WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » BANGERZ - Miley Cyrus: co znaczy tytuł nowej płyty Miley Cyrus? My już wiemy! Kiedy premiera? [VIDEO] - Nowa płyta Miley Cyrus to BANGERZ! Co znaczy tytuł krążka? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl [VIDEO]

Tagi związane z BANGERZ - Miley Cyrus: co znaczy tytuł nowej płyty Miley Cyrus? My już wiemy! Kiedy premiera? [VIDEO]: miley cyrus, nowa płyta miley cyrus, miley cyrus 2013, bangerz miley cyrus, bangerz co to znaczy, bangerz definicja, bangerz miley cyrus premiera, kiedy premiera bangerz miley cyrus

BANGERZ - Miley Cyrus: co znaczy tytuł nowej płyty Miley Cyrus? My już wiemy! Kiedy premiera? [VIDEO]

RSS 07/08/2013 14:00 Komentarze

Miley Cyrus pochwaliła się fanom na Facebooku nazwą swojej nowej, czwartej płyty. Krążek będzie zatytułowany BANGERZ. Co oznacza tajemnicze słowo? Kiedy premiera BANGERZ? Czy będzie duet z Britney Spears? Sprawdź już teraz na ESKA.pl!

Miley Cyrus / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: BANGERZ - Miley Cyrus: co znaczy tytuł nowej płyty Miley Cyrus? My już wiemy! Kiedy premiera? [VIDEO]
Nowa płyta Miley Cyrus będzie nosić tytuł BANGERZ. Pop gwiazda zdradziła nazwę swojego czwartego albumu na Twitterze 6 sierpnia 2013 roku. Kiedy premiera BANGERZ? Wokalistka nie podała jeszcze oficjalnej daty, ale zgodnie z plotkami krążek ma trafić do sklepów pod koniec 2013 roku. Co oznacza tajemnicze słowo BANGERZ?

Specjalnie dla Was postanowiliśmy zdefiniować tytuł nowej płyty Miley Cyrus. Okazuje się, że BANGERZ wywodzi się z amerykańskiego, młodzieżowego slangu i oznacza coś, co dosłownie promieniuje SWAG i jest niewiarygodnie super. Czy właśnie taki będzie nowy album piosenkarki? Ta jest o tym przekonana na 100%. Zgodzicie się ze mną, jak tylko to usłyszycie - tweetnęła gwiazda.

>>> Co to znaczy SWAG, YOLO, hashtag? Kim jest szafiarka, it-girl? Młodzieżowy slang na ESKA.pl [SŁOWNIK]

Na BANGERZ ma znaleźć się m.in. duet Miley Cyrus z Britney Spears. Czy to właśnie z tego powodu młoda piosenkarka jest tak podekscytowana swoim nowym materiałem? Wszystko wskazuje na to, że tak a więcej o tym przeczytacie klikając TUTAJ >>>.


Zobacz We Can't Stop - Miley Cyrus!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Chris Cornell - kim był? Chester Bennington zabił się w jego urodziny...
0

Chris Cornell - kim był? Chester Bennington zabił się w jego urodziny...

Chester Bennington zabił się w dniu urodzin swojego przyjaciela, który popełnił samobójstwo, w taki sam sposób jak on, zaledwie 2 miesiące wcześniej. Czy spekulacje o tym, że śmierć Cornella była jedną z przyczyn śmierci lidera Linkin Park są uzasadnione? Dowiedzcie się o nich więcej i sami oceńcie.
21/07/2017 00:39
Chester Bennington - Instagram: zdjęcia, na których był sobą
0

Chester Bennington - Instagram: zdjęcia, na których był sobą

Instagram Chestera Benningtona pokazuje jak bardzo kochał muzykę. Najlepsze zdjęcia już teraz znajdziecie na ESKA.pl
20/07/2017 23:33
Chester Bennington - rodzina. Dzieci, żona, bliscy wokalisty Linkin Park.
0

Chester Bennington - rodzina. Dzieci, żona, bliscy wokalisty Linkin Park.

Chester Bennington pozostawił liczną rodzinę. Talinda Ann Bentley, żona Chestera Benningtona, jego była żona Samantha Marie Olit i gromadka dzieci będą teraz w świetle reflektorów, których Bennington zwykle unikał w odniesieniu do rodziny. Kim są? Ile dzieci miał Chester Bennington?
20/07/2017 23:31
Kim był Chester Bennington? Najważniejsze informacje o wokaliście Linkin Park
0

Kim był Chester Bennington? Najważniejsze informacje o wokaliście Linkin Park

Kim był Chester Bennington? Przypominamy najważniejsze informacje o zmarłym wokaliście Linkin Park.
20/07/2017 22:34
Chester Bennington z Linkin Park nie żyje
0

Chester Bennington z Linkin Park nie żyje

Chester Bennington nie żyje. Wokalista Linkin Park miał 41 lat.
20/07/2017 20:44
Harry Potter: 2 nowe książki J.K. Rowling jesienią
0

Harry Potter: 2 nowe książki J.K. Rowling jesienią

Już jesienią 2017 w sprzedaży pojawią się dwie nowe książki z magicznego świata Harry'ego Pottera.
20/07/2017 17:06
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Lech - Haugesund 20.07.2017: TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

Lech - Haugesund 20.07.2017: TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

20/07/2017 16:33

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program