WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » C-BooL - DJ Is Your Second Name || Ed Sheeran - Galway Girl: NOWE piosenki w Muzyką Się Żyje! - C-BooL - DJ Is Your Second Name (feat. Giang Pham) + Ed Sheeran - Galway Girl: nowości w Esce

Tagi związane z C-BooL - DJ Is Your Second Name || Ed Sheeran - Galway Girl: NOWE piosenki w Muzyką Się Żyje!: c-bool, ed sheeran

C-BooL - DJ Is Your Second Name || Ed Sheeran - Galway Girl: NOWE piosenki w Muzyką Się Żyje!

RSS 21/04/2017 16:58 Komentarze

C-BooL - DJ Is Your Second Name z wokalem Giang Pham oraz Ed Sheeran - Galway Girl to nowości, które usłyszycie na antenie Radia ESKA! Szczegóły i informacje o utworach podrzucamy Wam na ESKA.pl

C-BooL - DJ Is Your Second Name || Ed Sheeran - Galway Girl: NOWE piosenki w Muzyką Się Żyje! C-BooL feat. Giang Pham - DJ Is Your Second Name + Ed Sheeran - Galway Girl / fot. okładki singli
Ilustracja do artykułu: C-BooL - DJ Is Your Second Name || Ed Sheeran - Galway Girl: NOWE piosenki w Muzyką Się Żyje!

C-BooL - DJ Is Your Second Name (feat. Giang Pham) - utwór polskiego producenta to jeden z przebojów wiosny 2017? Nowa piosenka C-BooLa pojawiła się premierowo na antenie RADIA ESKA w piątek, po godzinie 13:00. Od 21 kwietnia będziemy gramy również drugą znakomitą nowość, a dokładniej kolejny numer z płyty Divide, Eda Sheerana. Brytyjczyk wśród wszystkich znakomitych utworów z albumu na kolejny singiel postanowił wybrać Galway Girl. Dobra decyzja? Przekonamy się już wkrótce.

C-BooL nowa piosenka - DJ Is Your Second Name (feat. Giang Pham)

Radiowa premiera nowej piosenki C-BooLa - DJ Is Your Second Name 21 kwietnia. Kawałek trafił do sieci i serwisów streamingowych po weekendzie, 24 kwietnia 2017. Piosenka DJ Is Your Second Name w skrócie przedstawia kulisy weekendu każdego didżeja. C-BooL zdradza, że melodia utworu siedziała mu w głowie od prawie 3 lat. W końcu uznał, że to idealny moment i postanowił ją wykorzystać jako główny motyw nagrania. Teledysk powstał z udziałem samochodu rajdowego cross country. Premiera już na dniach.

Pamiętajcie o tym, że C-BooL walczy o 2 nagrody ESKA Music Awards 2017. Możecie głosować na Magic Symphony w kategorii Najlepszy Hit oraz Najlepszy DJ/Producent.

Ed Sheeran - piosenka Galway Girl

Galway Girl jest trzecim oficjalnym singlem z hitowej płyty Divide, Eda Sheerana. Wcześniej wydawnictwo promowały utwory Castle On The Hill oraz rekordowy pod względem miejsc 1. w całej historii Gorącej 20 Radia ESKA - Shape Of You. Czy nowa piosenka Sheerana powtórzy to osiągnięcie? Oceńcie sami słuchając już teraz:

 

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY
0

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl
25/07/2017 17:32
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]
0

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!
25/07/2017 17:31
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty
0

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl
25/07/2017 17:15
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?
0

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 
25/07/2017 17:01
Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?
0

Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?

Obowiązkowe lektury szkolne w liceum i technikum są znane. Które książki trzeba przeczytać, by nie być zaskoczonym na maturze? Lista do sprawdzenia na ESKA.pl
25/07/2017 16:57
Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]
0

Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]

Mick Jagger 26 lipca 2017 obchodzi swoje 74. urodziny! Z tej okazji na ESKA.pl. znajdziecie najlepsze duety legendarnego wokalisty The Rolling Stones z gwiazdami muzyki pop.
25/07/2017 16:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program