Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » BANGERZ - Miley Cyrus: co znaczy tytuł nowej płyty Miley Cyrus? My już wiemy! Kiedy premiera? [VIDEO] - Nowa płyta Miley Cyrus to BANGERZ! Co znaczy tytuł krążka? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z BANGERZ - Miley Cyrus: co znaczy tytuł nowej płyty Miley Cyrus? My już wiemy! Kiedy premiera? [VIDEO]: miley cyrus, nowa płyta miley cyrus, miley cyrus 2013, bangerz miley cyrus, bangerz co to znaczy, bangerz definicja, bangerz miley cyrus premiera, kiedy premiera bangerz miley cyrus

BANGERZ - Miley Cyrus: co znaczy tytuł nowej płyty Miley Cyrus? My już wiemy! Kiedy premiera? [VIDEO]

RSS 07/08/2013 14:00 Komentarze 0

Miley Cyrus pochwaliła się fanom na Facebooku nazwą swojej nowej, czwartej płyty. Krążek będzie zatytułowany BANGERZ. Co oznacza tajemnicze słowo? Kiedy premiera BANGERZ? Czy będzie duet z Britney Spears? Sprawdź już teraz na ESKA.pl!

Miley Cyrus / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: BANGERZ - Miley Cyrus: co znaczy tytuł nowej płyty Miley Cyrus? My już wiemy! Kiedy premiera? [VIDEO]
Nowa płyta Miley Cyrus będzie nosić tytuł BANGERZ. Pop gwiazda zdradziła nazwę swojego czwartego albumu na Twitterze 6 sierpnia 2013 roku. Kiedy premiera BANGERZ? Wokalistka nie podała jeszcze oficjalnej daty, ale zgodnie z plotkami krążek ma trafić do sklepów pod koniec 2013 roku. Co oznacza tajemnicze słowo BANGERZ?

Specjalnie dla Was postanowiliśmy zdefiniować tytuł nowej płyty Miley Cyrus. Okazuje się, że BANGERZ wywodzi się z amerykańskiego, młodzieżowego slangu i oznacza coś, co dosłownie promieniuje SWAG i jest niewiarygodnie super. Czy właśnie taki będzie nowy album piosenkarki? Ta jest o tym przekonana na 100%. Zgodzicie się ze mną, jak tylko to usłyszycie - tweetnęła gwiazda.

>>> Co to znaczy SWAG, YOLO, hashtag? Kim jest szafiarka, it-girl? Młodzieżowy slang na ESKA.pl [SŁOWNIK]

Na BANGERZ ma znaleźć się m.in. duet Miley Cyrus z Britney Spears. Czy to właśnie z tego powodu młoda piosenkarka jest tak podekscytowana swoim nowym materiałem? Wszystko wskazuje na to, że tak a więcej o tym przeczytacie klikając TUTAJ >>>.


Zobacz We Can't Stop - Miley Cyrus!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato
0

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje nie muszą kosztować majątku - wystarczy wiedzieć jak je zorganizować, żeby było fajnie i... modnie. Poznaj najnowsze trendy wakacyjne. Turystyka to styl życia!
28/07/2015 17:14
Konkurs na wakacje - wyślij rodzinę na wakacje za jedną fotkę - SPRAWDŹ JAK
0

Konkurs na wakacje - wyślij rodzinę na wakacje za jedną fotkę - SPRAWDŹ JAK

Wakacyjny konkurs! Twoje zdjęcie może być warte 6000 złotych! Wystarczy, że wyślesz zdjęcie rodziny na konkurs na Eska.pl i powiesz nam, dlaczego te osoby powinny wygrać i spędzić najfajniejsze wakacje życia. To proste!
28/07/2015 16:49
Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu
0

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu powstania w Warszawie. Jak wygląda program obchodów? Gdzie możemy spodziewać się utrudnień w ruchu 1 sierpnia 2015 roku w stolicy? Sprawdź i zobacz teledysk do kawałka Tyle Nadziei, Tyle Młodości z udziałem powstańców 
28/07/2015 16:48
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?
0

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia w ruchu związane z przejazdem kolarzy przez stolicę pierwszego dnia wyścigu? Które ulice będą wyłączone z ruchu podczas startu TdP 2 sierpnia 2015 roku? Czy przejazd przez centrum Warszawy będzie Impossible? 
28/07/2015 16:23
Lechia Gdańsk - Juventus Turyn: gdzie oglądać SuperMecz na żywo? Watch Me - zachęca mecz
0

Lechia Gdańsk - Juventus Turyn: gdzie oglądać SuperMecz na żywo? Watch Me - zachęca mecz

Gdzie oglądać Lechia Gdańsk - Juventus Turyn na żywo? Transmisji SuperMeczu 29 lipca 2015 roku przyglądamy się na ESKA.pl. Zobaczcie już teraz, gdzie obejrzeć Lechię - Juventus na żywo w telewizji, online i o której godzinie rozpoczyna się spotkanie. Watch Me - zachęca mecz i wielu z pewnością skusi się!
28/07/2015 16:00
The Voice of Poland 6: pierwsze przesłuchania na zdjęciach i filmach
0

The Voice of Poland 6: pierwsze przesłuchania na zdjęciach i filmach

The Voice of Poland 6 - pierwsze przesłuchania w ciemno już wystartowały! Na ESKA.pl zbieramy zdjęcia i filmy z 6. edycji Voice of Poland!
28/07/2015 15:40
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

08/07/2015 09:32

0
Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

06/07/2015 14:03

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska