Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Artur Rojek - nowa płyta. Pierwszy solowy album byłego wokalisty Myslovitz. Kiedy premiera? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Artur Rojek - nowa płyta. Pierwszy solowy album byłego wokalisty Myslovitz. Kiedy premiera? [VIDEO]: artur rojek nowa płyta, artur rojek solowa płyta, artur rojek nowa płyta wiosna 2013, artur rojek płyta kayax, artur rojek nowa płyta kiedt premiera?, artur rojek nowa płyta jaki tytuł?

Artur Rojek - nowa płyta. Pierwszy solowy album byłego wokalisty Myslovitz. Kiedy premiera? [VIDEO]

RSS 09/12/2013 13:56 Komentarze 0
Artur Rojek, były wokalista zespołu Myslovitz wydaje pierwszą solową płytę. Kiedy nastąpi premiera nowego materiału? Płyta jest już prawie gotowa. Nowy album Rojka pojawi się w sklepach nakładem wytwórni Kayax niedługo, bo już na wiosnę 2014 roku. Co znajdzie się na nowym solowym krążku byłego lidera kultowego zespołu?
Artur Rojek / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Artur Rojek - nowa płyta. Pierwszy solowy album byłego wokalisty Myslovitz. Kiedy premiera? [VIDEO]

Artur Rojek wydaje pierwszą solową płytę. Taka informacja pojawiła się na Facebooku zarówno na oficjalnym profilu muzyka oraz na profilu wytwórni Kayax, której nakładem zostanie wydany album. Kiedy premiera?

Jak napisał Artur Rojek więcej jest zrobione niż do zrobienia. To może oznaczać, że płyta jest już prawie gotowa. Potwierdza to data wydania płyty. Nowy album pojawi się na rynku już na wiosnę 2014 roku.

Przypomnijmy że, Artur Rojek po ponad 20 latach współpracy z zespołem w kwietniu 2012 roku ogłosił odejście z Myslovitz na rzecz rozpoczęcia kariery solowej.

No oficjalnej stronie artysty można na razie zobaczyć nowe zdjęcie Rojka oraz posłuchać instrumentalnego fragmentu muzycznego. Poza tym znajduje się tam napis - Mógłbyś zapamiętać mnie innego. Czy taki tytuł będzie nosić pierwsza solowa płyta Artura Rojka? Na razie jeszcze tego nie wiemy. Zaglądajcie na ESKA.pl, jeśli chcecie być na bieżąco w tej sprawie.


Myslovitz -  Mieć Czy Być



RC
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Curly Heads z Dawidem Podsiadło grają na dachu Synthlove - zobaczcie klip z występem [VIDEO]
0

Curly Heads z Dawidem Podsiadło grają na dachu Synthlove - zobaczcie klip z występem [VIDEO]

Curly Heads Synthlove na żywo i akustycznie zaprezntowali na dachu a całość uwieczniły kamery projektu Informal Sounds. Występ zespołu Dawida Podsiadło z Synthlove na dachu jednego z warszawskich budynków mamy więc dla Was do zobaczenia już teraz na ESKA.pl! Przełamcie lęk wysokości i cieszcie się dźwiękami live razem z nami.
28/05/2015 11:55
Obowiązkowa matura z religii w 2016? Religia obowiązkowa jak matematyka? Sprawdzamy...
0

Obowiązkowa matura z religii w 2016? Religia obowiązkowa jak matematyka? Sprawdzamy...

Obowiązkowa matura z religii w 2016? Egzamin z religii będzie obowiązkowy, podobnie jak matura z języka polskiego i matematyki, bo skoro religia jest liczona do średniej ocen, to również matura z tego przedmiotu powinni zdawać wszyscy uczniowie - taka informacja krąży od kilku dni po Facebooku. Ile w tym prawdy?    
28/05/2015 11:22
Hit lata 2015 czytelników ESKA.pl. Wybieramy przebój wakacji 2015 - pierwsze głosowanie [PLEBISCYT]
41

Hit lata 2015 czytelników ESKA.pl. Wybieramy przebój wakacji 2015 - pierwsze głosowanie [PLEBISCYT]

Hit lata 2015 czytelników ESKA.pl to plebiscyt, który startuje w połowie maja na 3 tygodnie przed wakacjami. W pierwszym głosowaniu na hit wakacji 2015 mamy dla Was nowości muzyczne na lato 2015 zarówno od polskich artystów jak i zagranicznych wykonawców. Gotowi wybrać piosenki na lato 2015, które przejdą dalej do ostatecznego głosowania w plebiscycie hit lata 2015 czytelników ESKA.pl? Zapraszamy!
28/05/2015 11:10
Jason Derulo ft. Jennifer Lopez - Try Me: piosenka-duet już jest! Posłuchajcie teraz [AUDIO]
0

Jason Derulo ft. Jennifer Lopez - Try Me: piosenka-duet już jest! Posłuchajcie teraz [AUDIO]

Piosenka Jasona Derulo z Jennifer Lopez o tytule Try Me pojawiła się na YouTube chwilę przed premierą nowej płyty wokalisty Everything Is 4 jako drugi singiel z krążka. Audio Try Me Jasona Derulo ft. J.Lo do posłuchania na ESKA.pl już teraz. Czy duet Jasona Derulo z Jennifer Lopez to najgorętsza kolaboracja na zbliżające się wakacje 2015?
28/05/2015 11:04
LOTTO wyniki 28.05.2015. Po trafieniu 12 milionów w kumulacji lotto możesz żyć, jak gwiazdy muzyczne. Które? Sprawdźcie na ESKA.pl [VIDEO]
0

LOTTO wyniki 28.05.2015. Po trafieniu 12 milionów w kumulacji lotto możesz żyć, jak gwiazdy muzyczne. Które? Sprawdźcie na ESKA.pl [VIDEO]

Wynikli najbliższej kumulacji Lotto poznamy już w czwartek 28.05.2015. Do zgarnięcia jest pula 12 milionów złotych. Jeśli wygracie taką kasę, zamożnością dorównacie niektórym gwiazdom muzycznym - którym? Sprawdź na ESKA.pl 
28/05/2015 10:21
burn Residency 2015 - finałowy set już 3 czerwca w Warszawie! [VIDEO]
0

burn Residency 2015 - finałowy set już 3 czerwca w Warszawie! [VIDEO]

Finałowy set czwartej edycji burn Residency już 3-ego czerwca w Plażowej! Odtworzymy dla Was klimat prosto z Ibizy przy pomocy Simona Mattsona. To nasz polski finalista programu, który już wkrótce dołączy do ekipy burn Residency bootcamp pod wodza legendarnego Carla Coxa. Sprawdź, kto jeszcze rozkręci dla Was pierwszą noc czerwcowego długiego weekendu!    
28/05/2015 09:56
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska