WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gorąca 20 Premiera: Rafał Brzozowski - Za Mały Świat [VIDEO + TEKST] - Gorąca 20 Premiera: Rafał Brzozowski - Za Mały Świat [VIDEO + TEKST]

Gorąca 20 Premiera: Rafał Brzozowski - Za Mały Świat [VIDEO + TEKST]

RSS 04/05/2013 10:25 Komentarze
Rafał Brzozowski - Za Mały Świat to dzisiejsza premiera w Gorącej 20 Radia ESKA. Początek notowania o godz. 18.00.
Rafał Brzozowski - Za Mały Świat Rafał Brzozowski - Za Mały Świat / mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Gorąca 20 Premiera: Rafał Brzozowski - Za Mały Świat [VIDEO + TEKST]
>>> Gorąca 20 Radia ESKA

Za Mały Świat to nowa piosenka Rafała Brzozowskiego, znanego z programu The Voice Of Poland oraz hitu lata 2012 - Tak Blisko. Czy Za Mały Świat - sobotnia premiera w Gorącej 20 - powtórzy sukces pierwszego singla Rafała Brzozowskiego? Słuchajcie od godz. 18.00 w Radiu ESKA, a już teraz na Eska.pl audio i tekst piosenki Za Mały Świat.

Rafał Brzozowski - Za Mały Świat AUDIO:



Rafał Brzozowski - Za Mały Świat TEKST PIOSENKI:


Za mały dla nas świat, odkąd się znamy
otwierasz we mnie nowe okna i stare drzwi,
Niezbyt rozsądnie, a przecież tylko chcesz
bym z głowy wyjął serce, w ciało włożył je
z powrotem na swoje miejsce

ref. Za mały jest świat, na nasze podróże
Na loty w przestrzenie, które wołają nas
Na oczy przymknięte na słowa i święte
Na wszystko co sobie możemy dać
Za mały jest świat
Uoooo, Uooo, Uooo, Uooo...

Będzie co ma być, choć nie wiem jak żyć
Nie boję się, że tyle o mnie dzisiaj wiesz
Do ognia wrzucam smycz, przedmiotów pragnień złych,
Od świata uwolnieni dobrze razem iść
Przed siebie, gdzie nasze miejsce

ref. Za mały jest świat, na nasze podróże
Na loty w przestrzenie, które wołają nas
Na oczy przymknięte na słowa i święte
Na wszystko co sobie możemy dać
Za mały jest świat
Uoooo, Uooo, Uooo, Uooo...

Tylko siebie mamy, tylko ciebie znam
Na to już za mały jest świat
ref. Za mały jest świat, na nasze podróże
Na loty w przestrzenie, które wołają nas
Na oczy przymknięte na słowa i święte
Na wszystko co sobie możemy dać
Za mały jest świat
Uoooo, Uooo, Uooo, Uooo...

Na wszystko to za mały jest świat

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Eurowizja 2017 POLSKA - eliminacje [WYNIK, VIDEO, PUNKTY, RELACJA]
0

Eurowizja 2017 POLSKA - eliminacje [WYNIK, VIDEO, PUNKTY, RELACJA]

Kto z Polski jedzie na Eurowizję 2017? Zobacz WYNIK krajowych eliminacji, video z występów oraz liczbę przyznanych punktów - na ESKA.pl!  
19/02/2017 09:12
Eurowizja 2017: KASIA MOŚ reprezentuje Polskę!
0

Eurowizja 2017: KASIA MOŚ reprezentuje Polskę!

Kasia Moś wygrywa krajowe eliminacje EUROWIZJA 2017! Sprawdź punktację i zwycięskie wykonanie w 10. polskich preselekcjach do Eurowizji i dowiedz się, kim jest Kasia MOŚ, która będzie reprezentować Polskę w Kijowie w maju 2017 r.    
19/02/2017 08:17
Facebook: fioletowy ptak - o co chodzi i skąd się wziął?
0

Facebook: fioletowy ptak - o co chodzi i skąd się wziął?

Facebook - Doves Trash to śmieszny, fioletowy ptak, który błyskawicznie stał się gwiazdą w internecie! Jest bohaterem wielu zabawnych przeróbek! Wiecie, o co chodzi i skąd się wziął ten animowany gołąb? Wyjaśniamy już teraz na ESKA.pl!
19/02/2017 11:40
Czerwony Punkt - gdzie oglądać nowy film Patryka Vegi?
0

Czerwony Punkt - gdzie oglądać nowy film Patryka Vegi?

Czerwony Punkt to nowy film w reżyserii Patryka Vegi. Sprawdź, gdzie oglądać najnowszą produkcję.
19/02/2017 10:41
Eurowizja 2017: Carmell to córka Ewy Kasprzyk! Co wiemy o Gosi?
0

Eurowizja 2017: Carmell to córka Ewy Kasprzyk! Co wiemy o Gosi?

Kim jest Carmell? Tajemnicza finalistka polskich preselekcji do Eurowizji 2017 jest już dobrze znana telewidzom! Sprawdź, co wiemy o Carmell już teraz - na ESKA.pl.
18/02/2017 21:55
Lanberry jedzie na Eurowizję! WYNIKI polskich eliminacji [EUROWIZJA 2017]
0

Lanberry jedzie na Eurowizję! WYNIKI polskich eliminacji [EUROWIZJA 2017]

Kto reprezentuje Polskę na Eurowizji 2017? Wynik polskich eliminacji według czytelników ESKA.pl oraz bukmacherów jest podobny - czy na Eurowizji na Ukrainie zaśpiewa Małgorzata Uściłowska?   
18/02/2017 19:02
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Eurowizja 2017: wszystkie piosenki z Krajowych Eliminacji GŁOSOWANIE

Eurowizja 2017: wszystkie piosenki z Krajowych Eliminacji GŁOSOWANIE

18/02/2017 17:22

0
Eurowizja 2017 - polskie preselekcje w TV i ONLINE. Gdzie i o której oglądać?

Eurowizja 2017 - polskie preselekcje w TV i ONLINE. Gdzie i o której oglądać?

18/02/2017 11:13

0
Komunia w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj!'

Komunia w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj!'

17/02/2017 12:01

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

15/02/2017 16:35

0
Vin Diesel śpiewa z Kygo smutny hit na cześć Paula Walkera! [VIDEO]

Vin Diesel śpiewa z Kygo smutny hit na cześć Paula Walkera! [VIDEO]

15/02/2017 11:46

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - polskie preselekcje
Najlepsza piosenka w Krajowych Eliminacjach do Eurowizji 2017 to:
  • Martin Fitch - Fight For Us 2,71%
  • Kasia Moś - Flashlight 15,03%
  • Carmel - Faces 4,59%
  • Agata Nizińska - Reason 5,85%
  • Rafał Brzozowski - Sky Over Europe 5,64%
  • Isabell Otrębus-Larsson - Voiceless 23,59%
  • Lanberry - Only Human 34,45%
  • Aneta Sablik - Ulalala 3,76%
  • Paulla - Chcę Tam Z Tobą Być 3,76%
  • Olaf Bressa - You Look Good 0,63%
polub
ESKA