WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gorąca 20 Premiera: Rafał Brzozowski - Za Mały Świat [VIDEO + TEKST] - Gorąca 20 Premiera: Rafał Brzozowski - Za Mały Świat [VIDEO + TEKST]

Gorąca 20 Premiera: Rafał Brzozowski - Za Mały Świat [VIDEO + TEKST]

RSS 04/05/2013 10:25 Komentarze
Rafał Brzozowski - Za Mały Świat to dzisiejsza premiera w Gorącej 20 Radia ESKA. Początek notowania o godz. 18.00.
Rafał Brzozowski - Za Mały Świat Rafał Brzozowski - Za Mały Świat / mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Gorąca 20 Premiera: Rafał Brzozowski - Za Mały Świat [VIDEO + TEKST]
>>> Gorąca 20 Radia ESKA

Za Mały Świat to nowa piosenka Rafała Brzozowskiego, znanego z programu The Voice Of Poland oraz hitu lata 2012 - Tak Blisko. Czy Za Mały Świat - sobotnia premiera w Gorącej 20 - powtórzy sukces pierwszego singla Rafała Brzozowskiego? Słuchajcie od godz. 18.00 w Radiu ESKA, a już teraz na Eska.pl audio i tekst piosenki Za Mały Świat.

Rafał Brzozowski - Za Mały Świat AUDIO:



Rafał Brzozowski - Za Mały Świat TEKST PIOSENKI:


Za mały dla nas świat, odkąd się znamy
otwierasz we mnie nowe okna i stare drzwi,
Niezbyt rozsądnie, a przecież tylko chcesz
bym z głowy wyjął serce, w ciało włożył je
z powrotem na swoje miejsce

ref. Za mały jest świat, na nasze podróże
Na loty w przestrzenie, które wołają nas
Na oczy przymknięte na słowa i święte
Na wszystko co sobie możemy dać
Za mały jest świat
Uoooo, Uooo, Uooo, Uooo...

Będzie co ma być, choć nie wiem jak żyć
Nie boję się, że tyle o mnie dzisiaj wiesz
Do ognia wrzucam smycz, przedmiotów pragnień złych,
Od świata uwolnieni dobrze razem iść
Przed siebie, gdzie nasze miejsce

ref. Za mały jest świat, na nasze podróże
Na loty w przestrzenie, które wołają nas
Na oczy przymknięte na słowa i święte
Na wszystko co sobie możemy dać
Za mały jest świat
Uoooo, Uooo, Uooo, Uooo...

Tylko siebie mamy, tylko ciebie znam
Na to już za mały jest świat
ref. Za mały jest świat, na nasze podróże
Na loty w przestrzenie, które wołają nas
Na oczy przymknięte na słowa i święte
Na wszystko co sobie możemy dać
Za mały jest świat
Uoooo, Uooo, Uooo, Uooo...

Na wszystko to za mały jest świat

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

MATURA 2016 - terminy, o której zaczynają się egzaminy maturalne, kiedy ogłoszenie wyników i alternatywne sposoby na pomoce naukowe ;) - wszystko o maturze 2016 w jednym miejscu na ESKA.pl.
05/05/2016 10:20
APSURDALIA i MEDYKALIA 2016 - kto wystąpi? Program wydarzenia!
0

APSURDALIA i MEDYKALIA 2016 - kto wystąpi? Program wydarzenia!

APSURDALIA i MEDYKALIA 2016 - kto wystąpi podczas juwenaliów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Akademii Pedagogiki Specjalnej? Sprawdźcie to już teraz na ESKA.pl!
06/05/2016 16:54
Pharrell Williams w Polsce 2016: data, miejsce, bilety. Wszyscy są Happy!
0

Pharrell Williams w Polsce 2016: data, miejsce, bilety. Wszyscy są Happy!

Pharrell Williams w Polsce w 2016 roku! Gdzie kiedy wystąpi wykonawca hitu Happy? Data i miejsce koncertu Pharella Williamsa w Polsce oraz informacje o biletach znajdziecie już teraz - na ESKA.pl
06/05/2016 16:44
Doda w teatrze. Bilety na spektakl Słownik Ptaszków Polskich
0

Doda w teatrze. Bilety na spektakl Słownik Ptaszków Polskich

Doda wystąpi w teatrze. Wokalistka przygotowuje się do premiery spektaklu, a my zdradzamy, gdzie i za ile można kupić bilety na Słownik Ptaszków Polskich w teatrze IMKA. Sprawdź szczegóły już teraz!
06/05/2016 16:44
Dawid Kwiatkowski w Dzień Dobry TVN. Spotkaj się z artystą i posłuchaj na żywo przeboju Yin Yang
0

Dawid Kwiatkowski w Dzień Dobry TVN. Spotkaj się z artystą i posłuchaj na żywo przeboju Yin Yang

Dawid Kwiatkowski w Dzień Dobry TVN zagości już w sobotę 7 maja. Wokalista wystąpi na rogu Hożej i Marszałkowskiej, a także spotka się i porozmawia ze swoimi fanami.
06/05/2016 16:44
Luxuria Astaroth w teledysku Cleo. Premiera Wolę Być już wkrótce!
0

Luxuria Astaroth w teledysku Cleo. Premiera Wolę Być już wkrótce!

Luxuria Astaroth w teledysku Cleo. Efekty kolejnej współpracy obu pań poznamy już wkrótce. Premierę klipu do utworu Wolę być zaplanowano na 13 maja.
06/05/2016 16:36
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Hot Temat
JUWENALIA
JUWENALIA
Polecane newsy
Sigmund Freud: kim jest bohater Doodle 6.05.16? Mamy 4 seksowne ciekawostki z jego życia!

Sigmund Freud: kim jest bohater Doodle 6.05.16? Mamy 4 seksowne ciekawostki z jego życia!

06/05/2016 15:30

0
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

03/05/2016 22:22

0
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

02/05/2016 18:53

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 15:01

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA