WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Artur Rojek - nowa płyta. Pierwszy solowy album byłego wokalisty Myslovitz. Kiedy premiera? [VIDEO]

Tagi związane z Artur Rojek - nowa płyta. Pierwszy solowy album byłego wokalisty Myslovitz. Kiedy premiera? [VIDEO]: artur rojek nowa płyta, artur rojek solowa płyta, artur rojek nowa płyta wiosna 2013, artur rojek płyta kayax, artur rojek nowa płyta kiedt premiera?, artur rojek nowa płyta jaki tytuł?

Artur Rojek - nowa płyta. Pierwszy solowy album byłego wokalisty Myslovitz. Kiedy premiera? [VIDEO]

RSS 09/12/2013 13:56 Komentarze
Artur Rojek, były wokalista zespołu Myslovitz wydaje pierwszą solową płytę. Kiedy nastąpi premiera nowego materiału? Płyta jest już prawie gotowa. Nowy album Rojka pojawi się w sklepach nakładem wytwórni Kayax niedługo, bo już na wiosnę 2014 roku. Co znajdzie się na nowym solowym krążku byłego lidera kultowego zespołu?
Artur Rojek / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Artur Rojek - nowa płyta. Pierwszy solowy album byłego wokalisty Myslovitz. Kiedy premiera? [VIDEO]

Artur Rojek wydaje pierwszą solową płytę. Taka informacja pojawiła się na Facebooku zarówno na oficjalnym profilu muzyka oraz na profilu wytwórni Kayax, której nakładem zostanie wydany album. Kiedy premiera?

Jak napisał Artur Rojek więcej jest zrobione niż do zrobienia. To może oznaczać, że płyta jest już prawie gotowa. Potwierdza to data wydania płyty. Nowy album pojawi się na rynku już na wiosnę 2014 roku.

Przypomnijmy że, Artur Rojek po ponad 20 latach współpracy z zespołem w kwietniu 2012 roku ogłosił odejście z Myslovitz na rzecz rozpoczęcia kariery solowej.

No oficjalnej stronie artysty można na razie zobaczyć nowe zdjęcie Rojka oraz posłuchać instrumentalnego fragmentu muzycznego. Poza tym znajduje się tam napis - Mógłbyś zapamiętać mnie innego. Czy taki tytuł będzie nosić pierwsza solowa płyta Artura Rojka? Na razie jeszcze tego nie wiemy. Zaglądajcie na ESKA.pl, jeśli chcecie być na bieżąco w tej sprawie.


Myslovitz -  Mieć Czy Być



RC
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

MATURA 2016 - terminy, o której zaczynają się egzaminy maturalne, kiedy ogłoszenie wyników i alternatywne sposoby na pomoce naukowe ;) - wszystko o maturze 2016 w jednym miejscu na ESKA.pl.
04/05/2016 11:47
Real Madryt - Manchester City: online i w TV za darmo? Transmisja półfinału Ligi Mistrzów 4.05.16
0

Real Madryt - Manchester City: online i w TV za darmo? Transmisja półfinału Ligi Mistrzów 4.05.16

Real Madryt vs Manchester City: gdzie i o której oglądać transmisję z meczu półfinałowego Ligi Mistrzów? Oczywiście mecz 4.05.2016 zobaczyć można online i w telewizji! Wszystkim kibicom szczegóły podrzucamy na ESKA.pl!
04/05/2016 20:38
Piróg, Nowakowska i Gleba śpiewają największe taneczne hity. Oceń ich występ!
0

Piróg, Nowakowska i Gleba śpiewają największe taneczne hity. Oceń ich występ!

Michał Piróg, Ida Nowakowska i Gleba śpiewają największe taneczne hity. Pewnie nie wierzycie, a jednak. Jury You Can Dance dało się przekonać na krótki występ wokalny dedykowany czytelnikom ESKA.pl. Już teraz oceńcie ich muzyczne show.
04/05/2016 17:16
Matura 2016 język polski - arkusze, zadania, odpowiedzi i reakcje maturzystów!
0

Matura 2016 język polski - arkusze, zadania, odpowiedzi i reakcje maturzystów!

Matura 2016 język polski - arkusze, zadania, odpowiedzi i reakcje maturzystów już teraz na ESKA.pl! 4 maja rozpoczęły się matury, a około 280 tys. uczniów przystąpiło do egzaminu z języka polskiego. Czy maturzyści są zadowoleni ze swoich prac i jakie zadanie zaskoczyły ich na egzaminie dojrzałości? Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie poniżej.
04/05/2016 17:16
Top Chef FINAŁ 4.05.2016: kto wygrał? Michał Seferyński, Dawid Szkudlarek czy Rafał Grzegorzek?
0

Top Chef FINAŁ 4.05.2016: kto wygrał? Michał Seferyński, Dawid Szkudlarek czy Rafał Grzegorzek?

Finał Top Chef już w środę, 4 maja 2016! Kto wygrał i zgarnął tytuł TOP CHEFA oraz 100 tysięcy złotych? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!
04/05/2016 17:15
You Can Dance 2016 - uczestnicy. Poznaj finałową czternastkę YCD!
0

You Can Dance 2016 - uczestnicy. Poznaj finałową czternastkę YCD!

You Can Dance 2016 - uczestnicy tanecznego show zostali wybrani podczas warsztatów na Malcie! Już teraz na ESKA.pl poznaj finałową czternastkę YCD, czyli tancerzy, których podziwiać możemy w odcinkach na żywo!
04/05/2016 17:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

03/05/2016 22:22

0
MAJÓWKA

MAJÓWKA

03/05/2016 12:54

0
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

02/05/2016 18:53

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 15:01

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA