WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Artur Rojek - nowa płyta. Pierwszy solowy album byłego wokalisty Myslovitz. Kiedy premiera? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Artur Rojek - nowa płyta. Pierwszy solowy album byłego wokalisty Myslovitz. Kiedy premiera? [VIDEO]: artur rojek nowa płyta, artur rojek solowa płyta, artur rojek nowa płyta wiosna 2013, artur rojek płyta kayax, artur rojek nowa płyta kiedt premiera?, artur rojek nowa płyta jaki tytuł?

Artur Rojek - nowa płyta. Pierwszy solowy album byłego wokalisty Myslovitz. Kiedy premiera? [VIDEO]

RSS 09/12/2013 13:56 Komentarze 0
Artur Rojek, były wokalista zespołu Myslovitz wydaje pierwszą solową płytę. Kiedy nastąpi premiera nowego materiału? Płyta jest już prawie gotowa. Nowy album Rojka pojawi się w sklepach nakładem wytwórni Kayax niedługo, bo już na wiosnę 2014 roku. Co znajdzie się na nowym solowym krążku byłego lidera kultowego zespołu?
Artur Rojek / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Artur Rojek - nowa płyta. Pierwszy solowy album byłego wokalisty Myslovitz. Kiedy premiera? [VIDEO]

Artur Rojek wydaje pierwszą solową płytę. Taka informacja pojawiła się na Facebooku zarówno na oficjalnym profilu muzyka oraz na profilu wytwórni Kayax, której nakładem zostanie wydany album. Kiedy premiera?

Jak napisał Artur Rojek więcej jest zrobione niż do zrobienia. To może oznaczać, że płyta jest już prawie gotowa. Potwierdza to data wydania płyty. Nowy album pojawi się na rynku już na wiosnę 2014 roku.

Przypomnijmy że, Artur Rojek po ponad 20 latach współpracy z zespołem w kwietniu 2012 roku ogłosił odejście z Myslovitz na rzecz rozpoczęcia kariery solowej.

No oficjalnej stronie artysty można na razie zobaczyć nowe zdjęcie Rojka oraz posłuchać instrumentalnego fragmentu muzycznego. Poza tym znajduje się tam napis - Mógłbyś zapamiętać mnie innego. Czy taki tytuł będzie nosić pierwsza solowa płyta Artura Rojka? Na razie jeszcze tego nie wiemy. Zaglądajcie na ESKA.pl, jeśli chcecie być na bieżąco w tej sprawie.


Myslovitz -  Mieć Czy Być



RC
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Zayn Malik odszedł z One Direction: reakcja Justina Biebera. Mamy filmik [VIDEO]
0

Zayn Malik odszedł z One Direction: reakcja Justina Biebera. Mamy filmik [VIDEO]

Jak na odejście Zayna Malika zareagował Justin Bieber? Do sieci trafiło nagranie, na którym Justin Bieber dowiaduje się od paparazzo o tym, że Zayn Malik odszedł z One Direction. 
30/03/2015 15:42
Orange Warsaw Festival 2015: aktualny line-up. Kto wystąpi na OWF 2015? Mamy aktualną listę wykonawców [VIDEO]
0

Orange Warsaw Festival 2015: aktualny line-up. Kto wystąpi na OWF 2015? Mamy aktualną listę wykonawców [VIDEO]

Orange Warsaw Festival 2015: line-up największego festiwalu muzycznego w Warszawie wypełniony po brzegi. Kto wystąpi na Orange Warsaw Festival 2015. Listę artystów Orange Warsaw Festival 2015 znajdziecie na ESKA.pl 
30/03/2015 14:51
Sprawdzian Szóstoklasisty 2015: online, do druku, pdf... - gdzie znaleźć Something I Need? [VIDEO]
0

Sprawdzian Szóstoklasisty 2015: online, do druku, pdf... - gdzie znaleźć Something I Need? [VIDEO]

Sprawdzian Szóstoklasisty 2015 online do rozwiązania albo Sprawdzian Szóstoklasisty 2015 do druku w pliku pdf pozwalają już po egzaminie jeszcze raz na spokojnie rozwiązać wszystkie zadania. Gdzie zatem szukać Sprawdzianu Szóstoklasisty 2015 w internecie czy też całego arkusza do wydrukowania? Something I Need na ESKA.pl!
30/03/2015 14:42
Lista Przebojów 2015: kwiecień. Najnowsze hity i najgorętsze premiery. Kto podbije listy przebojów posłuchaj na ESKA.pl [VIDEO]
0

Lista Przebojów 2015: kwiecień. Najnowsze hity i najgorętsze premiery. Kto podbije listy przebojów posłuchaj na ESKA.pl [VIDEO]

Jakie są hity kwietnia 2015? Mamy dla was propozycje singlowych premier, które mają największe szanse namieszać w tym miesiącu na listach hitów. Przekonaj się, co będzie na muzycznym TOPIE w czwartym miesiącu roku. 
30/03/2015 14:38
Wyniki Sprawdzianu Szóstoklasisty 2015: kiedy? Wszysto o zaświadczeniach na ESKA.pl. Poker Face i czekamy [VIDEO]
0

Wyniki Sprawdzianu Szóstoklasisty 2015: kiedy? Wszysto o zaświadczeniach na ESKA.pl. Poker Face i czekamy [VIDEO]

Kiedy i gdzie wyniki Sprawdzianu Szóstoklasisty 2015? ESKA.pl sprawdza, ile uczniowie i ich rodzice będą czekać na zaświadczenia o wynikach Sprawdzianu Szóstoklasisty 2015. W oczekiwaniu na procenty i punkty z egzaminu dla szóstoklasistów Poker Face Lady Gagi. Gotowi na ostateczne wyniki Sprawdzianu Szóstoklasisty 2015?
30/03/2015 14:13
Madonna i Taylor Swift wystąpiły na iHeartRadio Music Awards 2015 - która z nich wypadła lepiej? [VIDEO]
0

Madonna i Taylor Swift wystąpiły na iHeartRadio Music Awards 2015 - która z nich wypadła lepiej? [VIDEO]

Madonna i Taylor Swift we wspólnym występie podczas gali iHeartRadio Music Awards 2015 - do sieci trafiło nagranie video. Taylor Swift wyglądała bardzo seksownie, a Madonna.... Zobaczcie sami nagranie z występem Madonny i Taylor Swift!
30/03/2015 14:12
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

0
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

2
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska