WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gorąca 20 Premiera: Rafał Brzozowski - Za Mały Świat [VIDEO + TEKST] - Gorąca 20 Premiera: Rafał Brzozowski - Za Mały Świat [VIDEO + TEKST]
REKLAMA
REKLAMA

Gorąca 20 Premiera: Rafał Brzozowski - Za Mały Świat [VIDEO + TEKST]

RSS 04/05/2013 10:25 Komentarze 0
Rafał Brzozowski - Za Mały Świat to dzisiejsza premiera w Gorącej 20 Radia ESKA. Początek notowania o godz. 18.00.
Rafał Brzozowski - Za Mały Świat Rafał Brzozowski - Za Mały Świat / mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Gorąca 20 Premiera: Rafał Brzozowski - Za Mały Świat [VIDEO + TEKST]
>>> Gorąca 20 Radia ESKA

Za Mały Świat to nowa piosenka Rafała Brzozowskiego, znanego z programu The Voice Of Poland oraz hitu lata 2012 - Tak Blisko. Czy Za Mały Świat - sobotnia premiera w Gorącej 20 - powtórzy sukces pierwszego singla Rafała Brzozowskiego? Słuchajcie od godz. 18.00 w Radiu ESKA, a już teraz na Eska.pl audio i tekst piosenki Za Mały Świat.

Rafał Brzozowski - Za Mały Świat AUDIO:



Rafał Brzozowski - Za Mały Świat TEKST PIOSENKI:


Za mały dla nas świat, odkąd się znamy
otwierasz we mnie nowe okna i stare drzwi,
Niezbyt rozsądnie, a przecież tylko chcesz
bym z głowy wyjął serce, w ciało włożył je
z powrotem na swoje miejsce

ref. Za mały jest świat, na nasze podróże
Na loty w przestrzenie, które wołają nas
Na oczy przymknięte na słowa i święte
Na wszystko co sobie możemy dać
Za mały jest świat
Uoooo, Uooo, Uooo, Uooo...

Będzie co ma być, choć nie wiem jak żyć
Nie boję się, że tyle o mnie dzisiaj wiesz
Do ognia wrzucam smycz, przedmiotów pragnień złych,
Od świata uwolnieni dobrze razem iść
Przed siebie, gdzie nasze miejsce

ref. Za mały jest świat, na nasze podróże
Na loty w przestrzenie, które wołają nas
Na oczy przymknięte na słowa i święte
Na wszystko co sobie możemy dać
Za mały jest świat
Uoooo, Uooo, Uooo, Uooo...

Tylko siebie mamy, tylko ciebie znam
Na to już za mały jest świat
ref. Za mały jest świat, na nasze podróże
Na loty w przestrzenie, które wołają nas
Na oczy przymknięte na słowa i święte
Na wszystko co sobie możemy dać
Za mały jest świat
Uoooo, Uooo, Uooo, Uooo...

Na wszystko to za mały jest świat

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi p. rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko na ESKA.pl [VIDEO]
0

Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi p. rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko na ESKA.pl [VIDEO]

Matura próbna 2015 CKE na poziomie rozszerzonym na ESKA.pl to arkusz i odpowiedzi z WOSu, arkusz i odpowiedzi z geografii, arkusz i rozwiązania z biologii oraz pozostałych przedmiotów. Zobaczcie arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z 18.12.2014r. już teraz na ESKA.pl, gdzie nie musicie prosić Gimme More - u nas znajdziecie wszystko!
18/12/2014 11:48
Film o Destiny's Child: sprawdź, co wiemy na temat produkcji [VIDEO]
0

Film o Destiny's Child: sprawdź, co wiemy na temat produkcji [VIDEO]

Powstanie film o Destiny's Child? Biografia niestniejącego już girlsbandu z Beyonce, Kelly Rowland i Michelle Williams jest w planach Sony. Sprawdź, co wiemy dzięki wyciekowi tajnych informacji wytwórni
17/12/2014 20:33
Najbardziej dochodowe trasy koncertowe 2014: ranking Billboard [VIDEO]
0

Najbardziej dochodowe trasy koncertowe 2014: ranking Billboard [VIDEO]

Najbardziej dochodowe trasy koncertowe 2014 roku - kto znalazł się na liśćie? Gwiazdy zarobiły setki milionów dolarów na swoich koncertach. Wiemy już kto zgarnął najwięcej. Sprawdź ranking prestiżowego magazynu Billboard  - na ESKA.pl
17/12/2014 19:02
Płyty 2014: zagraniczne nowości muzyczne ostatnich 12 miesięcy. Która najlepsza? [PODSUMOWANIE 2014]
1

Płyty 2014: zagraniczne nowości muzyczne ostatnich 12 miesięcy. Która najlepsza? [PODSUMOWANIE 2014]

Zagraniczne płyty 2014 - to właśnie z nich pochodzą największe, globalne przeboje ostatnich 12 miesięcy. Zestawienie najlepszych naszym zdaniem premier płytowych 2014 roku od zagranicznych artystów mamy dla Was na ESKA.pl wraz ze specjalnym głosowaniem w ramach podsumowania roku. Zobaczcie kolejną listę [PODSUMOWANIE 2014] i wybierzcie swój ulubiony krążek ostatnich 12 miesięcy razem z nami!
17/12/2014 16:37
Sklepy otwarte 24, 25 i 26 grudnia. Gdzie zrobić zakupy w Boże Narodzenie?
0

Sklepy otwarte 24, 25 i 26 grudnia. Gdzie zrobić zakupy w Boże Narodzenie?

Sklepy otwarte 24, 25 i 26 grudnia. Gdzie zrobić zakupy w Boże Narodzenie? Wszystkie supermarkety oraz większość mniejszych sklepików będzie w Święta zamknięte. Co zrobić, gdy jednak jesteśmy zmuszeni poszukać czynnego sklepu? Sprawdź, gdzie można zrobić zakupy na ostatnią chwilę!
17/12/2014 15:50
Soundtrack do Annie - piosenki z filmu na ESKA.pl. Na trackliście Sia, Cameron Diaz i inni [VIDEO]
0

Soundtrack do Annie - piosenki z filmu na ESKA.pl. Na trackliście Sia, Cameron Diaz i inni [VIDEO]

O piosenkach z filmu Annnie jest głośno za sprawą Sii czy też Cameron Diaz. Soundtrack do Annie to 15 kompozycji śpiewanych nie tylko przez muzycznych wykonawców, ale także całą obsadę produkcji. Zobaczcie tracklistę ścieżki dźwiękowej do Annie i sprawdźcie, o czym jest komedia z najmłodszą w historii Oscarów aktorką nominowaną za rolę pierwszoplanową.
17/12/2014 15:23
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

2
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska