Wojtek Łozo Łozowski - Byle gest: piosenka z filmu Planeta Singli
0

Wojtek Łozo Łozowski - Byle gest: piosenka z filmu Planeta Singli

Byle gest to piosenka z filmu Planeta Singli i z pewnością może stać się wielkim hitem. Łozo i jego pozytywnie nastrajający utwór do posłuchania już teraz - na ESKA.pl!
07/02/2016 00:08
Beyonce - Formation: premiera teledysku przed Super Bowl 2016!
0

Beyonce - Formation: premiera teledysku przed Super Bowl 2016!

Beyonce - Formation: teledysk niespodziewanie pojawił się w internecie, 6 lutego, czyli dzień przed Super Bowl 2016. Zobaczcie najnowsze wideo Beyo z Blue Ivy - oczywiście na ESKA.pl! 
06/02/2016 23:59
Sarsa - Zapomnij mi (Tom Swoon Remix). Szybka wersja hitu Sarsy już jest!
0

Sarsa - Zapomnij mi (Tom Swoon Remix). Szybka wersja hitu Sarsy już jest!

Sarsa vs. Tom Swoon - Zapomnij mi (Remix): Inna wersja hitu, który podbija polskie listy przebojów już jest! Od teraz na ESKA.pl! posłuchacie imprezowego remiksu kawałka z tytułowej płyty!
06/02/2016 23:53
Lotto 6.02.2016 WYNIKI: losowanie Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto i Multimulti. Wygraj tyle, ile kosztują trasy koncertowe
0

Lotto 6.02.2016 WYNIKI: losowanie Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto i Multimulti. Wygraj tyle, ile kosztują trasy koncertowe

Lotto - wyniki 6.02.2016 budzą emocje! Sprawdźcie wylosowane liczby. Co zrobicie z pieniędzmi, które wygracie w kumulacji Lotto? Być może rozpoczniecie działalność muzyczną? Znani artyści na sprzedaży singli, płyt, ale także na koncertowaniu zarobili grube miliony. Jednak być może dzięki wygranej w jakiejś loterii postanowili wydać pieniądze na swoją trasę koncertową?! Tego nie wiemy, ale sprawdziliśmy listę najdroższych tras koncertowych!
06/02/2016 22:25
ACB 29 w Warszawie - transmisja online gali ACB 6.02.2016 tylko na eskaGO. Oglądaj za darmo!
0

ACB 29 w Warszawie - transmisja online gali ACB 6.02.2016 tylko na eskaGO. Oglądaj za darmo!

Gala MMA - ACB29 pod patronatem Radia ESKA już 6 lutego na Torwarze. Serwis VOD eskaGO ma dla Was legalny i świetnej jakości stream online z warszawskiej gali, na którą wybiera się także Mamed Khalidov!
06/02/2016 20:48
Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV! Show z Beyonce i Coldplay zachętą!
0

Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV! Show z Beyonce i Coldplay zachętą!

Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV - gdzie oglądać najważniejszy mecz futbolu amerykańskiego? Finał Super Bowl 50 już w niedzielę, 7 lutego 2016 roku. W przerwie między meczem NFL zaśpiewa Beyonce, Coldplay i Bruno Mars. Z tego też względu warto już teraz sprawdzić, czy są streamy w internecie Super Bowl 2016 i transmisja na żywo w telewizji.
06/02/2016 20:03
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

05/02/2016 16:35

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Avicii, Rihanna, Ellie Goulding!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Avicii, Rihanna, Ellie Goulding!

04/02/2016 11:30

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

27/01/2016 08:47

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Sprawdź jak długo musisz się całować, żeby spalić jednego pączka

Sprawdź jak długo musisz się całować, żeby spalić jednego pączka


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA