WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gorąca 20 Premiera: Rafał Brzozowski - Za Mały Świat [VIDEO + TEKST] - Gorąca 20 Premiera: Rafał Brzozowski - Za Mały Świat [VIDEO + TEKST]

Gorąca 20 Premiera: Rafał Brzozowski - Za Mały Świat [VIDEO + TEKST]

RSS 04/05/2013 10:25 Komentarze
Rafał Brzozowski - Za Mały Świat to dzisiejsza premiera w Gorącej 20 Radia ESKA. Początek notowania o godz. 18.00.
Rafał Brzozowski - Za Mały Świat Rafał Brzozowski - Za Mały Świat / mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Gorąca 20 Premiera: Rafał Brzozowski - Za Mały Świat [VIDEO + TEKST]
>>> Gorąca 20 Radia ESKA

Za Mały Świat to nowa piosenka Rafała Brzozowskiego, znanego z programu The Voice Of Poland oraz hitu lata 2012 - Tak Blisko. Czy Za Mały Świat - sobotnia premiera w Gorącej 20 - powtórzy sukces pierwszego singla Rafała Brzozowskiego? Słuchajcie od godz. 18.00 w Radiu ESKA, a już teraz na Eska.pl audio i tekst piosenki Za Mały Świat.

Rafał Brzozowski - Za Mały Świat AUDIO:



Rafał Brzozowski - Za Mały Świat TEKST PIOSENKI:


Za mały dla nas świat, odkąd się znamy
otwierasz we mnie nowe okna i stare drzwi,
Niezbyt rozsądnie, a przecież tylko chcesz
bym z głowy wyjął serce, w ciało włożył je
z powrotem na swoje miejsce

ref. Za mały jest świat, na nasze podróże
Na loty w przestrzenie, które wołają nas
Na oczy przymknięte na słowa i święte
Na wszystko co sobie możemy dać
Za mały jest świat
Uoooo, Uooo, Uooo, Uooo...

Będzie co ma być, choć nie wiem jak żyć
Nie boję się, że tyle o mnie dzisiaj wiesz
Do ognia wrzucam smycz, przedmiotów pragnień złych,
Od świata uwolnieni dobrze razem iść
Przed siebie, gdzie nasze miejsce

ref. Za mały jest świat, na nasze podróże
Na loty w przestrzenie, które wołają nas
Na oczy przymknięte na słowa i święte
Na wszystko co sobie możemy dać
Za mały jest świat
Uoooo, Uooo, Uooo, Uooo...

Tylko siebie mamy, tylko ciebie znam
Na to już za mały jest świat
ref. Za mały jest świat, na nasze podróże
Na loty w przestrzenie, które wołają nas
Na oczy przymknięte na słowa i święte
Na wszystko co sobie możemy dać
Za mały jest świat
Uoooo, Uooo, Uooo, Uooo...

Na wszystko to za mały jest świat

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Lotto 28.06.2016: WYNIKI losowania
0

Lotto 28.06.2016: WYNIKI losowania

Wyniki LOTTO z 28.06.2016 mogą komuś przynieść życie jak z bajki. Sprawdź jakie liczby padły w losowaniu Lotto, Lotto Plus, Super Szansy, Multi Multi, Kaskady czy Mini Lotto 28 czerwca 2016, bo być może czeka cię życie gwiazd!
28/06/2016 22:23
Kuba Błaszczykowski - poruszająca biografia piłkarza. 'Piętno zostanie na całe życie'
0

Kuba Błaszczykowski - poruszająca biografia piłkarza. 'Piętno zostanie na całe życie'

Kuba Błaszczykowski - biografia jednego z najważniejszych piłkarzy polskiej reprezentacji pokazuje, że genialny piłkarz nie miał łatwego dzieciństwa, że jednego dnia stracił wszystko. Historia Kuby porusza, ale to ona ukształtowała silnego mężczyznę i świetnego zawodnika, którym dziś z całą pewnością jest Jakub Błaszczykowski.
28/06/2016 16:31
ESKA Music Awards 2016 - nominacje! Kiedy i gdzie ogłoszenie?
0

ESKA Music Awards 2016 - nominacje! Kiedy i gdzie ogłoszenie?

ESKA Music Awards 2016 - nominacje rozgrzeją gwiazdy i fanów muzyki. Dowiedz się kiedy ogłosimy nominacje do ESKA Music Awards 2016, gdzie zobaczysz transmisję i inne szczegóły na temat ESKA Music Awards
28/06/2016 16:25
Pezet znów na scenie. Znamy datę pierwszego koncertu po przerwie
0

Pezet znów na scenie. Znamy datę pierwszego koncertu po przerwie

Pezet znów na scenie. Po długiej przerwie raper wraca do muzyki i przede wszystkim do koncertów. Znamy już datę pierwszego występu Pezeta.
28/06/2016 16:10
Agnieszka Szulim w reklamie T-Mobile. Jaki przebój zaśpiewała prezenterka?
0

Agnieszka Szulim w reklamie T-Mobile. Jaki przebój zaśpiewała prezenterka?

Agnieszka Szulim kolejną gwiazdą reklamy T-Mobile. Jak wypadła w przeróbce hitu Blurred Lines? Lepiej niż Lewandowski?
28/06/2016 15:40
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

26/06/2016 12:01

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

26/06/2016 10:45

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA