przedszkole

i

Autor: Pixabay.com

Znamy plan przerw urlopowych miejskich przedszkoli i żłobków w Zielonej Górze

2020-12-15 10:29

Przerwy wakacyjne w trzech różnych terminach. Znamy już plan przerw urlopowych w zielonogórskich przedszkolach i żłobkach. We wszystkich instytucjach wakacje trwają miesiąc.

Jeśli chodzi o przedszkola w Zielonej Górze, wakacje zostały zaplanowane na trzy okresy. Pierwszy rozpocznie się 1 i potrwa do 30 lipca. Wtedy zamkniętych będzie 10 placówek. To między innymi Miejskie Przedszkola nr 3, 6,8,10,12,13 czy przedszkola w Raculi i w Drzonkowie.

Z kolei od 19 lipca do 13 sierpnia przerwę urlopową zaplanowano w 11 placówkach. To na przykład Przedszkola Miejskie numer 7,11,14,20,41 czy 42.

Cały sierpień, czyli od 2 do 31 zamkniętych będzie też 11 placówek. To z kolei będą między innymi Przedszkola Miejskie numer 1,9,19,25.

Wiemy też kiedy przerwę wakacyjną będą miały miejskie żłobki. Żłobek Miejski nr 1 i jego filia oraz Żłobek Miejski nr 4 przy ulicy Wiśniowej będą zamknięte od 1 do 31 lipca. Z kolei w Żłobku Miejskim numer 7 przerwa rozpocznie się 1 i potrwa do 31 sierpnia.

Cały wykaz przerw wakacyjnych znajdziecie na stronie internetowej Urzędu Miasta w Zielonej Górze.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Twojej okolicy!

Zdasz test na pieszego? Sprawdź, czy nie stwarzasz zagrożenia!

Pytanie 1 z 15
Kiedy pieszy ma obowiązek posiadać odblaski?
Ranking gwiazd, które są EKO [DiCaprio, Pitt, Portman] | ESKA XD - Hotplota #12
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE