drogówka kontrola

i

Autor: Policja

Zmiany organizacji ruchu na Wszystkich Świętych

2022-10-27 11:55

Ostatnie dni października cechują się wzmożonym ruchem przy cmentarzach. Szczególną uwagę należy zwrócić na cmentarz przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Już od 28 października będą obowiązywać tam zmiany w organizacji ruchu. Dowiedz się jak będą one wyglądały w tym roku.

Zmiany organizacji ruchu przy Cmentarzu Komunalnym

Urząd Miasta w Zielonej Górze poinformował o wprowadzonych zmianach organizacji ruchu przy ul. Wrocławskiej, który dotyczy dwóch części zielonogórskiego Cmentarza Komunalnego. Zmiany będą obowiązywać od godziny 11:00, w piątek 28 października do środy 3 listopada, do godziny 12:00. Ruch w tych dniach będzie kierowany przez zielonogórskich policjantów.

Jakie zmiany przy Cmentarzu Komunalnym w Zielonej Górze?

Zmiany dotyczą ulicy Wrocławskiej na odcinku od ulicy Słowackiego do ulicy Pileckiego. Ważne, by pamiętać o ograniczeniu prędkości na tym odcinku do 30 km/h oraz zakazie zatrzymywania się. Zmiany będą obowiązywać w godzinach 8:00-21:00. Dla kierowców będzie możliwy jeden wjazd i jeden wyjazd na parking przy nowej części cmentarza.

Osoby niepełnosprawne będą mogły skorzystać z małego parkingu przy starej części cmentarza za okazaniem ważnej karty. Dotyczy to też osób przewożących inwalidów.

Więcej informacji znajduje się na mapce przedstawionej poniżej.

Zmiany organizacji ruchu przy Cmentarzu Komunalnym ul. Wrocławska

i

Autor: zielona-gora.pl

Jakie zmiany w organizacji ruchu czekają lubuszan na 1 listopada?

Lubuska Policja podała do informacji na swojej stronie informacje dotyczące zmian organizacji ruchu na Uroczystość Wszystkich Świętych. Więcej informacji znajduje się tutaj 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE