WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » BANGERZ - Miley Cyrus: co znaczy tytuł nowej płyty Miley Cyrus? My już wiemy! Kiedy premiera? [VIDEO] - Nowa płyta Miley Cyrus to BANGERZ! Co znaczy tytuł krążka? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z BANGERZ - Miley Cyrus: co znaczy tytuł nowej płyty Miley Cyrus? My już wiemy! Kiedy premiera? [VIDEO]: miley cyrus, nowa płyta miley cyrus, miley cyrus 2013, bangerz miley cyrus, bangerz co to znaczy, bangerz definicja, bangerz miley cyrus premiera, kiedy premiera bangerz miley cyrus

BANGERZ - Miley Cyrus: co znaczy tytuł nowej płyty Miley Cyrus? My już wiemy! Kiedy premiera? [VIDEO]

RSS 07/08/2013 14:00 Komentarze 0

Miley Cyrus pochwaliła się fanom na Facebooku nazwą swojej nowej, czwartej płyty. Krążek będzie zatytułowany BANGERZ. Co oznacza tajemnicze słowo? Kiedy premiera BANGERZ? Czy będzie duet z Britney Spears? Sprawdź już teraz na ESKA.pl!

Miley Cyrus / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: BANGERZ - Miley Cyrus: co znaczy tytuł nowej płyty Miley Cyrus? My już wiemy! Kiedy premiera? [VIDEO]
Nowa płyta Miley Cyrus będzie nosić tytuł BANGERZ. Pop gwiazda zdradziła nazwę swojego czwartego albumu na Twitterze 6 sierpnia 2013 roku. Kiedy premiera BANGERZ? Wokalistka nie podała jeszcze oficjalnej daty, ale zgodnie z plotkami krążek ma trafić do sklepów pod koniec 2013 roku. Co oznacza tajemnicze słowo BANGERZ?

Specjalnie dla Was postanowiliśmy zdefiniować tytuł nowej płyty Miley Cyrus. Okazuje się, że BANGERZ wywodzi się z amerykańskiego, młodzieżowego slangu i oznacza coś, co dosłownie promieniuje SWAG i jest niewiarygodnie super. Czy właśnie taki będzie nowy album piosenkarki? Ta jest o tym przekonana na 100%. Zgodzicie się ze mną, jak tylko to usłyszycie - tweetnęła gwiazda.

>>> Co to znaczy SWAG, YOLO, hashtag? Kim jest szafiarka, it-girl? Młodzieżowy slang na ESKA.pl [SŁOWNIK]

Na BANGERZ ma znaleźć się m.in. duet Miley Cyrus z Britney Spears. Czy to właśnie z tego powodu młoda piosenkarka jest tak podekscytowana swoim nowym materiałem? Wszystko wskazuje na to, że tak a więcej o tym przeczytacie klikając TUTAJ >>>.


Zobacz We Can't Stop - Miley Cyrus!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Joanna Krupa udaje Justina Biebera w Świat się kręci. Zobacz występ supermodelki [VIDEO]
0

Joanna Krupa udaje Justina Biebera w Świat się kręci. Zobacz występ supermodelki [VIDEO]

Joanna Krupa udaje Justina Biebera. W programie Agaty Młynarskiej - Świat się kręci na TVP 1 słynna modelka wystąpiła na scenie poruszając się do piosenki Baby, czyli jednego z największych przebojów wokalisty. Zobacz sympatyczną parodię Justina Biebera w wykonaniu Joanny Krupy na ESKA.pl
28/11/2014 14:12
Biegi narciarskie 29-30.11.2014 z Justyną Kowlaczyk: gdzie i o której oglądać konkurs w Kuusamo? Będzie Harder Better Faster? [VIDEO]
0

Biegi narciarskie 29-30.11.2014 z Justyną Kowlaczyk: gdzie i o której oglądać konkurs w Kuusamo? Będzie Harder Better Faster? [VIDEO]

Gdzie oglądać biegi narciarskie 2014 29 listopada i 30 listopada z Justyną Kowalczyk w Kussamo w ramach Pucharu Świata? O której godzinie start biegów 29.11 i 30.11? ESKA.pl przed inauguracją turnieju, którego faworytką jest m.in. właśnie Polka, serwuje informacje o transmijach tv i online. Będzie Harder Better Faster niż rok temu!
28/11/2014 14:08
Matura próbna z WOS'u Operon 2015: arkusze i odpowiedzi w sieci. Complicated? [VIDEO]
0

Matura próbna z WOS'u Operon 2015: arkusze i odpowiedzi w sieci. Complicated? [VIDEO]

Matura próbna z WOS'u 2015 Operona: 28 listopada 2014 roku uczniowie wybranych szkół podchodzą do egzaminu maturalnego z wybranego przedmiotu dodatkowego. Ci, którzy planują m.in. karierę prawniczą na maturze wybierają WOS. Jaka w tym roku będzie matura próbna z WOS'u? Arkusze i odpowiedzi z matury próbnej Operona będą dostępne w sieci 29 listopada 2014
28/11/2014 13:53
WYNIKI konkursu LemON - kto wygrał bilety na koncert LemON i Besides w Stodole? [VIDEO]
0

WYNIKI konkursu LemON - kto wygrał bilety na koncert LemON i Besides w Stodole? [VIDEO]

Wyniki konkursu LemON & Besides - kto wygrał podwójne wejściówki na na koncert LemON i Besides w Stodole? LemON - zwycięzcy 3 edycji i Besides - laureaci edycji 8 Must Be The Music wystąpią w Warszawie już 2 grudnia 2014.
28/11/2014 12:22
Skoki narciarskie 28-29.11.2014: gdzie i o której oglądać konkurs w Kuusamo? Zalicz Jump razem z nami [AUDIO]
0

Skoki narciarskie 28-29.11.2014: gdzie i o której oglądać konkurs w Kuusamo? Zalicz Jump razem z nami [AUDIO]

Gdzie oglądać skoki narciarskie 2014 28 listopada + skoki narciarskie 29 listopada i o której godzinie? Odpowiedzi na pytania o transmisję skoków narciarskich z 28.11.2014r. i skoków narciarskich 29.11.2014r. czekają na ESKA.pl. Sprawdźcie kanały, które pokażą na żywo konkurs w Kuusamo i godziny skoków narciarskich w weekend 28-29.11.2014r. razem z nami. Pierwszy Jump w ramach drugiego konkursu w Pucharze Świata w skokach narciarskich za 3, 2, 1...
28/11/2014 11:59
Matura próbna z historii Operon 2015: arkusze i odpowiedzi znajdziesz w sieci. Matura? It Should Be Easy [VIDEO]
0

Matura próbna z historii Operon 2015: arkusze i odpowiedzi znajdziesz w sieci. Matura? It Should Be Easy [VIDEO]

Matura próbna z historii 2015 Operona: 28 listopada w wybranych szkołach uczniowie podchodzą do egzaminu maturalnego z przedmiotu dodatkowego. Jaka w tym roku będzie matura próbna z historii? Z jakimi zadaniami będą musieli zmierzyć się uczniowie? Tego dowiemy się z arkuszy i odpowiedzi matury próbnej z historii Operona. Według zapewnień wydawnictwa rozwiązania matury próbnej mają pojawić się w sieci już 29 listopada 2014 roku. 
28/11/2014 11:29
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]