WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Artur Rojek - nowa płyta. Pierwszy solowy album byłego wokalisty Myslovitz. Kiedy premiera? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Artur Rojek - nowa płyta. Pierwszy solowy album byłego wokalisty Myslovitz. Kiedy premiera? [VIDEO]: artur rojek nowa płyta, artur rojek solowa płyta, artur rojek nowa płyta wiosna 2013, artur rojek płyta kayax, artur rojek nowa płyta kiedt premiera?, artur rojek nowa płyta jaki tytuł?

Artur Rojek - nowa płyta. Pierwszy solowy album byłego wokalisty Myslovitz. Kiedy premiera? [VIDEO]

RSS 09/12/2013 13:56 Komentarze 0
Artur Rojek, były wokalista zespołu Myslovitz wydaje pierwszą solową płytę. Kiedy nastąpi premiera nowego materiału? Płyta jest już prawie gotowa. Nowy album Rojka pojawi się w sklepach nakładem wytwórni Kayax niedługo, bo już na wiosnę 2014 roku. Co znajdzie się na nowym solowym krążku byłego lidera kultowego zespołu?
Artur Rojek / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Artur Rojek - nowa płyta. Pierwszy solowy album byłego wokalisty Myslovitz. Kiedy premiera? [VIDEO]

Artur Rojek wydaje pierwszą solową płytę. Taka informacja pojawiła się na Facebooku zarówno na oficjalnym profilu muzyka oraz na profilu wytwórni Kayax, której nakładem zostanie wydany album. Kiedy premiera?

Jak napisał Artur Rojek więcej jest zrobione niż do zrobienia. To może oznaczać, że płyta jest już prawie gotowa. Potwierdza to data wydania płyty. Nowy album pojawi się na rynku już na wiosnę 2014 roku.

Przypomnijmy że, Artur Rojek po ponad 20 latach współpracy z zespołem w kwietniu 2012 roku ogłosił odejście z Myslovitz na rzecz rozpoczęcia kariery solowej.

No oficjalnej stronie artysty można na razie zobaczyć nowe zdjęcie Rojka oraz posłuchać instrumentalnego fragmentu muzycznego. Poza tym znajduje się tam napis - Mógłbyś zapamiętać mnie innego. Czy taki tytuł będzie nosić pierwsza solowa płyta Artura Rojka? Na razie jeszcze tego nie wiemy. Zaglądajcie na ESKA.pl, jeśli chcecie być na bieżąco w tej sprawie.


Myslovitz -  Mieć Czy Być



RC
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Kasia Cerekwicka - Między Słowami. Teledysk z Kasią jako zawodniczką MMA! [VIDEO]
0

Kasia Cerekwicka - Między Słowami. Teledysk z Kasią jako zawodniczką MMA! [VIDEO]

Kasia Cerekwicka - Między Słowami. Zupełnie nowa piosenka i teledysk autorki hitu Na Kolanach zapowiadają jej płytę, która ma się ukazać już w maju! Co przygotowała gwiazda, którą obecnie możemy oglądać w show Twoja Twarz Brzmi Znajomo?
18/04/2015 12:41
Nowy teledysk Saszan - Proste Słowa już w sieci! Zobacz klip do kawałka w klimacie reggae! [VIDEO]
0

Nowy teledysk Saszan - Proste Słowa już w sieci! Zobacz klip do kawałka w klimacie reggae! [VIDEO]

Saszan - Proste Słowa. Długo wyczekiwany teledysk różowowłosej wokalistki właśnie pojawił się w sieci! Klip jest prosty, ale czaruje światłem i kolorami. Zobaczcie!
18/04/2015 10:30
Mali Giganci odc. 7: Olivia Wieczorek po raz kolejny muzyczną sensacją! 12-latka śpiewa I Will Love Again [VIDEO]
0

Mali Giganci odc. 7: Olivia Wieczorek po raz kolejny muzyczną sensacją! 12-latka śpiewa I Will Love Again [VIDEO]

Mali Giganci odc. 7 to dzięki Olivii Wieczorek muzyczne emocje z najwyższej półki. Tym razem 12-latka z Kliki Rubika w Małych Gigantach 18.04.2015 śpiewa I Will Love Again ponownie zbierając burzę oklasków. Olivia Wieczorek z Małych Gigantów to prawdziwa muzyczna sensacja pierwszej edycji show. Zobaczcie sami, jak śpiewa hit Lary Fabian i sprawdźcie skąd ten talent!
18/04/2015 10:29
Robbie Williams w Polsce - relacja video z koncertu. Jak było w Krakowie 17.04.2015? [VIDEO]
0

Robbie Williams w Polsce - relacja video z koncertu. Jak było w Krakowie 17.04.2015? [VIDEO]

Robbie Williams w Polsce - koncert już niestety za nami! Jeden z najpopularniejszych obecnie wokalistów pop/rock na świecie wystąpił w Krakowie 17 kwietnia 2015. Jak było? Zobaczcie pierwsze video z koncertu Williamsa w Polsce, jakie są już dostępne na YouTube!
18/04/2015 10:02
Celebrity Splash półfinał 18.04.2015: Saszan faworytką na finał! Sprawdźcie, dlaczego [VIDEO]
0

Celebrity Splash półfinał 18.04.2015: Saszan faworytką na finał! Sprawdźcie, dlaczego [VIDEO]

Wśród uczestników półfinału Celebrity Splash 18.04.2015 uwagę wszystkich w szczególności przyciąga Saszan typowana na faworytkę do finału programu. Na ESKA.pl o skoku Saszan w Celebrity Splash odc. 7. Zobaczcie, dlaczego wokalistka naprawdę ma szanse wygrać show ze skokami gwiazd do wody!
18/04/2015 09:54
Taniec z Gwiazdami 2015 odcinek 6 - kto odpadł? Jak radzi sobie Tatiana Okupnik? [VIDEO]
0

Taniec z Gwiazdami 2015 odcinek 6 - kto odpadł? Jak radzi sobie Tatiana Okupnik? [VIDEO]

Taniec z Gwiazdami na Polsacie 3 odcinek 6 - kto odpadł podczas starcia 17.04.2015, a kto był najlepszy i zgarnął najwięcej punktów? Jak radzi sobie Tatiana Okupnik? Sprawdź!
18/04/2015 09:24
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

14/04/2015 17:17

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>

Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>


Akcja partnerska