policja

i

Autor: pixabay.com

Policja

Zderzenie kilku aut na DK32 na wysokości Sulechowa. Jedna osoba została poszkodowana. Co się dokładnie stało?

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 24 września po godz. 18:00 na 74. kilometrze Drogi Krajowej nr 32. Jest to odcinek między Sulechowem a Kargową. Zderzyło się kilka aut, w wyniku czego droga na kilka godzin była zablokowana. Jedna osoba została poszkodowana. Co się dokładnie stało?

Zderzenie na DK32 w Lubuskiem

24 września, w niedzielę po godz. 18:00 doszło do zderzenia kilku aut na DK 32 na wysokości Sulechowa. Z ustaleń policjantów wynika, że w tym przypadku doszło do tzw. efektu domina, po tym jak kierowcy czterech samochodów osobowych jadących w tym samym kierunku zaczęli hamować. W wyniku tego zderzenia została poszkodowana jedna osoba. Droga była zablokowana przez kilka godzin.

Tylko trzech kierowców zdołało bezpiecznie zahamować. Kierowca VW Golfa jako czwarty nie zdążył i uderzył w poprzedzający go samochód marki Citroen.

- Jedno z uszkodzonych aut stanęło w poprzek jezdni. W zdarzeniu poszkodowana została pasażerka golfa. Nie doznała groźnych dla życia obrażeń, ale zapadła decyzja, by przewieźć ją na szczegółowe badania do szpitala" - powiedziała dla PAP podinsp. Małgorzata Stanisławska z KMP w Zielonej Górze.

Nocny wypadek na autostradzie A4

Rejestracje pojazdów w Lubuskiem. Sprawdź czy znasz je wszystkie. QUIZ

Pytanie 1 z 12
Z którego powiatu jest rejestracja FGW?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE