WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » BANGERZ - Miley Cyrus: co znaczy tytuł nowej płyty Miley Cyrus? My już wiemy! Kiedy premiera? [VIDEO] - Nowa płyta Miley Cyrus to BANGERZ! Co znaczy tytuł krążka? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl [VIDEO]

Tagi związane z BANGERZ - Miley Cyrus: co znaczy tytuł nowej płyty Miley Cyrus? My już wiemy! Kiedy premiera? [VIDEO]: miley cyrus, nowa płyta miley cyrus, miley cyrus 2013, bangerz miley cyrus, bangerz co to znaczy, bangerz definicja, bangerz miley cyrus premiera, kiedy premiera bangerz miley cyrus

BANGERZ - Miley Cyrus: co znaczy tytuł nowej płyty Miley Cyrus? My już wiemy! Kiedy premiera? [VIDEO]

RSS 07/08/2013 14:00 Komentarze

Miley Cyrus pochwaliła się fanom na Facebooku nazwą swojej nowej, czwartej płyty. Krążek będzie zatytułowany BANGERZ. Co oznacza tajemnicze słowo? Kiedy premiera BANGERZ? Czy będzie duet z Britney Spears? Sprawdź już teraz na ESKA.pl!

Miley Cyrus / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: BANGERZ - Miley Cyrus: co znaczy tytuł nowej płyty Miley Cyrus? My już wiemy! Kiedy premiera? [VIDEO]
Nowa płyta Miley Cyrus będzie nosić tytuł BANGERZ. Pop gwiazda zdradziła nazwę swojego czwartego albumu na Twitterze 6 sierpnia 2013 roku. Kiedy premiera BANGERZ? Wokalistka nie podała jeszcze oficjalnej daty, ale zgodnie z plotkami krążek ma trafić do sklepów pod koniec 2013 roku. Co oznacza tajemnicze słowo BANGERZ?

Specjalnie dla Was postanowiliśmy zdefiniować tytuł nowej płyty Miley Cyrus. Okazuje się, że BANGERZ wywodzi się z amerykańskiego, młodzieżowego slangu i oznacza coś, co dosłownie promieniuje SWAG i jest niewiarygodnie super. Czy właśnie taki będzie nowy album piosenkarki? Ta jest o tym przekonana na 100%. Zgodzicie się ze mną, jak tylko to usłyszycie - tweetnęła gwiazda.

>>> Co to znaczy SWAG, YOLO, hashtag? Kim jest szafiarka, it-girl? Młodzieżowy slang na ESKA.pl [SŁOWNIK]

Na BANGERZ ma znaleźć się m.in. duet Miley Cyrus z Britney Spears. Czy to właśnie z tego powodu młoda piosenkarka jest tak podekscytowana swoim nowym materiałem? Wszystko wskazuje na to, że tak a więcej o tym przeczytacie klikając TUTAJ >>>.


Zobacz We Can't Stop - Miley Cyrus!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
NBA Mecz Gwiazd - gdzie oglądać All-Star Game 2017?
0

NBA Mecz Gwiazd - gdzie oglądać All-Star Game 2017?

NBA Mecz Gwiazd to widowisko na najwyższym poziomie. Już teraz sprawdź, gdzie oglądać All-Star Game 2017?
19/02/2017 22:57
Vin Diesel, Selena Gomez i Kygo w piosence Ain't Me!
0

Vin Diesel, Selena Gomez i Kygo w piosence Ain't Me!

Vin Diesel, Selena Gomez i Kygo - Ain't Me w wykonaniu tej niesamowitej trójki zdecydowanie może podbić listy przebojów na całym świecie! Tym bardziej, że duet z Sel był marzeniem Vina!
19/02/2017 20:20
Danuta Szaflarska nie żyje. Miała 102 lata
0

Danuta Szaflarska nie żyje. Miała 102 lata

Danuta Szaflarska dwa tygodnie wcześniej świętowała 102. urodziny. "Przecież była niezniszczalna" - piszą fani. Danuta Szaflarska zmarła 19 lutego 2017 r.
19/02/2017 17:05
Eurowizja 2017: KASIA MOŚ reprezentuje Polskę!
0

Eurowizja 2017: KASIA MOŚ reprezentuje Polskę!

Kasia Moś wygrywa krajowe eliminacje EUROWIZJA 2017! Sprawdź punktację i zwycięskie wykonanie w 10. polskich preselekcjach do Eurowizji i dowiedz się, kim jest Kasia MOŚ, która będzie reprezentować Polskę w Kijowie w maju 2017 r.    
19/02/2017 16:11
Eurowizja 2017 POLSKA - eliminacje [WYNIK, VIDEO, PUNKTY, RELACJA]
0

Eurowizja 2017 POLSKA - eliminacje [WYNIK, VIDEO, PUNKTY, RELACJA]

Kto z Polski jedzie na Eurowizję 2017? Zobacz WYNIK krajowych eliminacji, video z występów oraz liczbę przyznanych punktów - na ESKA.pl!  
19/02/2017 15:11
Eurowizja dla CARMELL - tego chcieli widzowie. Córka Ewy Kasprzyk ulubienicą Polaków!
0

Eurowizja dla CARMELL - tego chcieli widzowie. Córka Ewy Kasprzyk ulubienicą Polaków!

Carmell na Eurowizji 2017 - tak byłoby, jeśli liczyłyby się tylko głosy widzów. Czym Małgorzata Bernatowicz, prywatnie córka aktorki Ewy Kasprzyk, zachwyciła Polaków, że przyznali jej najwięcej punktów?  
19/02/2017 13:58
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Eurowizja 2017: wszystkie piosenki z Krajowych Eliminacji GŁOSOWANIE

Eurowizja 2017: wszystkie piosenki z Krajowych Eliminacji GŁOSOWANIE

18/02/2017 17:22

0
Eurowizja 2017 - polskie preselekcje w TV i ONLINE. Gdzie i o której oglądać?

Eurowizja 2017 - polskie preselekcje w TV i ONLINE. Gdzie i o której oglądać?

18/02/2017 11:13

0
Komunia w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj!'

Komunia w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj!'

17/02/2017 12:01

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

15/02/2017 16:35

0
Vin Diesel śpiewa z Kygo smutny hit na cześć Paula Walkera! [VIDEO]

Vin Diesel śpiewa z Kygo smutny hit na cześć Paula Walkera! [VIDEO]

15/02/2017 11:46

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - polskie preselekcje
Najlepsza piosenka w Krajowych Eliminacjach do Eurowizji 2017 to:
  • Martin Fitch - Fight For Us 2,71%
  • Kasia Moś - Flashlight 15,03%
  • Carmel - Faces 4,59%
  • Agata Nizińska - Reason 5,85%
  • Rafał Brzozowski - Sky Over Europe 5,64%
  • Isabell Otrębus-Larsson - Voiceless 23,59%
  • Lanberry - Only Human 34,45%
  • Aneta Sablik - Ulalala 3,76%
  • Paulla - Chcę Tam Z Tobą Być 3,76%
  • Olaf Bressa - You Look Good 0,63%
polub
ESKA