WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Artur Rojek - nowa płyta. Pierwszy solowy album byłego wokalisty Myslovitz. Kiedy premiera? [VIDEO]

Tagi związane z Artur Rojek - nowa płyta. Pierwszy solowy album byłego wokalisty Myslovitz. Kiedy premiera? [VIDEO]: artur rojek nowa płyta, artur rojek solowa płyta, artur rojek nowa płyta wiosna 2013, artur rojek płyta kayax, artur rojek nowa płyta kiedt premiera?, artur rojek nowa płyta jaki tytuł?

Artur Rojek - nowa płyta. Pierwszy solowy album byłego wokalisty Myslovitz. Kiedy premiera? [VIDEO]

RSS 09/12/2013 13:56 Komentarze
Artur Rojek, były wokalista zespołu Myslovitz wydaje pierwszą solową płytę. Kiedy nastąpi premiera nowego materiału? Płyta jest już prawie gotowa. Nowy album Rojka pojawi się w sklepach nakładem wytwórni Kayax niedługo, bo już na wiosnę 2014 roku. Co znajdzie się na nowym solowym krążku byłego lidera kultowego zespołu?
Artur Rojek / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Artur Rojek - nowa płyta. Pierwszy solowy album byłego wokalisty Myslovitz. Kiedy premiera? [VIDEO]

Artur Rojek wydaje pierwszą solową płytę. Taka informacja pojawiła się na Facebooku zarówno na oficjalnym profilu muzyka oraz na profilu wytwórni Kayax, której nakładem zostanie wydany album. Kiedy premiera?

Jak napisał Artur Rojek więcej jest zrobione niż do zrobienia. To może oznaczać, że płyta jest już prawie gotowa. Potwierdza to data wydania płyty. Nowy album pojawi się na rynku już na wiosnę 2014 roku.

Przypomnijmy że, Artur Rojek po ponad 20 latach współpracy z zespołem w kwietniu 2012 roku ogłosił odejście z Myslovitz na rzecz rozpoczęcia kariery solowej.

No oficjalnej stronie artysty można na razie zobaczyć nowe zdjęcie Rojka oraz posłuchać instrumentalnego fragmentu muzycznego. Poza tym znajduje się tam napis - Mógłbyś zapamiętać mnie innego. Czy taki tytuł będzie nosić pierwsza solowa płyta Artura Rojka? Na razie jeszcze tego nie wiemy. Zaglądajcie na ESKA.pl, jeśli chcecie być na bieżąco w tej sprawie.


Myslovitz -  Mieć Czy Być



RC
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Pazdan Boy - piosenka o Pazdanie hitem internetu! [VIDEO]
0

Pazdan Boy - piosenka o Pazdanie hitem internetu! [VIDEO]

Pomysłowość internautów nie zna granic! Tym razem w sieci pojawiła się parodia kultowego szlagieru disco-polo! Tarzan Boy w wersji Pazdan Boy to największy hit internetu w czerwcu 2016!
29/06/2016 16:04
ESKA Music Awards 2016 w Szczecinie. Kiedy i gdzie EMA 2016?
0

ESKA Music Awards 2016 w Szczecinie. Kiedy i gdzie EMA 2016?

ESKA Music Awards 2016 zbliża się wielkimi krokami! Już wkrótce ujawnimy datę gali, która odbędzie się w Szczecinie. Poznacie też nominacje do prestiżowej nagrody Radia ESKA.
29/06/2016 15:55
Ola Ciupa z siostrą bliźniaczką w teledysku Cleo. N-O-C - premiera coraz bliżej!
0

Ola Ciupa z siostrą bliźniaczką w teledysku Cleo. N-O-C - premiera coraz bliżej!

Ola Ciupa z siostrą bliźniaczką wystąpią nowym teledysku Cleo. Premiera klipu do kawałka N-O-C coraz bliżej! Sprawdzajcie szczegóły!
29/06/2016 14:48
Mike Posner nowa piosenka 2016 - Be As You Are. Hitem jak I Took A Pill In Ibiza?
0

Mike Posner nowa piosenka 2016 - Be As You Are. Hitem jak I Took A Pill In Ibiza?

Mike Posner - Be As You Are (Jordan XL Remix): nowa piosenka amerykańskiego wokalisty brzmi, jak hit wakacji 2016?! Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl. i dajcie znać, czy powtórzy sukces przeboju I Took A Pill In Ibiza!
29/06/2016 14:29
Pazdan nad tobą, Pa-Pa-Pazdan nad tobą, Ronaldo! HIT na mecz Polska - Portugalia
0

Pazdan nad tobą, Pa-Pa-Pazdan nad tobą, Ronaldo! HIT na mecz Polska - Portugalia

Pazdan nad Tobą, Ronaldo! Internauci przestrzegają Portugalczyków przed naszym obrońcą! Dlaczego Cristiano Ronaldo musi się bać Michała Pazdana? Powodów jest kilka, a wszystkie odkryjecie na ESKA.pl!
29/06/2016 14:24
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

26/06/2016 12:01

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

26/06/2016 10:45

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA