Zielonogórzanie kolejny raz pokażą, że pomaganie nie jest im obce. Niedługo Maraton Serc

2020-02-10 11:46
Maraton Serc
Autor: Maraton Serc

Już 7 marca w Zielonej Górze odbędzie się II Charytatywny Maraton Indoor Cycling. Na stacjonarnych rowerach pojedzie 220 uczestników. W tym roku Maraton Serc będzie pomagał Mikołajowi Koziołkowi. U chłopca zdiagnozowano zespół Westa. Potrzebne są jednak pieniądze na dokładniejsze badania za granicą. Jedną z form pomocy będzie Maraton Serc. Więcej informacji w artykule.

Kilometry dla Mikołaja kręcić będą nie tylko Lubuszanie. Uczestnicy zgłosili się z całej Polski. Rowery stacjonarne na to wydarzenie także przyjadą z kilkudziesięciu miejsc. W charytatywną akcję zaangażowały się kluby fitness m.in. z województwa Lubuskiego czy Dolnośląskiego. Podczas maratonu wystąpią goście specjalni. Swoje zdolności taneczne pokażą tańczące z wilkami czyli cheerleaderki Watahy. Zajęcia poprowadzą też znani trenerzy.

Tim Sandner tak jak w tamtym roku bez wahania zdecydował się pomóc. Udało nam się jeszcze zaprosić Jego koleżankę po fachu Bernardinę Rauwerdę i z Wielkiej Brytanii Maddy Bard

- mówi Tomasz Kędzierski, współorganizator. Dla maratończyków koszulki przygotowała projektantka Ewa Minge. W tym roku dominować będą skrzydła. Dodatkowo podczas jednej z godzin maratonu seta zagra DJ Marc van Linden.

Całość już 7 marca o godz. 15:00 w hali akrobatycznej na ul. Urszuli. Mikołaj Koziołek przebywa też pod opieką Stowarzyszenia Warto jest Pomagać. Ma tam założone własne konto [kliknij tutaj].

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE