Wyszukiwanie
Wyszukiwarka Hotplota.pl –

pamiętniki wampirów sezon 4

.

Wiadomości

Kwiatkowski po wypadku w Zamościu: "Początek sezonu koncertowego bardzo udany"!

Wypadek w Zamościu nie załamał Dawida Kwiatkowskiego. Mimo, że członek jego zespołu wypadł z okna, Kwiat pozytywnie ocenia ostatnie tygodnie!

Ciemniejsza Strona Greya: pierwszy teaser trailer Fifty Shades Darker!

Fifty Shades Darker - to tytuł drugiej części filmu 50 Twarzy Greya. Premiera filmu Ciemniejsza Strona Greya dopiero w 2017 roku, jednak już pojawił się pierwszy teaser trailera! Zobaczcie go na Hotplota.pl!

Rihanna i najsłynniejszy omlet świata: Wiecie, jak długo powstawała jej suknia z Met Gala 2015?

Żółtą suknię Rihanny z MET GALA 2015 szyła jedna kobieta. Zajęło jej to aż 2 lata! Wiele lisów oddało swe życie, by ta chwila mogła należeć do Rihanny...

Lady Gaga w ciąży? A brzuszek gdzie? :) ZDJĘCIA

Lady Gaga w ciąży? Takie newsy pojawiły się po tym, jak światło dzienne ujrzały jej zdjęcia, na których na pierwszym planie widoczny był mocno zaokrąglony brzuch. Jedno pytanie - gdzie on się podział parę dni po jego odkryciu?? ;)

Robert Lewandowski pomaga dzieciom z Nepalu! “Ja mam opiekę medyczną. Dzieci w Nepalu - nie!”

Robert Lewandowski i Unicef Polska pomagają dzieciom z Nepalu! Zobaczcie, co napisał Robert Lewandowski na Facebooku!

Royal Baby 2015: Charlotte Elizabeth Diana i ciasto nazwane jej imieniem! Zrobił je Jamie Oliver!

Royal Baby 2015 od samego początku jest rozpieszczana! Charlotte Elizabeth Diana właśnie doczekała się ciasta, nazwanego jej imieniem! Zrobił je sam Jamie Oliver!

Bruce Jenner zmienił płeć. Kris Jenner ZAŁAMANA? Płacze na wizji! Tak promuje się na ex?!

Bruce Jenner zmienił płeć. Jako kobieta może liczyć na sławę, liczne wywiady, sesje zdjęciowe i wsparcie ważnych ze świata show-biznesu. A byłej żony...?

Leonardo DiCaprio podrywa panienki na oczach Justina Biebera! Co na to Rihanna?! VIDEO

Met Gala 2015 ściągnęła na czerwony dywan same gwiazdy. Tuż po oficjalnej gali sławy szalały na after party. Leonardo DiCaprio wprawił w zakłopotanie Justina Biebera :)

Taniec z Gwiazdami 2015: Finał NIE DLA Ewy Kasprzyk!?

Taniec z Gwiazdami 2015 - finał coraz bliżej! O nagrodę główną walczą już tylko 4 pary! 8.05.2015 Taniec z Gwiazdami opuści... Ewa Kasprzyk?! Czyżby był przeciek?!

Miley Cyrus i Ariana Grande RAZEM?! TO ZDJĘCIE mówi wiele! :) ZDJĘCIA

Miley Cyrus i Ariana Grande razem?! Do takiego wniosku można dojść, oglądając wspólne zdjęcie artystek, które Miley Cyrus wrzuciła na Instagram. O co chodzi!?