Zdrowie pod kontrolą - nowy challenge dla zielonogórzan. Rób selfie i wygrywaj nagrody!

2021-04-07 11:13 Martyna Janas
Zdrowie pod kontrolą
Autor: IFMSA Poland

Połącz przyjemne z pożytecznym. Studenci medycyny przygotowali dla zielonogórzan zabawę, która pomoże zadbać o zdrowie. Czekają nagrody!

Zrób 10 tysięcy kroków, umyj zęby, zapisz się na badania profilaktyczne – dzisiaj startuje dziesięciodniowe wyzwanie dla zielonogórzan w ramach akcji „Zdrowie pod kontrolą”.

Data rozpoczęcia oczywiście nie jest przypadkowa. 7 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia - World Health Day - i z tej właśnie okazji promujemy dbanie o swoje zdrowie. W obecnych czasach słowo "zdrowie" jeszcze bardziej zyskało na znaczeniu. Wyjątkowo troszczymy się o siebie i bliskich - nosimy maski, zachowujemy dystans, częściej myjemy ręce i oczywiście się szczepimy

- mówi Kacper Łuszczki z zielonogórskiego oddziału IFMSA Poland.

Kolejne zadania będę się pojawiały na Facebooku organizacji i wcale nie będą trudne.

Możliwe, że będą to czynności, które przed pandemią bez problemu rutynowo wykonywaliśmy, a teraz trudno jest wprowadzić je na nowo. To takie zadania jak przejść 10 000 kroków, umyć 2 razy dziennie zęby, wypić 2 litry wody, zrobić półgodzinny spacer, zjeść porcję warzyw czy owoców

- dodaje koordynator projektu.

Wykonanie zadań trzeba udokumentować zdjęciem, a dla uczestników zabawy są przewidziane nagrody.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl !

Które gwiazdy najbardziej schudły albo przytyły do roli? | ESKA XD - Martyna movie #17