Włącz Radio ESKA rozwiń
TERAZ CZYTASZ:
X Factor 2014, odcinek 6: KTO przeszedł dalej? Zapis RELACJI NA ŻYWO! - "Skomentuj!"

X Factor 2014, odcinek 6: KTO przeszedł dalej? Zapis RELACJI NA ŻYWO!


RSS 05/04/2014 21:57 Komentarze

X Factor 4: odcinek 6 już dziś, 5.04.2014, o 20:00 w TVN! Tym razem uczestników czeka boot camp i... NOWE ZASADY! Chcecie być na bieżąco?! U nas relacja na żywo!

X Factor 4: odcinek 6 za nami. Tym razem uczestników czekał boot camp i... NOWE ZASADY! Odsłona pierwsza tej 'miazgi' za nami :]  Poznaliśmy członków grupy Tatiany Okupnik i Czesława Mozila. X Factor 4: odcinek 6 - kto przeszedł dalej? Jakub Jonkisz, Aleksander Kamiński, Kacper Gołda, Artem Furman, Kuba Jurzyk, Małgorzata Uściłowska Lanberry, Joae De Sousa, Małgorzata Markowska, Anna Tacikowska i Karolina Duszkiewicz. ZAPIS RELACJI NA ŻYWO!

X Factor 2014, odcinek 6: BOOT CAMP na nowych zasadach! Sprawdź!


Dzisiejszy odcinek X Factor 4 będzie emocjonujący - nie tylko dla nas, ale także dla jurorów! Który z uczestników przejdzie dalej? Kto popłacze się ze wzruszenia, a kto z żalu? Hotplota informuje na bieżąco! :) Ruszamy. 
Grupą dziewczyn zajmie się Ewa Farna. Czesław Mozil zaopiekuje się grupą chłopaków :) Tatiana Okupnik bierze pod swoje skrzydła starszych uczestników, a Kuba Wojewódzki zespoły. Już wiemy trochę więcej. Teraz czekamy na emocjonujące występy! Jest tylko 40 miejsc w kolejnym etapie. 116 osób musi odpaść. Ups - kogo będzie to bolało? 

Na pierwszy ogień dziewczyny. Na scenie 4 nadobne niewiasty śpiewają tę samą piosenkę. Jurorzy od razu zdecydują, która z nich przejdzie dalej. Tatiana decyduje, że do kolejnego finału przechodzi KAROLINA

Teraz na scenie: Kamil Kołodziejczyk, Małgorzata Markowska, Małgorzata Uściłowska, Andrzej Mroczka. Przechodzą wszyscy!!!
I mamy 4 panów: Mateusz Guzowski, Sebastian Rutkowski, Aleksander Kamiński i Kuba Jurzyk. Czesław chwali Sebastiana i daje mu zielone światło. Mati też przechodzi dalej. Podobnie, jak Aleksander. Kuba też!

Paulina Talarska, Agata Dziarmagowska, Kamila Krotosz - Ewa Farna oceniła, że wszystkie zasługują na kolejny etap! Wszyscy jurorzy wybrali 10 uczestników, którzy musieli zmierzyć się z zadaniem drugiego dnia. Ewa Farna nie była pewna. Na scenie: Karolina Kajzer, Roksana Maluchnik, Izabela Płóciennik. Dziewczyny trochę zagubiły się w tekście. Kto obronił się wokalem? Ewa Farna płacze!!! To nie jest dla niej łatwa decyzja. Ostatecznie Izabela przechodzi dalej. A my mamy reklamy. Zaraz wracamy.

Po reklamach bierzemy się za GRUPĘ CZESŁAWA MOZILA. Jakub Jonkisz śpiewa, jako pierwszy. Uczestnik zasłynął podczas castingów tym, że parę nocy przed występem nie spał. Teraz wyglądał zdecydowanie lepiej, ale śpiewał równie dobrze. Przechodzi dalej!
Przed nami występ kolejnego przystojniaczka. Gracjan Kalandyk. Czesław punktuje, że końcówka nie była dobra. A reszta? Tatiana jest na tak. Czesław i Ewa stwierdzili, że to był najsłabszy występ Gracjana. Ale to Czesław decyduje - i jest na tak!
A teraz... Aleksander Kamiński. Ewa Farna jeszcze przed występem powiedziała 'Proszę, żeby było dobrze'. Ciekawe, czy będzie :) Czesio powiedział, że wygląda, jakby już zrezygnował z tego programu. Ewa jest zła - dała mu ogromny kredyt zaufania. Jaka będzie ostateczna decyzja? TAK!
Teraz szansa dla Łukasza Kostka. Czesław dziękuje za występ. Czy podziękuje ostatecznie? Bynajmniej! Łukasz przechodzi dalej!
Kacper Gołda - czy i on dostanie szansę i przepustkę do kolejnego etapu X Factor 4

To nie był jego najlepszy występ. 'Wybór zły i fatalny' ocenił Czesław. Ale i tak zaprosił go na fotelik :)
I na małym ekranie ponownie Mateusz Guzowski. Czesławowi bardzo podobał się ten występ. Tatiana oceniła, że to był najlepszy wykon z całej grupy Czesława. Ups... Czesio NIE CHCE GO PRZEPUŚCIĆ! OOOOOOO nie! Mateusz Guzowski nie przeszedł dalej... Ewa, Tatiana i Kuba nie popierają tej decyzji. My też nie :(
Ale trzeba żyć dalej. Teraz Artem Furman. Jak teraz zareaguje Czesław Mozil? Kuba Wojewódzki ocenia, że 'ten człowiek śpiewa całym sobą'... No i czekamy na decyzję - reklamy! Nooooo iiiii..... Czesław buduje napięcie! No i Czesław wymienia Łukasza na Arta! Jurorzy nie rozumieją tej decyzji. Łukasz płacze :( 'Czesław, nie wiem, co się z Tobą stało' - powiedział Kuba. 
Ostatni z grupy Czesława - Kuba Jurzyk. Co zrobi Mozil...? 'Mam 5 zajebistych chłopaków. (...) Ale Ty jesteś w 5'. Kto zatem odpadnie? Gracjan! No to grupa Czesława ogarnięta. Teraz na tapecie:

X Factor 4: Gracjan Kalandyk największym ciachem X Factor? Ma chłopak szanse ... ;)

GRUPA TATIANY

Na początek Małgorzata Uściłowska. Dziewczyna zaliczyła bezsenną noc. Kuba ocenił, że to był jej najgorszy występ w tym programie. Tatiana nie miała wątpliwości - Gosia przechodzi dalej. A na scenie... Andrzej Mroczka. Ups, zapomniał słów... I trochę stracił głos :( 'To jest ten moment, żeby powiedzieć sobie do widzenia'. Teraz szansa dla Kamila Kołodziejczyka. Wykorzysta ją? Ewa Farna przyznała, że czasem zapomina nawet swoich tekstów i wtedy ratuje ją publiczność. Kamil zapomniał tekstu, ale walczył do końca. I się opłaciło - kolejny fotel jego:) Kolejny występuje Jerzy Budny. Też uciekło mu parę słów... Ale przyjmuje to z uśmiechem. No nie, wycofał się. Publiczność pomaga. Jerzy stara się iść dalej, ale było ciężko. 'Ten program jest też o spełnianiu marzeń - zaproszę Pana dalej'. Joae De Sousa czaruje teraz głosem.


Z tekstem też ma problemy :) Ależ to musi być stres! 'Nie wiem' - odśpiewał z uśmiechem na ustach. Ależ to miało dużo uroku! No i jest - Tatiana posadziła go na fotelu! Teraz przed nami Małgorzata Markowska. Czy jej uda się odśpiewać piosenkę w całości? ;] No dziewczyna dała czadu :) Tatiana od samego początku chciała z nią pracować - więc werdykt jest oczywisty :) A teraz przerwa.
No i wracamy. W grupie Tatiany wszystkie krzesła są zajęte, a przed nami kolejne występy... Anna Tacikowska na pierwszy ogień po reklamach. Anna zaśpiewała kawałek Katy Perry - Firework.Noooo, dziewczyna się popłakała... Ewa Farna poszła przytulić Annę. Co za emocje! Tatiana przeprasza 5 uczestników - dojdzie do zamianki. "Panie Jerzy, przepraszam"... Jako ostatnia z grupy Tatiany Karolina Duszkiewicz.

Nie ma już miejsc na krzesłach. Czy znowu dojdzie do podmiany? No i są ciężkie decyzje... Karolina zajmuje miejsce Kamila.

Na dziś to tyle. W przyszłym tygodniu X Factor 4, odc. 7 i kolejna odsłona Boot Campu... Czyli znowu będzie się działo :) Dzięki, że byliście z nami i... polecamy się na przyszłość ;)
komentarze
Hotplota News

Taylor Swift wysłała kwiaty firmie, która wspierała ją karteczkami podczas procesu! Piękny gest!

Na oknie ich firmy codziennie pojawiały się ciepłe słowa dla Taylor Swift!

Kim Kardashian szczerze o ślubie z Krisem Humphriesem! Przyznała się, że go wykorzystała?

Z okazji 10-lecia Keeping Up With The Kardashian Kim przyznała, jak to naprawdę było z jej 2-miesięcznym małżeństwem.

Perrie Edwards i Alex Oxlade-Chamberlain wezmą ślub? Perrie wrzuciła wymowne zdjęcie!

Miłość kwitnie!

Brooklyn Beckham „wstydzi się” robić zdjęcia modelkom! To pomysł Victorii Beckham!

Musi się jeszcze wiele nauczyć.

Kourtney Kardashian zostawiła dzieci, by szaleć z kochankiem? Fani wkurzeni!

Kourtney Kardashian pod obstrzałem internautów! Jak się broni? 'To podwójne standardy!"

wczytaj więcej artykułów