WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Barwy Szczęścia: gwiazda serialu znika po 10 latach - Iwona Pyrka znika z Barw Szczęścia. Kiedy wróci?

Tagi związane z Barwy Szczęścia: gwiazda serialu znika po 10 latach: barwy szczęścia

Barwy Szczęścia: gwiazda serialu znika po 10 latach

RSS 17/07/2017 16:14 Komentarze

Kolejna postać znika z Barw Szczęścia. Aktorka odchodzi z serialu po 10 latach!

Barwy Szczęścia: gwiazda serialu znika po 10 latach Barwy Szczęścia: gwiazda serialu znika po 10 latach / fot. East News
Ilustracja do artykułu: Barwy Szczęścia: gwiazda serialu znika po 10 latach

Fani serialu Barwy Szczęścia wkrótce będą musieli, przynajmniej na razie, pożegnać się z jedną z postaci. Mowa tutaj o Iwonce Pyrce w którą od 10 lat wcielała się Izabela Zwierzyńska. Aktorka niedawno dowiedziała się o tym, że spodziewa się dziecka, jednak to nie ciąża jest powodem jej zniknięcia z flagowego serialu stacji TVP2. 

Iwonka z Barw Szczęścia

Izabeli Zwierzyńskiej nie będziemy oglądać na razie w Barwach Szczęścia. Jak donosi Tele Tydzień, aktorka po urodzeniu swojego pierwszego dziecka zamierza bowiem wyjechać do Wielkiej Brytanii. Gwiazda dostała się na prestiżowe studia aktorskie na uczelni RADA, czyli Royal Academy of Dramatic Art w Londynie. Co się stanie z graną przez nią postacią Iwonki? - Wyślą ją na misję do Syrii. Kiedy wróci i co dalej będzie się z nią działo, zobaczymy - zdradziła aktorka.

Lubiliście postać Iwonki granej przez Izabelę Zwierzyńską?

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?
0

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.
22/07/2017 15:51
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?
0

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 
22/07/2017 15:19
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?
0

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!
22/07/2017 15:18
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO
0

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.
22/07/2017 10:26
Chester Bennington: oficjalna przyczyna śmierci
0

Chester Bennington: oficjalna przyczyna śmierci

Znana jest oficjalna przyczyna śmierci wokalisty Chestera Benningtona z Linkin Park.
22/07/2017 09:10
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?
0

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!
22/07/2017 09:08
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program